forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-26, 16:10:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
664095 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: saymon9
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Konferencja Optymalnych.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 66 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Konferencja Optymalnych.  (Przeczytany 521728 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #420 : 2012-09-26, 18:41:31 »

 Very Happy Na pewno na YouTube będzie całość... Rolling Eyes tak sądzę...
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #421 : 2012-09-27, 06:08:42 »

Ten przekaz, to- zdaje mi się- zaledwie fragment większej całości. Spotkanie było dwudniowe, z tego co wiem i wpakowanie całości na YT może przypominać serial. Wink
Poza tym- bardzo ładna lokalizacja Konferencji. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #422 : 2012-09-27, 07:41:44 »

Ten przekaz, to- zdaje mi się- zaledwie fragment większej całości. Spotkanie było dwudniowe, z tego co wiem i wpakowanie całości na YT może przypominać serial. Wink
Poza tym- bardzo ładna lokalizacja Konferencji. Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #423 : 2012-09-27, 07:42:36 »

 Laughing ...część "atrystyczna" byłaby niemniej ciekawa... Very Happy Cool
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #424 : 2012-09-27, 19:12:51 »

Byłaby, czy raczej była? Nie czepiam się, Cię.  Laughing
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2877


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #425 : 2012-10-03, 00:22:11 »

Cytuj
zacytuję wypowiedź profesora Macieja Giertycha  zawartą w broszurce pt. „Opoka” z września 1999 roku
Facet, który opowiada bajki o smokach i jest autorem licznych kompromitujących wypowiedzi to ma być autorytet godny cytowania???



Nie liczą się autorytety tylko sens słów...
Wypowiedź Giertycha tyczyła się ewolucji. Można oczywiście przeciwstawiać się teorii ewolucji, ale trzeba przy tym zachować minimum powagi. Pan Giertych tego warunku nie spełnił:
Druga poszlaka wskazująca na słabość teorii ewolucji - zdaniem Giertycha - to dinozaury. - Badania pokazują, że dinozaury były współczesne ludziom. Ze wszystkich kultur docierają informacje, że je pamiętamy. Szkoci - potwora z Loch Ness, my - smoka wawelskiego, a Marco Polo pisał, że smok był zaprzężony do karety cesarskiej w Chinach.
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,3696597.html

Nie tylko M. Giertych ma wątpliwości dotyczące świata nauki. Poniżej cytat innego naukowca:

204: Dlaczego "kosci dinozaurow" sa dowodem ze dinozaurow nigdy NIE bylo
Motto: "W swiecie stworzonym i rzadzonym przez Boga wszystko jest mozliwe, stad np. zobaczenie, sfotografowanie, czy nawet dotkniecie czegos moze tam tez oznaczac ze to nigdy NIE istnialo."

Tak jak dzisiejsi naukowcy natrzasaja sie ze swoich sredniowiecznych kolegow w sprawach "ilosci diablow siedzacych na czubku szpilki", naukowcy przyszlosci beda zapewne natrzasali sie z bezmyslnosci dzisiejszych naukowcow dyskutujacych np. "tryby zycia dinozaurow". Powodem jest, ze twierdzenie iz "dinozaury faktycznie zyly kiedys na Ziemi" ukrywa w sobie niepisane zalozenie iz "Bog z cala pewnoscia NIE istnieje". Tymczasem ogromny material dowodowy dokumentuje wrecz cos odwrotnego, mianowicie ze "Bog jednak istnieje" - np. patrz strona "god_proof_pl.htm". To z kolei podaje w watpliwosc nie tylko kwestie "czy dinozaury faktycznie istnialy kiedykolwiek" (czy tez dla nadrzednych powodow ich kosci zostaly jedynie np. "sfabrykowane przez Boga" jako swoisty rodzaj "edukacyjnych pomocy") ale takze poddaje w spora watpliwosc czy gro dzisiejszych naukowcow jest zdolne do logicznego rozumowania. Wszakze logiczne rozumowanie ma to do siebie, ze uwzglednia ono wszelkie alternatywy - znaczy z powodu nieistnienia absolutnie pewnych naukowych dowodow ze "Bog z cala pewnoscia NIE istnieje", musi ono tez uwzgledniac mozliwosc iz "Bog jednak istnieje". Jesli zas sa podstawy do watpliwosci, czy owe zasiedziale na "wiezach z kosci sloniowej" masy dzisiejszych naukowcow sa nadal zdolne do logicznego rozumowania, istnieja tez podstawy do przewidywania, ze ich inteligencja (lub jej brak) oraz wyniki ich badan, kiedys stana sie przedmiotem powszechnych dowcipow i publicznego natrzasania sie. Stad przykladowo amerykanscy naukowcy przyszlosci, zamiast dzisiejszego dowcipkowania "glupi jak Polak",[b] moga kiedys zaczac dowcipkowac "glupi jak naukowiec z 21 wieku"[/b] (oczywiscie, zgodnie z dzialaniem karmy, pewnego dnia ktos jeszcze inny, np. Chinczycy, zacznie smiac sie tez z Amerykanow za to ze kiedys wymyslali sobie takie "Polish jokes" zamiast np. koncentrowac uwage na swojej ekonomii). Powyzsze naklania wiec aby przeanalizowac tutaj owa sprawe z sumiennoscia na jaka jej wysoka ranga zasluguje.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #426 : 2013-01-08, 21:43:09 »

Ja tam za żadnymi dawnymi laty nie tęsknię, wręcz przeciwnie interesuje mnie wyłącznie PRZYSZŁOŚĆ, ale jak dostałem, to zamieszczam:



     UWAGA PREZESI (I BYLI PREZESI) ODDZIAŁÓW

Zarząd Główny Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Optymalnych
                       im. Adama Jany
          zaprasza na spotkanie pod hasłem:

         POWRÓĆMY JAK ZA DAWNYCH LAT

Czas: 26 styczeń br. – sobota – godz. 10.00
Miejsce: Arkadia Ciechocinek, ul. Lorentowicza 19

Zgłoszenia uczestnictwa i informacje w sprawie zakwaterowania i wyżywienia:
biuro OSO: 32 616 51 82, biuro@optymalni.org.pl

ZAPRASZAMY!
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17456


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #427 : 2013-01-08, 21:57:07 »

Ja tam za żadnymi dawnymi laty nie tęsknię, wręcz przeciwnie interesuje mnie wyłącznie PRZYSZŁOŚĆ...
Przeszłość nie istnieje, przyszłość podobno też nie. Toż to jak z deszczu pod rynnę.  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #428 : 2013-01-09, 10:58:42 »

To spotkanie ma być tylko dla prezesów? Rolling Eyes
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #429 : 2013-01-09, 11:02:12 »

Dla Prezesa z Wejherowa chyba też?  Wink  Laughing
Jak możesz Renia to przyjedź, bo lubimy, jak jesteś.  Very Happy
Tylko w ramach oszczędności trzeba płacić samemu, bo szykuje się kolejna duża konferencja w połowie roku i trzeba na nią finansowo się przygotować.   Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #430 : 2013-01-09, 11:04:58 »

Wpłaty z 1% będą decydujące, dlatego trzeba propagować OSO jako Instytucję Pożytku Publicznego!  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71172


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #431 : 2013-01-09, 11:07:45 »

Dla Prezesa z Wejherowa chyba też?  Wink  Laughing
Jak możesz Renia to przyjedź, bo lubimy, jak jesteś.  Very Happy
Tylko w ramach oszczędności trzeba płacić samemu, bo szykuje się kolejna duża konferencja w połowie roku i trzeba na nią finansowo się przygotować.   Cool

Ale awansowałam... Very Happy Wink Gdyby nie było dla mnie miejsca to bym poprosiła Państwo Suchowieckich o zatrudnienie mnie w kuchni... Cool Laughing
A pieniądze? nie są to znowu takie wielkie... Very Happy
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56287


Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #432 : 2013-01-09, 11:10:20 »

W takim razie czekamy na relację, może byc nawet z targów slubnych Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #433 : 2013-01-09, 11:21:16 »

Słyszałem, że "drzwi są otwarte dla wszystkich"...  Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #434 : 2013-01-22, 19:17:29 »

Słyszałem, że "drzwi są otwarte dla wszystkich"...  Wink

To bardzo miły akcent, jednak nie byłbym sobą, gdybym oparł się własnej logice postrzegania rzeczywistości. Very Happy
Na myśl przychodzi mi utarte powiedzenie- "mądry Polak po ..." i nic poza tym, na dzień dzisiejszy. Smile
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #435 : 2013-01-22, 19:43:03 »

Takich Polaków trzeba też unikać niestety...  Confused  Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #436 : 2013-01-23, 06:38:15 »

 Very Happy
Poprawię statystyki tego wątku i spytam retorycznie, a "bardziej" Polak to ten, który za prezydialnym stołem siedzi, czy przed nim?
A jeżeli równi, to po co ten stół? Wink
A co do Polaków. Wprost przeciwnie. Very Happy
Wystarczy dać się sprowadzić "takim Polakom" do ich poziomu, a nawet nieco wyżej i tam pokonać siłą własnych argumentów.
Z wyjątkiem kierowców, bo to znerwicowane towarzystwo jest. Wink Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #437 : 2013-01-23, 07:35:29 »

Radziu, ten co za stołem prezydialnym - to się na niego głosuje.
Równość zaś jest tylko na papierze, podczas "aktu" oddawania własnego głosu w demokracji, przeważnie na tego za stołem...  Confused
Po głosowaniu wszystko wraca na stare utarte ścieżki.  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #438 : 2013-01-23, 08:12:57 »

Very Happy Przy ognisku nie ma równości i nie ma stołu. Wink A jakoś nikt głodny nie chodzi. Laughing Laughing
Natomiast na "stare, utarte ścieżki" nie "wszystko", a jedynie to "co" w spacerach się lubuje wraca- to zawsze podyktowane jest rozsądkiem pomieszanym z odrobiną strachu. Very Happy Przy czym przy kwalifikacji co w tym "pomieszaniu" jest "odrobiną" mogę się mylić. Smile

...
Po głosowaniu wszystko wraca na stare utarte ścieżki.  Cool

I nie  byłbym w zgodzie z sobą- ale mi to z pastwiskiem się kojarzy. Wink Very Happy A dla wierzących- "... idźcie z Bogiem, ofiara spełniona". Smile
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Konferencja Optymalnych.
« Odpowiedz #439 : 2013-01-23, 08:19:45 »

Bravo Radziu, bravo!
Masz rację.    Very Happy
Jak zwykle.  Very Happy Very Happy
Bo to ognisko domowe pewnie jest.  Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 66 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.03 sekund z 19 zapytaniami.