forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 20:03:15

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660328 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Bilans wodny
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Bilans wodny  (Przeczytany 27362 razy)
adamel
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #40 : 2009-09-23, 12:53:02 »

Czyżby nagły atak braku poczucia humoru? Confused
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #41 : 2009-09-23, 15:09:37 »

Renia, zdemaskowałyśmy adamela Smile) Dobrze, bo potem ludzie czytają: "stosuję DO i coraz gorzej się czuję". A tu trzeba po prostu stosować DO naprawdę.

No dobra, tak naprawdę, starałam się odkryć powód twojego problemu i doradzić.
Adamel teraz masz wolną drogę, twoja sprawa, twój wybór i... nie mój czas Wink

Myślę, że zdolności detektywistyczne Twoje i Reni pozostawiają wiele do życzenia. Czy ja pisałem, że mi się pogorszyło?! Pisałem, że nie mam problemu z arytmią, a niepokoi mnie, że "ciężkość nóg" jeszcze nie, a to zasadnicza różnica. To, że trochę sobie pożartowałem, to chyba dozwolone? Fakt, że szukam odpowiedzi na swoje problemy chyba też nie jest czymś niedozwolonym. Pisałaś, że u Ciebie te symptomy po roku ustąpiły, może ja robiłem więcej błędów "po drodze"? Wszystkich informacji z książek nie wyczytam. O rotacji niektórych produktów też wcześniej nie wiedziałem, po to jest to forum, żeby wiedzieć więcej, a osoby z większym stażem na DO mogą czasem pomóc. Twoja i Reni podejrzliwość w stosunku do mojej osoby przesadna i nie poparta żadnymi faktami. Na odpowiedź nie liczę zbytnio, bo na wiadomość "drugą drogą" też milczysz. Piszę pod niezmienionym pseudonimem, bo nie mam zamiaru "rżnąć durnia". Pozdrowienia.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #42 : 2009-09-23, 15:19:55 »

Ach, żartujmy sobie wszyscy, ile wlezie Very Happy Pytajmy, radźmy, pilnujmy. Żeby tylko czas nam na to pozwolił i ... poczucie humoru Wink

Odpowiedz na prv dostałeś już jakiś czas temu Smile ale wybacz, jeśli nie odpowiem zawsze i na czas, bo nie siedzę stale przy kompie.
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #43 : 2009-09-23, 15:24:08 »

No już dobrze, idę zeżreć kostkę masła( nawet mnie nie zemdli-pycha), może mi przyjdzie chętka na bieganie Smile
...do kibelka.. Laughing
 Laughing Laughing :lol:A tak na poważ nie, to O,5 l śmietany 30%, czy 200g masła "na raz" mam na swoim koncie i to bez żadnych sensacji żołądkowych  Shocked
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #44 : 2009-09-23, 15:25:44 »

Ach, żartujmy sobie wszyscy, ile wlezie Very Happy Pytajmy, radźmy, pilnujmy. Żeby tylko czas nam na to pozwolił i ... poczucie humoru Wink

Odpowiedz na prv dostałeś już jakiś czas temu Smile ale wybacz, jeśli nie odpowiem zawsze i na czas, bo nie siedzę stale przy kompie.
Dzięki, dostałem przed chwilą, pozdrawiam.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #45 : 2009-09-23, 15:32:22 »

Twoja i Reni podejrzliwość w stosunku do mojej osoby przesadna i nie poparta żadnymi faktami.
Mam nadzieję, że Ciebie nie uraziłam? Przynajmiej nie było to moim zamiarem. A co do faktów, to były, były...
Zapisane

adamel
Go


Email
Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #46 : 2009-09-23, 16:00:37 »

Twoja i Reni podejrzliwość w stosunku do mojej osoby przesadna i nie poparta żadnymi faktami.
Mam nadzieję, że Ciebie nie uraziłam? Przynajmiej nie było to moim zamiarem. A co do faktów, to były, były...
To nie były fakty, czasami po prostu dostaję "śmieszka" i trudno mi go okiełznać, ale porady przyjąłem. Nie jestem "obrażalski" - wyślesz "na pokutę" trzy fajne emoticonki i będzie "gites". Pozdrawiam. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Bilans wodny
« Odpowiedz #47 : 2009-09-23, 16:14:23 »

 Rolling Eyes Wink Mr. Green
Zapisane

Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 19 zapytaniami.