forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 01:49:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659784 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  odchudzanie jak to w końcu jest?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do dou Drukuj
Autor Wtek: odchudzanie jak to w końcu jest?  (Przeczytany 59878 razy)
admin
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #40 : 2009-12-05, 12:23:12 »

"dejzi9"
jeśli twój stan zdrowia zezwala - zacznij się ruszać stosownie do możliwości i chęci.
Nic tak dobrze nie reguluje genów, jak wysiłek fizyczny, dobrany do wydolności organizmu.
Nie ma nic lepszego!
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w koncu jest?
« Odpowiedz #41 : 2009-12-05, 12:25:10 »

Co Ty na to?

To twoje życie intymne i mnie nic do tego... Wink
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w koncu jest?
« Odpowiedz #42 : 2009-12-05, 12:40:56 »

Strasznie duzo w twojej wypowiedzi presupozycji lingwistycznych. Przypisujesz mi poglady, ktorych nie podzielam. Jezeli chcesz wiedziec co sadze na dany temat to sie mnie spytaj.
Bo jak na razie sam wymyslasz tezy, ktore "wkladasz mi w usta" a potem je obalasz.
To jest zwyczajna, byc moze nieswiadoma manipulacja, z ktora nie mam zamiaru polemizowac.

Przypisuję Ci poglądy czy wyrażam swoje odnośnie tego o czym mówisz? Smile Jeżeli odebrałeś to jako manipulację, to wiedz że nie była moim zamiarem, ba, nawet świadom tego nie byłem. Smile Będę pamiętał na przyszłość, że jesteś "czuły" pod tym względem.

Cytuj
PS. Co to jest standardowe ZO?

http://www.dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=80

Moje pytanie należałoby czytać "na czym polega niestandardowe ŻO i czym różni się od ustaleń Jana Kwaśniewskiego?"; początkowo chciałem doprecyzować, ale uznałem, że jednak nie będzie trzeba...
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w koncu jest?
« Odpowiedz #43 : 2009-12-05, 12:43:40 »

zenon:
nic mi to tego jesteś sędzią sam dla siebie każdy jest .....

admin:
oczywiście ruch jest bardzo istotny mi pasuje rower i bieganie z psem  Very Happy

Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w koncu jest?
« Odpowiedz #44 : 2009-12-05, 12:45:57 »

ale chciałam Wam przypomnieć że bardzo zeszliśmy z tematu Shocked

to forum dotyczy odchudzania
a więc jak to jest??
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #45 : 2009-12-05, 12:53:22 »

Nie ma nic lepszego!

...nad bieganie i pieczone mięso...
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #46 : 2009-12-05, 13:00:24 »

tzn?
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #47 : 2009-12-05, 13:17:15 »

Zapisane
zenon
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w koncu jest?
« Odpowiedz #48 : 2009-12-05, 16:03:20 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: odchudzanie jak to w koncu jest?
« Odpowiedz #49 : 2009-12-05, 16:25:58 »


Bardzo ładnie i odważnie pani Zofia Kuzioła mówi o swoim spostrzeżeniu, co do sprawniejszego funkcjonowaniu mózgu na DO. Dużo Optymalnych mówi tak samo, tylko nie chce się publicznie wypowiadać w tym temacie, aby nie posądzano ich o wywyższanie się. W arkadii, w gronie samych Optymalnych, mówi się o tym swobodnie.
Zapisane

vigo
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #50 : 2009-12-05, 16:42:28 »

Cytuj
Bardzo ładnie i odważnie pani Zofia Kuzioła mówi o swoim spostrzeżeniu, co do sprawniejszego funkcjonowaniu mózgu na DO. Dużo Optymalnych mówi tak samo, tylko nie chce się publicznie wypowiadać w tym temacie, aby nie posądzano ich o wywyższanie się. W arkadii, w gronie samych Optymalnych, mówi się o tym swobodnie.

..a tak z ciekawości, wierzysz że (za panią Zosią) świat byłby "lepszy" gdyby wszyscy byli na DO ? Tzn. nie byłoby przestepczości, wojen, korupcji, przekrętów itp. ?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #51 : 2009-12-05, 16:47:03 »

Nie zastanawiałam się nad tym, bo tak szybko nam to nie "grozi". Ale jestem przekonana, że świat byłby na pewno lepszy. Człowiek zdrowy, sprawniej myślący, nie dążyłby do niszczenia innych i wspólnej Ziemi.
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #52 : 2009-12-05, 16:54:15 »

Wiele osób pisze o sprawniejszym funkcjonowaniu mózgu nie podając konkretów....o ile pamiętam pani Zofia wspominała coś o spokoju wewnętrznym, z tym sie zgadzam jak najbardziej ponieważ ja mam podobnie, zreszta nie raz o tym pisałam, człowiek neurotyczny dzięki diecie staje się inny, jakby w "innej skórze", wiem ze wielu traktuje wpływ diety na CUN  z ironią ale prawda jest taka iż coś w tym jest, zresztą logicznie rzecz ujmując skoro poprawie ulega funcjonalność narządowa o czym optymalni często wspominają, to ktoś kto wgłębi się w problematykę fizjologii czy biochemii wie doskonale, iż funkcjonalność narządowa jest ściśle sprzężona z centrnym systemem nerwowym, więc w zasadzie żadna rewelacja, żadne odkrycie... tak ma  być...dlatego tym którzy się dziwią dziwię się ja ....  -:) ..... poza tym, zdecydowanie poprawiła mi się pamięć.....to dla mnie bardzo ważne, ponieważ nie będę ukrywać iż spędzało mi to sen z powiek, nie jest jeszcze tak jakbym chciała ale jest lepiej.....cóż jeszcze?  Smile wykazuję większą cierpliwość i jak dawnej drażnili mnie ludzie flegmatyczni ( dlatego iż sama byłam nadpobudliwa) teraz jest odwrotnie, ludzie zrównoważeni działają na mnie bardzo dobrze natomiast zaczynają mnie irytować "pospieszalscy", ludzie którym  sie spieszy(pytanie dokąd? Smile)  którzy czynności wykonują bardzo szybko..., źle mi się tacy ludzie kojarzą...zresztą myślę że prawidłowo.... Smile
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w koncu jest?
« Odpowiedz #53 : 2009-12-05, 16:56:20 »

zenon :

a skąd to wiesz?
a może to nie bóg  stworzył człowieka a człowiek boga  .....

ok  ale zajmujmy się odchudzaniem a nie  kto w co wierzy
pozdrawiam
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w koncu jest?
« Odpowiedz #54 : 2009-12-05, 18:48:14 »

Przeciez czlowieka stworzyli Bogowie...

Ależ szczęśliwy z ciebie musi być człowiek, skoro znasz NIEODGADNIONE!  Shocked
Zapisane
ali
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w koncu jest?
« Odpowiedz #55 : 2009-12-05, 19:14:07 »

zenon :

a skąd to wiesz?
a może to nie bóg  stworzył człowieka a człowiek boga  .....



przecie człowieka stworzyli bogowie - zmodyfikowali genetycznie człekokształtne zwierze dając mu rozum
a człek stworzył/wymyślił  Boga
no i mamy taką hybryde, ktora  zachowuje się jak zwierze a jak narozrabia to dopiero zaczyna myśleć
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #56 : 2009-12-05, 22:07:22 »

Cytuj
Bardzo ładnie i odważnie pani Zofia Kuzioła mówi o swoim spostrzeżeniu, co do sprawniejszego funkcjonowaniu mózgu na DO. Dużo Optymalnych mówi tak samo, tylko nie chce się publicznie wypowiadać w tym temacie, aby nie posądzano ich o wywyższanie się. W arkadii, w gronie samych Optymalnych, mówi się o tym swobodnie.

..a tak z ciekawości, wierzysz że (za panią Zosią) świat byłby "lepszy" gdyby wszyscy byli na DO ? Tzn. nie byłoby przestepczości, wojen, korupcji, przekrętów itp. ?
....jak tu wierzyc w lepszy swiat,jak wsrod optymalnych tyyyyyyyyyyyyyyyle niezgody :?Oj chyba przyjdzie nam  jeszcze dluuuuuuugo sie naprawiac  Laughing
Zapisane
vigo
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #57 : 2009-12-05, 22:14:15 »

w zupełności się z Tobą zgadzam Kodar  Mr. Green (jakie fajne buźki odkryłem)
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #58 : 2009-12-05, 22:18:04 »

w zupełności się z Tobą zgadzam Kodar  Mr. Green (jakie fajne buźki odkryłem)
jezeli sie zgadzasz,to dlaczego puszczasz do mnie  ufoluda...bo ci sie spodobal Laughing Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: odchudzanie jak to w końcu jest?
« Odpowiedz #59 : 2009-12-06, 08:23:44 »

....jak tu wierzyc w lepszy swiat,jak wsrod optymalnych tyyyyyyyyyyyyyyyle niezgody :?Oj chyba przyjdzie nam  jeszcze dluuuuuuugo sie naprawiac  Laughing

SIĘ naprawiać przyjdzie raczej króóótko niż dłuuugo. Smile
Zadanie jest proste:
- jeżeli wszyscy się "porządnie" naprawią nie będzie komu naprawiać innych, bo jak. Wink

Niezgoda wynika  m.in. z poprawiania innych. Wielce prawdopodobne, że wśród "optymalnych" w rywalizacji o "zdrowie" i "dłuuuugie życie" nadal obowiązują zasady zapożyczone z "wyścigu dla szczurków" Smile 



 
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.