forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 22:11:49

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660337 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  anemia u 3-letniego dziecka
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: anemia u 3-letniego dziecka  (Przeczytany 84576 razy)
admin
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #60 : 2009-08-20, 19:26:44 »

zlikwidowanie stanu zapalnego w organizmie

no pewnie i zakwaszenia połączonego z detoksykacją Wink
Plastry na podeszwę na to sprzedają w TV-markecie. Wink
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #61 : 2009-08-21, 08:24:21 »

A jeśli inhibitor tego hormonu leczy przy okazji SM - to super!
CIEKAWE.... MUSZĘ SPRÓBOWAĆ.
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #62 : 2009-08-22, 21:24:36 »

Cytuj z: Majka  2009-08-14, 22:15:02
Zeszłam z DO...

O bardzo dobrze!
Tak właśnie powinno się postępować, jeśli nie potrafi się prawidłowo zastosować zaleceń lek. med. Jana Kwaśniewskiego.
Dla takich osób Dieta Optymalna może być aplikowana pod ścisłą kontrolą lekarza do czasu ozdrowienia (tzw. chów klatkowy dający zawsze 100% gwarancje).

"Majka"
i prośba -nie plotkuj, bo Dieta Optymalna - to jedyna dieta, którą przebadano i bada się w dalszym ciągu, niezależnie od tego, co się komu mniema. W tej chwili są otwarte cztery (w tym dwa w Polsce) tematy badawcze na temat Diety Optymalnej lek. med. Jana Kwaśniewskiego, jako jedynej rozsądnej alternatywy dla dotychczasowych poglądów naukowych. Proszę więc nie powtarzać niedorzeczności i ploteczek na temat Diety Optymalnej, bo to (nie)świadome wprowadzanie ludzi w błąd!

PS
I NAJWAŻNIEJSZE- jeśli u kogoś nie działa Dieta Optymalna, to proszę mieć pretensje wyłącznie do własnego braku umiejętności postępowania z własnym organizmem i do nikogo więcej!

Drogi Adminie, nie wiem dlaczego uważasz, że plotkuję na temat diety optymalnej. Wybróbowałam dietę na sobie samej i dzielę się tylko swoimi uwagami na na ten temat. Cóż jest w tym nie stosownego? TO NIE SĄ PLOTKI. Nie mam do nikogo pretensji, że u mnie to nie działa, tak jak należało oczekiwać. Być może jest to mój błąd, ale do siebie też nie mam pretensji. Starałam się. I takich jak ja, jest i była większość w naszym społeczeństwie. To dla tej większości potrzebny byłby "chów klatkowy". To nieprawda, że można zasięgnąć porady lekarza optymalnego. Próbowałam. W Polsce takich lekarzy nie ma, pomimo tych licznych certyfikatów, które "rozdano". Jedynym niepraktykującym lekarzem jest J.K. i kilku w Arkadiach. Nie ma kim pracować. To zapewnienie "chowu klatkowego", to może wyzwanie większe niż aktualna reforma służby zdrowie.
Piszesz, że dieta optymalna jest przebadana i dalej jest badana. (Gdybyś mógł  coś więcej na ten temat napisać to byłabym wdzięczna.)
Ale, nie wiem dlaczego o tym piszesz.
Kiedyś zdaje się zabiegano o finanse na te badania i upatrywano się "spiskowej teorii dziejów", gdy pieniądze te były ograniczane. Cieszę się, że jeśli chodzi o zainteresowanie naukowe, teraz DO jest na topie i jakoś na tym się nie oszczędza. Może pojawią się oficjalnie nowe tabele żywienia?
Nie mogę oprzeć się wrażeniu, że masz bardzo przykry zwyczaj ganienia osób, które mają inny niż "bałwochwalczy" stosunek do DO. Ludzie są tacy, jacy są. Niektórzy będą zachwalać, inni pozostaną krytyczni. Będą i tacy, którzy ocenią dietę obiektywnie. Ja przynajmniej się tak staram. Pozdrowienia. Majka
Zapisane
barja
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #63 : 2009-08-23, 19:48:23 »

Majka, mogę się podpisać pod każdym Twoim słowem.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #64 : 2009-08-23, 19:48:42 »


  Być może jest to mój błąd, ale do siebie też nie mam pretensji. Starałam się. I takich jak ja, jest i była większość w naszym społeczeństwie. To dla tej większości potrzebny byłby "chów klatkowy". To nieprawda, że można zasięgnąć porady lekarza optymalnego. Próbowałam. W Polsce takich lekarzy nie ma, pomimo tych licznych certyfikatów, które "rozdano". Jedynym niepraktykującym lekarzem jest J.K. i kilku w Arkadiach. Nie ma kim pracować. To zapewnienie "chowu klatkowego", to może wyzwanie większe niż aktualna reforma służby zdrowie.


Majka, wiem, że nie udało się Tobie pozbyć posiadających chorób. Nie wiem na ile dokładnie stosowałaś DO?. Wiem, natomiast, że leczenie na własną rękę, bez konsultacji lekarskiej, nie jest najlepszym pomysłem. Lekarz powinien zrobić indywidualne zalecenia choremu. Osoby, które decydują się na DO i są zdrowe, tylko zależy im na pozbyciu się nadwagi, nie potrzebują lekarza.
Jeśli naprawdę komuś bardzo zależy na zdrowiu, to kontakt z lekarzem optymalnym, może mieć w arkadii. Nie wiem, jaka jest Twoja sytuacja materialna, ale nawet na samą konsultację można jechać, bez pobytu na wczasach.
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #65 : 2009-08-24, 08:05:49 »

to kontakt z lekarzem optymalnym...

O ile wiem nawet osobiście, można porozmawiać raz w tygodniu z Dr-em Kwaśniewskim, jak się chce, ale nie ma takiego obowiązku!
Bo jak ktoś internetowo się woli rotować różnymi dobrymi dietami - to jego prywatna sprawa. Wolność wyboru - to się nazywa Smile
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #66 : 2009-08-24, 16:56:23 »

O ile wiem nawet osobiście, można porozmawiać 7 dni w tygodniu z Kwaśniewskim, jak się chce, ale nie ma takiego obowiązku!
Tu http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?PHPSESSID=b39b6d788249b44ef2195359299bf0b1& Wink Smile)))
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #67 : 2009-08-24, 17:12:25 »

No, ale niektórzy są zawiedzeni, że to nie TEN Kwaśniewski Wink
I jeszcze do tego nie leczy przez Internet! Smile
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #68 : 2009-08-24, 17:22:36 »

Bo TEN jest dla zdrowych, a pan doktor leczy chorych Wink
Zapisane
afmfo
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #69 : 2009-08-24, 20:34:47 »

Nie ma co się denerwować.Jeśli ktoś ma żal to chyba do losu, że ma taki organizm i przypadłości. Jedni na grillu zjedzą wiadro mięsa , bochenek chleba , wypija beczkę piwa i bawią się szczęśliwi. Drudzy uważają aby coś tam nie przekroczyć a i tak choroby nie ustępują. Bo to w ogóle nie jest takie łatwe. Wiadomo,że jak coś nie wychodzi to są błędy w proporcji ale jaka ta proporcja ma być to już nie wiadomo. Niby punkt wyjścia jest ale nie dla każdego on jest odpowiedni. Ja np. już po jednym żółtku potrafię mieć 4 ketony. Jeśli jem tylko żółtaka to najwyżej trzy dziennie i jeśli nie zjem z kilogram warzyw to ketony gotowe.Kiedy jem tylko mięso to najwyżej 20 dkg bardzo tłustego. Naprawdę niewiele mogę zjeść białka a przy za małej ilości węglowodanów  mój układ nerwowy nie daje żyć (nawet we śnie robią mi się zakwasy ), ale czy ja jestem jeszcze na Diecie Optymalnej? Przecież to dieta nisko-węglowodanowa. Pozdrawiam wszystkich.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #70 : 2009-08-24, 21:03:36 »

"afmfo" naprawdę radzę Ci życzliwie, żebyś, chociaż telefonicznie, skontaktowała się z lekarzem optymalnym.
Samemu, będąc chorym, jest naprawdę trudno utrafić z proporcjami i produktami. To wymaga fachowości. Każdy przypadek jest inny.
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #71 : 2009-08-24, 21:11:06 »

... Jedni na grillu zjedzą wiadro mięsa , bochenek chleba , wypija beczkę piwa i bawią się szczęśliwi...
Uważam, że to jest do czasu...
Zapisane

afmfo
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #72 : 2009-08-24, 21:13:02 »

"afmfo" naprawdę radzę Ci życzliwie, żebyś, chociaż telefonicznie, skontaktowała się z lekarzem optymalnym.
Samemu, będąc chorym, jest naprawdę trudno utrafić z proporcjami i produktami. To wymaga fachowości. Każdy przypadek jest inny.
W mojej okolicy nie ma ani arkadii ani lekarza optymalnego. Dzwonić, do kogo? Nie mam z nikim kontaktu. Mam w planie jakieś wczasy optymalne ale to nie prędko. Nie zawsze jest tak jak byśmy chcieli. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #73 : 2009-08-24, 21:24:41 »

Ja poszukałam nr telefonu arkadii w internecie. Można zadzwonić, dowiedzieć się w jakie dni jest lekarz i umówić się.
Najlepiej byłoby tam pojechać z wynikami (wizyta kosztuje 100 zł), a jeśli masz daleko i nie pasuje Tobie teraz jechać, to spróbować porozmawiać telefonicznie, chociaż to już jest gorsza opcja. Ja mam to szczęście, że mam aż dwie arkadie blisko. Nawet jeździłam na same prądy, bez pobytu tam.
Ja byłam tak zdesperowana, że chwytałam się wszystkiego, jak przesłowiowy tonący brzytwy Smile.
Życzę Ci, abyś poradziła sobie z wizytą lekarską i poprawiła sobie zdrowie. Wiem jak to jest chrować. Nic nie cieszy, żadnych planów nie chce się robić, stale myśli się o swoim nieszczęściu i o tym, jakie to życie jest ciężkie.
Zapisane

afmfo
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #74 : 2009-08-25, 18:18:42 »

Dzięki za otuchę.
Renia, czy Tobie te prady pomogły na nerwicę?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #75 : 2009-08-25, 18:44:24 »

Na pewno przyśpieszyły zdrowienie, ale uważam, że najbardziej wpłynęła na to DO. Teraz widzę jak ja przedtem źle jadłam i moje choroby musiały powstać. Miałam nerwicę, arytmię i chorobę Hashimoto. Niby to nie były choroby niebezpieczne dla życia, ale potrafiły życie zamienić w koszmar.
Jeśli "afmfo"postanowiłaś być zdrową, to już wybrałaś dobrą drogę. Radziłabym udać się do arkadii jak najprędzej.
Nie znam Twoich chorób, ale poprawa zdrowia jest możliwa we wszystkich schorzeniach.
Życzę Ci jak najszybszego powrotu do zdrowia. - Renia
Zapisane

afmfo
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #76 : 2009-08-25, 19:50:25 »

Renia
Dla mnie DO z poczatku też bardzo pomoglo ale teraz mam nawrót choroby. A z nerwami to nie poradziłam sobie do końca nigdy. Może jestem przepracowana. Nie chce mi sie nawet o tym pisać. Jak obserwuje to wiele osób z tym sobie nie radzi. Takie czasy?
Do arkadii napeno się wybiorę, ale jeszcze nie teraz, zreszta chyba nie ma miejsc na najbliższy okres (dowiadywałam się w Jastrzębiej Górze). Sam wyjazd chyba mi dobrze zrobi. Pozdrawiam.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #77 : 2009-08-25, 20:00:37 »

A konsultowałaś się chociaż raz z lekarzem optymalnym?
Ważne jest jakie człowiek ma priorytety, jeśli dla kogoś najważniejsze jest zdrowie, to znajdzie czas,
żeby w sobotę, czy niedzielę spotkać się z lekarzem. Ja uważam, że szkoda życia na choroby.
Pomyśl "afmfo", na prawdę warto Smile)
Zapisane

afmfo
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #78 : 2009-08-25, 20:14:43 »

Pewnie masz rację. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #79 : 2009-08-25, 20:27:50 »

Rozumiem, że zaczynasz działać ...  Wink
..nie masz nic do stracenia, a zyskać możesz wiele.. Smile
PS. Zobacz co pisze poniżej Wink)
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.