forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 01:11:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660339 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  Szczepionki.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Szczepionki.  (Przeczytany 253976 razy)
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #40 : 2016-01-13, 09:04:08 »

To jest prawdziwy ruch oporu !     Shocked

Cytuj
bomba eksplodowała przed ośrodkiem na krótko przed planowanym wyjazdem zespołów pracowników do pobliskich dzielnic miasta w ramach trzydniowej akcji szczepień.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/pakistan-zamach-w-kwecie-przed-osrodkiem-szczepien-przeciwko-polio,610266.html

Cytuj
Kampanie zdrowotne, zwłaszcza te wspierane przez organizacje międzynarodowe, są przyjmowane z podejrzliwością przez miejscową ludność, która obawia się, że lekarze mogą być szpiegami CIA, tropiącymi islamskich radykałów i naprowadzającymi amerykańskie samoloty bezzałogowe na cele. (http://www.tvn24.pl)
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #41 : 2016-01-13, 10:13:04 »

Szczepienia są niebezpieczne... Cool
Zapisane

Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #42 : 2016-01-14, 10:54:18 »

Afryka Zachodnia wolna od epidemii eboli 

 a to pech, szczepionki przecież miały być obowiązkowe.

http://stooq.pl/n/?f=1017905

u nas pewnie i tak wprowadzą obowiązek  Wink ,  bo   u nas postrzeganie donatorów w postaci  firm far.   jest przychylne przeca .    Cool   Wink

No i prezes pejsbuka zaszczepił swoją pociechę .     Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #43 : 2016-01-14, 14:28:27 »

Nic nie szkodzi, jak następna epidemia wyskoczy, to będą mieli gotowca. Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #44 : 2016-02-02, 17:15:06 »

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/76929-choroby-zakazne-u-szczepionych-prof-maria-dorota-majewska

Cytuj
Groźnym zjawiskiem jest to, że lekarze w wypranymi mózgami często nie diagnozowali i nie leczyli prawidłowo krztuśca, choć skutecznie leczy się go w ciągu kilku dni odpowiednimi antybiotykami. W Polsce dzieje się podobnie. Tysiące szczepionych dzieci chorują rocznie na krztusiec,
Zapisane
bartoche
Go


Email
Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #45 : 2016-02-09, 11:03:20 »

Po pierwsze chcę się przywitać na forum bo to mój pierwszy post.

Poza tym, temat protestów antyszczepionkowych w Pakistanie ma trochę specyficzną naturę. Otóż CIA wykorzystało program szczepień przeciw polio do zbierania materiału genetycznego w celu znalezienia rodziny Bin Ladena, co zresztą im się udało. Więcej tutaj http://www.theguardian.com/world/2011/jul/11/cia-fake-vaccinations-osama-bin-ladens-dna . Także mają tam dosyć ograniczone zaufanie, trudno się dziwić.

A co do moich doświadczeń, to przed wyjazdem do jednego z krajów na Bliskim Wschodzie miałem obowiązkowy cały panel szczepionek - żółtaczki, febry, tyfusy, pneumokoki a nawet wścieklizna. I to wszystko chyba w ciągu miesiąca. Miałem przez kilka dni gorączkę i powiększone węzły chłonne po jednej stronie ciała. Póki co wszystko ze mną ok, a od przejścia na dietę w ogóle super  Cool

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #46 : 2016-02-09, 11:07:25 »

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #47 : 2016-02-09, 11:16:46 »

Po pierwsze chcę się przywitać na forum bo to mój pierwszy post.
Czesc bartoche, czy jestes kumplem gavroche?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #48 : 2016-02-09, 11:34:48 »

Jeśli to nie jakieś jaja, to fajnie, bo stworzą równowagę i możliwość dialogu. Cool Very Happy
Bo fanatycy anty- i pro- to tylko fanatycy.
Zapisane
bartoche
Go


Email
Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #49 : 2016-02-09, 11:35:01 »

Chyba nie mogę o sobie powiedzieć żebym był kumplem, ale trafiłem na dietę optymalną właśnie przez niego i jego posty na wykop.pl

Moja ksywka to taki hommage na jego cześć  Razz
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #50 : 2016-02-09, 11:39:08 »

Chyba nie mogę o sobie powiedzieć żebym był kumplem, ale trafiłem na dietę optymalną właśnie przez niego i jego posty na wykop.pl

Moja ksywka to taki hommage na jego cześć  Razz
Dziękuję zatem, miło mi. Very Happy
Cieszę się podwójnie, że Dobrze Ci się wiedzie na ŻO, wytrwałości życzę. Cool
Zapisane
bartoche
Go


Email
Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #51 : 2016-02-09, 11:41:47 »

Aha, a przy okazji to mieszkając w Londynie zachorowałem na świńską grypę w lecie zdaje się 2009 roku kiedy wystąpiła tam jej pandemia. Część znajomych też chorowała, sporo osób z pracy również. Niczym nie różniła się od zwykłej grypy którą przechodziłem już ze dwa razy w życiu - gorączka, wszystko boli, poczucie że umieram. Ot, standard. Jedyna dziwna sprawa że było to upalne lato.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #52 : 2016-02-09, 11:46:38 »

Aha, a przy okazji to mieszkając w Londynie zachorowałem na świńską grypę w lecie zdaje się 2009 roku kiedy wystąpiła tam jej pandemia. Część znajomych też chorowała, sporo osób z pracy również. Niczym nie różniła się od zwykłej grypy którą przechodziłem już ze dwa razy w życiu - gorączka, wszystko boli, poczucie że umieram. Ot, standard. Jedyna dziwna sprawa że było to upalne lato.
Co jakiś czas pojawia się bardziej zjadliwa morfa wirusa grypy, nic nowego. Very Happy
Ale Farma zaciera rączki, bo szczepionki się będą sprzedawać, więc się nagłaśnia sprawę. Confused

Ja mam córkę w wieku przedszkolnym i obserwuje teraz taką ciekawą zależność; dzieciaki, które zaszczepiono na ospę wietrzną, chorują teraz na półpasiec, a dzieci, które nie były szczepione i przechorowały naturalnie ospę, nic nie łapią.

Zapisane
bartoche
Go


Email
Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #53 : 2016-02-09, 11:48:36 »

Czyli co, lepiej nie szczepić dzieci w ogóle? Pół biedy ospa wietrzna, też przechodziłem i nic mi nie było, ale sprawy jak żółtaczka, hpv? Chyba warto.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #54 : 2016-02-09, 11:57:48 »

Czyli co, lepiej nie szczepić dzieci w ogóle? Pół biedy ospa wietrzna, też przechodziłem i nic mi nie było, ale sprawy jak żółtaczka, hpv? Chyba warto.
Dawniej wszystkie choroby się przechodziło. Very Happy

Hpv to raczej nie, nowinki bym omijał.
My mamy wyszczepione lub w trakcie tężec, krztusiec, polio i WZW.
Nie w tym rzecz, fajnie by było mieć możliwość decydowania o zindywidualizowanym kalendarzu szczepień i jeszcze, żeby lekarz epidemiolog coś podpowiedział.
Ta obecna nagonka na szczepienia i straszenie jest chora sama w sobie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #55 : 2016-02-09, 13:04:17 »

Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #56 : 2016-02-09, 13:22:14 »

Może świńskie mięso stanieje!  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #57 : 2016-02-09, 13:38:36 »

Już i tak jest za tanie. Żal tych rolników. Dostają grosze, a wieprzowinę do "naszych" marketów z zachodu przywożą...
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #58 : 2016-02-09, 13:54:15 »

A co Ty się nagle rolnikami martwisz, jak to teraz prawie najbogatsza kasta w Polsce!  Shocked  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Szczepionki.
« Odpowiedz #59 : 2016-02-09, 14:17:14 »

 Shocked Nie wiedziałam o tym... Rolling Eyes
Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.