forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 12:15:26

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
660382 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 47 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.  (Przeczytany 378570 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #40 : 2013-12-26, 20:06:50 »

Cos nowego wyszlo? Grzegorz-walka radioelektroniczna i gosia sa ex-kochankami? Czy mzoe cebulak znowu wkleil cos o uzaleznieniu od internetu zapominajac, ze sie pozegnal i obiecal zajrzec dopiero po nowym roku?   Laughing Laughing


Rec-wiem "wie" bez podawania argumentów, że DO szkodzi, bo przeczytał książkę Ponomarenki i po prostu wie... Shocked Laughing
Nic a nic im nie przeszkadza, ze ta "dieta Ponomarenki" to tylko teoria, bo jej autor nawet w praktyce jej nie przetestowal a dodatkowo zszedl byl w warunkach mocno  podwazajacych wiarygodnosc tychze "odkryc"  Laughing Ale co tam, niewazne, wazne, ze tak napisal, a ze nie sprawdzil? Nie wazne  Laughing

Cooleś napisał, Rec-sio potwierdził i wszystko gra... Cool Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #41 : 2013-12-26, 20:09:36 »

Chyba w Święta oni mają podwójną stawkę za post... Rolling Eyes Recsio sporo ujada, będzie miał niezłe żniwa...
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #42 : 2013-12-26, 20:17:44 »

W dni swiateczne zawsze jest podwojna stawka. Wazne, ze gadaja hehe to sie liczy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #43 : 2013-12-26, 20:18:47 »

Ale przecież Grzesiulek poznał Wicia dopiero jak wszedł na forum Laughing
A Cooler pewno jeszcze później...
Staryście a głupiście.
A podobno wysokie białko takie dobre jest Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #44 : 2013-12-26, 20:48:20 »

Ale przecież Grzesiulek poznał Wicia dopiero jak wszedł na forum Laughing


Ale gusię szybciej... Rolling Eyes ciężko się w tej obsadzie połapać kto jest kim i od kiedy... Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #45 : 2013-12-26, 20:51:55 »

Ale przecież Grzesiulek poznał Wicia dopiero jak wszedł na forum Laughing
A Cooler pewno jeszcze później...
Staryście a głupiście.
A podobno wysokie białko takie dobre jest Very Happy

Pewnie źle z nami... Laughing wiadomo niskie białko nam zaszkodziło... Confused Laughing A im co?  Shocked Objawy są straszne... schizofrenia, hipokryzja i plucie jadem...Shocked Laughing
Zapisane

Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #46 : 2013-12-26, 20:57:00 »

Może to (DD) nie jest trzeźwe towarzystwo?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #47 : 2013-12-26, 21:05:58 »

Nie wiem czy da jakieś wirtualne alkomaty... Rolling Eyes ale na pewno oni trzeźwo nie myślą... Confused Mają obsesję na punkcie DO. DOholizm. Na pewno po nocach im się to śni...Nic innego ich nie interesują. Czasami innym tematem się na chwilę zajmą, ale i tak mają ten sam wniosek... Confused Laughing Nie wiem czy mają szansę na wyjście z tego... Rolling Eyes pewnie mają  Rolling Eyes w ten sam sposób jak ich śp. Idol... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #48 : 2013-12-26, 21:15:15 »

Ale przecież Grzesiulek poznał Wicia dopiero jak wszedł na forum Laughing


Ale gusię szybciej... Rolling Eyes ciężko się w tej obsadzie połapać kto jest kim i od kiedy... Rolling Eyes

Może teraz będzie jeszcze weselej, bo doszła Franciszka - fanka JW... Shocked Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #49 : 2013-12-26, 21:18:55 »

Ale tutaj to już nie wytrzymałam, poryczałam się jak bóbr... Crying or Very sad taka przyjaźń to jest chyba tylko w filmach... Rolling Eyes Laughing

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=232601#232601
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #50 : 2013-12-26, 21:54:19 »

Ale przecież Grzesiulek poznał Wicia dopiero jak wszedł na forum Laughing


Ale gusię szybciej... Rolling Eyes ciężko się w tej obsadzie połapać kto jest kim i od kiedy... Rolling Eyes

Może teraz będzie jeszcze weselej, bo doszła Franciszka - fanka JW... Shocked Laughing
Franciszka?  Shocked Robi sie jakas telenowela, niedlugo jw sie pogubi w tych lewych kontach albo biedny molar nie wyrobi Very Happy Dajcie jakis namiar, ostatnio jakos nie mam czasu na czytanie tych inteligentow  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #51 : 2013-12-26, 21:55:14 »

Ale przecież Grzesiulek poznał Wicia dopiero jak wszedł na forum Laughing
To oficjalna wersja  Laughing Ale prawda jej przeczy  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #52 : 2013-12-26, 22:00:59 »

Sodomia i gomoria jak się paczy Smile  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #53 : 2013-12-26, 22:03:22 »

Oj moze i ja zaloze sobie kilka klonow w nowym roku coby podkrecic atmosfere, pokadzic i troche poreklamowac  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70507


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #54 : 2013-12-26, 22:04:43 »

Ale przecież Grzesiulek poznał Wicia dopiero jak wszedł na forum Laughing


Ale gusię szybciej... Rolling Eyes ciężko się w tej obsadzie połapać kto jest kim i od kiedy... Rolling Eyes

Może teraz będzie jeszcze weselej, bo doszła Franciszka - fanka JW... Shocked Laughing
Franciszka?  Shocked Robi sie jakas telenowela, niedlugo jw sie pogubi w tych lewych kontach albo biedny molar nie wyrobi Very Happy Dajcie jakis namiar, ostatnio jakos nie mam czasu na czytanie tych inteligentow  Laughing

Tutaj jest Franciszka - jak żywa... Rolling Eyes Laughing http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=232606#232606
Zapisane

administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #55 : 2013-12-27, 08:17:00 »

Oj moze i ja zaloze sobie kilka klonow w nowym roku coby podkrecic atmosfere, pokadzic i troche poreklamowac  Laughing Laughing

No, no i dobrze byłoby odgrzać temat maszyn jądrowych na pustyni, jako podstawy Diety Optymalnej, że o lansowaniu "formuły30g" nie wspomnę.  Very Happy
Nie wiem, czy ten cooleś nie powinien jakiej nagrody dostać?  Rolling Eyes
Tak pięknie reklamuje DO!  Very Happy
Nie to co "vvv" - zamilkł i nic o Diecie Optymalnej, ani o Doktorze, a miał szansę na wycieczkę pojechać!  Wink Mr. Green
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #56 : 2013-12-27, 09:38:25 »

Oj moze i ja zaloze sobie kilka klonow w nowym roku coby podkrecic atmosfere, pokadzic i troche poreklamowac  Laughing Laughing

No, no i dobrze byłoby odgrzać temat maszyn jądrowych na pustyni, jako podstawy Diety Optymalnej, że o lansowaniu "formuły30g" nie wspomnę.  Very Happy
Da sie zrobic Very Happy Cos wymyslimy  Laughing


ps. pozdro dla ciotki Molki, bo wiem, ze nas uwaznie czyta  Very Happy Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #57 : 2013-12-27, 10:01:53 »

I koniecznie o tupeciku Dr-a i jajecznicy zamiast mózgu!   Cool Very Happy
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #58 : 2013-12-27, 15:11:14 »

Mnie dziś wmawiano, że "Doktor Kwaśniewski zmarł na udar a jego klinikę przejął asystent". I zaprzeczanie nie pomogło...
Zapisane
administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #59 : 2013-12-27, 15:16:53 »

A o jaką "klinikę" chodzi, bo o ile wiem, to prowadziliśmy razem Akademię Zdrowia "Arkadia", ale to było w latach 1987-90 i więcej Doktor już żadnej działalności gospodarczej nie prowadził.  Rolling Eyes
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 47 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.