forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-20, 01:46:10

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
661805 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 24 Do dou Drukuj
Autor Wtek: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"  (Przeczytany 212388 razy)
admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #80 : 2009-12-10, 10:53:36 »

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=853 - to bardzo ładny materiał...
Я настійно рекомендую, якщо хто ще не бачив!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70766


Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #81 : 2009-12-10, 11:39:29 »

Piękny film. Very Happy
Dr Kwaśniewski w ogóle z wiekiem się nie zmienia. Jestem pewna, że zdobędzie On i jego odkrycie powszechne uznanie - jest to tylko kwestią czasu..
Zapisane

michal
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #82 : 2009-12-10, 13:41:19 »

PS
Może nawet już jest?

Rzeczywiście już jest (w dalszej części materiału). Dziękuję.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #83 : 2009-12-10, 14:44:32 »

Dziękuję.

Nie ma za co, ale polecam się na przyszłość ... Wink
Zapisane
fink
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #84 : 2009-12-10, 21:22:54 »

W tym wideo: http://www.youtube.com/watch?v=DTvLoQilOYw , Jan Kwaśniewski mówi m. in.:
Dusza jest elektromagnetyczna.
Oczywiście, w zależności od tego jak zdefiniujemy duszę, możemy zgadzać się lub nie, z zasadnością tego stwierdzenia. Ja rozumiem duszę jako istnienie przenoszące świadomość, umysł, intelekt do życia po śmierci, do tego "drugiego", czy też "tamtego" świata. Jeśli tak zdefiniujemy duszę, wtedy stwierdzenie Jana Kwaśniewskiego jest nieprawdziwe. Jest nieprawdziwe co najmniej z dwóch powodów:
1. Pole elektryczne i magnetyczne należą do "naszego", materialnego świata, a dusza należy do tego "drugiego" świata. Dlatego też nie byłoby możliwe postrzeganie "tamtego" świata.
2. Gdyby dusza była elektromagnetyczna, to bezpośredniu po śmierci ciała fizycznego uległaby rozproszeniu i byt skończyłby swoje istnienie raz na zawsze - świadomość przestałaby istnieć.

Jan Kwaśniewski jednakże określa w innym miejscu słowem "dusza" myśli ludzkie. W takim układzie oczywiście moje uzasadnienie nieprawdziwości stwierdzenia Jana Kwaśniewskiego nie ma miejsca.

W tym miejscu, niejako przy okazji, chciałbym wspomnieć o moim jednym marzeniu sennym, które zaszło w tym roku. W śnie tym spotkałem Jana Kwaśniewskiego. Powiedziałem mu o punkcie 2. moich wątpliwości co do jego teorii. Wtedy Jan Kwaśniewski odpowiedział: "Gdy ciało umiera, to tak jakby dusza traciła serce". Przy czym słowo "serce" odnosiło się nie do organu, a do uczuć i emocji. Tego samego dnia przeczytałem na pewnej stronie WWW podobne stwierdzenie.

Dlaczego piszę o tym śnie ? Sen ten był bardzo realistyczny, był też logiczny i racjonalny. Dlatego też uważam, że to nie ja byłem scenarzystą i reżyserem tego snu, a był nim Bóg, lub inne istoty niefizyczne o dużej wiedzy.
Zapisane
RTS
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #85 : 2009-12-11, 00:33:33 »

Fink - jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat e-m duszy to najlepiej chyba zrobisz czytając prace W.Sedlaka. Z tego co pamiętam to dusza e-m jest jednak nieśmiertelna ponieważ jest konkretną energią a więc wg. fizyki energia nie może zniknąć, może chyba jednak "zmniejszyć gęstość" biegnąc przez przestrzeń po rozerwaniu z nośnikiem materialnym (ciałem)...
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #86 : 2009-12-11, 07:27:03 »

http://www.youtube.com/optymalni?gl=PL&hl=pl - nic nowego, ale chociaż "Widzów" przybyło.  Very Happy
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #87 : 2009-12-11, 08:06:32 »

"fink"
no wiesz, jakbyś się zapytał o cokolwiek z biochemii (z wyjątkiem genów i biosentezy białka - bo to zagadnienie mnie nie interesuje na tyle, abym mógł wykładać) lub fizjologii, lub chowu, lub Diety Optymalnej, to być może bym ci napisał coś ciekawego.
Ale nic na temat duszy w biochemii, fizjologii i Diecie Optymalnej nie ma! A w chowie piszą, że na jaźń dobrze wpływa komfort homeostatyczny...

PS
Gdzieś czytałem przy okazji , że niektórzy mają problem z samoidentyfikacją i jest to często spowodowane tym, że niektóre reinkarnowane i niedojrzałe elektromagnetyzmy zwierzęce, trafiają w ludzki CUN i stąd te kłopoty, bo taka dusza ma zaburzony proces identyfikacji... Ale to takie tam Wegetariańskie rozważania, które zupełnie mnie nie interesują, więc się na nie nie wypowiadam.
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #88 : 2009-12-11, 17:17:52 »

Moim zdaniem dusza jako światło w widmie niewidzialnym czyli elektromagnetycznym jest pamięcią historii naszego bytu, która pozwala nam otworzyć samoświadomość przy zmartwychwstaniu. Tworzy się ona w czasie naszego życia i jej kondycja, siła ściśle jest związana z naszym ciałem. Natomiast na kondycję naszego ciała ma znaczący wpływ ŻO.
Jasne jest wtedy, że w zdrowym  ciele, zdrowy duch.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70766


Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #89 : 2009-12-12, 00:40:35 »

"adampio" - napisz mi proszę jak to zrobiłeś, że jesteś widzem na kanale Optymalnych. Tam nie ma takiego słowa "abonować".. Confused
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #90 : 2009-12-12, 07:40:52 »

"renia"
pierwsz krok - to wciska się  przycisk "Subskrybuj" (patrz załącznik) i dalej postępuje zgodnie z "instrukcją".

[załącznik usunięty przez administratora]
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70766


Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #91 : 2009-12-12, 08:38:31 »

 Dziękuję bardzo. Very Happy
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #92 : 2009-12-19, 19:22:00 »

http://www.optymalni.org.pl/channel.php - tu są zamieszczane "ostatnio dodane" pliki filmowe, które pojawiają się ponoć wcześniej niż na You Tube ... Sprawdzę dziś, czy tak jest.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #93 : 2009-12-19, 19:41:19 »

O kurcze?! - gdzie ja byłem do tej pory. Ale super sprawa , będzie sie czym chwalić. Wielkie brawa dla twórców tego przedsięwzięcia. Pozdrawiam.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #94 : 2009-12-23, 10:10:44 »

http://www.youtube.com/user/Optymalni - trzy nowe filmy. Tym razem z Uroczystości 79-lecia Urodzin Dr Kwaśniewskiego!

PS
To było przepiękne wydarzenie, które mam nadzieję zostanie zaprezentowane w całości na YouTube.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70766


Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #95 : 2009-12-23, 11:29:49 »

"Adminie"  Rolling Eyes nie pomyliłeś się z wiekiem Twojego Taty?
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70766


Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #96 : 2009-12-23, 11:40:45 »

Zapisane

admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #97 : 2009-12-23, 13:15:42 »

 Very Happy - no pewnie, że się pomyliłem!, ale piszę bezwzrokowo i mi się widocznie palec przesunął. Powinno być 70. Przepraszam.  Confused
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #98 : 2009-12-23, 16:09:30 »

Świetne filmy. Z podziękowaniem  Very Happy   

Wysyłam to w świat, jaki (u mnie) jest.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #99 : 2009-12-24, 07:45:51 »

http://www.youtube.com/optymalni?gl=PL&hl=pl - dalsze trzy nowości z Uroczystości 70-lecia... Very Happy
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 24 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.022 sekund z 16 zapytaniami.