forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 18:06:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660427 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Pomoc w ZO
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pomoc w ZO  (Przeczytany 26348 razy)
kristohuliciu
Go


Email
Pomoc w ZO
« : 2009-10-21, 12:47:50 »

Jestem na żywieniu optymalnym od dwóch miesięcy. Mam 28 lat. Moja waga to 78kg przy 178cm wzrostu. Moje problemy ze zdrowiem pojawiły się rok temu. Początkowo były to napady bólu brzucha w oklicy wyrostka wraz z gorączką 39 które trwały przez 3 dni. Te bóle powtarzały się co miesiąc w równych odstępach. Zaliczyłem kilka razy szpital i wykanałem badania kolonoskopie, gastroskopie, kilka razy usg araz róznorodne badania krwi które nic nie wykazały. Po kilku miesiącach zaczeły sie inne problemy, bóle jelit, żołądka bóle kręgosłupa depresja, bóle stawów, głowy, złe samopoczucie. Wszystkie te objawy się nasilały i było coraz gorzej. W tym czasie zjadłem mnóstwo lekarst po których czułem się gorzej. Znojomy powiedział mi o Żywieniu optymalnych i od razu trafiłem do Arkadii. Po wykonaniu zaleconych prądów na nerwice i żołądek poczułem się gorzej psychiczne chociaż po prądach na żołądek dolegliwości ustapiły. Dolegliwości jelit także częsciowo też ale nie do końca. Bóle kręgosłupa i stawów ustąpiły. Gdy już myślałem że będzie coraz lepiej znów atak bólu i gorączka. Wszystko od nowa boli. Dodam że wykonałem badania na pasożyty- ujemny ale mimo tego wykonałem kuracje 7 dniową kurację. W czym może byc tkwic problem i czego mogę jeszcze spróbowac aby napady bólu nie powracały i żebym wrócił do zdrowia. Z góry dziękuje.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #1 : 2009-10-21, 13:06:15 »

Jezeli byles w Arkadii i od kilku m-cy zywisz sie optymalnie to wychodze z zalozenia , ze zywisz sie wg opisanych prze dr. Jana Kwasniewskiego zasad, tak?

Czy lekarze w Arkadii zasugerowali Ci jakies proporcje?
Dostowowujesz diete do tych proporcji?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #2 : 2009-10-21, 13:14:49 »

.... depresja, bóle stawów, głowy, złe samopoczucie. Wszystkie te objawy się nasilały i było coraz gorzej. W tym czasie zjadłem mnóstwo lekarst po których czułem się gorzej. Znojomy powiedział mi o Żywieniu optymalnych i od razu trafiłem do Arkadii. Po wykonaniu zaleconych prądów na nerwice i żoł±dek poczułem się gorzej psychiczne .....
Czy tu jest pomyłka? Piszesz, że miałeś depresję i brałeś prądy na nerwicę, a to są dwie zupełnie odmienne choroby i stosuje się na nie przeciwne prądy. Gdybyś przy depresji brał prądy na nerwicę, to musi być pogorszenie. Myślę, że lekarz wiedział jednak co zaleca, a tutaj to jest tylko "przejęzyczenie". Tak?
Zapisane

kristohuliciu
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #3 : 2009-10-21, 13:35:02 »

Otrzmałem w arkadi gotowy zestaw co mam jeść i ściśle się do tego stosuje. Dostałem prądy na Neurastenia tak stwierdzili w arkadii że to mój problem.  Nie wiedziałem na początku jak to działa dopiero na forum wyczytałem że na nerwicę i depresję są inne prądy. moim zdaniem to mam depresje być może się mylę.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #4 : 2009-10-21, 13:42:49 »

Otrzmałem w arkadi gotowy zestaw co mam jeść i ściśle się do tego stosuje. Dostałem prądy na Neurastenia tak stwierdzili w arkadii że to mój problem.  Nie wiedziałem na początku jak to działa dopiero na forum wyczytałem że na nerwicę i depresję są inne prądy. moim zdaniem to mam depresje być może się mylę.



Jezeli dostales gotowe zestawy w Arkadii, to jedz je i poczekaj cierpliwie na poprawe, ktora nadejdzie. Predzej czy pozniej w zaleznosci o d stopnia "skopania" organizmu.
Wiesz, ze ZO to nie "dieta cud" i na rezultat trzeba cierpliwie czekac.

Mozesz podac zalecone Ci BTW?
Zapisane
kristohuliciu
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #5 : 2009-10-21, 13:47:02 »

W chwili obecnej nie moge podać proporcji,nie mam przy sobie tej kartki.
Zapisane
kristohuliciu
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #6 : 2009-10-21, 13:51:38 »

Mniej Więcej wygląda to tak Rano: jajecznicz Z 1 lub 2 białek i miniumum 3 żóltek na boczku lub maśle. do tego kromka białego chleba.
Obiad 150- 200 gram mięsa wiepszowego, podrobów, kaszanki, dwa śrenie ziemniaki
kolacja dwa plastry baletronu galaretki itp. + kromka białego chleba
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #7 : 2009-10-21, 13:57:38 »

Mniej Więcej wygląda to tak Rano: jajecznicz Z 1 lub 2 białek i miniumum 3 żóltek na boczku lub maśle. do tego kromka białego chleba.
Obiad 150- 200 gram mięsa wiepszowego, podrobów, kaszanki, dwa śrenie ziemniaki
kolacja dwa plastry baletronu galaretki itp. + kromka białego chleba


Ten chleb jest optymalny, czy zwykly?
Bo jezeli zwykly to jadlbym w jego miejsce lepsze weglowodany z grupy warzyw, ktorych nie podales w jadlospisie. Ale jak mowisz nie masz kartki przy sobie i moze sa warzywa w zestawie.

Pomysl nad kwestia chleba.
Zapisane
kristohuliciu
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #8 : 2009-10-21, 13:58:29 »

W arkadi tak mnie zapewniali że nie ma takiej możliwości żebym nie wyzdrowiał. Ale napady bólu są dalej i do tego gorączka. Mówią że ta dieta leczy wszystko.
Zapisane
kristohuliciu
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #9 : 2009-10-21, 13:58:52 »

chleb zwykły
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #10 : 2009-10-21, 14:07:36 »

No to nie zasmiecaj organizmu, za przeproszeniem bylegownem. Lepiej w to miejsce zjesc dobre weglowodany w formie jakiegos placka.
Po jakims czasie zapomnisz co to chleb, tak jak wiekszosc z nas.

Nie chce tu brzmiec jak fundamentalista, ale swiadome dostarczanie organizmowi trucizny jest karane. A zwlszcza maki, ktora zaraz po cukrze jest najgorszym weglowodanem.

Zrob sobie ewentualnie chleb optymalny, ktory ma tylko 1/5 czesc tej maki, ktora szie urzywa do pieczenia "normalnego" chleba.
Zapisane
kristohuliciu
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #11 : 2009-10-21, 14:13:22 »

Dzieki za porady.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #12 : 2009-10-21, 18:49:37 »

Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #13 : 2009-10-21, 21:09:07 »


a ja wczoraj zjadłam "GO", jedna koromeczke.... "GO" z masłem od "baby" tak mnie smakowało że aż "siem" zdziwiłam...Smile
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #14 : 2009-10-21, 22:40:12 »

a ja wczoraj zjadłam "GO", jedna koromeczke.... "GO" z masłem od "baby" tak mnie smakowało że aż "siem" zdziwiłam...Smile

No to się szykuj - już po Ciebie jedziemy Wink
Zapisane
przemo
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #15 : 2009-10-21, 23:51:53 »

Jak sie zje jedna kromeczke z masłem to nawet sie tego nie odczuje, ale wiecej albo codziennie to samopoczucie conajmniej dziwne, zawroty głowy itp.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #16 : 2009-10-22, 06:31:43 »


a ja wczoraj zjadłam "GO", jedna koromeczke.... "GO" z masłem od "baby" tak mnie smakowało że aż "siem" zdziwiłam...Smile


Widzisz "Viola", zauwazylem, ze masz tendencje do komentowania w taki sposob, ze albo zmieniasz temat postu albo zwracasz uwage na swoja osobe. W tym przypadku nikogo nie interesuje co Ty zjadlas, ile chleba zjadlas, a zwlaszcza w tym momecie kiedy rady sa nie w tym kierunku.

 
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #17 : 2009-10-22, 07:14:08 »

"GO" z masłem od "baby" tak mnie smakowało że aż "siem" zdziwiłam...Smile

"viola44"
nie zachowuj się na tym Forum jak "Molka"! Proszę.

PS
Jedna kromeczka dziennie sfermentowanej, wypieczonej mąki wystarczy, aby utracić...
Ziarna szczególnie na drożdżach się NIE JE!, bo nie jest to pożywienie dla Człowieka.
http://dr-kwasniewski.pl/media/2/media/chleb.wma - warto posłuchać...
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #18 : 2009-10-22, 07:45:48 »

Jestem na żywieniu optymalnym...

A może tylko ci się tak zdaje?
Pytaj więc, bo jest tu spore grono Użytkowników, które swą radą i doświadczeniem mogą pomóc w twoim przypadku.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #19 : 2009-10-22, 09:02:45 »

a ja wczoraj zjadłam "GO", jedna koromeczke.... "GO" z masłem od "baby" tak mnie smakowało że aż "siem" zdziwiłam...Smile
A czemu 'rozumny człowiek' zjada strawę zwierząt?  Mr. Green
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.