forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-07-03, 09:00:39

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
664613 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 32 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Krzysiek456
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 47 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.  (Przeczytany 404002 razy)
administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #180 : 2014-01-08, 09:31:57 »

Daremny trud, bo niektórzy ludzie lubią sobie dobrowolnie "szkodzić"!  Wink  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #181 : 2014-01-08, 09:35:42 »

obietnica wiecznego zywota i manny z nieba Very Happy

Ale jak manna z nieba, to tylko maszyna jądrowa na pustyni!  Rolling Eyes Wink
Opis biblijny jest tak dokładny, że można już dziś tego dokonać, tylko wystarczy zimną fuzję dopracować...  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #182 : 2014-01-08, 09:41:39 »

Cytuj
Analizując wszystko mogę z całą odpowiedzialnością powiedzieć

Nie, no oni sa swietni i dzieki, ze sa Very Happy Czytajac to zdanie tak serdecznie parsknalem smiechem, ze zaden kabaret mnie tak nie nie potrafi ruszyc  Laughing
Glupota potrafi byc urocza  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56366


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #183 : 2014-01-08, 09:42:56 »

...tylko wystarczy zimną fuzję dopracować...  Cool

Zimna fuzja jest super i nawet Polak ma duży udział w badaniach.  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #184 : 2014-01-08, 09:43:10 »

obietnica wiecznego zywota i manny z nieba Very Happy

Ale jak manna z nieba, to tylko maszyna jądrowa na pustyni!  Rolling Eyes Wink
Opis biblijny jest tak dokładny, że można już dziś tego dokonać, tylko wystarczy zimną fuzję dopracować...  Cool

Manna, manna. To trzeba maszyny budować, nie wystarczy trawę żreć. Shocked
Nie za dużo tego szczęścia z nieba, Ra Wam nie wystarczy. Wink Laughing

Ukaranie z tym edytowaniem. Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56366


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #185 : 2014-01-08, 09:44:34 »

 Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71252


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #186 : 2014-01-08, 11:12:21 »

Dawniej to jeszcze JW udawał, że prowadzi otwarte forum dietetyczne. Teraz już nie ukrywa, że istnieje ono tylko po to, aby rzucać na nim oszczerstwa na DO. To co teraz tam się dzieje to jest gorzej niż żenada. Chamstwo, wulgaryzm i zakłamanie. Obrzydliwe...  Mad i to wszystko na pewno z "dobrego" serca... Rolling Eyes
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #187 : 2014-01-08, 12:29:30 »

Czy istnieje taka jednostka chorobowa jak "kompulsywna potrzeba pisania"? Bo od jakiegos czasu mam wrazenie, ze istnieje  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #188 : 2014-01-08, 12:38:05 »

Dawniej to jeszcze JW udawał, że prowadzi otwarte forum dietetyczne. Teraz już nie ukrywa, że istnieje ono tylko po to, aby rzucać na nim oszczerstwa na DO. To co teraz tam się dzieje to jest gorzej niż żenada. Chamstwo, wulgaryzm i zakłamanie. Obrzydliwe...  Mad i to wszystko na pewno z "dobrego" serca... Rolling Eyes
Jak statek idzie na dno, to bez znaczenia na jaki kolor pomalujesz kadłub... Confused
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #189 : 2014-01-08, 12:50:07 »

Czy istnieje taka jednostka chorobowa jak "kompulsywna potrzeba pisania"? Bo od jakiegos czasu mam wrazenie, ze istnieje  Laughing

Wyobraźnia podpowiada, że wyglądasz całkiem zdrowo. Pisz, ignoruj hipochondrię, tempo masz niezłe, lecz zważ na pojemność naszego Forum. Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #190 : 2014-01-08, 12:54:45 »

Czy istnieje taka jednostka chorobowa jak "kompulsywna potrzeba pisania"? Bo od jakiegos czasu mam wrazenie, ze istnieje  Laughing

Wyobraźnia podpowiada, że wyglądasz całkiem zdrowo. Pisz, ignoruj hipochondrię, tempo masz niezłe, lecz zważ na pojemność naszego Forum. Very Happy
Za to Cię kocham Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71252


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #191 : 2014-01-08, 12:56:00 »

Dawniej to jeszcze JW udawał, że prowadzi otwarte forum dietetyczne. Teraz już nie ukrywa, że istnieje ono tylko po to, aby rzucać na nim oszczerstwa na DO. To co teraz tam się dzieje to jest gorzej niż żenada. Chamstwo, wulgaryzm i zakłamanie. Obrzydliwe...  Mad i to wszystko na pewno z "dobrego" serca... Rolling Eyes
Jak statek idzie na dno, to bez znaczenia na jaki kolor pomalujesz kadłub... Confused

Albo głos wołającego na puszczy... Confused uszczy...szczy...czy...yyyy... Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71252


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #192 : 2014-01-08, 12:57:14 »

Czy istnieje taka jednostka chorobowa jak "kompulsywna potrzeba pisania"? Bo od jakiegos czasu mam wrazenie, ze istnieje  Laughing

Wyobraźnia podpowiada, że wyglądasz całkiem zdrowo. Pisz, ignoruj hipochondrię, tempo masz niezłe, lecz zważ na pojemność naszego Forum. Very Happy
Za to Cię kocham Laughing

 Laughing
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #193 : 2014-01-08, 13:01:35 »

Czy istnieje taka jednostka chorobowa jak "kompulsywna potrzeba pisania"? Bo od jakiegos czasu mam wrazenie, ze istnieje  Laughing

Wyobraźnia podpowiada, że wyglądasz całkiem zdrowo. Pisz, ignoruj hipochondrię, tempo masz niezłe, lecz zważ na pojemność naszego Forum. Very Happy
Za to Cię kocham Laughing

To oficjalna wersja, ja wiem lepiej. Wink Laughing Laughing Razz
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #194 : 2014-01-08, 13:04:27 »

Czy istnieje taka jednostka chorobowa jak "kompulsywna potrzeba pisania"? Bo od jakiegos czasu mam wrazenie, ze istnieje  Laughing

Wyobraźnia podpowiada, że wyglądasz całkiem zdrowo. Pisz, ignoruj hipochondrię, tempo masz niezłe, lecz zważ na pojemność naszego Forum. Very Happy
Za to Cię kocham Laughing

To oficjalna wersja, ja wiem lepiej. Wink Laughing Laughing Razz
A może nie do końca rozumiesz co ja piszę Very Happy
Jak ja Ciebie.
Wiódł ślepy... Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #195 : 2014-01-08, 13:18:18 »

...
A może nie do końca rozumiesz co ja piszę Very Happy
Jak ja Ciebie.
Wiódł ślepy... Laughing

Jak napiszę, że rozumiem, to się ode mnie nie odczepisz. Laughing Laughing A Dzieciarnia czeka na Ciebie z utęsknieniem, a to jest i będzie ważniejsze. Cool Wink

A żeby było dowcipniej to ... raczej uwiódł. Tyle, że akurat ja nie jestem ani ślepy, ani głuchy, gdyby to odnieść na przykład do nie jednej konferencji. Cool Aniani Very Happy
Ciebie też o podobne nie podejrzewam. Smile

Bywa, że łatwo dajesz się "zatopić" Rolling Eyes i o "kopaniu leżącego"... jednak wspomnę. Wink Laughing Razz
A! I lada moment na ferie "wyjedziesz". Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #196 : 2014-01-08, 13:27:11 »

...
A może nie do końca rozumiesz co ja piszę Very Happy
Jak ja Ciebie.
Wiódł ślepy... Laughing

Jak napiszę, że rozumiem, to się ode mnie nie odczepisz. Laughing Laughing A Dzieciarnia czeka na Ciebie z utęsknieniem, a to jest i będzie ważniejsze. Cool Wink

A żeby było dowcipniej to ... raczej uwiódł. Tyle, że akurat ja nie jestem ani ślepy, ani głuchy, gdyby to odnieść na przykład do nie jednej konferencji. Cool Aniani Very Happy
Ciebie też o podobne nie podejrzewam. Smile

Bywa, że łatwo dajesz się "zatopić" Rolling Eyes i o "kopaniu leżącego"... jednak wspomnę. Wink Laughing Razz
A! I lada moment na ferie "wyjedziesz". Laughing
Nikt nie jest doskonały, panie mądry Very Happy
Zdaję sobie sprawę, że mnie poniesie i...daję się ponieść.
Ja to ja.
W całości Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #197 : 2014-01-08, 13:52:26 »

...
Nikt nie jest doskonały, panie mądry Very Happy
...

To mnie wyróżnia.
I co teraz- mam napisać, że rozumiem, czy lepiej że nie rozumiem? Laughing Laughing Panie mądry. Smile

...
Zdaję sobie sprawę, że mnie poniesie i...daję się ponieść.
Ja to ja.
W całości Cool

Dajesz, bowiem mi ufasz, a to przeczy wszelkiej mądrości- na już pewno mojej. Cool... Smile... Wink


Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #198 : 2014-01-08, 13:58:55 »

A czy nie lepiej olać to co mówi Wituś ? Przecież to skończony głupek. Komu potrzebne takie procesy?
Myślę, ze OSO  ma co robic zamiast zajmować się głupkami pokroju Witusia. Idąc tym torem , trzeba bedzie wytoczyć proces 99% lekarzy, ktorzy mowią, że DO zabija.
Odkąd przestałem jawnie przyznawać sie na jakiej jestem diecie żyje mi sie o wiele lepiej - a ludzie chorują i narzekają nadal bo "tylko chude" jest niby dobre.
Calkiem sensowna opinia
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #199 : 2014-01-08, 14:04:31 »

...
Nikt nie jest doskonały, panie mądry Very Happy
...

To mnie wyróżnia.
I co teraz- mam napisać, że rozumiem, czy lepiej że nie rozumiem? Laughing Laughing Panie mądry. Smile

...
Zdaję sobie sprawę, że mnie poniesie i...daję się ponieść.
Ja to ja.
W całości Cool

Dajesz, bowiem mi ufasz, a to przeczy wszelkiej mądrości- na już pewno mojej. Cool... Smile... Wink



Najlepiej pisać to co uważa się za prawdę.
Czasem też pisze się dla efektu Very Happy

A mądrość zostawmy mądrym Laughing

Moja Babcia mówiła:
"Cokolwiek byś nie robił, baw się przy tym dobrze".
Tylko tyle.
I aż tyle Cool
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 47 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.053 sekund z 19 zapytaniami.