forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-12-08, 20:30:58

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno g┼éodzi─ç si─Ö ani po┼Ťci─ç.
569022 wiadomoÂci w 4027 w▒tkach; wys│ane przez 42 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: jujo7
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  zapytanie
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: zapytanie  (Przeczytany 2631 razy)
malutki
GoŠ

Email
zapytanie
« : 2010-01-07, 13:41:31 »

WITAM WSZYSTKICH NA  FORUM MAM PYTANIE,CHCIAL BYM ZACZAC DIETE OPTYMALNA MAM 33 LATA 188 CM WZROST WAGA 160 KG,PROSZE MI POWIEDZIEC  PRZY TAKIEJ DUZEJ WADZE OD JAKICH PROPORCJI MAM ZACZAC ILE ZJADAC BIALKA -TLUSZCZU- WEGLI
Teresa Stachurska
GoŠ

Email
Odp: zapytanie
« Odpowiedz #1 : 2010-01-07, 19:21:01 »

Skoro nikt wcze┼Ťniej si─Ö nie odwa┼╝y┼é, to mo┼╝e ja si─Ö odnios─Ö do pytania. Mo┼╝liwe, ┼╝e trzeba b─Ödzie si─Ö poobserwowa─ç, a zacz─ů─ç np

od proporcji dla B:T:W  jak 1:2:0,5. Ile bia┼éka nie wiem. Apetyt Pana chyba sam zdecyduje: nie nale┼╝y si─Ö przejada─ç, ani g┼éodnym

by─ç. Bia┼éka najlepsze od ┼╝├│┼étek poczynaj─ůc, t┼éuszcze zwierz─Öce, a w─Öglowodany z ziemniak├│w i warzyw. Trzeba mie─ç wag─Ö

kuchenn─ů, tabel─Ö warto┼Ťci od┼╝ywczych produkt├│w spo┼╝ywczych (ew. kalkulator, kt├│ry tu na stronie by┼é kilka razy linkowany; ja

nie korzystam, licz─Ö na piechot─Ö) no i rozumie─ç w czym rzecz - na co korzystnie jest czyta─ç ksi─ů┼╝ki dr Jana Kwa┼Ťniewskiego, tak┼╝e

Jego artyku┼éy na tej tu stronie. Sporo po┼╝ytecznych informacji mo┼╝na znale┼║─ç te┼╝ na tut. forum. Pyta─ç te┼╝ dobrze, oczywi┼Ťcie. A!

Dyscyplina jest bardzo ważna, nie należy diety zakłócać odstępstwami od niej.

Powodzenia ┼╝ycz─Ö Smile 

Teresa Stachurska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2 : 2010-01-07, 19:27:12 »

PS. Nie napisa┼é Pan nic o przyzwyczajeniach ┼╝ywieniowych. O piwie mi si─Ö pomy┼Ťla┼éo... Dobrze si─Ö od piwa tyje niekt├│rym osobom. Cukier (prosty!) w nim zawarty to zadaje si─Ö maltoza.
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #3 : 2010-01-07, 19:41:24 »

Pamietam wypowiedz Pana dr. Jana Kwsniewskiego na temat podobnego przypadku, gdzie "pacjent" zjadal 60 zoltek i pol kg masla dziennie. To by pasowalo do tezy, gdzie w fazie poczatkowej zaleca sie zjadanie B do wagi ciala jak 1:1 ( czyli 160 gr bialka ) i wowczas 0,5 weglowodanow w stosunku do B, czyli okolo 80gr w przypadku "malutkiego". Tluszczu, od ktorego sie nie tyje, do oporu.
malutki
GoŠ

Email
« Odpowiedz #4 : 2010-01-08, 13:05:18 »

W SUMIE  TO WYDAJE MI SIE ZE WCALE TAK ZNOWU DUZO NIE JEM ALE PIWA TO PIJE DOSYC DUZO  Sad
adampio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #5 : 2010-01-08, 13:40:59 »

W SUMIE  TO WYDAJE MI SIE ZE WCALE TAK ZNOWU DUZO NIE JEM ALE PIWA TO PIJE DOSYC DUZO  Sad

Nawet nie stosujac DO, w trzy tygodnie po odsatwieniu piwa stracisz okolo 10 kg. Mowie to na podstawie mojego szefa, ktory kazdego Nowego Roku do marca nie pije piwa i traci miedzy 7-10 kg.

Z kolei bez piwa bedziesz wiecej jadl!!!! Ale to normalne dlatego musisz jesc duzo tluszczu.
malutki
GoŠ

Email
« Odpowiedz #6 : 2010-01-08, 14:58:37 »

DZIEKI ADAMPIO BEDE PRUBOWAL MAM NADZIEJE ZE SIE MI UDA BO JUZ MAM DOSC TYCH MOICH ZBEDNYCH KILOGRAMOW.POZDRAWIAM
Strony: [1] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.077 sekund z 19 zapytaniami.