forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-23, 01:20:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
667831 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 24 Do dou Drukuj
Autor Wtek: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"  (Przeczytany 230522 razy)
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #140 : 2010-01-15, 13:36:47 »

Smuci mnie sukces WOŚP - http://www.radiownet.pl/radio/wpis/2462/
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #141 : 2010-01-16, 12:42:34 »

http://www.youtube.com/optymalni - kolejne nowości - w dalszym ciągu z Chicago  Very Happy
Zapisane
slawek
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #142 : 2010-01-16, 14:07:14 »

Smuci mnie sukces WO¦P - http://www.radiownet.pl/radio/wpis/2462/
"Mnie aura cudowności WOŚP... coraz mniej delikatnie śmieszy. Zważcie Państwo na zaangażowanie kosztów na potrzeby tej akcji, które nie są kosztami WOŚP, ale kosztami Państwa, samorządów, mediów (gdzie nie było okolicznościowego wywiadu z Jerzym Owsiakiem?), artystów, itd.

Po drugie utrzymanie służby zdrowia to obecnie 1500 razy więcej niż środki z WOŚP.

Po trzecie nasze roczne opłaty w podatkach na ochronę zdrowia w przeliczeniu na jednego statystycznego mieszkańca RP to ca 1500 zł (zbieżność liczb nie jest przypadkowa) podczas gdy WOŚP uzyskuje 1 zł w przeliczeniu na mieszkańca naszego k-raju. Przy świadomości, że nie ma możliwości takiej akcji powtarzać przez 365 dni w roku ten 1 zł to żart. 36 mln mnie śmieszy. Gdyby chociaż 1 miliard tak akcja przyniosła... Przy takim zaangażowaniu: 120000 wolontariuszy z puszkami, aukcje, sms-y, zagranica,inne, 1 zł? Czemu nie trzydzieści (wtedy byłby miliard !) ?"

Czyli WOŚP był szkodliwy społecznie Sad bo uzyskanie tych 36milionów zł było droższe Sad


P.S.
opodatkowanie radzę zaczynać od siebie Wink nawet 1500 razy wiecej niż....

Zapisane
admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #143 : 2010-01-17, 10:42:49 »

Choć to tylko "elronowska księgowość" (gdzie koszt uzyskania przychodu jest wyższy od samego przychodu)  Sad , to jednak biorąc pod uwagę znaczną poprawę nastrojów społecznych związanych z tą "akcją" - to się "opłaca" w ostatecznym rachunku... Wink
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #144 : 2010-01-17, 12:05:09 »

Choć to tylko "elronowska księgowość" (gdzie koszt uzyskania przychodu jest wyższy od samego przychodu)  Sad , to jednak biorąc pod uwagę znaczną poprawę nastrojów społecznych związanych z tą "akcją" - to się "opłaca" w ostatecznym rachunku... Wink


Jak kwiatek do kożucha Question  Smile 

Skopiowałam na - http://www.radiownet.pl/radio/wpis/2462/ wypowiedź w tej sprawie @ Polonka54, która najpierw u siebie zapałała świętym oburzeniem. Samo zycie.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #145 : 2010-01-19, 17:25:09 »

NOWOŚCI!!!
wklejam linki do każdej części, dla sprawdzenia poprawności "linkowania"
http://www.youtube.com/watch?v=eeYCDTNgMM8 - Jan Kwaśniewski Wykład, Chicago cz.1 z ośmiu!
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #146 : 2010-01-19, 17:26:57 »

http://www.youtube.com/watch?v=6_73zRqVMvQ - Jan Kwaśniewski, Wykład Chicago cz. 2
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #147 : 2010-01-19, 17:29:22 »

http://www.youtube.com/watch?v=pfV9bw3ivnU - Jan Kwaśniewski, Wykład Chicago cz. 3
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #148 : 2010-01-19, 17:39:07 »

Coś pięknego!
Prościej się już nie da wyjaśnić!
Zawsze podziwiałem Tatę, za piękny, prosty przekaz Wiedzy! MISTRZ!
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #149 : 2010-01-19, 21:37:47 »

Mistrz, fakt.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #150 : 2010-01-19, 22:18:03 »

Coś pięknego!
Prościej się już nie da wyjaśnić!
Zawsze podziwiałem Tatę, za piękny, prosty przekaz Wiedzy! MISTRZ!

Tak - a pomimo to tyle osób nie rozumie, albo nie chce zrozumieć.. Confused
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #151 : 2010-01-19, 22:49:43 »

Reniu, chcą, ale się gubią. Choroby mają swoje prawa Sad  , wiele spośród nich niesie np trudności z koncentracją.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #152 : 2010-01-20, 08:56:52 »

Nie miałam na myśli tych "na dole" tylko, głównie tych "na górze" w służbach zdrowia. Wink
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #153 : 2010-01-20, 09:56:20 »

Nie miałam na myśli tych "na dole" tylko, głównie tych "na górze" w służbach zdrowia. Wink


A to inna rzecz Smile  , czyli sprawa.  Nie chce im się uczyć "po nowemu" skoro mogą po staremu, wg znanych procedur, które weszły w krew Sad   
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #154 : 2010-01-20, 10:00:51 »

A jeszcze i przemysł farmaceutyczny potrafi się odwdzięczyć  Confused  , co szkodzi że na koszt pacjenta zawarty w cenie leku. Nawet gdy lek nie pomoże, co przecież powszechne. Doktor Kwaśniewski tygodniowej konferencji na Cyprze nie zaproponuje...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #155 : 2010-01-20, 10:51:49 »

Teresa, coś Ty się tak uwzięła na ten przemysł farmaceutyczny  Cool Laughing oni tylko chcą na życie zarobić  Cool ..albo na życiu nieświadomych.. Confused Wink
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #156 : 2010-01-20, 10:56:39 »

Reniu, na życiu nieświadomych  Confused   Sad  Genialne w swej prostocie sformułowanie, masz talent - dawno mówiłam  Very Happy 
Ja te praktyki przemysłu farmaceutycznego widzę jako rozbój.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71856


Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #157 : 2010-01-20, 11:30:44 »

Widocznie da ludzi bez sumienia, którzy w miejscu na serce mają umieszczony kalkulator.. Confused
Zapisane

slawek
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #158 : 2010-01-20, 13:48:32 »

Choć to tylko "elronowska księgowo¶ć" (gdzie koszt uzyskania przychodu jest wyższy od samego przychodu)  Sad , to jednak bior±c pod uwagę znaczn± poprawę nastrojów społecznych zwi±zanych z t± "akcj±" - to się "opłaca" w ostatecznym rachunku... Wink
No ale chyba niewielu wie komu Wink sie to opłaca ;P


P.S.
Teresko ??? do You known ??
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: NIESPODZIANKA z okazji "Mikołaja"
« Odpowiedz #159 : 2010-01-20, 22:55:04 »

Ostatnio dość sporadycznie się wypowiadam, ale teraz czuję, że muszę - chodzi o WOŚP. Koszty promocji, które są faktem, nie są w żadnym wypadku ponoszone przez "Państwo", tylko przez nas, wszystkich obywateli tego k-raju. Nie jest to istotne, czy w postaci podatków, czy też opłat za używanie własnego, zapłaconego przez siebie telewizora, bądź opłat za korzystanie z telewizji komercyjnej (nota bene - dlaczego mamy płacić i to i tamto?). Jurek Owsiak "wyrósł" co-nieco za bardzo i paru kolesiów postanowiło na nim trochę kasy zbić Cool Przecież to szansa pokazać, jacy jesteśmy wspaniali - popieramy takie akcje, bo przecież też kochamy te biedne, doświadczone przez brzydki los dzieci. W tym gorącym czasie wyemitujemy kilka fajnych blogów reklamowych, zrobimy jakieś show, gdzie zaproszeni goście zbiorą na szczytny cel 1000 złotych, wydając na trunki, serwowane podczas imprezy 100 razy tyle...Nie chodzi o to, by tym biednym dzieciom to się po prostu należało, bo nie można byłoby robić takiej hucpy, a tutaj wkładu Owsiaka już nie ma. Show must go on... i to by było na tyle Confused Mad
Zapisane
Strony: 1 ... 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 ... 24 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.418 sekund z 20 zapytaniami.