forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 11:20:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
659899 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  anemia u 3-letniego dziecka
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: anemia u 3-letniego dziecka  (Przeczytany 84486 razy)
_flo
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #40 : 2009-08-15, 14:40:07 »

Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #41 : 2009-08-15, 14:46:17 »

Dzięki adminie za szczerość.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #42 : 2009-08-15, 17:49:13 »

http://www.youtube.com/watch?v=gY6zFDA5Xok&hl=pl - tu jest lepsza metoda na samoleczenie! Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70423


Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #43 : 2009-08-15, 17:54:21 »

Super metoda !!!.. tfuu  Wink)
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #44 : 2009-08-15, 17:56:21 »

Ale tylko przez lewe ramię...  Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70423


Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #45 : 2009-08-15, 17:58:07 »

Kurcze! się pomyliłam i co teraz?
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #46 : 2009-08-15, 18:00:57 »

Przepadło!!!
Teraz tylko eklerek na czoło... Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70423


Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #47 : 2009-08-15, 18:02:56 »

Och! żebym się znowu nie pomyliła,....tfuu Smile)
Zapisane

Halina Ch.
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #48 : 2009-08-15, 19:24:02 »

Ciekawe jakie błędy popełniasz skoro znowu na wózku się znalazłaś?
Dla mnie jesteś osoba wiarygodna i takie informacje prowokują do zastanowienia.
Jak to właściwie jest ze stosowaniem tej diety?
Kiedyś sama myślałam, że to sprawa błędów i o  ile byłoby prościej zlikwidować błąd i już.
To jest bardziej złożone niż nam się wydaje. Sądzę że JK wie o tym ale nie chce odbierać nam nadziei.... może to dobrze?
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #49 : 2009-08-15, 19:31:58 »

Sądzę że JK wie o tym ale nie chce odbierać nam nadziei...

O ile mnie pamięć nie myli, a nie myli, to JK bardzo uczciwie stawia sprawę w przypadku: cukrzycy typ I, SM i chorób CUN.
Dla przypomnienia wyniki uzyskane w Akademii Zdrowia "Arkadia" - http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=72
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #50 : 2009-08-19, 14:31:18 »

Znam to , ale JK pisze  też , że 'po 13-tu latach nie ma śladów SM' w innym wątku, że przywieziono młodą dziewczynę na noszach z SM, a po latach wyszła za mąż, urodziła dzieci.
To mogło tylko zdarzyć się w XX wieku?
Osobiście wolę 'mieć nadzieję'....
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #51 : 2009-08-19, 18:07:07 »

Ciekawe jakie błędy popełniasz skoro znowu na wózku się znalazłaś?
Dla mnie jesteś osoba wiarygodna i takie informacje prowokują do zastanowienia.
Jak to właściwie jest ze stosowaniem tej diety?
Kiedyś sama myślałam, że to sprawa błędów i o  ile byłoby prościej zlikwidować błąd i już.
To jest bardziej złożone niż nam się wydaje. Sądzę że JK wie o tym ale nie chce odbierać nam nadziei.... może to dobrze?

Ja bym smiała powiedzieć,
 że  w zdrowieniu człowieka oprócz diety wieeeelką rolę bo aż 50% odgywa pozytywne nastawienie.
Dalej nie mniejszą rolę odgrywają:  klimat, warunki rodzinne, czyli atmosfera jaka nas otacza oraz wspomaganie typu BSM, lub prądy selektywne.
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #52 : 2009-08-19, 18:20:17 »

Cytuję wypowiedz Huldy Regehr Clark:   Stwardnienie rozsiane jest choroba mózgu i rdzenia kręgowego. Stwardnieniem bocznym okresla sie chorobe, króra rozwija się głównie w rdzeniu.
Choroby te powodują głównie (pasożyty) -  przywry, które docieraja do mózgu lub rdzenia kręgowego i próbują się tam rozmnażać.Każda z czterech przywr może być odpowiedzialna za tę chorobę.Należy je natychmiast zlikwidować zapperem lub generatorem częstotliwosci (434 - 421 kH Z).NIE POWRÓCĄ CHYBA ŻE DO TEGO DOPUSCISZ. (KONIEC CYTATU)
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #53 : 2009-08-19, 23:46:51 »

Cytuję wypowiedz Huldy Regehr Clark:   Stwardnienie rozsiane jest choroba mózgu i rdzenia kręgowego. Stwardnieniem bocznym okresla sie chorobe, króra rozwija się głównie w rdzeniu.
Choroby te powodują głównie (pasożyty) -  przywry, które docieraja do mózgu lub rdzenia kręgowego i próbują się tam rozmnażać.Każda z czterech przywr może być odpowiedzialna za tę chorobę.Należy je natychmiast zlikwidować zapperem lub generatorem częstotliwosci (434 - 421 kH Z).NIE POWRÓCĄ CHYBA ŻE DO TEGO DOPUSCISZ. (KONIEC CYTATU)

Czestotliwosci rezonansowe podane przez H. Clark mozna rozbic o kant d***.
Zkonstruowalem "Synchronometr" wg podanego przez nia schematu. Dalem do sprawdzenia dwom profesjonalnym muzykom, aby zidentyfikowli rezonans przez nia opisany. Nie potrafili tego zrobic. No chyba, ze ona ma tez psi sluch, bo psi wech ma z pewnoscia.
Potrafi wyweszyc jak robic kase.
Przywry jelitowe zidentyfikowalem przez zwykly mikrospop. Powiekszenie 300X. Po pieciu miesiacach zucia kokosu i spozywaniu oleju kokosowego (wg admina nie jadalny na DO) moge sie pochwalic, ze wygrywam walke z tym pasozytem. Nadal walcze.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #54 : 2009-08-20, 11:17:38 »

Osobiście wolę 'mieć nadzieję'....

I słusznie, bo nigdy nie wiadomo, co przyniesie jutro! - http://www.rp.pl/artykul/9138,350365.html
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #55 : 2009-08-20, 18:21:57 »

Cytuję wypowiedz Huldy Regehr Clark:   Stwardnienie rozsiane jest choroba mózgu i rdzenia kręgowego. Stwardnieniem bocznym okresla sie chorobe, króra rozwija się głównie w rdzeniu.
Choroby te powodują głównie (pasożyty) -  przywry, które docieraja do mózgu lub rdzenia kręgowego i próbują się tam rozmnażać.Każda z czterech przywr może być odpowiedzialna za tę chorobę.Należy je natychmiast zlikwidować zapperem lub generatorem częstotliwosci (434 - 421 kH Z).NIE POWRÓCĄ CHYBA ŻE DO TEGO DOPUSCISZ. (KONIEC CYTATU)

Czestotliwosci rezonansowe podane przez H. Clark mozna rozbic o kant d***.
Zkonstruowalem "Synchronometr" wg podanego przez nia schematu. Dalem do sprawdzenia dwom profesjonalnym muzykom, aby zidentyfikowli rezonans przez nia opisany. Nie potrafili tego zrobic. No chyba, ze ona ma tez psi sluch, bo psi wech ma z pewnoscia.
Potrafi wyweszyc jak robic kase.
Przywry jelitowe zidentyfikowalem przez zwykly mikrospop. Powiekszenie 300X. Po pieciu miesiacach zucia kokosu i spozywaniu oleju kokosowego (wg admina nie jadalny na DO) moge sie pochwalic, ze wygrywam walke z tym pasozytem. Nadal walcze.

Nie bardzo widać na czym niby tą kasę zrobiła- schematy nieopatentowane , podane do ogólnej wiadomości. Książka??!!- no może...
U mnie kilka zaperów pracuje dość często , a ilość oczyszczonych "kłapaczy" z pryszczy rośnie w setki. A przy okazjiinne dolegliwości znikają- nikt nie pagipł!!!
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #56 : 2009-08-20, 18:55:05 »

Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #57 : 2009-08-20, 19:03:42 »

Widzę Kodar, że Ty też jesteś lubisz eksperymentować i jesteś "łasa "na różne ciekawostki. BSM jest stara jak świat, ja jednak o niej nie słyszałam. Moja koleżanka twierdzi, że w swoim czasie unormowała sobie ciśnienie i teraz ma właściwe.
Jakiś czas temu weszłam reklamowanego u nas w mieście punktu, gdzie propaguje się dietę odchudzającą. Ja jako osoba oznajomiona z dietą optymalną chciałam się zorientować, co oni propadują. Była to dieta ubogotłuszczowa,z dużą ilością chudego mięsa, raczej gotowanych ryb i  z dużą ilością odpowiednich suplementów, zresztą bardzo drogich. Młode wykształcone dziewczyny (pracowały tam w charakterze konsultantek)gorszyły się tymi tłuszczami na diecie optymalnej. Twierdziły, że na ich diecie ludzie też czują się dobrze i też wychodzą z różnych chorób. Wierzę, że tak może być. Suplementacja i odpowiednia dieta to następny przykład poprawy zdrowia.
Te dziewczyny jednak nie negowały naukowych zasad, raczej się nimi podpierały.
wyszukiwalam rozne diety i je na sobie testowalam,nie bede sie powtarzala,bo juz nie raz o tym wspominalam.Eksperymentowalam dosc dlugo,az wpadlam na Diete dr Kwasniewskiego.Na niej rowniez eksperymentuje ale w obrebie BTW.Na tej Diecie powrocilam do tluszczu,ktory przez pewien okres mojego zycia zignorowalam.Teraz tez sie nim nie zalewam tak jak to robilam na poczatku.Ale zrozumialam,ze jest jednak niezbedny.Momo,ze Diety nie stosuje z olowkiem w reku,pozbylam sie luszczycy,ktora obiawiala sie niesamowicie wysuszona skora dloni.Nauczylam sie rowniez przychodzic sobie z pomoca,gdy wracaja jakies fizyczne niedomagania.Duchowego dyskomfortu nie zalatwiam zjadaniem wiekszej ilosci tluszczu,tak jak wczesniej to zrozumialam i robilam.Myslalam,ze tluszcz rozwiaze moje problemy,a on pomogl,ze zaczelam rozwijac sie w kierunku,z ktorego czerpie bardzo wiele.Jednak,jezeli uznam za stosowne i potrzebne dla mojego rozwoju wprowadzenie nowosci,w obrebie Diety to rowniez je wprowadze.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #58 : 2009-08-20, 19:14:10 »

admin wierzy nie wierzy,ale jednak zlikwidowanie stanu zapalnego w organizmie szerzyla na tym forum lekarka Ewa B.W.Wedlug jej teorii wszelkie choroby to stany zapalne w organizmie.Dlatego uporczywie powtarzala ludziska wsluchujcie sie w zachcianki nie jadajcie codziennie tego samego itd,itp.Monotonna dieta,to powod do rozwoju alergi,a tym samym pozwolenie organizmowi na trwanie w chorobie,w stanie zapalnym.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #59 : 2009-08-20, 19:22:02 »

Chyba w to nie wierzysz?

A dlaczego nie? Z tego co wiem, to angiotensyna kontroluje poprawne działanie pompy sodowo-potasowej i organizm przeznacza na to około 30% całkowitej energii z metabolizmu. A jeśli inhibitor tego hormonu leczy przy okazji SM - to super!
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.