forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-20, 04:33:45

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 47 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.  (Przeczytany 378123 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #760 : 2014-01-30, 09:54:46 »

Podczas wysiłku (ergo po nim) ciśnienie ma być podwyższone Very Happy

Pytanie o nadcisnienie po wysilku jest rownie fachowe  i podchwytliwe co pytanie "pewnie po bieganiu jestes spocony?"  Laughing

Ale side dobrze pisze, szewc a bez butow chodzi.
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #761 : 2014-02-03, 18:19:01 »

Zobaczcie jakie to forum DD jest perfidnie zakłamane. COOLER przerabia treści jak chce, traktuje kłamstwo w kółko powtarzane jako prawdę. A "wspaniały" JW oczywiście niczego nie widzi, bo sam nie jest nic lepszy. Co kawałek na DD można przeczytac, że ja "śrutuję pestki moreli" ze strachu przed rakiem, a podaję, że celem uzupełnienia węglowodanów. Zakłamany COOLERze pokaż, w którym miejscu ja to napisałam. Pisałam, że celem uzupełnienie węglowodanów jem morele suszone na słońcu.
Obrzydliwi ludzie. Fuj. Że oni nie brzydzą się własnych zakłamanych gęb w lustrze? Mad

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=22845&start=30

Awansowałam na "szefową optymalnych"... Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #762 : 2014-02-03, 18:31:50 »

Zobaczcie jakie to forum DD jest perfidnie zakłamane. COOLER przerabia treści jak chce, traktuje kłamstwo w kółko powtarzane jako prawdę. A "wspaniały" JW oczywiście niczego nie widzi, bo sam nie jest nic lepszy. Co kawałek na DD można przeczytac, że ja "śrutuję pestki moreli" ze strachu przed rakiem, a podaję, że celem uzupełnienia węglowodanów. Zakłamany COOLERze pokaż, w którym miejscu ja to napisałam. Pisałam, że celem uzupełnienie węglowodanów jem morele suszone na słońcu.
Obrzydliwi ludzie. Fuj. Że oni nie brzydzą się własnych zakłamanych gęb w lustrze? Mad

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=22845&start=30

Awansowałam na "szefową optymalnych"... Laughing

Eee tam, szczerą prawdę piszą Very Happy
U mnie właśnie wykryli raka, sarcoma ewinga.
Pojem trzy dni jąder z miedzią, szpinakiem i pomidorówką z koncentratu z oliwą, pamiętając o Dobrych i Złych i mam luz.
Oczywiście wszystko będę ważył na łazienkowej wadze elektronicznej i trzymał w pojemnikach z napisem "samokształcenie".
Moim zdaniem świat by sła bo krę cił się bez półbogów z DD Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #763 : 2014-02-03, 19:49:42 »

Ze tez wam sie nie nudzi patrzec na te barany  Laughing Zoo jest fajne, ale jezeli sie chodzi codziennie to nawet najwieksze wybryki natury spowszednieja od ciaglego ogladania.
Szef im kaze to pisza, kazdy by pisal, jezeli musi niezaleznie czy to motywacja finansowa, kolezenska przysluga czy uczucia niskie typu zawisc, zazdrosc, zlosc, msciwosc. Takie jest zycie, bylem na paru wojujacych forach i zawsze tak bylo, jest i bedzie.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #764 : 2014-02-03, 20:02:48 »

Co nie zmienia faktu, że jest pyszna sanna Cool
Mola twierdzi, że ludzie od miliardów lat nie chorują na nowotwory...
A Dario nieuznający takich ewolucyjnych bredni, że gejostwo jest bogumiłe, pod warunkiem niekonsumowania.
Jaki pan taki kram Very Happy
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #765 : 2014-02-03, 20:18:43 »

... i wyczalila Adasa Mlecznego  Laughing



a Adas mlecznych przecie nie trawi  Confused
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #766 : 2014-02-03, 20:24:42 »

... i wyczalila Adasa Mlecznego  Laughing



a Adas mlecznych przecie nie trawi  Confused
Strawi, jak dziury, zwłaszcza w głowie  Very Happy
Ja wolę Grześki.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #767 : 2014-02-03, 20:51:30 »

Fajni jesteście... Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #768 : 2014-02-04, 12:31:08 »

Grzesiu, słabo Ci idzie, Interenetu nie masz, czy kwasu moczowego za mało?Laughing
Cytuj
To co twierdził twórca ŻO że im wiecej kwasu moczowego tym większa inteligencja, jest totalną bzdurą a mimo to bardzo długo nikt tej bzdury nie podważał.
http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=235065#235065
Wujek Google, dwa pierwsze strzały:
http://www.sm.fki.pl/Sedlak/x_sedlak.php?nr=12
http://www.zyjdlugo.pl/?page=artykul&id_art=549
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #769 : 2014-02-04, 13:34:06 »

Czego oczekujesz od wioskowego glupka? Dla niego wystarczy chwila z gazeta podczas posiedzenia na sedesie zeby zgrywac eksperta wszechdziedzin. On nic nie wie, nic nie czytal ale dla niego wystarczy "Poczytałem o prądach selektywnych" i juz moze deliberowac i sie wymadrzac w temacie. Zostaw go w spokoju, role blazna tez ktos musi grac.

Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #770 : 2014-02-04, 13:42:17 »

Czego oczekujesz od wioskowego glupka? Dla niego wystarczy chwila z gazeta podczas posiedzenia na sedesie zeby zgrywac eksperta wszechdziedzin. On nic nie wie, nic nie czytal ale dla niego wystarczy "Poczytałem o prądach selektywnych" i juz moze deliberowac i sie wymadrzac w temacie. Zostaw go w spokoju, role blazna tez ktos musi grac.


Słusznie, pszepana Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #771 : 2014-02-05, 07:26:17 »

Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55828


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #772 : 2014-02-05, 11:37:51 »

O, Morlinki też robią. Jak jestem po za domem, to kupuje Morlinki.  Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #773 : 2014-02-05, 13:35:32 »

http://dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=235094#235094
Rankiem B17 nie jest witaminą, a wczesnym popołudniem już jest i wypowiada się o obu sprawach ten sam ekspert Laughing
Wiem, wiem, miałem go zostawić na rogatkach, ale się włóczy za mną Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #774 : 2014-02-05, 13:44:21 »

On cos czyta na biezaco, najczesciej jakies zlepki z netu i za chwile obwieszcza to w manierze zdradzania tajnych madrosci. Nie ma sie czym ani kim przjemowac, on obiecal sie udzielac, wiec cos tam klepie aby bylo wrazenie ruchu na forum, tam nikt nie sprawdzi nawet, ze zaprzecza sam sobie co chwile i nie pierwszy raz.

Lepiej nie pisz wiecej, bo ci anakamon zaraz znowu wypomie albo inny anty-"martwociagowiec" Very Happy Okazuje sie, ze tutaj jestesmy sledzeni na biezaco przez dziesiatki czujnych oczu lowiacych nasze slowa z czujnoscia pajaka siedzacego na skraju sieci i czekajacego na nierozwazna muche  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
jukor
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #775 : 2014-02-05, 15:36:38 »

http://dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=235094#235094
Rankiem B17 nie jest witaminą, a wczesnym popołudniem już jest i wypowiada się o obu sprawach ten sam ekspert Laughing
Wiem, wiem, miałem go zostawić na rogatkach, ale się włóczy za mną Laughing

Ale tym sposobem możesz mieć dwóch włóczących się. Smile
Zapisane
Mirek
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #776 : 2014-04-04, 12:37:21 »

...Rankiem B17 nie jest witaminą, a wczesnym popołudniem już jest i wypowiada się o obu sprawach ten sam ekspert Laughing...
Eee, co ta za expert.  Shocked
Przecież: "B-17 Flying Fortress był dolnopłatem z usterzeniem klasycznym, konstrukcja metalowa, podwozie jednogoleniowe"  Razz
 Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #777 : 2014-04-06, 17:51:04 »

"Kobieta mnie bije!" Laughing
Gusia punktuje Grzesia:
http://dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=237354#237354
Dagmara, Dagmara! Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #778 : 2014-04-06, 18:50:23 »

Ona wiele razy Grzeska spunktowala i zrobila mu KO, np z boczkiem http://dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=237254&highlight=boczek#237254
Ale Grzesio to czlowiek tego typu, ze jak mu ktos na twarz sie odleje to udaje, ze deszcz pada Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #779 : 2014-04-06, 21:12:17 »

"Kobieta mnie bije!" Laughing
Gusia punktuje Grzesia:
http://dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=237354#237354
Dagmara, Dagmara! Very Happy

Jeszcze wypunktuje jego owe 30g Ww, które je. Teraz to nawet 72g Lutza jest za mało dla niego. Powinien chłopaczyna się zdecydować na starość Very Happy Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 ... 47 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.