forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-23, 05:15:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
667831 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 24 Do dou Drukuj
Autor Wtek: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"  (Przeczytany 230558 razy)
admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #60 : 2009-12-07, 09:46:48 »

http://www.youtube.com/optymalni?gl=PL&hl=pl - piękne statystyki! Kanał na 39! miejscu w subskrybowaniu w tym tygodniu. SUKCES!  Very Happy

PS
tylko jeszcze, aby był codziennie choć jeden nowy matetiał!...  Cool
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #61 : 2009-12-07, 09:59:40 »

Smile  , jeden - dwa w tygodniu dla subskrybentów też bardzo dobra liczba. Źle mówią o pośpiechu....
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #62 : 2009-12-07, 10:22:21 »

Jak "adampio" ruszy ze swoimi filmami z kuchni optymalnej, to może i po dwa dziennie będą przybywać.. Rolling Eyes Wink
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #63 : 2009-12-07, 10:34:05 »

Wielka szkoda dla wielu, że żaden producent programów kulinarnych nie chce zarobić duuuuuuużo pieniędzy na ofercie: http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=3934.msg68882#msg68882

A pomysły na oryginalne scenariusze wielu odcinków - gwarantują duuuuuużą oglądalność...  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #64 : 2009-12-07, 10:40:38 »

Na pewno któryś się skusi - pieniądz może dużo zdziałać (choć nie wszystko), tylko żeby tą ofertę możnaby było w bardziej oglądalnym miejscu umieścić.. Rolling Eyes
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #65 : 2009-12-07, 11:42:32 »

Jak "adampio" ruszy ze swoimi filmami z kuchni optymalnej, to może i po dwa dziennie będą przybywać.. Rolling Eyes Wink


Nie ruszyl, bo zapomnial, ze druga niedziela adwentu to rodzinne zakupy swiateczne, lunch w miescie itd. Poza tym zaspalismy i nie bylo cfzasu na krecenie.
Ale niebawem zaczne. Za dwa tygodnie mam 2-u tygodniowe wakacje swiateczno-noworoczne, wiec obiecuje wstawic pare, moze trzy ciekawe omlety.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #66 : 2009-12-07, 12:05:04 »

Trzymamy za słowo.. Wink
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #67 : 2009-12-07, 19:54:50 »

To będzie hit - już się nie mogę doczekać!  Cool
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #68 : 2009-12-07, 20:36:46 »

Mam nadzieje, ze skrytykuja te nieprzyjazne nam "stronnictwa". Ale coz, jak to mawial moj Tata, prawdziwa cnoto krytyki sie nie boi. Z ta cnota to roznie bywa a krytyka sie przyda, bo czegoz innego mozna sie spodziewac.

A wracajac do poprzedniej soboty, to bylo tak: wstalismy za pozno i zona powiedziala cos w stylu: nie rob chaltury, to idzie na caly swiat i zaczela sie smiac Laughing
Ja bylem troche zbity z tropu poniewaz to mial byc krotki, moze 5 min omlet, ktory mozna by bylo zrobic w 3 min ale mam zone perfekcjonistke, w przeciwienstwie do mnie, a ze czas naglil wiec nie bylo czasu na dyskusje ( czyt. awanrure). Niemniej jednak dzie mielismy super, poza tym, ze corka rezygnuje ze wspolpracy ze swoim narzeczonym i slubu nie bedzie...z czego sie bardzo ciesze. No coz w zwiazku z tym pojawily sie inne problemy typu sprzedac ich duzy dom bez strat itd itp....ale poza tym dzien byl udany. Kupilismy wszystkie prezenty gwiazdkowe, zjedlismy super lunch, poklucilem sie z jakims tam sprzedawca o za wysoka cene pierdoly i tak w ogole super dzien. Nagorsze to bylo to, ze na basen nie moglem isc, ale to pikus, jak mowie w polskiej reklamie.
Osobiscie jestem zadowolony, ze tyle zrobilismy jednego dnia. Poniewaz moja corka mowi wiecej niz ja, a ja mowie bardzo duzo to po przyjezdzie do domu powiedziala moja zona, ze teraz chciala by abym nic nie mowil prze przynajmniej godzine....wiec moglem w koncu doczytac kilka ostatnich rozdzialow "Mien kampf" w oryginale a, ze moj niemiecki jest taki jak niemiecki mojego Taty, ktory byl "Vestproiser" to zajelo mi to pare "minut". No i tak dalej....

Ale obiecuje, ze omlety wejda na You tube. 
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #69 : 2009-12-09, 07:16:40 »

Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikolaja"
« Odpowiedz #70 : 2009-12-09, 13:40:59 »

Gratulacje dla "admin" od "zenon" Exclamation Very Happy
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #71 : 2009-12-09, 15:32:52 »


Świetnie Smile nareszcie dzisiaj odrobię zaległości w oglądaniu Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #72 : 2009-12-09, 15:36:23 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #73 : 2009-12-09, 15:42:52 »


..40 plików - jak 40 rozbójników  Laughing jeszcze Alibaba by się przydała  Rolling Eyes .."ali" już jest ..jeszcze tylko jakaś baba.. Cool Laughing
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #74 : 2009-12-09, 15:46:29 »

 Laughing - ale 40 to tylko stan przejściowy... Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #75 : 2009-12-09, 15:56:06 »

..i to jest optymistyczne.. Very Happy
Zapisane

michal
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #76 : 2009-12-09, 17:10:49 »

"admin",
pod http://www.youtube.com/watch?v=Oli_gRWV7B8 jest mowa, że Pan Wolfgang Lutz był jedynym człowiekiem który dokładnie zrozumiał wiedzę Twojego Ojca i przyszło mi na myśl to, o czym była mowa pod http://www.youtube.com/watch?v=NX2YamSaRro nt. księdza Sedlaka. Jak to było z profesorem, jak on się żywił, czy obaj Panowie znali się osobiście czy tylko z korespondencji?
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikolaja"
« Odpowiedz #77 : 2009-12-09, 18:27:04 »

pod http://www.youtube.com/watch?v=Oli_gRWV7B8 jest mowa, ze Pan Wolfgang Lutz byl jedynym czlowiekiem ktory dokladnie zrozumial wiedze Twojego Ojca....

Z tego wynika, ze "admin" nie zrozumial wiedzy Jana Kwasniewskiego Sad ... lub zrozumial, ale nie jest czlowiekiem Shocked

Zapisane
admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #78 : 2009-12-09, 18:38:24 »

"michal"
na temat znajomości z prof. Sedlakiem Tata mówił publicznie kilkakrotnie i zostało to nagrane, czyli powinno się pojawić na You Tube wkrótce. A jeśli się nie pojawi, to wrócimy do tematu.
PS
Może nawet już jest?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #79 : 2009-12-10, 10:01:47 »

http://www.youtube.com/watch?v=tfPQLPH7oKM

To naprawdę brzmi jak "cud" i nie dziwię się wcale, że dla osób, które nie przekonały się na sobie o działaniu DO - wygląda to na science fiction.  Very Happy

Zapisane

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 24 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 20 zapytaniami.