forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-26, 08:45:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
664062 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: saymon9
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 16 Do dou Drukuj
Autor Wtek: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"  (Przeczytany 218233 razy)
kristan
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #120 : 2009-12-16, 20:12:03 »

Forum Olka mnie  nudzi. Próbowałem wcinać sie w tematy , ale jak grochem o ścianę.
Dzis postanowiłem odwiedzać go coraz rzadziej.
Natomiast cieszy mnie to , że ludzie z mojego otoczenia , uczesniczący w spotkaniu z Ashkarem "meldują" mi o pozytywnym działaniu NIA/nie tylko optymalni/. Jest ich coraz wiecej.
Najgorzej jest z tymi od nowotworów - ich ciężko wyrwać z łap...
Ale co tam - większośc wie co może uzyskać w moim lokalu.

Ps.hehe, przedewszystkim D3 , tak cholernie atakowaną przez pazernych tego świata.
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #121 : 2009-12-17, 09:08:39 »

Opal tak poprostu mi się z nogami skojarzyły żylaki .Krystian tym wpisem mnie zaciekawił chciałam wiedzieć więcej.Dobrze wiedzieć jakie dolegliwości znikają.Krystian a ty się nie wstydz ,my jesteśmy bardzo ciekawi ,jakie zmiany zachodzą u ciebie Smile
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #122 : 2009-12-17, 10:39:59 »

Kristan miałeś siwe włosy przed dietą?
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #123 : 2009-12-17, 12:14:40 »

Aga , nigdy nie miałem siwego włoska , mimo ....siątki. Może dlatego , że całe życie uwielbiałem tłuściutko zjeść. Tylko te placki...kiedyś!
Powiem w czym rzecz , gdy przekonam się na 100% o słuszności zastosowania NIA w moim przypadku. 75% pewności już jest , ale to za mało , by podać do publicznej wiadomości. Nie jestem w tym odosobniony.

Natomiast sprawa żony to BINGO!!!
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #124 : 2009-12-17, 13:57:29 »

 No właśnie,a mnie te placki zgubiły.OK-będe czekać cierpliwie Smile.Jak myślisz ile to jeszcze może potrwać?
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #125 : 2009-12-17, 16:53:09 »

Jak myślisz ile to jeszcze może potrwać?

Odpowiedź na swoje pytanie z łatwością znajdziesz w linku podanym przez "kangur" Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #126 : 2010-01-27, 15:25:28 »

Kristan, Kodar - minął ponad miesiąc od ostatniej rozmowy. Czy nosicie jeszcze cieciorkę, jak to się ma do mrozów, jakie odczucia i wnioski?
Pozdrawiam.
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #127 : 2010-01-27, 17:37:31 »

Opal dobrze że przypomniałaś. :DJa też czekam cierpliwie,styczeń się już kończy.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #128 : 2010-01-27, 17:55:37 »

Rajano też poproszę o informację na temat jego przygody z cieciorką Smile
Bardzo dużo osób jest zainteresowach tym co napisaliście. Nie zostawiajcie ich w niewiedzy.
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #129 : 2010-01-27, 18:48:07 »

Witam
Ja nosze cały czas "opaske", nie przeszkadza mi ona zupełnie nawet w mrozie i nawet jak biegam, bólu nie odczuwam, nawet jak uciskam w to miejsce, samopoczucie jest dobre, z ranki wypływam ropa i limfa ale bardzo małe ilości, na początku było więcej, ziarno ciecierzycy wystarczy jak wymienię co 24 godziny. Myślę że zasadne jest zastosowanie metody NIA i oczywiście, żywienie optymalne to podstawa, trzeba pamiętać że współczesny człowiek, ma ograniczony wpływ na ilośc toksyn w organiźmie, wiadomo spaliny, przemysł, stres, żywność przetworzona (optymalni spożywają jej bardzo mało, ale trudno całkowicie z niej zrezygnować nawet jakby się chciało), skażone gleby, stosowanie nawozów i środków ochrony roślin, na masową skalnę. Niestety, to już nie jest to środowisko, co 30 lat temu, poczytajcie sobie jak szybko wzrasta zachorowalność na raka, człowiek sam sobie zawinił, przeczytajcie: 
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Dramatyczne-dane-podwoi-sie-liczba-chorych-na-raka,wid,11891710,wiadomosc.html?ticaid=1989b
A niestety nikt za nas nie zadba o zdrowie

Jak dbasz, to masz; miałeś zdrowie? trzeba było dbać ! !


Żywienie optymalne i oczyszczanie organizmu to najlepsze lekarstwo na choroby ! ! !

Pozdrawiam

P.S.
Na forum metody NIA, znalazłem bardzo rzeczową i wartościową, wypowiedź osoby o nicku Namir, wiem że wypowiedź jest bardzo długa (zdaje sobie sprawę że zajmuje sporo miejsca, ale wg. mnie to bardzo mądra wypowiedź), ale jest wszystko rzeczowo wyjaśnione. Namir pisał ją kilka dni, w kilku fragmentach, ja wszystko poskładałem i tu wstawiłem. Na prawde wartozadać sobie trud i ją przeczytać, wiele zrozumiecie. Nawet proponuje skopiować sobie to na kompa, ja już to zrobiłem.
Jest ona tutaj: http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=113638&highlight=#113638
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #130 : 2010-01-28, 11:48:23 »

Rajano,"Namir"pisze o samoistnym leczeniu organizmu wydzielaniem ropy(oczywiscie gdy zostawi sie ujscie na odplyw ropy).Na potwierdzenie tej teorii moge podac przyklad z wlasnej rodziny.Moj brat mial kilka lat rane z ktorej wyplywala ropa.Lekarze zostawili na szczesie otwarta,bo nie udalo im sie jej zaleczyc.Rana powstala po ukoszeniu kleszcza.Brat przezyl a rana po dlugim okresie jatrzenia zagoila sie sama.

Metode dr Ashkara stosuje nadal.Opatrunek wogole nie przeszkadza a rana nie boli.Czekam na obfita rope,ktora niestety nie leci.Wydzieliny jest b.malo a plynu,ktory pomieszany jest z krwi  wydziela sie  objetosciowo roznie.Czyli metoda nie dziala??
"Namir"w swej wypowiedzi wspomina o wspomaganiu.Nalezaloby je zaczac,bo inaczej  sie wykrwawie  Laughing Cool
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #131 : 2010-01-28, 12:05:06 »

Witam
U mnie na początku była noga opuchnięta, szczególnie w okolicy stopy, a czasem opuchlizna schodziła i dzis praktycznie jej nie mam. Opuchlizną nie należy się przejmować, organizm znalazł "furtkę" w postaci ranki i usuwa przez nią toksyny i bakterie, im więcej ktos ma w sobie toksyn, tym opuchlizna będzie dłużej się utrzymywała, dlatego że ranka ma swoje ograniczone mozliwości ich usuwania i na to potrzeba czasu. Jeżeli ktos brał chemię, lub radioterapie, na pewno opuchlizna będzie się utrzymywała dłużej. Bólu nie odczuwam, praktycznie jakbym nie miał żadnej ranki.
Pozdrawiam
Duza opuchlizna nogi od bandaza w dol utrzymywala sie kilka tygodni,mimo elastycznego bandaza.Wraz z poluzowaniem opatrunku noga przestala puchnac.Przy kostce pozostaly widoczne male zylaki.Noge  smarowalam czesto  smalcem i owijalam folja.Wtedy przez  dluzszy czas noga nie puchla. Razz
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #132 : 2010-01-28, 12:20:59 »

Przeczytałam i wydrukowałam informacje zawarte w linku podanym przez Rajano - dziękuję.

"Namir"w swej wypowiedzi wspomina o wspomaganiu.Nalezaloby je zaczac,bo inaczej sie wykrwawie Laughing Cool

Też się zastanawiałam jak codzienna, wielomiesięczna utrata krwi, ma się do zdrowia organizmu.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #133 : 2010-01-28, 14:57:45 »

Przeczytałam i wydrukowałam informacje zawarte w linku podanym przez Rajano - dziękuję.

"Namir"w swej wypowiedzi wspomina o wspomaganiu.Nalezaloby je zaczac,bo inaczej sie wykrwawie Laughing Cool

Też się zastanawiałam jak codzienna, wielomiesięczna utrata krwi, ma się do zdrowia organizmu.
....kobiety latami krew  traca i  nie z tego powodu  choruja na anemie lub sie wykrwawjaja.To wszystkim jest jasne.A ja zauwazylam wzmozony apetyt na bialko i nawet utylam ok.2 kg i waze 60-62/164.
Dlaczego mam minimalny wyplyw mazi(ropy)niestety nie wiem. Krew jak na Forum NIA podaja nie powinna sie wydostawac. Opatrunek poluznilam a na umieszczenie ziarenka w innym miejscu jakos nie mam ochoty.Do metody podchodze bez emocji i dopuki nic zlego sie nie dzieje bede nadal  zmieniala ziarno i opatrunki. Razz
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #134 : 2010-01-28, 16:19:28 »

Dlaczego mam minimalny wyplyw mazi(ropy)niestety nie wiem. Krew jak na Forum NIA podaja nie powinna sie wydostawac. Opatrunek poluznilam a na umieszczenie ziarenka w innym miejscu jakos nie mam ochoty.Do metody podchodze bez emocji i dopuki nic zlego sie nie dzieje bede nadal  zmieniala ziarno i opatrunki. Razz
Witam
Namir napisał:

"Gdyby metoda słabo działała to można by zastosować do tego metodę Gersona lub zażywać Detox+ na pobudzenie apoptozy. Pisze o tym wszystkich dlatego bo jeżeli na kogoś metoda NIA nie zadziała to nie znaczy że ona nie działa tylko że coś źle robimy. Wtedy można dołożyć dodatkowe elementy z innym metod. Aby pobudzić krążenie wystarczy co wieczór po umyciu lub kąpieli nogi do kostek polewać prysznicem zimną wodą przez minutę. Dodatkowo zimna woda ma takie właściwości, że jak się nią polewa miejsce chore (tak samo jak przy stopach) to bakterie i wirusy w pierwszej kolejności idą w to miejsce, aby go oczyścić."

Wydaje mi się że, być może należy sięgnąć po Detox+ który pobudzi apoptoze, czyli usunie komórki uszkodzone poprzez ropę, mam nadzieję że nie bierzesz żadnych suplementów.
Pozdrawiam
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #135 : 2010-01-28, 16:26:03 »

....kobiety latami krew traca i nie z tego powodu choruja na anemie lub sie wykrwawjaja.

Kodar, wiemy, że czym innym jest tracenie krwi kilka dni w miesiącu, a czym innym w każdym dniu przez wiele miesięcy. Nie zrozum mnie jednak źle. Ja życzę Ci, jak i pozostałym, osiągnięcia zamierzonego efektu. Musiał być jakiś powód zastosowania tej metody, choćby najbardziej błahy.
Sama dla własnej informacji chciałabym wiedzieć jak najwięcej z możliwie najwiarygodniejszego źródła, żeby w razie czego...... wiesz dlaczego. Nie spędza mi ten temat snu z powiek, nie poszukuję informacji po różnych źródłach, nie szukam po różnych forach, bo nie jest to dla mnie sprawa na teraz. Cenię sobie jednak tutaj wypowiedzi, znanych mi już z innych wpisów, osób i podawanie kwintesencji doświadczeń, przemyśleń.
Dlatego dalsza prośba: piszcie szczerze wszystko, co zaobserwowaliście, z czym się borykaliście.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #136 : 2010-01-28, 16:32:51 »


"Gdyby metoda słabo działała to można by zastosować do tego metodę Gersona lub zażywać Detox+ na pobudzenie apoptozy.

Znowu dla mnie czarna magia Sad  Co to jest Detox+ ? O metodzie Gersona wiem jeszcze mniej. Wszystko wydaje się bardzo trudne.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #137 : 2010-01-28, 16:36:24 »

Dlaczego mam minimalny wyplyw mazi(ropy)niestety nie wiem. Krew jak na Forum NIA podaja nie powinna sie wydostawac. Opatrunek poluznilam a na umieszczenie ziarenka w innym miejscu jakos nie mam ochoty.Do metody podchodze bez emocji i dopuki nic zlego sie nie dzieje bede nadal  zmieniala ziarno i opatrunki. Razz
Witam
Namir napisał:

"Gdyby metoda słabo działała to można by zastosować do tego metodę Gersona lub zażywać Detox+ na pobudzenie apoptozy. Pisze o tym wszystkich dlatego bo jeżeli na kogoś metoda NIA nie zadziała to nie znaczy że ona nie działa tylko że coś źle robimy. Wtedy można dołożyć dodatkowe elementy z innym metod. Aby pobudzić krążenie wystarczy co wieczór po umyciu lub kąpieli nogi do kostek polewać prysznicem zimną wodą przez minutę. Dodatkowo zimna woda ma takie właściwości, że jak się nią polewa miejsce chore (tak samo jak przy stopach) to bakterie i wirusy w pierwszej kolejności idą w to miejsce, aby go oczyścić."

Wydaje mi się że, być może należy sięgnąć po Detox+ który pobudzi apoptoze, czyli usunie komórki uszkodzone poprzez ropę, mam nadzieję że nie bierzesz żadnych suplementów.
Pozdrawiam

metody dr Gersona stosowac nie bede,bo zbyt skomplikowana.Diety nie suplementuje.Jezeli Detox+ na tutejszym rynku dostepny,bede zazywac i obserwowac Razz
najlepszego
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #138 : 2010-01-29, 12:43:29 »

Z uwagi na dalsze oczyszczanie się organizmu , co widać i czuć , postanowilismy przedłuzyć metodę NIA do szesciu miesiecy.
Miedzy czasie odezwały się te części ciała , które kieeedyś nieco nawalały.
Szczególy po zakończeniu. Nie ukrywam jednak , ze jest to nieco upierdliwe. Na szczęście jest zima i mozna nieco ukryć , np opatrunek.  Bliżej już jednak , niż dalej , co również widać...aby do wiosny!
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #139 : 2010-02-16, 09:02:14 »

Fakty TVN jak zawsze na posterunku   http://www.tvn24.pl/28377,1643370,0,1,medycyna-nie-naturalna,fakty_wiadomosc.html
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 16 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 17 zapytaniami.