forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-08-15, 19:23:54

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Bia┼éka jako materia┼é do budowy i przebudowy cia┼éa powinno mie─ç mo┼╝liwie wysok─ů warto┼Ť─ç biologiczn─ů, powinno to by─ç bia┼éko zwierz─Öce, a nie ro┼Ťlinne.
531044 wiadomoÂci w 3968 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Janek S
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  Dna moczanowa
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Dna moczanowa  (Przeczytany 22783 razy)
Zofia
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 1341

Odp: Dna moczanowa
« Odpowiedz #20 : 2017-12-20, 09:13:27 »

Autor nie mia┼é na my┼Ťli, ┼╝e ig┼éy ludziska b─Öd─ů robi─ç wid┼éy. Laughing

Ten co z igły potrafi zrobić widły, to super cudotwórca.
madre
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 1442

« Odpowiedz #21 : 2017-12-20, 09:32:54 »

A bo to tajemne jest, ┼╝e tajemnic─Ö "kie┼ébasy" i kie┼ébasy zna tylko masa┼╝, tajemnic─Ö twarogu zna krowa, a tajemnic─Ö "twarogu" i twarogu zna mleczarz.  Laughing
Zofia
Jr. Member
**

« Odpowiedz #22 : 2017-12-20, 09:50:08 »

A bo to tajemne jest, że tajemnicę "kiełbasy" i kiełbasy zna tylko masaż, tajemnicę twarogu zna krowa, a tajemnicę "twarogu" i twarogu zna mleczarz.  Laughing
Tajemnice wiary?
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 5336

[email protected]

« Odpowiedz #23 : 2017-12-20, 10:15:56 »

Raczej czysta rado┼Ť─ç z mo┼╝liwo┼Ťci "dokopania".  Confused
Ale komu i po co to nieistotne.   Sad Wink
admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #24 : 2017-12-20, 10:23:02 »

Ok, czyli raczej twaróg, chciałem się upewnić Razz

Przy sk┼éonno┼Ťciach do dny nale┼╝y unika─ç przede wszystkim wywar├│w mi─Ösno kostnych, roso┼é├│w, podrob├│w.
Preferowa─ç twarogi, sery, jaja, przetwory mi─Ösne i mi─Ösa o niskiej zawarto┼Ťci puryn.
I to powinno wystarczy─ç, aby zapomnie─ç o tej chrobie.
admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #25 : 2017-12-20, 10:38:44 »

Ciekawe co autor mia┼é na my┼Ťli pisz─ůc "dokopania", a nie dokopania, ale pewnie kto┼Ť wyja┼Ťni tu zaraz i t─Ö tajemnic─Ö... Wink  Laughing
madre
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 1442

« Odpowiedz #26 : 2017-12-20, 11:17:19 »

Dobra, bior─Ö na klat─Ö t─Ö "tajemnic─Ö". "Tajemniczych" ura┼╝onych wra┼╝liwc├│w przepraszam, jakby co za te "kopniaki" Cool  Smile
Powstrzymam si─Ö przed interpretacj─ů co autor mia┼é na my┼Ťli. Kto zainteresowany odpowiedzi─ů niech zapyta autora.  Cool  Laughing
Zofia
Jr. Member
**

« Odpowiedz #27 : 2017-12-20, 11:46:53 »

Dobra, biorę na klatę tę "tajemnicę". "Tajemniczych" urażonych wrażliwców przepraszam, jakby co za te "kopniaki" Cool  Smile
Powstrzymam si─Ö przed interpretacj─ů co autor mia┼é na my┼Ťli. Kto zainteresowany odpowiedzi─ů niech zapyta autora.┬á Cool┬á Laughing

Poszłam na skróty do " Jak nie chorować " na stronę 122. Nie macie? To sobie kupcie.
Teresz
Newbie
*
wiadomoÂci: 31

« Odpowiedz #28 : 2017-12-20, 23:40:12 »

Co zatem z  kolagen przy dnie moczanowej? Jak to dostarcza─ç?
Teresz
Newbie
*

« Odpowiedz #29 : 2017-12-20, 23:47:30 »

Ja pitol─Ö! Laughing
I Ty i Teresz dostali┼Ťcie odpowied┼║ i nadal pytania...
Chyba to prawda, ┼╝e tylko kilka procent ludzi potrafi zrozumie─ç to, co czyta. Wink

Wiesz pyta┼ä nigdy nie za wiele. Gdyby┼Ť chorowa┼é na ta chorob─Ö to te┼╝ by┼Ť dopytywal.
Zw┼éaszcza i┼╝ syn ma 20 lst i cierpi.a pierwszy atak dosta┼é b─Öd─ůc na diecie optymalnej
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 34989

« Odpowiedz #30 : 2017-12-21, 07:10:44 »

Ale masz wyra┼║nie napisane powy┼╝ej i to ze dwa razy. Laughing
Dna wpływa też na oczy?
admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #31 : 2017-12-21, 08:53:03 »

Co zatem z  kolagen przy dnie moczanowej? Jak to dostarczać?

A po co kolagen przy dnie moczanowej?
Po co w ogóle kolagen w żarciu, skoro to byle jakie białko w dodatku łatwe do syntezy przez zdrowy, odżywiony oranizm? Rolling Eyes
Naczytało się towarzystwo zaleceń Doktora dla chorych na problemy skórno-stawowe i zrozumiało, że tzreba kolagen wtryndalać?  Shocked  Laughing
I to jest pi─Ökne z jednej strony i przera┼╝aj─ůce z drugiej, ┼╝e napisane dok┼éadnie, a i tak nierozumia┼ée, ┼╝e to co dla chorego, to niekonecznie dobre dla zdrowego, ┼╝e to co dla konia, to dobi─ç os┼éa mo┼╝e i wspak itd...┬á Laughing
Bardzo mi przykro, ┼╝e niekt├│rzy nie potrafi─ů, ale to "przykro" to napisane tylko z grzeczno┼Ťci. Wink
Najtańszym źródłem kolagenu jakby co, jest żelatyna, ale na tym żywienie nie polega niestety.  Cool
Jarek
Full Member
wiadomoÂci: 11359

« Odpowiedz #32 : 2017-12-21, 09:00:58 »

Autor nie mia┼é na my┼Ťli, ┼╝e ig┼éy ludziska b─Öd─ů robi─ç wid┼éy. Laughing

Ten co z igły potrafi zrobić widły, to super cudotwórca.
Dobrze że sie jeszcze taki nie narodził, bo podatni jeszcze bardziej by sobie życie komplikowali. Laughing
Teresz
Newbie
*

« Odpowiedz #33 : 2017-12-21, 11:08:06 »

Bardzo dzi─Ökuj─Ö za cenne wskaz├│wki
PANIE Tomku .
B─Ödziemy dostosowywa─ç diet─Ö optymaln─ů pod pokonanie dny moczanowej.
Dostosujemy te┼╝ zalecana ilo┼Ť─ç BTW .

Gavroche prosz─Ö nie dogryza─ç bo jak narazie oczy mam zdrowe.
admin
Administrator
Jr. Member
*

[email protected]

« Odpowiedz #34 : 2017-12-21, 12:17:11 »

Cieszę się, że mogłem pomóc.
┼╗ycz─Ö powodzenia w dostosowaniu diety pod siebie, bo wiele os├│b przyjmuj─ůc w zrozumieniu zasad prawid┼éowego od┼╝ywiania og├│lne za┼éo┼╝enia diety zapominaj─ů o tej wskaz├│wce:
"Na koniec - nie wolno zapomina─ç, ┼╝e ka┼╝dy cz┼éowiek jest inny i inny jest jego organizm. Nikt nie jest w stanie przewidzie─ç wszystkich reakcji organizmu. Po przej┼Ťciu na ┼╗ywienie Optymalne trzeba obserwowa─ç sw├│j organizm i w razie potrzeby przychodzi─ç mu z pomoc─ů, maj─ůc ca┼éy czas ┼Ťwiadomo┼Ť─ç, ┼╝e pewne objawy niekorzystne - je┼Ťli w og├│le si─Ö pojawi─ů - spowodowane s─ů nie diet─ů jako tak─ů, ale b┼é─Ödami, kt├│re na pocz─ůtku mo┼╝emy pope┼énia─ç lub dotychczasowym stanem naszego zdrowia." - http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 34989

« Odpowiedz #35 : 2017-12-21, 15:27:20 »

Gavroche prosz─Ö nie dogryza─ç bo jak narazie oczy mam zdrowe.
Cierpliwo┼Ťci zatem. Very Happy
Anulka177
Jr. Member
**
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 3830

« Odpowiedz #36 : 2017-12-21, 22:16:41 »

Cieszę się, że mogłem pomóc.
┼╗ycz─Ö powodzenia w dostosowaniu diety pod siebie, bo wiele os├│b przyjmuj─ůc w zrozumieniu zasad prawid┼éowego od┼╝ywiania og├│lne za┼éo┼╝enia diety zapominaj─ů o tej wskaz├│wce:
"Na koniec - nie wolno zapomina─ç, ┼╝e ka┼╝dy cz┼éowiek jest inny i inny jest jego organizm. Nikt nie jest w stanie przewidzie─ç wszystkich reakcji organizmu. Po przej┼Ťciu na ┼╗ywienie Optymalne trzeba obserwowa─ç sw├│j organizm i w razie potrzeby przychodzi─ç mu z pomoc─ů, maj─ůc ca┼éy czas ┼Ťwiadomo┼Ť─ç, ┼╝e pewne objawy niekorzystne - je┼Ťli w og├│le si─Ö pojawi─ů - spowodowane s─ů nie diet─ů jako tak─ů, ale b┼é─Ödami, kt├│re na pocz─ůtku mo┼╝emy pope┼énia─ç lub dotychczasowym stanem naszego zdrowia." - http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80

Pozwoli┼éam sobie ukra┼Ť─ç ten cytat na grup─Ö, bo cz─Östo optymalni zapominaj─ů o tej prostej, a dobitnej prawdzie.  Very Happy

Strony: 1 [2] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.325 sekund z 19 zapytaniami.