forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 02:55:52

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Jaskra
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jaskra  (Przeczytany 7278 razy)
gieniu1947
Go


Email
Jaskra
« : 2009-08-09, 20:11:56 »

Serdecznie witam wszystkich na foru !
Od 2006 roku choruje na jaskre z otwartym kątem przesączania. Doszło do zaniku w lewym oku nerwu wzrokowego gdyż ciśnienie  oku było bardzo duże. Prawe oko też ma ubytki. W lutym 2009 r byłem operowany na lewe oko z powodu bardzo wysokiego ciśnienia pow. 50 kresek tak opkreślił lekarz okulista.Zabieg polegał na udrożnieniu i lepszemu odpływowi cieczy. Ciśnienie teraz wacha się w lewym oku 14 a prawym 16-17 kresek określam to jak mówi lekarz. Mam jeszcze inny problem  w tym lewym oku od b.dawna mam ciągły stan zapalny spójwki i brzegów powiek. Na krótko pomagają leki.Ostatnio lekarz z tytułem dr n.medycznych zastosował Lotomax i Detromytryx juz nic nie pomaga. Oko mam ciągle czewone i przeszkadza wydzielina ropna. Leki p/jaskrowe to Cosopt i Alphagan. Żywie się optymalnie od roku być może popełniam błędy i brak efektów w poprawie leczenia jaskry. Proponowano mi prądy selektywne na prawe oko,lecz nikt mi nie mógł odpowiedzieć nawet lekarz optymalny  czy zastosowanie prądów PS na moje prawe oko widzące(lewe niewidzące) nie spowoduje mi w prawym oku powikłań i czy nie zajdą zmiany. Czy będe widział i nic się nie uszkodzi przy działaniu prądów.Czy  można  nerw wzrokowy zregenerowaćŻO.
Bardzo i mocno prosiłbym Pana dr Kwaśniewskiego o wypowiedzenie jeżeli by można prosić w mej sprawie.Prosze inne osoby również o odpowiedż. Naprawde jestem mocno zdesperowany.Proszę pomóżcie prosze.
    pozdrawiam Eugeniusz
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Jaskra
« Odpowiedz #1 : 2009-08-09, 22:19:56 »

Aby powstała tak zaawansowana jaskra jak u Ciebie potrzeba na to było kilka, a nawet kilkanaście lat.
Żeby odwócić sytuację, czyli zregenerować uszkodzone komórki potrzeba też sporo czasu odżywiania się wg wskazań dra JK.
Dosyć dawno na tym forum pisała Baska, że jej babcia wyleczyła się z jaskry,  więc i Ty masz wielkie szanse.
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: Jaskra
« Odpowiedz #2 : 2009-08-10, 15:50:04 »

Gieniu, pan doktor tutaj nie zaglada, z tego co wiem. Poza tym raczej nie ma tu nikogo, kto moglby Ci poradzic w tak specyficznym problemie.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Jaskra
« Odpowiedz #3 : 2009-08-10, 16:17:36 »

"gieniu1947"
 radzę, abyś skorzystał z poniższego kontaktu:
    Arkadia Ciechocinek
Hanna i Tadeusz Suchowieccy
ul. Lorentowicza 7
87-720 Ciechocinek

tel. (054) 283 20 21
lub (054) 416 26 07 (po 20.00)


e-mail: arkadia1@neostrada.pl
www.ciechocinek-arkadia.q4.pl
lub
http://elmaghs.q4.pl/ciechocinek.php
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Jaskra
« Odpowiedz #4 : 2009-08-11, 09:17:04 »

Cytuj
Dosyć dawno na tym forum pisała Baska, że jej babcia wyleczyła się z jaskry
Nie babcia a mama Smile
Nie ma jaskry Smile
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.