forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 18:15:35

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660427 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  anemia u 3-letniego dziecka
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: anemia u 3-letniego dziecka  (Przeczytany 84581 razy)
Majka
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #80 : 2009-08-26, 19:54:19 »

Dziękuję, że chociaż jedna osoba podziela mój punkt widzenia na temat lekarzy optymalnych.
Pisałam kiedyś na forum, że korzystałam z porady lekarza optymalnego w Katowicach. Polecił dwie 15-to zabiegowe serie prądów selektywnych, usiłował dobrać dawkę eutyroksu na tarczycę, zlecił cały szereg badań, po czym wycofał się ze zmiany dawki pozostawiając tarczycę specjalistom. O diecie nie było ani słowa. Zresztą lekarz był bardzo niesolidny, odwoływanie wizyt i spóżnianie (min 30 min)to u niego norma. Widać było zainteresowanie kasą, a nie zdrowiem pacjenta aż za bardzo.  Nic mi nie pomógł. Straciłam ok. 800 zł nie licząc czasu i kasy na  benzynę i telefony. Do tych Katowic musiałam 16 razy dojechać po 40km w każdą stronę. Gdy w czasie brania prądów przypadkowo był obecny,  to zamiana słowa liczyła się jako płatna wizyta. Inaczej nie chciał rozmawiać. Ja również straciłam chęć do rozmowy. Acha ten lekarz był kardiologiem i uciekał się nawet do straszenia. Wciskał mi chorobę wieńcową, (nawet kazał pisać testament - miał takie chwyty marketingowe) której jakoś nie potwierdził żaden inny lekarz kardiolog, którego w tej sprawie nagabywałam. Dzisiaj mam do tego olbrzymi niesmak i żałuję, że dałam mu się wpuścić na te 30 zabiegów prądowych. Acha zrobiłam rozeznanie. Pacjentów optymalnych tam za wyjątkiem jednego zawałowca nie widziałam. Potwierdziły to również panie, które robiły zabiegi.
Mogłam skorzystać z porady lekarki forumowej, bo też przyjmuje w Katowicach. Pozostała Arkadia w Ustroniu, ale tam nie wiem czybym się na kogoś załapała.
Owszem, miałam kiedyś przyjemność rozmowy tel. z drem Kwaśniewskim. Jakieś 20 lat temu. Chciałam zainstalować Mamę w Arkadii. Nic z tego nie wyszło, Mama nie chciała zaakceptować tłuszczów, ale rozmowę wspominam bardzo miło. No cóż nie o to chodzi, żeby mieć telefoniczną przyjemność.
Reniu, myślę, że miałaś szczęście, że u Ciebie ta dieta zadziałała i czujesz się dobrze. Tak po prostu myślę, ze to szczęście.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #81 : 2009-08-26, 20:10:39 »

..no nie.. skasował mi się cały post Sad
Napiszę od nowa..
Zapisane

kriss
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #82 : 2009-08-26, 20:16:27 »

Dziękuję, że chociaż jedna osoba podziela mój punkt widzenia na temat lekarzy optymalnych.
Pisałam kiedyś na forum, że korzystałam z porady lekarza optymalnego w Katowicach. Polecił dwie 15-to zabiegowe serie prądów selektywnych, usiłował dobrać dawkę eutyroksu na tarczycę, zlecił cały szereg badań, po czym wycofał się ze zmiany dawki pozostawiając tarczycę specjalistom. O diecie nie było ani słowa. Zresztą lekarz był bardzo niesolidny, odwoływanie wizyt i spóżnianie (min 30 min)to u niego norma. Widać było zainteresowanie kasą, a nie zdrowiem pacjenta aż za bardzo.  Nic mi nie pomógł. Straciłam ok. 800 zł nie licząc czasu i kasy na  benzynę i telefony. Do tych Katowic musiałam 16 razy dojechać po 40km w każdą stronę. Gdy w czasie brania prądów przypadkowo był obecny,  to zamiana słowa liczyła się jako płatna wizyta. Inaczej nie chciał rozmawiać. Ja również straciłam chęć do rozmowy. Acha ten lekarz był kardiologiem i uciekał się nawet do straszenia. Wciskał mi chorobę wieńcową, (nawet kazał pisać testament - miał takie chwyty marketingowe) której jakoś nie potwierdził żaden inny lekarz kardiolog, którego w tej sprawie nagabywałam. Dzisiaj mam do tego olbrzymi niesmak i żałuję, że dałam mu się wpuścić na te 30 zabiegów prądowych. Acha zrobiłam rozeznanie. Pacjentów optymalnych tam za wyjątkiem jednego zawałowca nie widziałam. Potwierdziły to również panie, które robiły zabiegi.
Mogłam skorzystać z porady lekarki forumowej, bo też przyjmuje w Katowicach. Pozostała Arkadia w Ustroniu, ale tam nie wiem czybym się na kogoś załapała.
Owszem, miałam kiedyś przyjemność rozmowy tel. z drem Kwaśniewskim. Jakieś 20 lat temu. Chciałam zainstalować Mamę w Arkadii. Nic z tego nie wyszło, Mama nie chciała zaakceptować tłuszczów, ale rozmowę wspominam bardzo miło. No cóż nie o to chodzi, żeby mieć telefoniczną przyjemność.
 Reniu, myślę, że miałaś szczęście, że u Ciebie ta dieta zadziałała i czujesz się dobrze. Tak po prostu myślę, ze to szczęście.



Majka
Czy mówisz o Arkadii na ul.Rornej w Brynowie?
Ja też tam kiedyś korzystałam z prądów selekt.i TEŻ mi pozostał niesmak po tejże Arkadi.
Nastawieni sa na kasowanie forsy a nie zależy im na zdrowiu pacjentów.
W każdym bądz razie, Arkadie mi się żle kojarzą  Cool
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #83 : 2009-08-26, 20:24:02 »

Tak, ona była na Brynowie. Nazywała się "Kardiomed".  Na parterze jakiegoś bloku mieszkalnego. Mieszkanie, może dwa przerobione na przychodnię. Chyba to była ul. Rolna, ale głowy nie dam.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #84 : 2009-08-26, 20:25:13 »

Majka, jak czytam o "Twoim" lekarzu, to aż mnie złość bierze  Sad Tacy ludzie, żądni kasy nie powinni zostawać lekarzami.
Ja naprawdę miałam szczęście. Najbardziej podziwiam dr Kanię. Bardzo cierpliwy, przyjazny i kompetentny (moim zdaniem) lekarz. O moich chorobach powiedział, że są powiązane ze sobą i ich podłożem była zła dieta. Zrobił mi pisemne zalecenie co do produktów wskazanych dla mnie. Ustalił dla mnie nowe BTW. Powiedział, że choroba tarczycy nie powinna wrócić i że dobrze zrobiłam nie słuchając endokrynologa i nie biorąc hormonów tarczycy. Zapisał mi prądy na kończyny i na głowę (PS). Uspokoił mnie co do poziomu cholesterolu i wyjaśnił co i jak. Jak na drugi dzień poszłam do niego, żeby jeszcze się dopytać, to nic nie kasował i pamiętał moje wyniki, co mnie zaskoczyło.
Co jeszcze uważam za korzystne, to to ,że dietetyczka dała nam swój adres mailowy i z każdym problemem możemy się do niej zwrócić.
Pozdrawiam - Renia
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #85 : 2009-08-26, 20:41:30 »

Dziękuję, że chociaż jedna osoba podziela mój punkt widzenia na temat lekarzy optymalnych.

"Majka"
no widzisz - jak "dobrze trafisz" - to nawet dieta "optymalna" i przedawkowane Prądy Selektywne "zaszkodzą".
Ale to nie ma nic współnego z Dr-em Kwaśniewskim i Dietą Optymalną.

PS
tak to jest, jak się nie potrafi i nie wie, do kogo się zwrócić po pomoc.
Zapisane
barja
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #86 : 2009-08-28, 19:12:51 »

Admin, to może daj odpowiednie namiary?
Zapisane
barja
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #87 : 2009-08-28, 19:19:11 »

Majka, mnie forumowa lekarka bardzo pomogła i chodzi nie tylko o rotacje, które Tobie, jak pamiętam, szkodziły. Pomogła mi wizyta, która trwała ponad trzy godziny. Problem, z którym pojechałam, zniknął.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #88 : 2009-08-28, 19:24:42 »

Admin, to może daj odpowiednie namiary...

Nie jestem na bieżąco w temacie od kilku lat, ale myślę, że można takie informacje uzyskać w Biurze OSBO.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #89 : 2009-08-29, 09:19:30 »

Mam tu wykaz bractw optymalnych z całej Polski. Żeby uzyskać informacje o lekarzu optymalnym można zadzwonić do najbliższej placówki OSBO. Smile

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


http://www.optymalni.org.pl/geo/index.php
Zapisane

Majka
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #90 : 2009-08-29, 19:11:06 »

Dziękuję bardzo. W swoim czasie (10 miesięcy temu) interesowałam się tematem. U mnie w grę wchodziła, jeszcze  lekarka forumowa. Ona jednak lansowała swoje rotacje i to mnie trochę wstrzymywało. Pomyśleć, że kilka lat temu lekarz optymalny był na wyciągnięcie ręki. W samych Gliwicach, gdzie mieszkam na Kłodnickiej była Arkadia. Chodzi mi o lekarza z doświadczeniem (takim jak J.K.), lekarza, o którym pacjenci wyrażają się pozytywnie. Korzystałam z tych telefonów, część nie jest aktualna.
Na razie jest dobrze. Jestem wciągnięta i jak przyjdzie czas może wrócę do sprawy.
Baria, jak to,  sama wizyta Ci pomogła? Coś jednak musiała Ci poradzić. Jakieś leki lub dietę? Czy to prawda, że lekarka ustawia kręgi kręgosłupa szyjnego, czy mi się to wydawało, że tak przeczytałam?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #91 : 2009-08-30, 14:55:03 »

Wlasnie wyczytalem, ze sok z surowego buraka jest super lekarstwem miedzy innymi na anemie. Sok jest dobry w smaku wiec nie powinno byc problemow z podawaniem go dziecku.
Zapisane
barja
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #92 : 2009-08-30, 18:00:28 »

Majka, o lekach wogóle nie było mowy, o diecie owszem, ale to, co Lekarka pisała na forum, nic nowego. A co do kręgosłupa szyjnego i nie tylko, to prawda.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #93 : 2009-09-01, 14:05:19 »

Dziękuję bardzo. W swoim czasie (10 miesięcy temu) interesowałam się tematem. U mnie w grę wchodziła, jeszcze  lekarka forumowa. Ona jednak lansowała swoje rotacje i to mnie trochę wstrzymywało. Pomyśleć, że kilka lat temu lekarz optymalny był na wyciągnięcie ręki. W samych Gliwicach, gdzie mieszkam na Kłodnickiej była Arkadia. Chodzi mi o lekarza z doświadczeniem (takim jak J.K.), lekarza, o którym pacjenci wyrażają się pozytywnie. Korzystałam z tych telefonów, część nie jest aktualna.
Na razie jest dobrze. Jestem wciągnięta i jak przyjdzie czas może wrócę do sprawy.
Baria, jak to,  sama wizyta Ci pomogła? Coś jednak musiała Ci poradzić. Jakieś leki lub dietę? Czy to prawda, że lekarka ustawia kręgi kręgosłupa szyjnego, czy mi się to wydawało, że tak przeczytałam?
lansowala swoje rotacje,chociaz,to byly rotacje zasiegniete z ksiazek alergologow.Rotacje sa nadal aktualne ale dla ludzi bardziej zasmieconych i dla innych,ktorzy chca uporac sie zchorobami.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #94 : 2012-12-11, 22:59:04 »

Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #95 : 2014-09-22, 14:09:36 »

Z nowości naukowych - ciekawostka:
codzienne jedzenie jajek smażonych na maśle, powoduje powstawanie swoistych prionów (nie mylić z prionami od BSE), wybitnie obniża ciśnienie tętnicze krwi, u chorych na nadciśnienie - podaję za prof. Rafalskim, który przekazał tę informację Tacie w zeszłym tygodniu.

PS
oczywiście to nie "swoiste priony" powodują tak korzystne zmiany, a ich produkcja w postaci tabletek - minie się z celem Smile

A na wytopionej słoninie, a na wytopionej słoninie też?  Rolling Eyes
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #96 : 2014-09-22, 14:57:12 »

Nie. Tylko na maśle i to nieklarowanym.  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #97 : 2014-09-22, 15:13:22 »

och jej, i co teras?  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #98 : 2014-09-22, 15:34:32 »

No jak co?  Shocked
Przecież jajka są ponoć niezdrowe, więc najlepiej wcale ich nie jeść.  Wink
Najlepiej chude 5*wio służy zdrowiu.  Cool Laughing
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: anemia u 3-letniego dziecka
« Odpowiedz #99 : 2014-09-22, 16:37:38 »

No to ladnie, teraz juz wiem skad takie niskie cisnienie u mnie.
Dzisiaj mialem 102/59
Teraz bede musial na sloninie ze scierwa jaja smazyc coby UP poszlo  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.057 sekund z 20 zapytaniami.