forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 17:59:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660427 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  zmarszczki
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: zmarszczki  (Przeczytany 22525 razy)
lilek
Go


Email
zmarszczki
« : 2009-08-04, 15:39:11 »

Hejka ,mam pytanko do Kobietek tutaj na forum , mianowicie chcialam zapytac po jakim czasie stosowania DO "wyprasowaly sie wam zmarszczki" ??pozdrawiam ,Lidia
Zapisane
lilek
Go


Email
Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #1 : 2009-08-04, 19:40:29 »

No jak to nikomu sie cera nie wygladzila???........
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #2 : 2009-08-04, 19:54:04 »

Lilek - nie sprecyzowałaś o jakie zmarszczki Ci chodzi. Ja na przykład nigdy nie miałam i nie mam poziomych zmarszczek na czole. Miałam i mam pionową między brwiami. Co prawda muszę się specjalnie zmarszczyć żeby było ją widać, a w dodatku i tak jakiś czas temu uległa spłyceniu. Mam parę drobnych zmarszczek mimicznych, ale nie studiuję ich spłycania, bo to one nadają mojej twarzy charakteru. Czesto się uśmiecham, śmieję, więc skutek musi pozostać na twarzy. Starczych zmarszczek nie widzę, ale może jest to wynik stosowania dobrych kremów, masaży i dobrego odżywiania.
Jeżeli Dieta Optymalna interesuje Cię głównie pod względem utraty zmarszczek, to może zapytaj w szczegółowych pytaniach admina. Mnie taki problem nie spędza snu z powiek i niewiele mam tutaj do powiedzenia w kwestii obserwacji.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #3 : 2009-08-04, 22:00:40 »

Ja, chociaż schudłam w sumie na DO 10 kg, to cerę mam dużo ładniejszą i gładszą niż wcześniej. Już kiedyś wypowiadałam się w tym temacie. Nie tylko ja, ale i znajomi widzą, że "młodnieję", jakby zegar biologiczny zmienił bieg. Oprócz cery, poprawił mi się wygląd włosów, które zrobiły się gęściejsze i bardziej lśniące.
Podobnie zauważyłam, że dzieje się u innych pań, będących na ŻO. Wyglądają dużo młodziej, niżby wskazywała ich metryka, szczególnie cera wyróżnia się gładkością, jędrnością i lekkim połyskiem (cera nie jest szara i przesuszona, jak to widać u innych, coraz już młodszych kobiet).
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #4 : 2009-08-04, 22:30:31 »

Dodam jeszcze, że nie przeszłam na DO, dla poprawy wyglądu, tylko dla poprawy zdrowia. Uzyskałam jedno i drugie, a nawet trzecie - energię i chęć do życia.
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #5 : 2009-08-05, 09:18:38 »

Ja bym nie dramatyzowała przed tak naturalnym zjawiskiem jakim są zmarszczki pojawiające się z wiekiem, proszę zwrócić uwagę na tzw." botoksowe twarze" bez wyrazu....te ''Panie" chcą za wszelką cenę cofnąć czas a przecież to co przeżyte ma już swoją historie i głupotą jest nie chcieć "zasmakować" tego co ''przynosi nam natura''....kobieta w każdym wieku potrafi być interesująca wręcz urzekająca jeśli wykazuje się inteligencją , pociągającą osobowością połączoną z szykiem....

zacytuję śp.Franciszka Starowieyskiego  Smile "A wracając do kobiet, nie powinny zwłaszcza usuwać zmarszczek w kącikach oczu. Trzeba je nosić jak Virtuti Militari, bo każda oznacza tysiąc orgazmów." Smile

ps.
Jeśli proces ten jest tak mocno nasilony iż ujmuje urody, dodaje sporo lat no to faktycznie jest problem....dieta optymalna w jakiś stopniu na pewno  poprawia kondycję skóry ale po jakim czasie możemy spodziewać się efektów nie mam pojęcia, z tego co pisze renia po roku czasu zauważyła pozytywne zmiany.....
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #6 : 2009-08-27, 20:24:12 »

Ja w zasadzie nie chciałabym mieć widoczne orgazmy na twarzy ,ale szczeże mówiąc nie mam kłopotów z cerą
    i nigdy nie miałam -nie licząc tego ,ze dawniej zuzywałam duże ilości kremów -a teraz -stosuje tylko delikatne nawilżające
   a w zasadzie niekiedy zapominam się pokremować . tłustych i półtłustych wogóle cera mi nie wchłania.
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #7 : 2009-08-27, 20:48:57 »

Ja w zasadzie nie chciałabym mieć widoczne orgazmy na twarzy ,ale szczeże mówiąc nie mam kłopotów z cerą
    i nigdy nie miałam -nie licząc tego ,ze dawniej zuzywałam duże ilości kremów -a teraz -stosuje tylko delikatne nawilżające
   a w zasadzie niekiedy zapominam się pokremować . tłustych i półtłustych wogóle cera mi nie wchłania.

rudka chcesz powiedzieć że miałabyś zmarszczkę na zmarszczce? Smile tylko pogratulować...
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #8 : 2009-08-27, 20:54:55 »

...rudka chcesz powiedzieć że miałabyś zmarszczkę na zmarszczce? Smile tylko pogratulować...

Viola Ty juz "siem" tak nie "nakrecaj"!
Czy to moze bedzie tak jak to opisal
Spencer Johnson w swojej ksiazce "Kto zabrał mój ser?"
Czy tfu... "Kto zabral moje mrowki" Smile

Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #9 : 2009-08-27, 21:19:06 »

misku chcesz mi powiedzieć iż boję się uływu czasu i nie jestem otwarta na zmiany związane z nim? jeśli tak, to źle zrozumiałeś mój wpis a propos rudki.....no ciężko czasem załapać Twoje przekazy....jeśli możesz skrobnij coś jaśniej...
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #10 : 2009-08-27, 21:25:53 »

misku chcesz mi powiedzieć iż boję się uływu czasu i nie jestem otwarta na zmiany związane z nim? jeśli tak, to źle zrozumiałeś mój wpis a propos rudki.....no ciężko czasem załapać Twoje przekazy....jeśli możesz skrobnij coś jaśniej...

Viola chodzilo mi o "zainteresowanie" a co do "otwartosci"
to "ani" troche nie watpie od kogo jestes lepsza! Smile

Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #11 : 2009-08-27, 21:42:59 »

Viola chodzilo mi o "zainteresowanie" a co do "otwartosci"
to "ani" troche nie watpie od kogo jestes lepsza! Smile


 "nowy ser, nowe smaki", najlepszy "dojrzały" jestem pewna że zgodzisz się ze mną Smile
Zapisane
grizzly
Go


Email
Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #12 : 2009-08-27, 21:47:44 »

... "nowy ser, nowe smaki", najlepszy "dojrzały" jestem pewna że zgodzisz się ze mną Smile...

Jasne! Ale zdaje sobie sprawe, ze nie wszyscy tak mysla,
bo zalezy to jednak od "stosunku" wiary/rozumu. Smile

Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #13 : 2009-08-28, 01:06:17 »

Wiola - no wiesz , mimo wszystko nie chciałabym wyglądac jak matka Teresa.
        kto by Jej liczył orgazmy -ale czas morderca -też wole siebie z przeszłości niz tą na przyszłość.
   
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #14 : 2009-12-18, 13:11:52 »

co prawda mam 23 lata i jeszcze nie mam zmarszczek ale panicznie się tego boję

TAK WIĘC POLECAM CODZIENNIE PIĆ WYWAR KOLAGENOWY I KONIECZNIE DO TEGO ZJEŚĆ COŚCO ZAWIERA WITAMINĘ C
ja jem małe kiwi
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #15 : 2009-12-18, 14:13:36 »

Dejzi9 Smile  , mam dobrą wiadomość -- na DO paniczny lęk mija  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #16 : 2009-12-18, 19:23:33 »

To jest naprawdę dobra wiadomość  Very Happy ..sprawdzona przeze mnie..  Very Happy
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #17 : 2009-12-18, 19:38:05 »

Reniu, z pewnością osób którym się powiodło i po nerwicy lękowej jedynie pamięć im została, jest na DO pewnie wiele. Nie darmo pisze na tan temat dr Jan Kwasniewski Smile  Fajnie, że dajesz Dejzi9 informację o szansie jaką ma tuż-tuż. W odróżnieniu od innych osób, które ratują się terapiami farmakologicznymi i za nic nie można spowodować, by się zatrzymały, rozejrzały po książkach dr JK. Dobrze, przyznam się, koleżanka ma taki problem, a ja nic nie mogę zrobić by Ona przeczytała książki i zmieniła zasady odżywiania się, Martwi mnie moja niudolność... 
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #18 : 2009-12-18, 19:47:10 »

Ty Teresa nie jesteś nieudolna.. Very Happy ..każdy ma prawo wybrać sam..nawet źle.. Taka terapia farmakologiczna tylko zmniejsza szanse na logiczny wybór.. Confused
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: zmarszczki
« Odpowiedz #19 : 2009-12-18, 19:50:23 »

Też się tego obawiam...
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.