forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 13:19:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660239 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Proszę o kilka porad
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Proszę o kilka porad  (Przeczytany 13938 razy)
aga
Go


Email
Odp: Proszę o kilka porad
« Odpowiedz #20 : 2009-12-06, 10:59:23 »

A kiedy uzupełniasz -W ?
Zapisane
aga
Go


Email
Odp: Proszę o kilka porad
« Odpowiedz #21 : 2009-12-06, 11:03:29 »

Chodzi mi o adampio zapomniałam dopisać, jestem nowa.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Proszę o kilka porad
« Odpowiedz #22 : 2009-12-06, 17:06:57 »

Ja zjadam sniadanie tak zbilansowane aby na obiadokolacje bylo miejsce na ziemniaka, 200 gr qarzyw i 200 gr miesa.

Poczatkujacym proponuje zjadac wczesniej zbilansowane posilki i jesc do syta.
Czyli jezeli ustalasz sobie BTW 1:3:0,5 to zjadasz tak zbilansowane, tyle razy dziennie i w takiej ilosci jaka organizm  potrzebuje.

Ja np jak zjem omleta jedno jajko, 5 zoltek, 100 gr marchwi i 100 gr masla zjadam cos w stylu 1:5:0,8
na obiadokolacje jeden ziemniak, 200 gr warzyw smazonych na 50 gr masla i 150 - 200 gr masla BTW w okolicy  1:1,5:1
Calodzienne BTW, bo to sie liczy, wychodzi mi w okolicach 1:2,8-3,3: 0,8
Zapisane
kristohuliciu
Go


Email
Odp: Proszę o kilka porad
« Odpowiedz #23 : 2009-12-06, 20:52:16 »

Do tej pory wyliczałem gramy czyli B około 90gr T 225gr W 50 gr . Jadłem na śniadanie jajecznice na boczku z 1 całego jajka i 4 żółtek oraz 100 gr boczku. Do tego kawa z 100gr śmietany 30% i 100 gr mleka. Obiad to 200 gr sera pleśniowego około 60gr tłuszczu i 30 gr białka. Na kolacje czyli obiad mięso 150gr oraz ziemniaki w postaci gotowanej, frytki lub jakieś warzywo o zawartości 50gr węglowodanów. Tak jem od początku.
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: Proszę o kilka porad
« Odpowiedz #24 : 2009-12-06, 21:24:10 »

Cytuj
Zauważyłem jedną dziwną rzecz mój kał ma  zółty kolor, jest żadki i pełno w nim tak jakby piasku lub dobnych kamyków.

kiedys gdy nie bylem na ZO imalem sie paru sposobow oczyszczania organizmu. Jeden z nich polegal na wypiciu wieczorem na czczo szklanki oliwy i do tego Nospa (na zwiotczenie drog zolciowych). Wieczorem lub z rana nastepowalo rozwolnienie wraz z zolto zielonymi kamieniami. Byly lzejsze od wody tak wiec ladnie sie unosily na powierzchni  Laughing. Robilem tak ze trzy razy i zawsze ze mnie to wychodzilo, az sie zastanawialem ile tego we mnie jest.
Byc moze u Ciebie jest podobnie. Zjadasz dziennie ponad 200g tluszczu. Watroba wydziela duzo zolci i przepycha kamienie z samej watroby (sa to zlogi cholesterolu) oraz z drog zolciowych do dwunastnicy i dalej to idzie do jelita cienkiegio, grubego i kibelek  Smile. Tak wiec na ZO to powinno ustac: raz ze jedzac duzo tluszczu stale "pzrzeczyszczasz" drogi zolciowe, dwa ze nowe kamienie juz nie powstaja z nadmiaru weglowodanow.
Byc moze to jest to a byc moze co innego. Jesli masz watpliwosci i "problem" sie utrzymuje skontaktuj sie z lekarzem optymalnym.
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 17 zapytaniami.