forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:39:37

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658441 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Borelioza...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Borelioza...  (Przeczytany 110132 razy)
krista
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #20 : 2009-12-18, 20:02:09 »

DO sinusa.

Bardzo żle się czuję, Borelioza przypusciła atak.Czy możesz mi na priv podać namiary do lekarki z Krakowa, pytam o Pania Beatę.
Opisz mi jesli możesz pokrótce czy to jest bardzo droga kuracja, ile kasuja i jak to ogólnie wyglada.Będę Ci bardzo wczięczna.pozdrawiam.
Paraliżuje mi nogi , oraz bole okropnie Sad
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #21 : 2010-01-02, 21:25:04 »

Podobno istnieje metoda pozbycia się? boreliozy metodą oczyszczania organizmu. Jest to medoda Jonasza, czeskiego lekarza. Metoda polega na zażywaniu odpowiednich kropelek i ma ona charakter homeopatyczny. Jest nieszkodliwa, można ją więc stosować z innymi metodami leczenia, ale czy skuteczna??? Mogę podać na priv.a tel. lekarza, która stosuje metodę Jonasza. Być może będzie mogła udzielić więcej informacji na ten temat. Radziła bym również zachować zdrowy rozsądek. U mnie swierdzono tą metodą obecność boreli i nawet przeszłam kurację. Nie sprawdziłam jeszcze(metoda pozwala to zrobić), czy są jeszcze krętki.  Majka
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #22 : 2010-01-03, 21:08:50 »

Podobno istnieje metoda pozbycia się? boreliozy metodą oczyszczania organizmu. Jest to medoda Jonasza, czeskiego lekarza. Metoda polega na zażywaniu odpowiednich kropelek i ma ona charakter homeopatyczny. Jest nieszkodliwa, można ją więc stosować z innymi metodami leczenia, ale czy skuteczna??? Mogę podać na priv.a tel. lekarza, która stosuje metodę Jonasza. Być może będzie mogła udzielić więcej informacji na ten temat. Radziła bym również zachować zdrowy rozsądek. U mnie swierdzono tą metodą obecność boreli i nawet przeszłam kurację. Nie sprawdziłam jeszcze(metoda pozwala to zrobić), czy są jeszcze krętki.  Majka

napisz jak stwierdzono tą metodą boreliozę
Zapisane
Majka
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #23 : 2010-01-03, 22:48:16 »

Aparat nazywa się Salvia. Więcej informacji na str http:www.lalbavita.com.pl/strona.php?29528. Niestety nie ma naukowego potwierdzenia ani metoda leczenia ani metoda diagnozowania. Warto jednak coś wiedzieć na jej temat.
Zapisane
krista
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #24 : 2010-08-16, 14:56:47 »

Dzień dobry.
Nie  mam siły pisać ani czytać forum, jestem w opłakanym stanie.... Sad
Oprócz guza miednicy małej , zdiagnozowano u mnie Borelioze i to aktywną, potrzebuję lekarza optymalnego, który potrafi by się mną zająć..
Najlepiej z Katowic, poniewąż mieszkam w okolicach.Jeśli nie otrzymam namiaru na optymalnego, niestety będę musiała podjąć kurację wg. metody ILADS., JEST TO dRASTYCZNE LECZENIE ANYBIOTYKAMI  Cool, choć i Optymalny lekarz napewno też tak będzie mnie leczył, jednak w połączeniu z DO napewno da to lepsze efekty.

Proszę o szybka pomoc  Sad
Z GÓRY DZIĘKUJĘ
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #25 : 2010-08-16, 16:20:42 »

Zapisane
krista
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #26 : 2010-11-23, 11:41:49 »

Blackend - dziękuję za namiary, jutro mam pierwszą wizytę w tym gabinecie  Razz
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #27 : 2010-11-23, 12:26:05 »

Obejrzałam tę stronę i mnie zdumiała. Margarynę polecają do jedzenia, a te artykuły, do których chciałam zajrzeć, się nie otworzyły (błąd 404, strona nie istnieje). Zaniedbana ta strona?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #28 : 2010-11-23, 12:41:15 »

Też oglądałam. Ta margaryna mi również nie pasowała, ale i ciekawe przepisy też tam były.. Very Happy
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #29 : 2010-11-23, 13:10:19 »

Margaryna jest cennym źródłem dobrze przyswajalnych metal ciężkich...  Very Happy
Szczególnie jak komu niklu , czy kobaltu...  Wink
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #30 : 2010-11-23, 13:10:51 »

potrzeba.
Zapisane
krista
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #31 : 2010-11-23, 13:39:00 »

Obejrzałam tę stronę i mnie zdumiała. Margarynę polecają do jedzenia, a te artykuły, do których chciałam zajrzeć, się nie otworzyły (błąd 404, strona nie istnieje). Zaniedbana ta strona?

O matko ... Surprised
margarynę polecają?, no ja tam jeszcze nie zagladałam, a te materiały faktycznie nie można przeczytać , też jestem zdumiona tym faktem? Cool
Co jest zgrane...? Rolling Eyes
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #32 : 2010-11-23, 15:39:38 »

Krista,

może warto zapytać doktórkę o tę stronę podczas spotkania? Ja napisałam o spostrzeżenich w opcji KONTAKT ze strony Smile 
Zapisane
krista
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #33 : 2010-11-23, 15:49:48 »

Zapytam się...  Razz
Przeczytałam dalsze przepisy i nie spotkałam więcej o margarynie, hm, być może osoba pisząca po prostu się pomyliła?
Jeśli miała wcześniej długi staż w jedzeniu margaryny, to może podświadomie tam jeszcze coś utkwiło w pamięći. tak, czy owak,
na pewno się zapytam, dyćki na ŻO margaryna jest przecież przez Mistrza niewskazana. Przeglądam książkę i czytałam na ten temat.

Zapisane
krista
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #34 : 2010-11-23, 15:55:07 »

aha, dodam jeszcze, że książka została wydana w 1996 i wtedy margaryna smakowała prawie tak jak dziś niektóre masło, a mimo to, Mistrz jej nie polecał spożywać  Smile
To jest post dla tych , co pamiętają owe czasy.  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #35 : 2010-11-23, 16:45:08 »

Parę dni temu mojej kuzynki mąż miał zawał. Ma 42 lata, nie pił, nie palił, nie jadł nic tłustego - na chlebek tylko margarynka.. Confused
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #36 : 2010-11-23, 17:03:38 »

witajcie Very Happy

Oczywiście margarynę odstawiłam i tylko jem masło. Kupowaliśmy Florę ProActiv , no bo miała być cudowna ze względu na statyny i na cenę (najdroższa) Very Happy. Rozumiem , że to reklama.I jest szkodliwa. Ale czy nie przesadzacie , że metale ciężkie , nikiel. Przecież to już na prawdę zbrodnia. A w maśle jak krowy sie pasą wręcz na jedni też mogą być metale ciężkie. Shocked Sad









Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #37 : 2010-11-23, 17:05:41 »

Margaryna jest cennym źródłem dobrze przyswajalnych metal ciężkich...  Very Happy
Szczególnie jak komu niklu , czy kobaltu...  Wink
Przecież chyba te metale są wszędzie ze względu na zanieczyszczenia środowiska ? Sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #38 : 2010-11-23, 17:14:10 »

Ja używałam najczęściej Benecol i Delmę z masłem. Ale jednemu z synów musiałam kupować masło, bo żadnych margaryn nie lubił. Jemu tylko smakowały zawsze produkty zalecane na DO.

Dasna, ja uważam, że jesli nawet w przydrożnej trawie są metale ciężkie, to po przetworzeniu jej na mleko, to już dużo ich nie może zostać. Na pewno naturalne masło jest zdrowsze od sztucznej margaryny, która ma szkodliwe kwasy tłuszczowe trans i witaminy ma sztuczne a nie naturalne.
Kto woli masło, ręka do góry.. Laughing  Wink
Zapisane

RTS
Go


Email
Odp: Borelioza...
« Odpowiedz #39 : 2010-11-23, 17:19:32 »

Kto woli masło, ręka do góry.. Laughing  Wink
Nazbyt banalne.  Cool
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 20 zapytaniami.