forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 18:45:02

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660328 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  odchudzanie jak to w końcu jest?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: odchudzanie jak to w końcu jest?  (Przeczytany 59956 razy)
dejzi9
Go


Email
odchudzanie jak to w końcu jest?
« : 2009-12-04, 11:42:06 »

podobno niektórzy na ŻO chudli do wagi 44 kg jak to możliwe?

co  konkretnie jedli ?

czy można uzyskać taką niską wagę bez szkody dla zdrowia ?

jak to zrobić?

jeżeli znacie podobne przykłady piszcie!!
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #1 : 2009-12-04, 13:14:33 »

A po co ci taka niska waga ? Na diecie chudnie się albo tyje do prawidłowej wagi takiej jaka powinna być.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #2 : 2009-12-04, 13:20:55 »

tluszxcz i tylko tluszcz w odpowiednich proporcjach z B i W odchudza.
Zoltka jaj !!!!!!!!!
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #3 : 2009-12-04, 13:30:22 »

fewa :


no właśnie to mnie dziwi czemu u niektórzy osiągają niską wagę??
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #4 : 2009-12-04, 13:35:32 »

adampio:

tak to prawda że żółtka  tak odchudzają

no dobrze ale jaki tłuszcz? czy może to być tłusta śmietana 30 %  ( bo słyszałam że nabiał utrudnia odchudzanie )
i co z węglowodanami? czy w ogóle ich nie jeść? przecież  to minimum 50 gr trzeba dostarczyć
no i proporcje co z nimi w takim razie

jeżeli wiesz proszę o odpowiedzi do powyższych pytań

jestem teraz w trakcie wypełniania pewnej ankiety na temat odchudzania i potrzebuję co nieco wiedzieć
dziękuję pozdrawiam Smile
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #5 : 2009-12-04, 14:02:09 »

"dejzi9"
proponuję samodzielnie przeszukać wszystkie działy www.dr-kwasniewski.pl
Na stronie jest sporo materiałów na temat nadwagi - np: http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=319
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #6 : 2009-12-04, 14:24:24 »

admin:

dziękuję za linka, przeczytałam i wynika z niego by tracić na wadze to trzeba zjadać 2 gramy tłuszczu na kilogram wagi ciała
ale nie ma tam nic na temat rodzaju tłuszczu!
tak więc co z tym nabiałem ?? podobno utrudnia   odchudzanie??

zaś z innych źródeł optymalnych min. z Waszej strony- wyczytałam że  na odchudzanie najlepsze są lody optymalne, a to nic innego jak bardzo tłusty nabiał!!
proszę o odpowiedź


dziękuję pozdrawiam serdecznie Smile

Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #7 : 2009-12-04, 15:13:00 »

"dejzi9" ten temat byl tu walowany. Admin ma racje, poczytaj zalaczone linki. Najlepiej przeczytac ksiazki.
Bo jezeli zadajesz pytanie "czy i w ogole jesc weglowodany" to z tego co przeczytalas nic nie zrozumialas.
Weglowodany sa potrzebnae do spalania tluszczu, dlatego musisz jesc odpowiednie ilosci BTW. Zalecane sa 1:2,5-3,5:0,5 w fazie poczatkowej a 1:2,5-3,5: do 1,5 w pozniejszej fazie.
Od tluszczu sie nie tyje. Tyjesz od nadmiaru weglowodanow i nadmiaru bialka, ktorego zjedzonego nadmiar jest przerabiany przez organizm na weglowodany. Ze 100 gr zjedzonego bialka przerabia organizm do 56 g weglowodanow. Jest to proces niepotrzebny, dlatego zjadamy malo bialka i malo weglowodanow, ktorych ilosc sie reguluje na podstawie pomiaru cial ketonowych.

Jest to moze troche skomplikowane na poczatku ale warto sobie takie rzeczy "zaszczepic".

Poza tym, czy Ty chcesz jesc optymalnie czy tez robisz jakies badania ankietowe, bo na takie pierdoly szkoda mi na prawde czasu!
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #8 : 2009-12-04, 15:40:54 »

adampio:

oczywiście że sama się żywię  optymalnie  ( od 4 miesięcy ) i mam kontakt ze swoim lekarzem optymalnym, z powodu mojej choroby brałam również prądy selektywne
jest mi to ŻO niezbędne w odzyskania zdrowia (  cukier mnie niszczył Sad byłam naprawdę  w złym stanie.... i nie mam zamiaru wracać do tego korytowego żarcia!! przenigdy !

a co do odchudzania to tak jak pisałam- zbieram tylko informację z różnych źródeł optymalnych oczywiście , jak można uzyskać niską wagę  nawet na ŻO nie tracąc  na zdrowiu !
bo jak wiadomo zwłaszcza dziewczyny głodzą się by ją uzyskać  Sad

a co do białka to fakt nadmiar jest scukrzany ( więc z tego wynika że  tu trzeba uważać )

adampio  gratuluję Ci wiedzy widać że masz duży zasób informacji   ja dopiero się uczę, chcę dużo wiedzieć, po to jest to forum by się dzielić nimi
i wcale to nie są  żadne pierdoły Shocked





Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #9 : 2009-12-04, 15:48:38 »

OK.  Very Happy

Przestrzegaj tylko podstawowych zasad a wszystko bedzie dobrze. Very Happy
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #10 : 2009-12-04, 17:03:59 »

no nie ukrywam że sama chcę trochę schudnąć :p
oczywiście bez głodzenia się!
będę pilnować dziękuję za poradę
Wink
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #11 : 2009-12-04, 18:18:27 »

4 miesiące jestes na DO i pytasz jakie rodzaje tłuszczu nalezy zjadac? hm....
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #12 : 2009-12-04, 18:47:55 »

viola44 :

dobrze wiem jakie należy zjadać tłuszcze

  przecież wyraźnie napisałam wyżej że chciałam się tylko  dowiedzieć czy w odchudzaniu można stosować tłuszcz MLECZNY bo podobno ten rodzaj tłuszczu utrudnia odchudzanie

proszę czytać ze zrozumieniem Confused
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w koncu jest?
« Odpowiedz #13 : 2009-12-04, 19:00:18 »

A po co ci taka niska waga ? Na diecie chudnie sie albo tyje do prawidlowej wagi takiej jaka powinna byc.

A ile znasz osob, ktore mialy niedowage i przybraly na masie stosujac DO?

Z doswiadczenia swojego, jak i innych znanych mi osob na standardowym ZO ciezko przybrac na masie jezeli ma sie niedowage.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w koncu jest?
« Odpowiedz #14 : 2009-12-04, 19:13:34 »

A po co ci taka niska waga ? Na diecie chudnie sie albo tyje do prawidlowej wagi takiej jaka powinna byc.

A ile znasz osob, ktore mialy niedowage i przybraly na masie stosujac DO?

Z doswiadczenia swojego, jak i innych znanych mi osob na standardowym ZO ciezko przybrac na masie jezeli ma sie niedowage.


Wszystkie te osoby, ktore zaczely ZO ze mna albo stracily albo przybraly na wadze. Poniewaz pytasz o ilosc osob to odpowiadam: min 20-scia.
Chcesz adresy w Polsce?
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w koncu jest?
« Odpowiedz #15 : 2009-12-04, 19:28:20 »

zenon :

co do odchudzania to ani jednej  Sad  (optymalnych poznałam dopiero w Arkadii  gdzie się leczę  ) informacje na temat  odchudzania i przybierania na wadze mam jedynie z Optymalnkiów....
smutna prawda że młodzi ludzie wolą stołować się w Mc Donaldach ,jak rozmawiam ze znajomymi  na czym polega ŻO to albo mnie wyśmiewają albo po prostu mówią że stosując to mam nie równo pod sufitem Sad
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w koncu jest?
« Odpowiedz #16 : 2009-12-04, 19:31:16 »

adampio :

oczywiście
mogą się przydać,  tak w ogóle to  chciałabym  poznać młode optymalne osoby,  bo to  naprawdę rzadkość
Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w koncu jest?
« Odpowiedz #17 : 2009-12-04, 19:54:37 »

Mnie chodzi konkretnie o osoby ze spora niedowaga, np mezczyzna z deficytem 10-15kg do prawidlowej, naturalnej wagi.

Bo nzma oczywiscie takich, ktorzy przytyli te 10-15kg, nawet jest jeden taki ktory dokonal tego w niecaly rok.
Ale spozywal ponad 100g bialka, a to nie jest standardowa DO.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #18 : 2009-12-04, 20:04:25 »

No tak Zenon, dobrze wiesz, ze stosujac ZO zachowuje sie pewne proporcje i w zwiazku z tym dopasowuje sie pewne proporcje do swojego stanu np wagowego, zdrowotnego czy tez jeszcze innego. Jezeli mam nadwage zjadam mniej bialka a jezeli mam niedowage podnosze ilosc spozywanego bialka zachowujac w dalszym ciagu BTW. Bo w ZO nie gramy  sa wazne tylko prawidlowe BTW.  Laughing Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w koncu jest?
« Odpowiedz #19 : 2009-12-04, 20:09:02 »

zenon :

co do odchudzania to ani jednej  Sad  (optymalnych poznałam dopiero w Arkadii  gdzie się leczę  ) informacje na temat  odchudzania i przybierania na wadze mam jedynie z Optymalnkiów....
smutna prawda że młodzi ludzie wolą stołować się w Mc Donaldach ,jak rozmawiam ze znajomymi  na czym polega ŻO to albo mnie wyśmiewają albo po prostu mówią że stosując to mam nie równo pod sufitem Sad

Mówią, że nie równo pod sufitem. Małe dzieci pod moim oknem wołają "kto jak się przezywa - tak się nazyw" Smile  Proszę więc być dobrej myśli.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 17 zapytaniami.