forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-29, 00:00:56

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
667990 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 16 Do dou Drukuj
Autor Wtek: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"  (Przeczytany 224920 razy)
kristan
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #100 : 2009-11-29, 08:05:00 »

W zasadzie sama nuda - zmiana ziarenek co 12 godz , bez zadnych rewelacji i sensacji. Raz jest więcej tego-tam , a raz mniej , raz bardziej waniajet , a raz mniej. Jednak to co chcielismy osiągnąć , osiągamy!!!
Małżonka tylko narzeka , ze ma nieco spuchniętą nogę i nieraz ją boli , ale to pikuś...

Wiecej info na forum    http://free4web.pl/3/1,165699,420428,Threads.html;jsessionid=1in2gdxczbjq8
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #101 : 2009-11-29, 08:14:21 »

Dziękuję za wiadomość, przekażę dalej Smile
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #102 : 2009-11-29, 19:08:12 »

Witam
U mnie na początku była noga opuchnięta, szczególnie w okolicy stopy, a czasem opuchlizna schodziła i dzis praktycznie jej nie mam. Opuchlizną nie należy się przejmować, organizm znalazł "furtkę" w postaci ranki i usuwa przez nią toksyny i bakterie, im więcej ktos ma w sobie toksyn, tym opuchlizna będzie dłużej się utrzymywała, dlatego że ranka ma swoje ograniczone mozliwości ich usuwania i na to potrzeba czasu. Jeżeli ktos brał chemię, lub radioterapie, na pewno opuchlizna będzie się utrzymywała dłużej. Bólu nie odczuwam, praktycznie jakbym nie miał żadnej ranki.
Pozdrawiam
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #103 : 2009-11-29, 21:11:05 »

Rajano - cieszę się, że odpowiedziałeś. Zawsze doświadczenia kolejnych osób są pomocą dla dopiero zaczynających. Każda wskazówka i myśl jest ważna.
Pozdrawiam
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #104 : 2009-12-15, 17:27:48 »


Z YouTube zniknęły wszystkie filmy z podanych linków. Co się dzieje? Gdzie teraz osoby zainteresowane mają szukać prawidłowej instrukcji założenia cieciorki?
Zapisane
Rajano
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #105 : 2009-12-15, 19:56:21 »


Z YouTube zniknęły wszystkie filmy z podanych linków. Co się dzieje? Gdzie teraz osoby zainteresowane mają szukać prawidłowej instrukcji założenia cieciorki?

Witam
Tutaj: http://www.lekarstwonaraka.com.pl/
Pozdrawiam
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #106 : 2009-12-15, 20:36:15 »

Rajano, myślałam, że wszystko zniknęło. Nie potrafiłam znaleźć. Zaraz dalej prześlę zainteresowanym - w ich imieniu dziękuję Smile
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #107 : 2009-12-15, 22:20:14 »

Seltsam Confused
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #108 : 2009-12-15, 22:24:27 »

adamel, przyjacielu - nie rozumiem  Confused
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #109 : 2009-12-15, 22:31:26 »

Już tłumaczę - dziwne - i w gruncie rzeczy nie ma to odniesienia do ostatnich wypowiedzi, tylko do meritum, ale może mi się coś wydaje...
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #110 : 2009-12-15, 22:38:42 »

Im dłużej żyję, tym bardziej się dziwię. Nie muszę pisać z czego i dlaczego - to właśnie jest piękne Smile
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #111 : 2009-12-15, 22:45:44 »

To prawda, bo każda rzecz, czy sytuacja, która nas dziwi, świadczy o młodym stanie naszego ducha. Ile razy rzeczywistość jest w stanie nas zaskoczyć, tyle razy jesteśmy młodsi, aniżeli wskazuje to metryka. To proste - by być młodym, trzeba być czasami naiwnym (nie głupim) Smile Pozdrowienia, przyjaciółko ( dawnoi nikt mnie tak nie nazwał, jak Ty, dzięki) Smile
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #112 : 2009-12-15, 22:58:20 »

Zaskakuje mnie ciągle nasz podobny sposób myślenia. Najwyraźniej jesteś moją pokrewną duszą Smile Jakim cudem wiesz co myślę ... ?   Dobranoc  -  przyjacielu Smile
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #113 : 2009-12-15, 23:07:15 »

Dobrej nocy, miłych snów Smile
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #114 : 2009-12-16, 12:28:18 »

Wracając do NIA , muszę powiedzieć , że zbyt długo to trwa. Jesteśmy nieco "znudzeni' takim obrotem sprawy. Pamiętać o zakupach kapuchy z miękimi liśćmi - jest tylko zimowa , zmiany opatrunków dwa razy dziennie , czasami ból, nieciekawy widok ranki itd.
Ale jeden aspekt przemawia za utrzymaniem tej metody przy "życiu"- uzyskujemy to czego nie mogliśmy uzyskać przez dziesięciolecia.
Kancerogeny blokowały jednak niektóre procesy biochemiczne w naszych organizmach ,nie tyle zdrowotne ile kosmetyczne.
Żona się cieszy, że na wiosnę otworzy szafę z miniówami i wcale nie chodzi tutaj o nadwagę/ma należną/. Ja tez zmienię "upierzenie".
Dodam tylko , że bez Ż.O. ani rusz!!!
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #115 : 2009-12-16, 16:27:24 »

Krystian co do żony to rozumiem,pozbyła się żylaków.Aczy tobie wyrosły nowe włosy ,czy poprostu zrobiły się mocniejsze  ,napisz jakie jeszcze zauwarzyłeś zmiany.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #116 : 2009-12-16, 17:40:03 »

Wracając do NIA , muszę powiedzieć , że zbyt długo to trwa. Jesteśmy nieco "znudzeni' takim obrotem sprawy. ....Dodam tylko , że bez Ż.O. ani rusz!!!

Kristan, może nie potrzebujecie tak długo się oczyszczać. Czy naprawdę Twoja żona pozbyła się żylaków? Ja ich nie mam, ale dobrze wiedzieć. Napisz w jakim czasie i jaką poprawę zdrowia zauważyłeś. Nie rozumiem o czym pisze niżej "aga", o co chodzi z tymi włosami?
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #117 : 2009-12-16, 18:05:11 »

Żona nigdy nie miała i nie ma żylaków. Miała natomiast , od ok 20 lat czerwone plamy na nogach , szczególnie łydkach. Ile kasiory wpakowalismy we wszelkiego rodzaju autorytety ,to tylko nam wiadomo. Kliniki , medyki , a nawet znachory mieli się nieżle , zreszta i mają się dalej , pewnie.
Plamy te w niczym nie przeszkadzały , oprócz oczywiście estetyki , co było wielkim dyskomfortem dla małżonki. Zgrabna , ładna d.. a wiecznie w porach lub długiej spódnicy. Chłód na polu i rajstopy pozwalały założyc to co zawsze lubiła.

Trudno mnie posądzać o brak optymalnej wiedzy-stosowaliśmy różne modyfikacje z dr Ewy włącznie. Z mizernym jednak skutkiem.
Dopiero usuniecie kancerogenów/jeszcze nie wszystkich/z organizmu USUNĘŁO  z jednej łydki całkowicie , a z drugiej prawie...

Natomiast ja??? mam wszystkie swoje włosy i ani jednego siwego. Tak juz zostanie. Nie bardzo mam ochotę pisać w czym rzecz , może kiedyś bo...wstyd mi Sad
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #118 : 2009-12-16, 18:23:05 »

Żona nigdy nie miała i nie ma żylaków. ...
Natomiast ja??? mam wszystkie swoje włosy i ani jednego siwego. Tak juz zostanie. Nie bardzo mam ochotę pisać w czym rzecz , może kiedyś bo...wstyd mi Sad

Widocznie to przez wpis "aga" nastapiło jakieś przekłamanie odnośnie żylaków, dobrze, że już wszystko wyjaśnione dla wszystkich czytających. Co do Twoich włosów, wśród których nie ma siwego włosa i tak już zostanie - teraz dopiero rozbudziłeś moją ciekawość i nie mam pojęcia czego się w związku z tym wstydzisz. Jesteś bardzo tajemniczy, ale może kiedyś... Smile mi o tym opowiesz. Bardzo się cieszę, że czujecie się z żoną coraz lepiej - pozdrawiam.
Zapisane
kangur
Go


Email
Odp: dr George Ashkar "metoda absorpcji neutralnej infekcji"
« Odpowiedz #119 : 2009-12-16, 18:57:55 »

Żona nigdy nie miała i nie ma żylaków. Miała natomiast , od ok 20 lat czerwone plamy na nogach , szczególnie łydkach. Ile kasiory wpakowalismy we wszelkiego rodzaju autorytety ,to tylko nam wiadomo. Kliniki , medyki , a nawet znachory mieli się nieżle , zreszta i mają się dalej , pewnie.
Plamy te w niczym nie przeszkadzały , oprócz oczywiście estetyki , co było wielkim dyskomfortem dla małżonki. Zgrabna , ładna d.. a wiecznie w porach lub długiej spódnicy. Chłód na polu i rajstopy pozwalały założyc to co zawsze lubiła.

Trudno mnie posądzać o brak optymalnej wiedzy-stosowaliśmy różne modyfikacje z dr Ewy włącznie. Z mizernym jednak skutkiem.
Dopiero usuniecie kancerogenów/jeszcze nie wszystkich/z organizmu USUNĘŁO  z jednej łydki całkowicie , a z drugiej prawie...

Natomiast ja??? mam wszystkie swoje włosy i ani jednego siwego. Tak juz zostanie. Nie bardzo mam ochotę pisać w czym rzecz , może kiedyś bo...wstyd mi Sad
Kristan.
Skoro to jest prawda co piszesz, to czemu tego nie wpiszesz tu:
http://free4web.pl/3/2,165699,420428,7853911,Thread.html
Zacheciloby to innych do stosowania tej netody.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 16 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 18 zapytaniami.