forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 02:05:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 47 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.  (Przeczytany 378097 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #60 : 2013-12-27, 15:26:55 »

Mnie dziś wmawiano, że "Doktor Kwaśniewski zmarł na udar a jego klinikę przejął asystent". I zaprzeczanie nie pomogło...

Tak, że uważaj i noś czapkę... Cool Laughing Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #61 : 2013-12-27, 15:33:05 »

A o jaką "klinikę" chodzi, bo o ile wiem, to prowadziliśmy razem Akademię Zdrowia "Arkadia", ale to było w latach 1987-90 i więcej Doktor już żadnej działalności gospodarczej nie prowadził.  Rolling Eyes

Może to była Nasa mala klinika... Rolling Eyes Mr. Green

http://www.youtube.com/watch?v=QDx6iHjk_t8
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55828


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #62 : 2013-12-27, 15:39:07 »

Mnie dziś wmawiano, że "Doktor Kwaśniewski zmarł na udar a jego klinikę przejął asystent". I zaprzeczanie nie pomogło...

A to pewnie pokłosie decyzji Pana Tomasza o kandydowaniu do PE, ale że nic takiego nie nastąpi, to tymczasowo hieny zamilkną, do czasu, gdy znowu poczują zagrożenie.  Confused
Zapisane
administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #63 : 2013-12-27, 15:42:16 »

Właśnie, ale tak średnio raz na kwartał "uśmiercają" tego biednego Doktora Kwaśniewskiego, także już przywykliśmy i dementować nie będziemy...  Wink Laughing
A na pociechę dodam, aby się nie martwili, bo na pewno się doczekają - może nie wszyscy. Nie mam tylko pewności kiedy!  Confused
Ale na pewno powiadomimy.  Cool
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #64 : 2013-12-27, 17:01:04 »

Ależ informatorka słyszała od lekarzy. Lekarze zaś mogą insynuacje na poczekaniu...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #65 : 2013-12-27, 17:03:56 »

Pewnie ten lekarz funkcjonował na jakichś prochach i miał omamy... Rolling Eyes Twisted Evil
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55828


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #66 : 2013-12-27, 17:37:53 »

Doskonale wiedział co mówi i o kim mówi. Ja np. nie pamiętam nazwisk ludzi, którzy są mi obojętni i pewnie inni też tak mają.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #67 : 2013-12-28, 09:48:12 »

Pewnie. Very Happy  Np. Poczet "Władców" Polski. Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #68 : 2013-12-28, 09:49:10 »

 Laughing
Wątpię, czy Katolicy powszechnie wiedzą, kto na przykład męczennika zrobił ze Stanisława.  I nie o Kostkę tu chodzi Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #69 : 2013-12-28, 10:32:28 »

Zapewne chodzi o tego, który go męczył i po co. Very Happy
Jak zwykle chodzi o jaki konflikt na "szczycie". Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55828


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #70 : 2013-12-28, 10:52:17 »

Pewnie. Very Happy  Np. Poczet "Władców" Polski. Wink

Tych akurat sporo kojarzę, bo jednostka kształtuje ogół - moim zdaniem oczywiście.  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #71 : 2013-12-28, 11:02:59 »

Pewnie. Very Happy  Np. Poczet "Władców" Polski. Wink

Tych akurat sporo kojarzę, bo jednostka kształtuje ogół - moim zdaniem oczywiście.  Very Happy

A Ty jak "ogół" w tonacji- "Radzio się czepnął". Laughing Laughing Razz
Ja natomiast, skoro w tej kwestii zaintonowałeś, raczej słabuję i bardziej po defektach wyróżniam- krzywa gęba, kaprawy łokieć, za duży, nieco za mały. Very Happy
 N a   p r z y k ł a d. Wink
Bowiem najlepiej po czynach zapamiętywać, ale te niewiele z "Ludźmi" i dla nich mają wspólnego, więc i pamięci nie warto obciążać. Wink Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #72 : 2014-01-02, 11:07:06 »

Komedie sobie czytam, jest niezle  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #73 : 2014-01-02, 11:15:18 »

Wielki postęp, bo zaczynają pisać "Doktor Kwaśniewski", zamiast "kwasniewski"...  Very Happy
Rozumiem również, że bezkarna "krytyka", dowartościowuje w internecie maluczkich!  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #74 : 2014-01-02, 11:32:11 »

Czytam sobie peany na temat genialnosci wywiadu z Ponomarenka i oczom nie wierze, jakis czuje sie skolowiacialy  Shocked
No bo jakto tak. Ponomarenko mowi:
Cytuj
Przekarmiałem się przede wszystkim białkiem, ale zawsze starałem się ograniczać węglowodany. Ponieważ byłem (i jestem) zdrowy, to nie odczuwałem potrzeby ścisłego stosowania diety. Mam nadwagę. Ostatnio, od pewnego czasu, zacząłem stosować żywienie optymalne ściśle i widzę, że chudnę.
a wiec:
-Ponomarenko jest genialny dla nagrywaja choc przekarmial sie bialkiem, ktore to  nagrywaj wcina w ilosciach kosmicznych i twierdzi, ze to dobrze  Shocked
-Ponomarenko jest genialny, bo pisze "jestem zdrowy" i "mam nadwage". Wiec genialne jest napisanie, ze otylosc to zdrowie  Shocked
-Ponomarenko jest genialny, bo pisze, ze zaczal stosowac scisle ZO i chudnie, ja juz tego nie lapie dlaczego jest genialny, przeciez ZO jest do kitu jak pisze cooles  Sad  Shocked
-Ponomarenko jest genialny, bo mowi, ze "Doktor Kwaśniewski dał zarys" i ze "powinniśmy indywidualnie podchodzić do każdego" co powiedzial doktor Shocked
-Ponomarenko jest genialny, bo mowi tak jak dr Kwasniewski, ze "W nauce nie ma pojęcia "przebiałczenie" czyli obaj mowia to samo ale tylko Ponomarenko jest genialny  Shocked
-Ponomarenko jest genialny, bo mowi, ze IG jest wazny a dr. Kwasniewski a nawet sam JW mowi, ze IG jest nieistotne i szkoda czasu na to....  Shocked

Ale jezeli ktos nie ma pojecia co to sa operarory logiczne to genialnosc znajdzie nawet w tym co pisze  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #75 : 2014-01-02, 11:37:55 »

 Laughing Tak samo jak według coolesia dr Kwaśniewski nie wspomina o Lutzu, ale pisze o Lutzu... Laughing
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #76 : 2014-01-02, 11:42:28 »

Psy szczekaja jak pan im kaze, a ze sami sobie co chwila zaprzeczaja to taka ich psia karma widac  Laughing
Wazne, ze wypeniaja dyrektywy  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #77 : 2014-01-02, 12:21:57 »

Ciekawe co dr Kwaśniewski zrobił temu Coolerowi, że ten tak wściekle ujada? Złość piękności szkodzi... Confused

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb1fd1f4c3ffca51.html
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #78 : 2014-01-02, 12:25:30 »

Ciekawe co co dr Kwaśniewski zrobił temu Coolerowi, że ten tak wściekle ujada? Złość piękności szkodzi... Confused

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/bb1fd1f4c3ffca51.html
Przecież to złamana przez naturę Edytka Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #79 : 2014-01-02, 14:00:58 »

Jak ostrzega przed DO http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=232931#232931

Pewnie na każdej diecie - i na żywieniu tradycyjnym - ludzie są zdrowi, tylko na DO chorują i umierają. Ci wszyscy ludzie na ośrodkach zdrowia, w aptekach i szpitalach to są Optymalni.  Confused
Ciekawe czy ma on/a jakieś dane na ten temat. Jak to statystycznie się przedstawia... Rolling Eyes
Dane na pewno ma, bo inaczej by chyba tak nie ujadał... Rolling Eyes Cool
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 47 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.