forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-26, 15:37:39

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
664090 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: saymon9
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Konferencja Optymalnych.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 66 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Konferencja Optymalnych.  (Przeczytany 521689 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #260 : 2012-01-01, 12:26:17 »

Państwo Suchowieccy zrobili go dla nas gratis... Very Happy
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #261 : 2012-01-01, 16:25:33 »

To nie był katering?  Embarassed
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #262 : 2012-01-01, 16:52:17 »

Nie. Po prostu na miejscu nie było możliwości skorzystania z kuchni i obiad był przywieziony z Arkadii Państwa Suchowickich i dlatego był w jenorazowych opakowaniach. Na poprzednich zjazdach był obiad w restauracji. Tak sobie radzą jak Im warunki na to powalają. Oj, Radzio, Radzio...zaskakujesz mnie w tym roku... Shocked Laughing Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #263 : 2012-01-01, 16:53:20 »

I to nie były żadne fast foody... Shocked Laughing nie ta bajka... Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #264 : 2012-01-01, 17:09:54 »

To był slow food, bo nie po to się ludzie spotykają, aby jeść i gadać o jedzeniu.  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #265 : 2012-01-01, 17:15:39 »

Nie. Po prostu na miejscu nie było możliwości skorzystania z kuchni i obiad był przywieziony z Arkadii Państwa Suchowickich i dlatego był w jenorazowych opakowaniach. Na poprzednich zjazdach był obiad w restauracji. Tak sobie radzą jak Im warunki na to powalają . Oj, Radzio, Radzio...zaskakujesz mnie w tym roku... Shocked Laughing Wink

...pozwalają ...miało być... Cool Laughing
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #266 : 2012-01-01, 19:23:02 »

To był slow food, bo nie po to się ludzie spotykają, aby jeść i gadać o jedzeniu.  Wink

I właśnie o tym zagaiłem, ale Renia wybrała inny wątek, ten finansowo-żywieniowy. Wink  Very Happy

Powtórzę się! Maj to piękny miesiąc- plenerowy. Very Happy
Umysły już pokrzepione po marcowo-garncowym i kwietniowo-plecieniowym przesileniu. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #267 : 2012-01-01, 19:35:39 »


Mam prośbę również, aby moje pieniążki, które będę musiał wpłacić w zamian za uczestnictwo w tym roku, były tym razem lepiej spożytkowane.
Dotyczy to przede wszystkim posiłku, którym to-w ubiegłym roku- był "fast food". Można przecież zjeść  pożywnie, zdrowo i tanio bez uciekania się do "wschodnich wzorców".
 I tyle tytułem wstępu.


Radzio, to o co Tobie chodziło? O to żeby w ogóle na Zjazdach nie było obiadu?  Naprawdę zrozumiałam to tak, że Tobie się obiad nie spodobał... Confused
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #268 : 2012-01-01, 19:40:20 »

A Ty znowu o jedzeniu, a ja o terminie chciałbym nieśmiało. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #269 : 2012-01-01, 19:41:03 »

OK. Neutral
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #270 : 2012-01-01, 20:00:17 »

OK. Neutral

"OK" to skrót od maja?  Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #271 : 2012-01-03, 10:14:36 »

I dalej w kwestii planów konferencyjnych.

Maj to miesiąc, w którym osoby starsze, a potrzebujące takiej zachęty będą miały więcej energii
i zapału żeby móc towarzyszyć uczestnikom Konferencji. Chociażby z uwagi na niewątpliwie mniejszą uciążliwość związaną z dojazdem.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #272 : 2012-01-03, 13:54:51 »

Ci, którym ciężko było przyjechać do Ciechocinka na Wybory, nie muszą się fatygować również na Konferencję...Jeśli się jest Optymalnym to stale, a nie tylko wtedy jak wygodnie...Dostaliśmy zdrowie i to nas do czegoś zobowiązuje...
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #273 : 2012-01-03, 19:42:04 »

Ja nie byłem w Ciechocinku na wybrach. To tylko ok 300 km w jedną stronę, za to pomykam z tym po mieście http://optymalni.org.pl/sklep/files/products/afoto00005.jpg Moja jest bardziej czadowa pomarańczowa (mniej rzuca się w oczy), fartuszek nie doszedł (magazyn empty?) wraz z pozostałymi darami.  Very Happy Sad

"Nieoptymalny Mariusz" znaczy człowiek... Twisted Evil  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #274 : 2012-02-09, 20:17:47 »

 Niebawem kujawsko-pomorskie rozpoczyna ferie zimowe. Very Happy
To świetna okazja żeby wspomnieć o ...maju. Z pewnością poprzedni rok dostarczył wiele kwestii,
które należy rzeczowo omówić- do tego potrzebny jest czas, a tego w maju, z uwagi na dłuższy dzień, powinno być już pod dostatkiem.
A to jest o tyle interesujące, że można by więcej uwagi poświęcić również zagadnieniom poza konferencyjnym,
a te mogą być przecież równie zajmujące.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #275 : 2012-02-11, 13:15:59 »

Adminie, czy jako Przewodniczącemu Rady Nadzorczej miesięcznika "Optymalni"
wiadomym jest czas i miejsce tegorocznej Konferencji OSO?  Smile

A no tak, to przeciez dlatego nie moge uczestniczyc, bo jest 10-go. A nie mowilem, ze jeszcze jestem zakrecony!!! Laughing
Troche Wam zazdroszcze. Tez chcialbym Was spotkac, uscisknac reke dr. Jana Kwasniewskiego no i zjesc z Wami kostke masla. Laughing

Adamie!
Jakie masz plany na maj, gdyby okazało się, że Konferencja odbędzie w majowym-Ciechocinku?   Smile
Przecież Admin jest Ci życzliwy!

Dziękuję Adam.
Właśnie dla takich osób jak Wy, warto robić swoje.

Smile


Albo teraz to załapał, tylko już nie pamiętam o czym piszemy... Laughing Laughing Laughing

No to ja Ci przypamnę Smile
Radzio miał sie zjawić i mi wytłumaczyć, co z tą konferencją...co miał na myśli  Cool
Ale On sie zjawia i znika (chociaż wisi) i niczego nie tłumaczy  Sad
A i jeszcze od prowokatorek nas skubany wyzywa  Rolling Eyes

Zoniu!
Być może w maju coś się da z tym zrobić. Ale czy dasz radę? Smile


Maf, mnie to "tak się pisze sprawozdania", gdybym była wtedy na tamtej sali prawdopodobnie sprowokowałoby do podsumowania jak tutaj Wink  I problem, bo przecież to nie sztuka urazić czy to gości, czy gospodarzy, a tak by się jak nic stało. ...   

Droga Tereso!
Może i Ty zaryzykujesz, bo na Konferencji wszystko może się zdarzyć. Smile

Jeszcze coś muszę napisać, bo to mi nie daje spokoju...Jak to jest z tymi Optymalnymi tak naprawdę, bo zaskoczyło mnie to, że niektórzy z nich na pikniku jedli zwykły chleb do kiełbasek... Rolling Eyes może to jest tylko takie sporadyczne, na wyjazdach, ale jednak. Mi to było dziwne...Co prawda mi też się zdarza zjedzenie pół kawałeczka chleba raz na miesiąc, albo na dwa tygodnie, jak np. zrobię sobie zbyt tłustą jajecznice i nie mam co z tym tłuszczem zrobić, to "wytrę" go chlebem...
Nie tylko mnie to na pikniku zdziwiło...

Reniu!
Będziesz z mężem?  Smile

...
jak poznam osobiście na następnej konferencji Panią Teresę Stachurską to napiszę oczywiście o dwóch liderkach forum Smile myślę że Pani Teresa się na mnie nie gniewa? Jest wiele do czytania na blogu ale ten czas nieubłaganie ucieka. Mało czasu. I tak całe życie mignie, okropieństwo....w młodości było inaczej Smile

Jerzy!
Jest jeszcze jedna liderka naszego forum... Dasna. Smile Warto by i ją poznać osobiście, co o tym sądzisz? Smile


A my tu czekamy na wieści z Konferencji? Ciekawość ,przynajmniej mnie zżera Laughing Laughing

Dasna!
Nas też.  Smile


Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #276 : 2012-02-11, 14:16:11 »


Reniu!
Będziesz z mężem?  Smile


Chyba tak, ale jeszcze nie wiem z czyim mężem... Rolling Eyes Laughing Wink i czy w ogóle w tym roku jest planowana Konferencja?
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #277 : 2012-02-11, 14:35:02 »

Wszystko jest uzależnione od funduszy, ale planowanych jest kilka spotkań w tym roku.
Pierwsza Konferencja organizowana będzie na Śląsku w pierwszej lub drugiej dekadzie marca, ale jeszcze nie znam szczegółów i stanu przygotowań.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #278 : 2012-02-11, 14:59:32 »

Coraz większą kreatywność w działaniu OSO widać na wszystkich płaszczyznach... Very Happy

Tylko czy nie dałoby się przenieść Śląska na Pomorze... Rolling Eyes Wink
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #279 : 2012-02-11, 15:01:14 »

Dziękuję, konkret. Very Happy
Jeżeli są plany, to świetnie. Very Happy
Czyli istnieje prawdopodobieństwo, że jedno ze spotkań może odbyć się w maju, bądź w czerwcu  Cool- w sercu RP, Ciechocinku!
A tym samym moje wygłupy w kwestii "wymiany" gestów,mimiki i w ogóle Wink przy okazjonalnym ognisku są jak najbardziej "głosem w dyskusji".


Nie daje mi spokoju Very Happy pewna frekwencja wyborcza. "Kilkaset głosów"- niezależnie od siebie, potrafiło zadać sobie trud i- choćby w ramach poznawania uroków ojczyzny Wink- wybrać się na Kujawy. W dodatku w terminie, który w żaden sposób nie przypomina majowych klimatów.  Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 ... 66 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.