forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 04:04:03

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Przywitanie..
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Przywitanie..  (Przeczytany 42369 razy)
krista
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #40 : 2009-09-23, 17:26:28 »

Krista a podroby lubisz?


Adampio
podrobów nie lubię tz.(serca płucka, języki, nerki to juz fujjjj.)Natomiast  wątróbkę jem raz w tygodniu.
Zaczęłam codziennie jesć inne białko tz.mniej wieprzowiny a włączyłam w jadłospis wołowinę i cielęcinę, nawet rybę udało mi się wcisnąć, była nie smaczna bo zakupiłam ja w supermarkiecie "AUCHAN" - fatalnie smakowała. Poszukam slepik z rybami, moze tam będą swierzsze.
Także prubóję każdy dzień inaczej  i oczywiscie niezapominam o tłuszczu.Wiem że tego składnika muszę zjeśc najwięcej aby nazywała się dietą DO.
A masz Adampio jakis przepis aby te podroby smakowały?
Chętnie spróbuję.. Smile
Zapisane
krista
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #41 : 2009-09-23, 17:34:55 »

J.Kwasniewski jest autorem DO i wszyscy o tym wiemy, tylko wtedy kiedy on pracował nad tym wynalazkiem, to na swiecie nie było jeszcze tak dużo ludzi z nietolerancją  na pokarmy np. jajek  czy nabiału .Dlatego w dzisiejszych czasach gdy ta plaga alergiczna nastała a pokarmy są nafaszerowane różnymi uszkadzacami dla zdrowia, to zachodzi pytanie..W jaki sposób można zacząć stosować DO? - bez jajek, mlecznych zbożowych?
Czy to w ogóle jest możliwe?
Może Admin coś wie? a wie napewno , czy aby zechce się łaskawie wypowiedzieć?..Bardzo go proszę o zabranie głosu w tej sprawie  Neutral
Musi być na to jakiś sposób,  Cool

Ja za admina sie nie wypowiadam.

W swoim imieniu zapytam cię, jaki jest problem stosować dietę bez jaj, mlecznych i zbożowych? Zostają ci mięsa z podrobami, warzywa, tłuszcze. W trakcie stosowania DO może się wiele zmienić.
Niestety, człowiek jest coraz słabszy i będzie jeszcze bardziej, jeśli będziemy się źle odżywiali.


Tak Ewa, też myslę że bez jajek da sie żywić optymalnie ale tylko na wstępie a potem, będe próbować jajka stopniowo włańczać i obserwować, a swoja drogą to tak jak Renia pisze muszą to byc jajka od wiejskiej kury a nie fermowe.
Mam problem kupic takowe, wszędzie sa z napisem 3 , praktycznie nie jadalne.
Pojadę na targ, moze tam coś znajdę.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #42 : 2009-09-23, 18:41:13 »



Tak Ewa, też myslę że bez jajek da sie żywić optymalnie ale tylko na wstępie a potem, będe próbować jajka stopniowo włańczać i obserwować, ...

Stopniowe włączanie jajek do żywienia jest najlepszym pomysłem. Oczywiście podroby też są dobre i mogą być np. składnikiem pysznego pasztetu, ale bez JAJ życie traci sens Laughing Laughing Wink
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #43 : 2009-09-23, 19:37:16 »

Bardzo go proszę o zabranie głosu...

Mam bardzo piękny i szczęśliwy okres w życiu. Jak nigdy! Tyle wiem.  Very Happy
A ile to będzie trwało, a tego już nie wiem.  Sad
Przypuszczam jednak, że dość długo.  Very Happy

PS
A tobie "krista" radzę słuchać rad tych, co wiedzą o co chodzi.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #44 : 2009-09-23, 19:46:37 »

Ale co? Z powodu jaj jesteś taki rozmarzony?  Smile
Nie wygłupiaj się, skoro tak ci dobrze, to wykrzesaj dla nas trochę energii na pogadanki Smile
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #45 : 2009-09-23, 19:53:25 »

No właśnie sobie za chwilkę pogawędzimy podsumowująco o dzisiejszym dniu i planach na jutro ...  Wink
A jutro zapowiadają piękną pogodę...

PS
cieszę się, że jesteś znów na Forum!  Very Happy
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #46 : 2009-09-23, 19:59:29 »

Dziękuję Smile ja tez się cieszę. I cieszę się że ty się cieszysz i że ja się cieszę
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #47 : 2009-09-23, 20:02:17 »

Ja też się cieszę, że Wy się cieszycie  Very Happy
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #48 : 2009-09-23, 20:06:09 »

Very Happy Rozbroiłaś mnie. Ładna jesteś Wink To tak sobie. Chciałam ci jakiś komplement powiedziec
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #49 : 2009-09-23, 20:10:44 »

Very Happy Rozbroiłaś mnie. Ładna jestes Wink To tak sobie. Chciałam ci jakiś komplement powiedziec

Ciiichoooo - wiem Wink Dziękuję. Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #50 : 2009-09-23, 20:23:07 »

Dziękuję Smile ja tez się cieszę. I cieszę się że ty się cieszysz i że ja się cieszę
I ja się cieszę, że się cieszycie, bo takie cieszenie się jednych, wpływa na cieszenie się drugich i.....coraz więcej osób się cieszy, że inni się cieszą... Laughing
Zapisane

Ewa
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #51 : 2009-09-23, 20:27:51 »

To może trzeba założyć nowy wątek na cieszenie się, skoro nie ma końca naszej radości, bo tu chyba komuś temat rozwalamy?  Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #52 : 2009-09-23, 20:33:22 »

Cieszę się, że masz pomysł na wątek o cieszeniu się  Wink. Np. "Z czego dzisiaj jestam zadowolony/a?" Very Happy
Zapisane

Ewa
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #53 : 2009-09-23, 20:39:03 »

To był mój pomysł?  Shocked   Cool
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #54 : 2009-09-23, 20:39:14 »

Świetny pomysł Ewo Wink Jako pierwsza zapisuję się do niedługo powstającego tutaj KLUBU OSÓB CIESZĄCYCH SIĘ - w skrócie KOCS i jako zamiłowana kociara cieszyć się będę z każdego nowego członka Wink klubu. Pomysł był Ewy, więc zobowiązuję pomysłodawczynię do wdrożenia w życie tego pomysłu, czyli otworzenia "cieszącego się" tematu. Prosimy wszystkie zadowolone z życia osoby o wpisywanie się do tego wątku.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #55 : 2009-09-23, 20:51:21 »

Proszę bardzo. Wpadłam, ale nie robię z gęby cholewy:  http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4101.0#msg81079
Teraz wasza kolej... jeśli jeszcze się cieszycie  Razz
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #56 : 2009-09-23, 20:55:02 »

Ja się cieszę z tego KOCs - a, ale z pisaniem poczekam na ...na swoją kolejkę, nie będę się pchała.. Cool
Zapisane

krista
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #57 : 2009-09-23, 21:17:00 »

Ja się cieszę z tego KOCs - a, ale z pisaniem poczekam na ...na swoją kolejkę, nie będę się pchała.. Cool

 Very Happy  Very Happy  Very Happy Very Happy
A ja się cieszę ze Admin nareszcie zbrał głos  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Swoją wypowiedzią dał mi dużo do zrozumienia. Adminie bardzo Ci dziękuje za wyczerpujacą odpowiedz.. Very Happy  Wink
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #58 : 2009-09-23, 21:27:47 »

Krista, ty się nie kryguj, tylko pchaj się do KOCS. To jest miejsce, gdzie tłok jest pożądany, nie mylić z "pożądanie jest w tłoku"
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #59 : 2009-09-23, 21:39:30 »

To jest miejsce, gdzie tłok jest pożądany, nie mylić z "pożadanie jest w tłoku"

Ewa, od razu widać, że humor zajmuje duże miejsce w Twoim życiu Smile

A ja się cieszę ze Admin nareszcie zbrał głos Very Happy Very Happy Very Happy

krista, co tutaj jeszcze robisz? Z racji "cieszenia się" musisz koniecznie wejść do KOCS Laughing nie zwlekaj, nie narzekaj Wink
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.