forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-30, 07:58:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660660 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Pomoc w ZO
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Pomoc w ZO  (Przeczytany 26370 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70547


Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #40 : 2009-12-07, 18:11:52 »

No dobra dobra.. niech Ci będzie..Wink
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #41 : 2009-12-07, 18:31:02 »

Mnie wyszlo 1:3,5:1,3

w gramach:56:194:71

.......czyli idealnie

Nie wiem co mam Ci odpowiedziec. Problemy ze snem moga byc spowodowane stresem. Nieprzyjemny zapach z ust jest dowodem niestrawionego "jedzonka", bo przeciez na tym menu nie chudniesz?! Prawda.

MOzewbrew temu co powiedzialem wczesniej, powinnas zejsc z iloscia weglowodanow do 1:1 w stosunku do bialka?
Tez mialem ten problem, mysle, ze kazdy optymalnie probujacy sie odzywiac. Ale kazdy jest inny.

Ja bym sprobowal zrobic tak:
na sniadanie zjesc Twoj obiad bez ziemniakow i ziwksza iloscia T, cos w stylu omlet wykop, czyli te jajka i 100 gr masla albo 50 gr smalcu. Na tym dojedziesz do 17-tej
a pozniej zjesc Twoja kolacje.

Zmniejszysz ilosc spozywanych posilkow, ktorej dziszejsza ilosc nie jest trawiona. Np. moj organizm lubi dlugie przerwy wposilkach, kiedy to zdazy wszystko strawic.
Bo ilosc przez Ciebie w tej chwili zjadanych posilkow jest taka jak ja kiedy dosc intensywnie plywam.

To taka moja sugestia.

Jjesc dwa razy dziennie, gdzie sniadanie jest glownym posilkiem a obiadokolacja po min 8 godz jest posilkiem zaspokajajacym glod.

Policz co zjesz danego dnia i tam min tydzien.

Jak mowie, to moja sugestia.

Pijesz akohol?
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #42 : 2009-12-07, 19:53:43 »

Czasami wino wytrawne czerwone,nieraz wydawało mi się że to po mlecznych,ale to nie zawsze.Reniu raczej to nie kamień,przed dietą często bolał mnie żołądek.Może mam za mało soków trawiennych.
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #43 : 2009-12-07, 19:57:58 »

Ja nie licze białka z warzyw,z kąd tyle białka i weglowodanów?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #44 : 2009-12-07, 20:01:43 »

Ja nie licze białka z warzyw,z kąd tyle białka i weglowodanów?


Urzywasz kalkulatora Morgano? Albo innego?
Wpisz to wszystko co podalas w swoim jadlospisie i zobacz jakio bedzie rezultat.

A moze brak Co po prostu ruchu?
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #45 : 2009-12-07, 20:49:19 »

Tyle ruchu jak to kobieta w domu ,dwójka dzieci bardzo niedadzą posiedzieć.Sportu żadnego nie uprawiam,a miało by to jakieś znaczenie.Dziękuje za wskazówki ,jutro zaczynam sniadanie z mniejszą ilością W.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #46 : 2009-12-07, 21:14:44 »

Tyle ruchu jak to kobieta w domu ,dwójka dzieci bardzo niedadzą posiedzieć.Sportu żadnego nie uprawiam,a miało by to jakieś znaczenie.Dziękuje za wskazówki ,jutro zaczynam sniadanie z mniejszą ilością W.
'
Nie, to nie chodzi o zmniejszone weglowodany, tu chodzi o super syte sniadanie, ktore da Ci "kopa" na jakas tam czesc dnia a jednoczesnie odciazysz jelita. Weglowodanow powinnas jesc tyle abys nie miala ochoty na ta gorzka czekolade wieczorem. Bochec na nia jest oznaka brakiem ich. Niemniej jednak zacznij dzien od
jednego jajka, 4-5 zoltek, duzo tluszczu i troche weglowodanow. Najlepszym paliwem dla mozgu jest tluszcz, mozg steruje nami. Nie chce tu brzmiec jak nie wiem co, ale widze po sobie roznice we funkcjonowaniu kiedy zjem za malo T na sniadanie. Moja minimalna porcja tluszczu to okolo 80 gram masla, osobiscie wole 100 i wowczas pracuje optymalnie. 100 gram masla, 100 gr marchwi, jedno jajko i 5 zoltek to moje optymalne standardy. Tak jest do godz 17-18. Pozniej 200 gr miesa, 200 gr warzyw 50 gr masla i jeden ziemniak: ja tak zyje najlepiej. Razem okolo 700 gr pozywienia w proporcjach 1:3-3,5:az do 1.
Od czterech lat przy wzroscie 186 waze 81-83 kg i bylem 3 razy przeziebiony, gdzie z milosci do siebie a nienawisci do innych polozylem sie do lozka..ale nie musialem...tak chcialem sobie odpoczac i poogladac zagle filmy.


Zapisane
aga
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #47 : 2009-12-07, 21:45:55 »

Ja odstawiłam masło miałam wrażenie że to po nim tak jedzie mi z ust .Ale masz rację,co do tych proporcji ,mi też dobrze służą.Jednak zauważyłam że jak zjem mniej T to zaraz mam ochotę na coś słodkiego.Przed dietą to ja bardzo lubiłam słodycze,jest to dla mnie duży plus,bo teraz ich aż tak niepotrzebuje,ale niepowiem nieraz bym sobie zjadła   Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #48 : 2009-12-07, 22:02:18 »

Ja odstawiłam masło miałam wrażenie że to po nim tak jedzie mi z ust .Ale masz rację,co do tych proporcji ,mi też dobrze służą.Jednak zauważyłam że jak zjem mniej T to zaraz mam ochotę na coś słodkiego.Przed dietą to ja bardzo lubiłam słodycze,jest to dla mnie duży plus,bo teraz ich aż tak niepotrzebuje,ale niepowiem nieraz bym sobie zjadła   Laughing

w 100% nie. Nie od masla.
Stosunek do slodyczy to sprawa nawykow. Podam Ci oze niezbyt adwkwatny przyklad ale moj kolega prowadzil badania w temacie oprozniania sie.
Wiadomo, ze generalnie, kobiety maja wiekszy problem z oproznianiem sie niz mezczyzni. Kolega dowiodl, ze kobiety bardziej kieruja sie instynktem "rytualu" niz mezczyzni. To siedzi, ponoc, w psychice, otoz stwierdzil, ze kobieta po zjedzonym sniadaniu nie pojdzie do toalety wczesni jezeli nie zapali...oczywiscie w przypadku kobiet palacych. W przypadku kobiet nie palacych, one nie pojda jak ich nie przydusi, czyli min raz na trzy dni.
Wniosek: albo trzeba zaczac palic albo znalesc inny rytual co jest rownie niebezpieczne dla zrowia, bo wmowi sobie taka jedna z duga, ze trzeba zjesc 7-8 suszonych sliwek, co w ty,m momecie daja jej dzienna dawke weglowodanow gdy jest na DO.!!! I tak dalej. Bledne kolo sie zamyka i albo sie nie wy-te-guje albo pogorszy swoj stan zdrowia.
A jak Wy sie macie z tym kobiety optymalne?
To moze rozwiniemy badanie w tym zkresie!!!!
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #49 : 2009-12-07, 22:05:12 »

Stawiam tezę, że kolega jest w błędzie Smile  Może być?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #50 : 2009-12-07, 22:16:49 »

To znaczy Pani Tereso, ze neguje Pani teorie "rytualu", tak?
Bo, ze kolega jest w bledzie to nie mam zadnej watpliwosci, znajac kilka kobiet optymalnych.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #51 : 2009-12-07, 22:49:42 »

Mniemam, że równie dobrze kolega mógłby się dopatrzeć że to mężczyźni mają problem... Spotkał się Pan może z informacją, że kłopotliwe następstwa daje ludziom, niezależnie od płci, tzw zbyt wczesne i rygorystyczne wymaganie czystości u malutkich dzieci? Ludzie złośliwi i skąpi ponoć stąd mają te przywary Smile  Obecnie dzieciom przyznaje się w tej sprawie więcej swobody, a i rynek temu sprzyja - pieluchami jednorazowego użytku na przykład.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70547


Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #52 : 2009-12-07, 22:51:27 »

A jak Wy sie macie z tym kobiety optymalne?
To moze rozwiniemy badanie w tym zkresie!!!!

Nie lubię tego tematu.. Confused ..ale jak już jest poruszony, to "powiem", że nie mam z wypróżnianiem żadnych problemów. Od czasu, jak jestem na DO, to sobie tym d**y nie zawracam. Nawet nie wiem jak często się załatwiam,  Rolling Eyes chyba nie codziennie, tylko wtedy jak mi się chce.. Wink
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #53 : 2009-12-07, 22:52:51 »

Proste
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70547


Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #54 : 2009-12-07, 22:53:44 »

..i bez rytuałów.. Wink
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #55 : 2009-12-07, 22:59:01 »

Smile 
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #56 : 2009-12-08, 12:51:53 »

Raczej  niemam z tym problemu wręcz odwrotnie,szybciej wychodze z łazienki niż wchodze.Mój brat mówi że musi pół gazety przeczytać żeby wyjść.Zaś mąż zdąży zjeśc już ląduje w łazience. Shocked
Zapisane
Asia
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #57 : 2009-12-10, 16:04:03 »

U mnie tez żadnych rytuałów, papierosków, kawek, gazetki. Wszystko bez zbędnej filozofii. I to mimo tego, że do bycia optymalną mi trochę brakuje. Ale coś w tym musi być, w końcu wszytkie te reklamy jogurcików poprawiających pracę jelit są kierowane właśnie do kobiet...
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #58 : 2009-12-10, 16:42:16 »

Mpże dlatego, że to kobiety w większości robią zakupy?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Pomoc w ZO
« Odpowiedz #59 : 2009-12-10, 16:46:50 »

U mnie tez żadnych rytuałów, papierosków, kawek, gazetki. Wszystko bez zbędnej filozofii. I to mimo tego, że do bycia optymalną mi trochę brakuje. Ale coś w tym musi być, w końcu wszytkie te reklamy jogurcików poprawiających pracę jelit są kierowane właśnie do kobiet...

Kobiety powinny jesc wiecej tluszczu a problemow nie bedzie.
Jogurciki....powiedziala  Shocked
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.