forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 06:12:25

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  zapytanie
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: zapytanie  (Przeczytany 4339 razy)
malutki
Go


Email
zapytanie
« : 2010-01-07, 13:41:31 »

WITAM WSZYSTKICH NA  FORUM MAM PYTANIE,CHCIAL BYM ZACZAC DIETE OPTYMALNA MAM 33 LATA 188 CM WZROST WAGA 160 KG,PROSZE MI POWIEDZIEC  PRZY TAKIEJ DUZEJ WADZE OD JAKICH PROPORCJI MAM ZACZAC ILE ZJADAC BIALKA -TLUSZCZU- WEGLI
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: zapytanie
« Odpowiedz #1 : 2010-01-07, 19:21:01 »

Skoro nikt wcześniej się nie odważył, to może ja się odniosę do pytania. Możliwe, że trzeba będzie się poobserwować, a zacząć np

od proporcji dla B:T:W  jak 1:2:0,5. Ile białka nie wiem. Apetyt Pana chyba sam zdecyduje: nie należy się przejadać, ani głodnym

być. Białka najlepsze od żółtek poczynając, tłuszcze zwierzęce, a węglowodany z ziemniaków i warzyw. Trzeba mieć wagę

kuchenną, tabelę wartości odżywczych produktów spożywczych (ew. kalkulator, który tu na stronie był kilka razy linkowany; ja

nie korzystam, liczę na piechotę) no i rozumieć w czym rzecz - na co korzystnie jest czytać książki dr Jana Kwaśniewskiego, także

Jego artykuły na tej tu stronie. Sporo pożytecznych informacji można znaleźć też na tut. forum. Pytać też dobrze, oczywiście. A!

Dyscyplina jest bardzo ważna, nie należy diety zakłócać odstępstwami od niej.

Powodzenia życzę Smile 

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: zapytanie
« Odpowiedz #2 : 2010-01-07, 19:27:12 »

PS. Nie napisał Pan nic o przyzwyczajeniach żywieniowych. O piwie mi się pomyślało... Dobrze się od piwa tyje niektórym osobom. Cukier (prosty!) w nim zawarty to zadaje się maltoza.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: zapytanie
« Odpowiedz #3 : 2010-01-07, 19:41:24 »

Pamietam wypowiedz Pana dr. Jana Kwsniewskiego na temat podobnego przypadku, gdzie "pacjent" zjadal 60 zoltek i pol kg masla dziennie. To by pasowalo do tezy, gdzie w fazie poczatkowej zaleca sie zjadanie B do wagi ciala jak 1:1 ( czyli 160 gr bialka ) i wowczas 0,5 weglowodanow w stosunku do B, czyli okolo 80gr w przypadku "malutkiego". Tluszczu, od ktorego sie nie tyje, do oporu.
Zapisane
malutki
Go


Email
Odp: zapytanie
« Odpowiedz #4 : 2010-01-08, 13:05:18 »

W SUMIE  TO WYDAJE MI SIE ZE WCALE TAK ZNOWU DUZO NIE JEM ALE PIWA TO PIJE DOSYC DUZO  Sad
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: zapytanie
« Odpowiedz #5 : 2010-01-08, 13:40:59 »

W SUMIE  TO WYDAJE MI SIE ZE WCALE TAK ZNOWU DUZO NIE JEM ALE PIWA TO PIJE DOSYC DUZO  Sad


Nawet nie stosujac DO, w trzy tygodnie po odsatwieniu piwa stracisz okolo 10 kg. Mowie to na podstawie mojego szefa, ktory kazdego Nowego Roku do marca nie pije piwa i traci miedzy 7-10 kg.

Z kolei bez piwa bedziesz wiecej jadl!!!! Ale to normalne dlatego musisz jesc duzo tluszczu.
Zapisane
malutki
Go


Email
Odp: zapytanie
« Odpowiedz #6 : 2010-01-08, 14:58:37 »

DZIEKI ADAMPIO BEDE PRUBOWAL MAM NADZIEJE ZE SIE MI UDA BO JUZ MAM DOSC TYCH MOICH ZBEDNYCH KILOGRAMOW.POZDRAWIAM
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 19 zapytaniami.