forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 06:13:25

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Pomoc w ZO
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pomoc w ZO  (Przeczytany 26320 razy)
viola44
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #20 : 2009-10-22, 09:07:03 »

"GO" z masłem od "baby" tak mnie smakowało że aż "siem" zdziwiłam...Smile

"viola44"
nie zachowuj się na tym Forum jak "Molka"! Proszę.

PS
Jedna kromeczka dziennie sfermentowanej, wypieczonej mąki wystarczy, aby utracić...
Ziarna szczególnie na drożdżach się NIE JE!, bo nie jest to pożywienie dla Człowieka.
http://dr-kwasniewski.pl/media/2/media/chleb.wma - warto posłuchać...

admin czytasz moje posty na DD? Smile

mi drożdżowe wypieki szkodzą bardzo...
a jedna kromeczka białego chleba raz na jakiś czas chyba nie zaszkodzi?
co można utracić gdyby jeść  chleb codziennie? admin proszę napisz....

Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #21 : 2009-10-22, 09:21:29 »

admin czytasz moje posty na DD?

Bardzo lubię teksty tam prezentowane o odżywianiu (i nie tylko), bo są typu "dzieci mówią". Świetna rozrywka.  Laughing
Rozumiem, że trzeba się dostosować, ale ...
Zapisane
kristohuliciu
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #22 : 2009-10-22, 18:39:27 »

po jakim czasie mogę spodziewać sie znacząCZEJ poprawy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #23 : 2009-10-22, 19:14:36 »

Rozumiem, że trzeba się dostosować, ale ...

ale..... grunt  to się nie przejmować i w ciasnych butach nie chodzić! ...Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #24 : 2009-10-22, 19:16:45 »


"viola44"
nie zachowuj się na tym Forum jak "Molka"! Proszę.

admin tylko nie mów że nie lubisz Molki bo nie uwierzę...Smile
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #25 : 2009-10-23, 07:11:35 »

po jakim czasie mogę spodziewać sie znacząCZEJ poprawy


Tego nie wiedza najstarsi indianie. Wszystko zalezy od stanu Twojego organizmu, okresu przebudowy itd. Jedno jest pewne, bedziesz stosowal poprawnie na pewno
nastapi poprawa.
Zapisane
krista
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #26 : 2009-12-07, 09:50:49 »

Jestem na żywieniu optymalnym od dwóch miesięcy. Mam 28 lat. Moja waga to 78kg przy 178cm wzrostu. Moje problemy ze zdrowiem pojawiły się rok temu. Początkowo były to napady bólu brzucha w oklicy wyrostka wraz z gorączką 39 które trwały przez 3 dni. Te bóle powtarzały się co miesiąc w równych odstępach. Zaliczyłem kilka razy szpital i wykanałem badania kolonoskopie, gastroskopie, kilka razy usg araz róznorodne badania krwi które nic nie wykazały. Po kilku miesiącach zaczeły sie inne problemy, bóle jelit, żołądka bóle kręgosłupa depresja, bóle stawów, głowy, złe samopoczucie. Wszystkie te objawy się nasilały i było coraz gorzej. W tym czasie zjadłem mnóstwo lekarst po których czułem się gorzej. Znojomy powiedział mi o Żywieniu optymalnych i od razu trafiłem do Arkadii. Po wykonaniu zaleconych prądów na nerwice i żołądek poczułem się gorzej psychiczne chociaż po prądach na żołądek dolegliwości ustapiły. Dolegliwości jelit także częsciowo też ale nie do końca. Bóle kręgosłupa i stawów ustąpiły. Gdy już myślałem że będzie coraz lepiej znów atak bólu i gorączka. Wszystko od nowa boli. Dodam że wykonałem badania na pasożyty- ujemny ale mimo tego wykonałem kuracje 7 dniową kurację. W czym może byc tkwic problem i czego mogę jeszcze spróbowac aby napady bólu nie powracały i żebym wrócił do zdrowia. Z góry dziękuje.


krystuhuliciu, jakie badania na pasożyty wykonałeś, czy z krwi?
Ja tez chcę zbadać się pod kątem pasożytów, ponieważ oprócz boreliozy podejrzewam też robale .Moje dzieci też rano strasznie kaszlą i smarkają, wyczytałam ze to moga byc pasozyty. Niewiem od jakich badań zacząc a lekarze nie wierzą ze w 21 wieku można miec pasożyty  Cool.
Muszę więc na własna rękę zdbadć, bo na skierowanie od rodzinnego nie mam co liczyć.Problem jest poważny Confused.
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #27 : 2009-12-07, 12:21:44 »

jwestem na diecie już ponad 2 lata,moim największym problemem jest nieprzyjwmny zapach z ust.Zjadam białka 30-40g tłuszcz -130 W-60.Przy mniejszej ilośgi W niemogę zasnąć.Proszę o jakieś wskazówki.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #28 : 2009-12-07, 13:08:28 »

Zjadasz w stosunku 1: 3,25 : 1,5
Z zalozenia dobrze.
Jak ja nie moge zasnac to wiem, ze zjadlem za malo weglowodanow. 
Czyli w Twoim przypadku nalezalo by podniesc ilosc zjadanego B i wowczas dopasowac do tego W.

30 gram bialka? Czy Ty nic nie robisz?
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #29 : 2009-12-07, 13:26:10 »

Przeciwnie z natury jestem energiczną osobą, ale pracę mam siedzącą.Ale tego tłuszczu chyba[napewno]więcej zjadam.R ano kawa plus 100 g śmietanki i to mnie trzyma do11 a nawet 13 godz.Idlatego niemam ochoty na białko.A waże 63 przy wzroście 168 to chyba dobra waga.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #30 : 2009-12-07, 13:46:54 »

czy kawa i 100ml smietanki sa Twoim sniadaniem?
a co jesz pozniej? w poludnie i na wieczor?
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #31 : 2009-12-07, 15:05:38 »

W południe 1 jajko + 4 żółtka,ziemniak 150g +ogórek kiszony z tego smaże placek ziemniaczanydo tego 40g smalcu.Na kolacje ok h 18.00 jem mięso ,karkówke wątrubke ok 150g plus ziemniak 150 g + 100g brukselka lub ogurek kiszony albo jakieś inne warzywa. Wieczorem często kusi mnie coś słodkiego najczęściej gorzka czekolada.
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #32 : 2009-12-07, 15:11:53 »



30 gram bialka? Czy Ty nic nie robisz?
Jasnowidz czy  co haha.
Właśnie od 2 tygodni nic nie robie tylko leże w łóżku,  niechcący pośliznełm się na trawie i rozerwałam mięsień uda i ciekawa jestem jak długo będzie mi się to goić.Jako że jestem na tej diecie to  myślę że to niedługo nastąpi.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #33 : 2009-12-07, 15:13:42 »

Siedze w pracy i tak zupelnie na oko widze, ze nie zjadasz tyle T ile mowisz.
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #34 : 2009-12-07, 15:15:27 »

Zapomniałam dopisać jeszcze jem 50g tłuszczu do obiadu.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #35 : 2009-12-07, 16:39:04 »

W zwiazku z tym zsynchronuzuj wszytko i podaj calodzienne menu, dokladniej tak jak jjessz.
Sniadanie
obuad
kolacje
poniewaz podajesz w gramach, to podaj dokladnie w gramach kazdy posilek, zbilansuj i podaj calodzienny w gramach i w BTW
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #36 : 2009-12-07, 17:26:59 »

     
ŚNIADANIE-kawa+100ml śmietany 30% 3g W-30g T
OBIAD- 1jajko +4żółtka -20g B-30g T
                   150g ziemniaka-20g W
                   100g cebuli-6g W
             40g smalca-40g T
KOLACJA-150g karkówka-20g B-27g T
              150gziemniaki-20g W
               100g groszek zielony-7,5g W
               50g smalca-50g T       
  B-40 T-177 W-56
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #37 : 2009-12-07, 17:55:08 »

Mnie wyszlo 1:3,5:1,3

w gramach:56:194:71

.......czyli idealnie

Nie wiem co mam Ci odpowiedziec. Problemy ze snem moga byc spowodowane stresem. Nieprzyjemny zapach z ust jest dowodem niestrawionego "jedzonka", bo przeciez na tym menu nie chudniesz?! Prawda.

MOzewbrew temu co powiedzialem wczesniej, powinnas zejsc z iloscia weglowodanow do 1:1 w stosunku do bialka?
Tez mialem ten problem, mysle, ze kazdy optymalnie probujacy sie odzywiac. Ale kazdy jest inny.

Ja bym sprobowal zrobic tak:
na sniadanie zjesc Twoj obiad bez ziemniakow i ziwksza iloscia T, cos w stylu omlet wykop, czyli te jajka i 100 gr masla albo 50 gr smalcu. Na tym dojedziesz do 17-tej
a pozniej zjesc Twoja kolacje.

Zmniejszysz ilosc spozywanych posilkow, ktorej dziszejsza ilosc nie jest trawiona. Np. moj organizm lubi dlugie przerwy wposilkach, kiedy to zdazy wszystko strawic.
Bo ilosc przez Ciebie w tej chwili zjadanych posilkow jest taka jak ja kiedy dosc intensywnie plywam.

To taka moja sugestia.

Jjesc dwa razy dziennie, gdzie sniadanie jest glownym posilkiem a obiadokolacja po min 8 godz jest posilkiem zaspokajajacym glod.

Policz co zjesz danego dnia i tam min tydzien.

Jak mowie, to moja sugestia.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #38 : 2009-12-07, 17:59:17 »

Czasami może być z jedzeniem OK, a np. utworzył się niewielki kamień nazębny i powoduje nieświeży oddech..
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #39 : 2009-12-07, 18:04:54 »

Renia, ten zapach o ktorym mowi sie na ZO, to raczej nie jest zapach spowodowany kamieniem nazebnym. Ja chodze do stomatologa co 6 m-cy i "ten" zapach byl. Teraz nie ma.
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 19 zapytaniami.