forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 12:17:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
658445 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Przywitanie..
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Przywitanie..  (Przeczytany 42222 razy)
adampio
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #60 : 2009-09-24, 09:25:54 »

Ja tez chce do tego klubu osob zakreconych. Czy mezczyzni musza placic wpisowe? A jak tak to dlaczego takie wysokie?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #61 : 2009-09-24, 09:31:24 »

Mężczyźni muszą płacić podwójnie -  konto zaraz podam Wink
To jest klub otwarty dla wszystkich. Jedynym warunkiem przynależności jest opisanie przynajmniej jednej rzeczy, która Cię dzisiaj cieszy. Jeśli takiej nie ma, to musisz poczekać na odpowiedni dzień.
Właśnie wybieramy władzę w systemie demokratycznym - 80% parytetów należy do kobiet Cool
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #62 : 2009-09-24, 10:35:05 »

Mężczyźni muszą płacić podwójnie -  konto zaraz podam Wink
To jest klub otwarty dla wszystkich. Jedynym warunkiem przynależności jest opisanie przynajmniej jednej rzeczy, która Cię dzisiaj cieszy. Jeśli takiej nie ma, to musisz poczekać na odpowiedni dzień.
Właśnie wybieramy władzę w systemie demokratycznym - 80% parytetów należy do kobiet Cool


Dzien zaczalem od optymalnego sniadania, lezew lozku i slucham Czerwonych Gitar, tych najstarszych z samego pocztku ich dzialalnosci. Te trzy rzeczy wprowadzily mnie w tak dobry nastroj, ze hej. Poza tym swieci slonce i jest wspaniale.

Dlaczego pada desz? Napewno nie wie  nikt
Dlaczego wieje wiatr?.............

itd
Zycie jest piekne
Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #63 : 2009-09-24, 12:36:03 »

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych Smile
Jestem 2 lata i 4 miesiące na ŻO i z każdym upływającym dniem jestem coraz bardziej zadowolony z życia i zdrowia Smile Miło wspominam ostatnie intensywne letnie 14 dniowe wędrówki po Tatrach i cztery wypady na spływ kajakowy po Pilicy i Zalewie Sulejowskim. Jeszcze trochę rowerku teraz w te jesienne dni. Niestety często sam. Moja żona nie stosuje ŻO a więc taki samotny biały żagiel jestem Smile Całe rodzinne otoczenie martwi się i bacznie mnie obserwuje. Za każym razem przy spotkaniach przekazują mi nowe zgubne rewelacje na temat żo. Dziwne to jest,  bo akurat ja jestem zdrowy a moi "doradcy" leczą się na wszelkie dolegliwości farmaceutykami, siedzą w przychodniach tłumnie odwiedzanych przez masy chorych ludzi.
Jestem pełen optymizmu i cieszę się że tu na forum takich radosnych osób jest wiele Smile
pozdrawiam serdecznie Smile
jerzy555
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #64 : 2009-09-24, 12:43:30 »

Jerzy, zakwalifikowałeś się, przenoś się  w radosnych podskokach do wątku KOCS:  http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4101.40
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #65 : 2009-09-24, 12:56:10 »

Cieszę się Jerzy, że do nas dołączasz. Z tej okazji dostajesz darmowy wstęp do naszego Klubu  Wink
PS. "Znam" Ciebie z widzenia (pamiętam zdjęcie na Forum) i tym bardziej się cieszę, że wróciłeś. Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #66 : 2009-09-24, 14:56:29 »

PS. "Znam" Ciebie z widzenia (pamiętam zdjęcie na Forum) i tym bardziej się cieszę, że wróciłe¶. Very Happy
..a może się mylę, już nie wiem.. Confused
Zapisane

jerzy555
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #67 : 2009-09-24, 20:10:59 »

PS. "Znam" Ciebie z widzenia (pamiętam zdjęcie na Forum) i tym bardziej się cieszę, że wróciłe¶. Very Happy
..a może się mylę, już nie wiem.. Confused

witam Cię Renia Smile
nie mylisz się, rejestrowałem się kilka razy na tym forum a wczoraj znów ponownie bo mój login był nieznany?
czytam często tu na forum ale wiecznie brak czasu(przed chwilką wróciłem do domu) Zawsze mam jakieś zajęcie.
Dziękuję za radosne słowa, myślę że częściej zabiorę się do pisania Smile
pozdrawiam-Jerzy Smile

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #68 : 2009-09-24, 20:18:32 »

witam Cię Renia Smile
nie mylisz się, rejestrowałem się kilka razy na tym forum a wczoraj znów ponownie bo mój login był nieznany?
czytam często tu na forum ale wiecznie brak czasu(przed chwilką wróciłem do domu) Zawsze mam jakieś zajęcie.
Dziękuję za radosne słowa, myślę że częściej zabiorę się do pisania Smile
pozdrawiam-Jerzy Smile

Cieszę się, że coraz więcej Optymalnych, z różnym stażem, wraca na Forum. Zawsze miło usłyszeć, że komuś ŻO pomogło i nadal pomaga w poprawie zdrowia i kondycji.
A co do pisania - to trzymam Cię za słowo.
Ja chętnie zacznę więcej czytać - zamiast w kółko pisać  Very Happy
Na powitanie zadedykuję Tobie, stosowną do takiej okazji, piosenkę w wątku z muzyką.  Very Happy
Zapisane

jerzy555
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #69 : 2009-09-24, 20:20:23 »

Jerzy, zakwalifikowałe¶ się, przeno¶ się w radosnych podskokach do w±tku KOCS: http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=4101.40

dzięki, lecę czytać Smile

Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #70 : 2009-09-24, 21:15:51 »

witaj jerzy555 Smile ale fajnie że przybywa nowych forumowiczów, ja bardzo zachęcam do aktywnego uczestnictwa w życiu forum wszystkich tych którzy cichaczem skradając sie przeszukują forum Smile
Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #71 : 2009-09-25, 18:38:19 »

witaj jerzy555 Smile ale fajnie że przybywa nowych forumowiczów, ja bardzo zachęcam do aktywnego uczestnictwa w życiu forum wszystkich tych którzy cichaczem skradaj±c sie przeszukuj± forum Smile

witaj viola44 Smile jestem na kilku jeszcze innych forach(tatrzańskie, krótkofalarskie, elektroniczne, fotograficzne...) i szczerze mówiąc jeszcze nie spotkałem się z takim stwierdzeniem że cytuję: ...tych którzy cichaczem skradając się przeszukują forum.
Przez kilka chwil czułem się nieswojo no ale trudno.....ponieważ jestem pozytywnie zakręcony to zapomniałem już o tym i teraz postaram się nie skradać Smile
Mam elektrotechniczne wykształcenie i raczej w sprawach zdrowotno-żywieniowych mam najmniej do powiedzenia. Uczę się dobrze odżywiać i myślę że niebawem będę mógł doradzać komuś w tym temacie jednak narazie tylko czytam i słucham żeby nie robić błędów. Za wiele zainteresowań mam w jednym czasie i trudno to pogodzić a tu jeszcze praca i praca....
Serdecznie Ciebie pozdrawiam i do następnego Smile
jerzy Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #72 : 2009-09-25, 19:15:25 »

witaj viola44 Smile jestem na kilku jeszcze innych forach(tatrzańskie, krótkofalarskie, elektroniczne, fotograficzne...)

wow, widzę iż masz wiele pasji, jesteś może GOPR owcem czy miłośnikiem gór?

i szczerze mówiąc jeszcze nie spotkałem się z takim stwierdzeniem że cytuję: [b]...tych którzy cichaczem skradając się przeszukują forum.
Przez kilka chwil czułem się nieswojo no ale trudno.....ponieważ jestem pozytywnie zakręcony to zapomniałem już o tym i teraz postaram się nie skradać Smile

to nie było złośliwe z mojej strony, to taka maleńka kokieteria z mojej strony...Smile

Za wiele zainteresowań mam w jednym czasie i trudno to pogodzić a tu jeszcze praca i praca....
super że zdecydowałeś się na czynne uczestnictwo mimo nawału pracy....nie będę Ci tłumaczyć jak wciągające są fora bo widzę że nie jesteś "prawiczkiem" Smile pozostaje mi mieć nadzieje że to właśnie forum polubisz na tyle, że będziesz chciał tu zaglądać w miarę regularnie... Wink


Serdecznie Ciebie pozdrawiam i do następnego Smile
jerzy Smile

trzymam Cie za słowo Smile
Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #73 : 2009-09-25, 20:40:00 »

witaj viola44 Smile jestem na kilku jeszcze innych forach(tatrzańskie, krótkofalarskie, elektroniczne, fotograficzne...)

wow, widzę iż masz wiele pasji, jeste¶ może GOPR owcem czy miło¶nikiem gór?


goprowcem to nie ale jak wyjdę rano w góry o 7 to długie godziny po skałach łażę Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #74 : 2009-09-25, 20:53:59 »

goprowcem to nie ale jak wyjdę rano w góry o 7 to długie godziny po skałach łażę Smile

musisz mieć nie złą kondycję Smile

jerzy miałeś jakieś dolegliwości które uleczyła dieta?
Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #75 : 2009-09-25, 21:32:05 »

no właśnie kondycjii przybyło Smile Przedtem w górach zawsze byłem niesamowicie spocony wręcz mokry. Nogi i stawy zawsze bolące, stopy po długiej drodze odparzone i z bąblami. Mam to już za sobą Smile pełen komfort i silne nogi. Na codzień nóżki suche i stawy nie bolą. Kiedyś podczas wchodzenia na schody miałem ociężałe nogi a teraz  wbiegam do góry bez wysiłku! Dawniej czułem w głowie jakieś dudnienie czy tętnienie, w nosie zawsze zapchane kanały - przeszło już to historii Smile Jestem zadowolony że te dolegliwości minęły. Poczekam jeszcze z wpisem  do Złotej Księgi bo myślę że jeszcze na to za wcześnie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #76 : 2009-09-25, 21:35:20 »

A ja myślę, że nie jest za wcześnie  Smile dużo już zyskałeś przez ŻO.
A jak zyskasz jeszcze więcej - to chętnie przeczytamy Twój drugi wpis. Very Happy
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #77 : 2009-09-26, 11:29:34 »

witaj viola44 Smile jestem na kilku jeszcze innych forach(tatrzańskie, krótkofalarskie, elektroniczne, fotograficzne...)

wow, widzę iż masz wiele pasji, jeste¶ może GOPR owcem czy miło¶nikiem gór?


goprowcem to nie ale jak wyjdę rano w góry o 7 to długie godziny po skałach łażę Smile


I tak depczesz te nasze gory. Nie lepiej na nie popatrzec. (zart)
Zapisane
jerzy555
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #78 : 2009-09-26, 15:35:48 »


goprowcem to nie ale jak wyjdę rano w góry o 7 to długie godziny po skałach łażę Smile
Cytuj


I tak depczesz te nasze gory. Nie lepiej na nie popatrzec. (zart)
Cytuj

te nasze zacząłem ostatnio oszczędzać i jeżdżę na słowackie. Tam nawet jest nieco mniej depczących Smile
Patrzę na góry z dołu i z góry i za każdym razem odkrywam coś innego. Jak wszystko pulsuje pod skórą kiedy tak się wejdzie na jakiś szczyt. Myślę że to samo się dzieje podczas pływania na basenie. Niestety nie umię dobrze pływać więc wolę łazić do upadłego Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Przywitanie..
« Odpowiedz #79 : 2009-09-26, 16:38:00 »

Tak to juz jest hak sie zlapie bakcyla to hej!!!
Ja na razie zlapalem wirusa i basen jest wykluczony min do srody. Ale jak to mowia: co ma wisiec nie utonie.
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.