forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-07-01, 08:58:44

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
664381 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 32 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Krzysiek456
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 47 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.  (Przeczytany 403742 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #480 : 2014-01-13, 18:04:54 »

To akurat mam zagwarantowanie w pakiecie... z DO. Laughing

Fakt Very Happy
Nie mam na to rady.

Herb Półkozic o zacnym nazwisku, to Turasy jakieś były Very Happy
Ja też jestem kundel pełną gębą Cool
Ale różnorodność genetyczna to dobra cecha.

Zaśniesz?

"Baran", zasnę.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #481 : 2014-01-13, 18:23:35 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #482 : 2014-01-13, 18:31:02 »

Taki sobie ten herbarz.
Nie ma mojego nazwiska Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #483 : 2014-01-13, 18:38:36 »

Świetne.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #484 : 2014-01-14, 14:12:35 »

Matko! Radziu, jak Ty mądrze piszesz!  Shocked  Very Happy

A! Szefu, zadanie mam dla Ciebie- z "logiki". Very Happy Zanim nas znów "pod ścianę" postawią, "złośliwcy". Smile
Zagadka związana jest z wczorajszymi określeniami dotyczącymi działań na Forum mojego Przyjaciela, o których istnieniu raczyłeś mnie poinformować. Cool Wink
"Złośliwy" i powyższe "mądrze".
Które z zestawień uważasz za logiczne i obiektywne, a może znasz więcej wariantów? Wink

1- mądry życzliwy;
2- głupi złośliwy;
3- głupi życzliwy;
4- mądry złośliwy.


P.s.
Zagadkę, przy braku innych zajęć, powierzam również Forumowiczom. Wyjątek to Maestro, lepiej żeby nie brał udziału, bowiem zakochany jest we mnie. Cool Wink



Cisza. Znaczy dobrze.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #485 : 2014-01-15, 12:13:48 »

He,he,he Laughing
Optymalna masakra piłą motorową powraca:
http://dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=233913#233913

Co trzeba mieć pod czaszką, żeby się doprowadzić do takiego stanu, jak ten Abaszydze?!
Teraz zdaje się miksturę Mistrza pije, taki mózgowiec Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #486 : 2014-01-15, 12:22:06 »

To typowi hejterzy, wynajeci czy z powolania to nie ma znaczenia. Sama logika mozna ich zaorac w pare sekund ale to strata czasu, bo hejter to jest stan umyslu a nie jakies konkrety.

Np nagrywajka zaleca tej Dagmarze co to z nia mial jakies zenujace milosne przeboje siegniecie po slownik ortograficzny a tymczasem u niego pelnow "chodowania", "chormonow" i innych ordynrnych bykow.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #487 : 2014-01-15, 12:25:16 »

Znaczy, logika i ortografia żyje i ewoluuje Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #488 : 2014-01-15, 12:33:10 »

No ichnia logika na pewno, bo przeciez to co pisze ten rec to jakies szalencze miotanie sie w kazdym kierunku w jakim sie da, wazne aby wykrzyczec gdzies w tym chaosie "Kwasniewski". Teraz widze wsiedli na admina, na moje to widac kto trzyma batute i pod otoczka kultury dyryguje.

No ale oni maja nadzieje, jak to mowil posel Kurski, ze "ciemny lud to kupi". W koncu kasa to kasa, niewazne czy 100zl przyniesie ci debil czy profesor, mozesz ciagle za nia kupic to samo. I oni o tym wiedza.

Szkoda czasu.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #489 : 2014-01-15, 12:44:53 »

Luz mam w sklepie, to mogę się poobijać na DD Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #490 : 2014-01-15, 12:52:44 »

No dobry humor to jest zawsze dobra rzecz  Very Happy Komentowanie ich wystepow to jak komentowanie kabaretu, o ten gag jest dobry a ten slaby  Laughing
I niektore sa nawet dobre, nieraz sie posmialem do lez, ale tez ten sam kawal powtarzany w nieskonczonosc nudzi.

JW jakby mial jakies resztki przyzwoitosci lub chcial zachowac taki pozor to by przeciez zwrocil uwage coolesiowi , ze teksty typu "na forum zootechnikow znowu..." sa sprzed paru lat, wiec jakie "znowu"?. Jedyny cebulak mial odwage cywilna to powiedziec ale nie do JW a do coolesia, o ktorym przeciez wiadomo.....

I to jest jednoczesnie taki filtr, gdzie kazdy inteligentny, rozgarniety czy bystry zrozumie o co chodzi, a takie miski jak np abaszydze, ktory przeciez ledwo co wyslawia sie skladnie, ze o ligicznym mysleniu nie wspomne, nigdy tego nie zalapia. Ale jak ktos jest glupi to niech placi.
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #491 : 2014-01-15, 13:01:30 »

Ale jaki zaszczyt mnie spotkał - "admin", "toan" i wszystko z dużych liter!  Very Happy
Co za szacun - dziękuję.
Aby sprawić więcej radości, to może sobie nicka zmienię?   Very Happy
Może na...?  Rolling Eyes Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #492 : 2014-01-15, 13:02:16 »

Np stosujac logike mozna powiedziec tak:
Smak - no dr Ponomarenko jadal jak to katarynkuje na okragloi cooles "luzacko towarzysko i wiele sobie nie odmawial", czyli jadl to co mu smakowalo, zatem mamy pierwszy element.
Samoksztalcenie - nooo tutaj dr Ponomarenko niewatpliwie tez spelnial kryteria...kto jak kto ale wybitny naukowiec wg coolesi..
Samopoczucie? No nawet JW pisal, ze byl w pelni sil zanim nadeszla tragedia, czul sie wspaniale. Kolejna fajeczka odhaczona. (wg reca pewnie "odchaczona")
Swoja waga? No tutaj lakki fail ale sam JW przekonywal, ze nie byl taki otyly, tylko raczej "tegi".

Teraz pora na dodwawanie tych samych liter z abecadla, wyszlo wam cos ciekawego? Ktos ma kalulator?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #493 : 2014-01-15, 13:08:07 »

Wegusów, po których jadą, też da się załadować do 4ass Laughing
Kiedyś, jeszcze na DD, zastanawiałem się czy pan Witold Jarmołowicz długo nad tym myślał...
Ale wtedy Go poważałem.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71231


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #494 : 2014-01-15, 13:52:59 »

A teraz masz w poważaniu? Cool Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #495 : 2014-01-15, 13:56:26 »

A teraz masz w poważaniu? Cool Laughing
Sama sobie odpowiedziałaś Laughing
Odszedłem z DD, jak on się pojawił.
Nie wiem czy w innym wcieleniu, ale dla mnie niestrawnym Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71231


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #496 : 2014-01-15, 13:59:05 »

 Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71231


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #497 : 2014-01-15, 14:57:32 »

He,he,he Laughing
Optymalna masakra piłą motorową powraca:
http://dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=233913#233913

Co trzeba mieć pod czaszką, żeby się doprowadzić do takiego stanu, jak ten Abaszydze?!
Teraz zdaje się miksturę Mistrza pije, taki mózgowiec Very Happy

Jemu to się nie dziwię...pisze, że walec drogowy go przejechał... Confused Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #498 : 2014-01-15, 15:03:26 »

Tak to jest, jak się zastosuje formułę 4es, ale ponieważ formuła głosi - spróbuj spieprzyć sobie sam - to jak się sobie spieprzy - tak się ma i żadna Dieta Optymalna, ani Dr Kwaśniewski nie ma nic do tego.  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #499 : 2014-01-15, 15:09:13 »

O toto. Tu i teraz.
Zapisane
Strony: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 47 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.