forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-07-03, 08:01:31

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
664609 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 32 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Krzysiek456
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 47 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.  (Przeczytany 403943 razy)
anakin
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #220 : 2014-01-08, 18:32:25 »

A czemu zaraz troll? Czym sobie zasłużył na takie miano?

A odpowiedź na jego pytanie: "dlaczego?", jest bardzo prosta... Bo forum DD zostało stworzone z myślą o miejscu do trollowania i hejtu w kierunku ŻO/DO. Ten cel przyświecał jego administratorowi od samego początku. Gdyby nie ten powód, tedy forum DD mogłoby nigdy nie powstać.

A ponadto wielu, którzy skończyli na tym forum ze zbanowanym kontem, dziś zabiera głos właśnie na forum DD... I się mści.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #221 : 2014-01-08, 18:33:10 »

Wygląda to na szczerą wypowiedź. Sama prawda o DD... Rolling Eyes
Ale nie doczytała o nas Laughing
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #222 : 2014-01-08, 18:33:50 »

Tak napisałam jakoś chaotycznie, wnuczek mnie rozprasza... Laughing w piłkę z wujkiem gra... Laughing


Nie, nie. Nie Ty chaotycznie pisałaś. Na DD jest chaotycznie Wink  
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #223 : 2014-01-08, 18:35:15 »

A czemu zaraz troll?
A czemu nie?
To pewnie Zyon Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #224 : 2014-01-08, 18:35:35 »

Niezla komedia hehe, side podrzuc nagrywajowi, ze cooler to tez przeciez wegus hehe, juz przeciez kiedys klepal na forku DD ale nie da sie teraz przeczytac bo JW ukryl dzial z archiwalnymi postami, Marcin "cooler" Kulinski, wegetarianin hehe
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71252


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #225 : 2014-01-08, 18:36:12 »

Tak napisałam jakoś chaotycznie, wnuczek mnie rozprasza... Laughing w piłkę z wujkiem gra... Laughing


Nie, nie. Nie Ty chaotycznie pisałaś. Na DD jest chaotycznie Wink  

Chodzi mi o to, że DO/ŻO stosuje się tak jak zaleca to dr Kwaśniewski albo wcale. Przeróbki to już nie DO.
Zapisane

anakin
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #226 : 2014-01-08, 18:37:01 »

Chaos to nieodzowna cecha flamingu.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71252


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #227 : 2014-01-08, 18:37:32 »

A czemu zaraz troll? Czym sobie zasłużył na takie miano?

A odpowiedź na jego pytanie: "dlaczego?", jest bardzo prosta... Bo forum DD zostało stworzone z myślą o miejscu do trollowania i hejtu w kierunku ŻO/DO. Ten cel przyświecał jego administratorowi od samego początku. Gdyby nie ten powód, tedy forum DD mogłoby nigdy nie powstać.

A ponadto wielu, którzy skończyli na tym forum ze zbanowanym kontem, dziś zabiera głos właśnie na forum DD... I się mści.

Dokładnie...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71252


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #228 : 2014-01-08, 18:38:53 »

A czemu zaraz troll?
A czemu nie?
To pewnie Zyon Very Happy

Albo Edyta, chociaż na jedno wychodzi bo to jedna i ta sama osoba... Laughing Mr. Green
Zapisane

administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #229 : 2014-01-08, 18:40:44 »


Cytuj
mam pytanie dlaczego jest tutaj taka nagonka na DO? ja osobiście zdecydowałam się przejśc na DO i jest super.W rodzinie mamy 2 optymalnych z których jeden na DO jest 16 lat,bez chorób,z dobrym samopoczuciem i dobrymi wynikami.Jesli ktoś tu na forum pisze cos o plusach DO to nalatujecie na niego jak dzikie zwierzęta na padlne.Sorki ale to o Was zle swiadczy.ja nie znam optymalnego z taka agresja jaką się widzi tu na forum.Czy tu nie wolno mieć SWOJEGO zdania? O co wam chodzi? z kąd tyle nienawiści do ludzi których nawet nie znacie?Jest tu wiele nie milych śłów.jeden drugiemu oko by wydrapał by udowodnić mu SWOJĄ prawde.Pewnie ten post zostanie szybko usunięty,bo wielu nie będzie pasował??Zal mi was bo tyle w was zlosci i nienawiści do ludzi których nawet nie znacie.Nie zauwazylam zey jakiś optymalny pisał o was w taki sposób jak wy piszecie o nich.

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=233438#233438

Teraz pytanie: kolejny troll? Cool

Ło Matko!  Shocked
Chcą psychicznie na DD wykończyć Jaśnie Wielmożnego?  Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71252


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #230 : 2014-01-08, 18:42:11 »

Niezla komedia hehe, side podrzuc nagrywajowi, ze cooler to tez ...

Namieszałam Tobie Teresa...l Confused Nagrywaj to Grzegorz Rec, ale Tobie pewnie ani jedno ani drugie nic nie mówi... Laughing nadają (szczekają) i tak na tą samą melodię...Chcą zagryźć Doktora... Evil or Very Mad Sad
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #231 : 2014-01-08, 18:43:39 »

A czemu zaraz troll?
A czemu nie?
To pewnie Zyon Very Happy

Albo Edyta, chociaż na jedno wychodzi bo to jedna i ta sama osoba... Laughing Mr. Green
Czasami przysypiaja chlopaki i dobrze jest ich nieco podkrecic, podniecaja sie wtedy jak ksiadz nowym ministrantem  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71252


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #232 : 2014-01-08, 18:44:16 »


Cytuj
mam pytanie dlaczego jest tutaj taka nagonka na DO? ja osobiście zdecydowałam się przejśc na DO i jest super.W rodzinie mamy 2 optymalnych z których jeden na DO jest 16 lat,bez chorób,z dobrym samopoczuciem i dobrymi wynikami.Jesli ktoś tu na forum pisze cos o plusach DO to nalatujecie na niego jak dzikie zwierzęta na padlne.Sorki ale to o Was zle swiadczy.ja nie znam optymalnego z taka agresja jaką się widzi tu na forum.Czy tu nie wolno mieć SWOJEGO zdania? O co wam chodzi? z kąd tyle nienawiści do ludzi których nawet nie znacie?Jest tu wiele nie milych śłów.jeden drugiemu oko by wydrapał by udowodnić mu SWOJĄ prawde.Pewnie ten post zostanie szybko usunięty,bo wielu nie będzie pasował??Zal mi was bo tyle w was zlosci i nienawiści do ludzi których nawet nie znacie.Nie zauwazylam zey jakiś optymalny pisał o was w taki sposób jak wy piszecie o nich.

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=233438#233438

Teraz pytanie: kolejny troll? Cool

Ło Matko!  Shocked
Chcą psychicznie na DD wykończyć Jaśnie Wielmożnego?  Confused

On i tak już się zachłystuje swoim własnym jadem... Rolling Eyes taka złość nie służy ani zdrowiu ani urodzie... Confused
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #233 : 2014-01-08, 18:45:56 »

I tak DnO wraca cierpliwie DO łask...awie ją stosujących. A co z ŻO i patologią własnej wstydliwości? Niech sobie przypomnę- wstydliwy temat.

Ech, im zawsze źle. Raz piszą, że niedobrze świadczy o DO to, że nie jest modyfikowane i polepszane; a raz krytykują, że jest poprawiane (na przykład przerabiane na DDP), widocznie musiało złe. E, tam nie ma obowiązku stosowania DO. Wiem po "naszych" Optymalnych z Oddziału Pomorskiego, że ci, którzy "poprawiali" DO lub stosowali wersję z "Optymalnika" źle na tym wyszli, chorowali, i albo wrócili do Źródła, czyli do jedynej jaka istnieje Diety Optymalnej, lub w ogóle odeszli od diet niskowęglowodanowych. Takie odejście nikomu na zdrowie nie wychodzi. Powrót chorób, nadwagi i leków... Confused

nawet w Miesięczniku to jest obowiązujące "tabu", a przecież stosującym mój Przyjaciel wyjaśnił- nadal niezrozumiale.

http://optymalni.org.pl/index.php?dzial=gazeta&idart=1006

Pokrętna filozofia, teraz ŻO leczy.
A wiadomo, choćby z naszego Forum, zaczyna się od drobnych kłamstewek.

Jak się wraca do "starego" pomysłu na menu, to i do "starych" przypadłości. Czego tu nie rozumieć?

Podobnie z "nowymi" pomysłami na "stare" menu, "nowe"+"stare" przypadłości i bezustanna nauka "nowego" na "starych" błedach. Czego tu nie rozumieć?

Tak napisałam jakoś chaotycznie, wnuczek mnie rozprasza... Laughing w piłkę z wujkiem gra... Laughing


Nie, nie. Nie Ty chaotycznie pisałaś. Na DD jest chaotycznie Wink  

Chodzi mi o to, że DO/ŻO stosuje się tak jak zaleca to dr Kwaśniewski albo wcale. Przeróbki to już nie DO.

Jak to, to mój Przyjaciel zaleca ŻO do leczenia ludzi? Shocked To "nowa myśl", manipulacyjno-postępowa.
Ile osób "rotuje" pomiędzy ŻrO, a DnO? Permanentnie. Asy pewnikiem na DD zasiadają.


Zapisane
administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #234 : 2014-01-08, 18:50:16 »

Matko! Radziu, jak Ty mądrze piszesz!  Shocked  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #235 : 2014-01-08, 18:52:59 »

Tak napisałam jakoś chaotycznie, wnuczek mnie rozprasza... Laughing w piłkę z wujkiem gra... Laughing


Nie, nie. Nie Ty chaotycznie pisałaś. Na DD jest chaotycznie Wink  

Chodzi mi o to, że DO/ŻO stosuje się tak jak zaleca to dr Kwaśniewski albo wcale. Przeróbki to już nie DO.
A ja się nie zgodzę z Tobą, Renia Very Happy
DO dla chorych może mieć różne oblicza, bo różne są choroby i różny stan pacjenta.
Ale jest w miarę wąsko, ok.
Natomiast ŻO to szerokie wody, spokojnie wchłonie i Lutza i 4S i tłustego Atkinsa i Tallera i Mauro DiPascalle Laughing

Właśnie tego nie rozumiem, o co cho?
Skoro wszystko jest LCHFem to po cholerę te kłótnie?
Adaśko dowiódł, że ŻO sporo pomieści, wszyscy przyklasnęli, ale zaraz w innym wątku piszą, że Lutz geniusz, a Kwaśniewski...
Z tej strony też jest podobnie, tylko na mniejszą skalę, wszystko co Doktor napisał jest cacy, a reszta do bani Confused

A przecież chodzi niby o to, by pomagać ludziom, a nie stawiać ołtarzyki, nie?
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #236 : 2014-01-08, 18:54:21 »

Nie ma czego zazdrościć. Wink Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #237 : 2014-01-08, 18:58:25 »

A przecież chodzi niby o to, by pomagać ludziom, a nie stawiać ołtarzyki, nie?
Jezeli nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. Jak slusznie Renia zauwazyla tam nie jada po Montignacu, Atkinsie, Weganizmie, diecie Dabrowskiej, Sloneckim, Enigach, Eadesach, Aajonusach, surojadach i innych autorach diet, tylko jada konkretnie po jednym. Nie jada nawet po korytkowcach  Cool Cooles to wegus, ktory juz pare lat temu sie tu kompromitowal (dlatego JW schowal archiwum z jego popisami) wiec wiadomo, zideologizowany, nagrywaj to ronin (ale nie dario).

A to tacy co puszcza sie takich w las zeby zwierzyne naganiali, to chyba srednio rozgarniety gimnazjalista potrafi zauwazyc  Cool
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71252


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #238 : 2014-01-08, 19:00:14 »


A ja się nie zgodzę z Tobą, Renia Very Happy
DO dla chorych może mieć różne oblicza, bo różne są choroby i różny stan pacjenta.
Ale jest w miarę wąsko, ok.

A przecież chodzi niby o to, by pomagać ludziom, a nie stawiać ołtarzyki, nie?

Ta w ramach DO mogą być spore różnice w zależności od chorób...ale nie powinny być takie "modyfikacje", które już wychodzą poza ramy DO. To już nie jest DO. O to mi chodziło. Jednak było chaotycznie...  Confused Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #239 : 2014-01-08, 19:02:30 »

A przecież chodzi niby o to, by pomagać ludziom, a nie stawiać ołtarzyki, nie?
Jezeli nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi. Jak slusznie Renia zauwazyla tam nie jada po Montignacu, Atkinsie, Weganizmie, diecie Dabrowskiej, Sloneckim, Enigach, Eadesach, Aajonusach, surojadach i innych autorach diet, tylko jada konkretnie po jednym. Nie jada nawet po korytkowcach  Cool Cooles to wegus, ktory juz pare lat temu sie tu kompromitowal (dlatego JW schowal archiwum z jego popisami) wiec wiadomo, zideologizowany, nagrywaj to ronin (ale nie dario).

A to tacy co puszcza sie takich w las zeby zwierzyne naganiali, to chyba srednio rozgarniety gimnazjalista potrafi zauwazyc  Cool
Może źle się wyraziłem Very Happy
Skoro oni są idiotami, a są bez wątpienia, to my zachowując się podobnie, też nimi jesteśmy, a troszkę podobnie się zachowujemy Cool
Każda liszka swój ogonek chwali.
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 47 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.