forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 07:55:39

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660219 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Bilans wodny
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bilans wodny  (Przeczytany 27348 razy)
adamel
Go


Email
Bilans wodny
« : 2009-09-21, 15:29:42 »

Podczas krytyki ŻO często słyszy się, że chudnięcie związane jest z utratą wody, a nie tłuszczu.Ciekawy jestem,jakie są Wasze spostrzeżenia.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70480


Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #1 : 2009-09-21, 15:52:03 »

Gdyby prawdą było to, że chudnięcie (u mnie 10 kg) jest spowodowane utratą wody, to ja już od ponad roku, byłabym non-stop odwodniona i na pewno czułabym się osłabiona ( i nie tylko). Nie uzyskałabym poprawy zdrowia i wzrostu energii, jak i ogólnej chęci do życia.
PS. "adamel", czy ty poważnie miałeś wątpliwości? Rolling Eyes
Zapisane

adamel
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #2 : 2009-09-21, 16:19:54 »

Gdybym miał wątpliwości, to nie byłbym na tym forum. U mnie z bilansem jest o.k. Problem jest w tym, że na ŻO jestem już drugi raz, poprzednio spadłem ze 112kg do 86, a tym razem zatrzymałem się na 95 i nie czuję się tak fantastycznie, co wtedy. Wiem, że wyniki badań mam dobre, ale zastanawiam się nad tym, dlaczego teraz nie jest tak Fajowo" Confused
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #3 : 2009-09-21, 16:32:35 »

Poza tym moja nadwaga dobrze się ma w centralnej części kadłuba, a mam fajne spodnie z tamtego okresu!
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #4 : 2009-09-21, 16:47:14 »

Cytuj
Gdybym miał wątpliwości, to nie byłbym na tym forum.

Hola,hola, chcesz powiedziec, ze jestes na tym forum aby "zdobyc" watpliwosci? Laughing
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #5 : 2009-09-21, 16:47:45 »

Gdybym miał wątpliwości, to nie byłbym na tym forum. U mnie z bilansem jest o.k. Problem jest w tym, że na ŻO jestem już drugi raz, poprzednio spadłem ze 112kg do 86, a tym razem zatrzymałem się na 95 i nie czuję się tak fantastycznie, co wtedy. Wiem, że wyniki badań mam dobre, ale zastanawiam się nad tym, dlaczego teraz nie jest tak Fajowo" Confused

adamel a na czym polega to niefajowe sampoczucie? co cię gnębi?
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #6 : 2009-09-21, 16:49:15 »

Cytuj
Gdybym miał wątpliwości, to nie byłbym na tym forum.

Hola,hola, chcesz powiedziec, ze jestes na tym forum aby "zdobyc" watpliwosci? Laughing

skąd taki wniosek adampio?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #7 : 2009-09-21, 18:54:54 »

Cytuj
Gdybym miał wątpliwości, to nie byłbym na tym forum.

Hola,hola, chcesz powiedziec, ze jestes na tym forum aby "zdobyc" watpliwosci? Laughing

skąd taki wniosek adampio?

gdybym mial watpliwosci....czyli nie mam
to niebylbym na tym forum......dlatego jestem

dalej: nie mam problemow dlatego jestem tu na forum

a zdobyc watpliwosci ...to moz maly zart.

ale coz.....
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #8 : 2009-09-21, 18:56:30 »

mialo byc: moj maly zart
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #9 : 2009-09-21, 20:15:45 »

Adampio, nie mam faktycznie wątpliwości, bo śledzę na bieżąco wszystko, co się da i nic mnie nie wpędzi w wątpliwości, że robię słusznie. Maly żart przyjmuję Laughing
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #10 : 2009-09-21, 20:20:49 »

Viola, czuję się, jakbym mial schizofrenię i grał obie postaci ze starego dowcipu; pacjent-panie doktorze, co mi jest, ja bym tylko tak leżal, leżal ileżal - panie, jak ja bym pana kopnąl w d..., to byś pan tak lecial, lecial ilecial...
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #11 : 2009-09-21, 20:36:03 »

Viola, czuję się, jakbym mial schizofrenię i grał obie postaci ze starego dowcipu; pacjent-panie doktorze, co mi jest, ja bym tylko tak leżal, leżal ileżal - panie, jak ja bym pana kopnąl w d..., to byś pan tak lecial, lecial ilecial...

adamel smutne rzeczy opisujesz, tak byc nie moze, powinienes przeanalizowac pewne sprawy, moze wegli nie dojadasz , jak myslisz moze to byc to?
Zapisane
przemo
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #12 : 2009-09-21, 21:13:36 »

Podczas krytyki ŻO często słyszy się, że chudnięcie związane jest z utratą wody, a nie tłuszczu.Ciekawy jestem,jakie są Wasze spostrzeżenia.

mieśnie składaja sie głownie z wody wiec to prawda.. Laughing Na ZO traci sie mieśnie jesli były one nadmiernie przerośniete w wyniku działania insuliny, jesli by tak nie było pudzianowski nie osiagnął by wagi optymalnej na diecie optymalnej a wiadomo że na ŻO taka mase ciała sie osiąga Very Happy
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #13 : 2009-09-21, 21:41:31 »

Adamel, skoro tyle czytasz Wink, to pewnie doczytałeś się, że po spaleniu tłuszczu zwierzęcego w naszym ciele jako pozostałość spalania jest czysta woda.
Na DO mamy mniejsze zapotrzebowanie na płyny.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70480


Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #14 : 2009-09-22, 02:06:29 »

Podczas krytyki ŻO często słyszy się, że chudnięcie związane jest z utratą wody, a nie tłuszczu.Ciekawy jestem,jakie są Wasze spostrzeżenia.
...podczas krytyki ŻO słyszy się bardzo dużo bezsensownych rzeczy, nie mających żadnych podstaw naukowych. "Wybitni znawcy" tematu uważają, że po pięciu latach stosowania tego modelu żywienia, można się nawet (brzydko mówiąc) "przekręcić". Gdyby w tym był chociaż cień prawdy, to nasz "admin" musiałby już, chyba z pięć razy "przekręcić" się i wyglądać jak klucz wiolinowy, a jednak tak nie jest. "admin" cieszy się bardzo dobrą kondycją zdrowotną i wygląda całkiem... Embarassed całkiem... Cool
Ale krytyków to nie przekonuje i nic ich nie przekona - oni wiedzą "lepiej"... Confused
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #15 : 2009-09-22, 10:03:12 »

Ale krytyków to nie przekonuje i nic ich nie przekona - oni wiedzą "lepiej"... Confused

Tak to już jest, że krytykują ludzie, którzy nie byli, nie są i nie mają zamiaru być na ŻO Smile
W każdej innej dziedzinie jest tak samo to niby czemu w tym przypadku miałoby być inaczej? Wink
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #16 : 2009-09-22, 11:38:55 »

Adamel, skoro tyle czytasz Wink, to pewnie doczytałeś się, że po spaleniu tłuszczu zwierzęcego w naszym ciele jako pozostałość spalania jest czysta woda.
Na DO mamy mniejsze zapotrzebowanie na płyny.
Wiem o tym, ponadto nie mam z tym problemu, przeciętnie wypijam ok. 2,5 litra plynów dziennie(woda mineralna z dużą zawartością magnezu,zielona herbata).Problem jest chyba bardziej zlożony.Mój harmonogram dnia jest niezmienny od lat, fatem jest,że nie ruszam się zbyt wiele.Ok. 2,5 roku temu robilem wysilkowe EKG (diagnostyka arytmii). Wynik- 13,4 MET. Teraz jednak, poza "pajączkami" podudzi mam uczucie ciężkości nóg. Węgli staram się pilnować (do 8o-90 g ).Jeżeli to przekraczam, to tyję, a mój kręgosłup nie jest z tego zadowolony ( przebyta dyskopatia ). Nie wiem, może zwiększyć okresowo białko ( 60- 80)?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #17 : 2009-09-22, 12:36:52 »

Admel, a probowales juz jesc posilki zbilansowane zgodnie z zasadami ZO, do syta i tylko wowczas kiedy jestes glodny?
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #18 : 2009-09-22, 13:01:36 »

Staram się pilnować proporcji, ale większość węgli jadam zwyczajowo na koniec dnia , najczęściej 2 posiłki dziennie. Mam 190 cm wzrostu.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #19 : 2009-09-22, 14:54:09 »

W jaki sposob pilnujesz proporcji?
Zapisane
Strony: [1] 2 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.