forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 19:56:51

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660328 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.  (Przeczytany 378542 razy)
anakin
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #800 : 2014-04-10, 21:19:25 »

^^ . =P
Dlaczego stosujesz takie dzieczinno-blokerskie emoty jak z forum milosnikow Dragonballa albo Justina Biebera?
Slabo pasuja do twojego "powaznego" attitude.

Pewnie dlatego, że czytając m.in. Twoje "posty" z czasem zacząłem czuć tu się tak, jakbym był na IRC-u albo gaworzył na IM. =]

Acz, nadal nie umiem się przemóc do zalewania wątków pseudo postami. Ilekroć mi się to zdarzy (jak teraz właśnie) - odczuwam żenadę. ^^
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #801 : 2014-04-10, 21:22:59 »

Odczuwać to można zażenowanie  Laughing
Przestałbyś pajacować i poprawił sobie czynność, co?
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #802 : 2014-04-10, 21:25:49 »

http://sjp.pwn.pl/slownik/2580231/%C5%BCenada

Gavroche, ja Cię proszę, przestań to robić... "Mięśniak" starający się mnie pouczać, to dla mnie straszna obraza (a nawet odraza). ^^
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #803 : 2014-04-10, 21:27:01 »

^^ . =P
Dlaczego stosujesz takie dzieczinno-blokerskie emoty jak z forum milosnikow Dragonballa albo Justina Biebera?
Slabo pasuja do twojego "powaznego" attitude.

Pewnie dlatego, że czytając m.in. Twoje "posty" z czasem zacząłem czuć tu się tak, jakbym był na IRC-u albo gaworzył na IM. =]

Acz, nadal nie umiem się przemóc do zalewania wątków pseudo postami. Ilekroć mi się to zdarzy (jak teraz właśnie) - odczuwam żenadę. ^^
Nieciekawe wytlumaczenie, pytalem wylacznie z ciekawosci. bo to taka dosc zauwazalna dychotomia. Z jednej strony starasz sie pisac "merytorycznie"i "tylko na temat" a z drugiej takie dziecinne mangowe emotki. Troche wlasnie to taka zenada zalatuje, tak jakby dziecko chcialo udawac powaznego ale pozostaly mu nawyki z piaskownicy Wink

I nie ma czegos takiego jak "pseudo posty", post to post niezaleznie od jego zawartosci. Mozna sie z jego zawartoscia zgadzac albo nie ale nie wplywa to na jego "pseudowatosc". Kiedys zrozumiesz czym sie rozni forum od bloga albo witryny z suchymi informacjami, bo wydaje mi sie, ze w tej chwili jeszcze nie rozrozniasz, tak jak nie masz pojecia czym jest empatia.

Oczywiscie no offence, bo pewnie zaraz to wezmiesz do siebie, pax etc  Cool
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #804 : 2014-04-10, 21:30:45 »

http://definicja.net/definicja/%C5%BBenada
http://www.synonimy.pl/synonim/%C5%BCenada/

Częstuj się jeszcze, Gavroche. Boże, żeby mnie polszczyzny uczyć... No niesłychane! Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #805 : 2014-04-10, 21:33:49 »

Częstuj się jeszcze, Gavroche. Boże, żeby mnie polszczyzny uczyć... No niesłychane! Smile
A dlaczego ciebie nie wolno czy nie powinno sie? Masz tak stosowne wyksztalcenie, ktore wyklucza takie proby?
Troche samochwalstwem to zalatuje.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #806 : 2014-04-10, 21:38:09 »

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #807 : 2014-04-10, 21:43:37 »

Odczuwać to można zażenowanie  Laughing
Przestałbyś pajacować i poprawił sobie czynność, co?
Po prostu anakin odczuwa uczucie zazenowania Very Happy Na dziennikarstwie by dostal pale za swoje slownictwo, jednak internetowi "pisarze" wprost uwielbiaja gmatwac proste rzeczy Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #808 : 2014-04-10, 21:44:22 »

http://definicja.net/definicja/%C5%BBenada
http://www.synonimy.pl/synonim/%C5%BCenada/

Częstuj się jeszcze, Gavroche. Boże, żeby mnie polszczyzny uczyć... No niesłychane! Smile
Definicjanet?
Proszę, mam nadzieję, że wiesz co to fruktoza?
A w Twoim słowniku:
http://definicja.net/definicja/Dwucukry
Żenada Laughing

Zapamiętaj, misiu, że jak czegoś nie ma w necie, to nie znaczy, że nie ma Very Happy
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #809 : 2014-04-10, 21:49:41 »

A dlaczego ciebie nie wolno czy nie powinno sie? Masz tak stosowne wyksztalcenie, ktore wyklucza takie proby?
Troche samochwalstwem to zalatuje.

Albowiem...

Zawsze specjalizuję się w tym, co mnie urzecze, uwiedzie, porwie, zachwyci.

...polszczyzna to jedna z tych rzeczy, które nader miłuję. <3


Nie wiem, czy mam się śmiać czy płakać. Serio. =]

Cóż, dawno spostrzegłem, że jesteś jednym z tych typów, którzy nigdy nie przyznają się do błędów... Tak to jest, gdy się nie ma "charakteru".
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #810 : 2014-04-10, 21:53:48 »

A dlaczego ciebie nie wolno czy nie powinno sie? Masz tak stosowne wyksztalcenie, ktore wyklucza takie proby?
Troche samochwalstwem to zalatuje.

Albowiem...

Zawsze specjalizuję się w tym, co mnie urzecze, uwiedzie, porwie, zachwyci.

...polszczyzna to jedna z tych rzeczy, które nader miłuję. <3
Ok, aczkolwiek samo milowanie to dosc watpliwy paszport moralny do strofowania innych, bo nie wiesz nigdy kto siedzi po drugiej stronie kabla.
Ale latwo wtedy zrobic z siebie blazna. Na forach pelno jest milosnikow wszelkich dziedzin i zjawisk, np na forach muzycznych jest ich wprost na peczki, milosnikow z gimnazjum. Ale milowanie to troche za malo w wielu przypadkach.
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #811 : 2014-04-10, 21:57:52 »

Częstuj się jeszcze, Gavroche. Boże, żeby mnie polszczyzny uczyć... No niesłychane! Smile
A dlaczego ciebie nie wolno czy nie powinno sie? Masz tak stosowne wyksztalcenie, ktore wyklucza takie proby?
Troche samochwalstwem to zalatuje.
No co Ty?
http://demotywatory.pl//uploads/201202/1328465777_by_katerine89_600.jpg  Laughing Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #812 : 2014-04-10, 22:03:56 »

Co cię urzeka (urzecze) panie polonisto? Very Happy
Przerost formy nad treścią?
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #813 : 2014-04-10, 22:06:36 »

Zyon, nie wiem o co walczysz, naprawdę. Pisać, aby pisać... "Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa."

Jak zwykle zostałem napadnięty przez konfraternię banitów z DD... Toteż odłączam z tej wątpliwej "dyskusji". Sad
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #814 : 2014-04-10, 22:07:48 »

A dlaczego ciebie nie wolno czy nie powinno sie? Masz tak stosowne wyksztalcenie, ktore wyklucza takie proby?
Troche samochwalstwem to zalatuje.

Albowiem...

Zawsze specjalizuję się w tym, co mnie urzecze, uwiedzie, porwie, zachwyci.

...polszczyzna to jedna z tych rzeczy, które nader miłuję. <3


Nie wiem, czy mam się śmiać czy płakać. Serio. =]

Cóż, dawno spostrzegłem, że jesteś jednym z tych typów, którzy nigdy nie przyznają się do błędów... Tak to jest, gdy się nie ma "charakteru".
Serio?
Pokaż charakter i powiedz jak można odczuwać rzeczownik? Laughing
http://www.morfologia.com.pl/_z/_ze/_zenada.html
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #815 : 2014-04-10, 22:10:02 »

Zyon, nie wiem o co walczysz, naprawdę. Pisać, aby pisać... "Błogosławieni ci, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie oblekają tego faktu w słowa."

Jak zwykle zostałem napadnięty przez konfraternię banitów z DD... Toteż odłączam z tej wątpliwej "dyskusji". Sad

Tylko pytalem ale rozumiem, ze w obliczu polemicznej bezradnosci zastosowales taki wg ciebie sprytny ale ogolnie to koslawy wymyk erystyczny.

Ja cie nie napadam, tylko rozmawiam, nie ma we mnie zadnych negatywnych emocji, ktore pewnie mi przypisujesz. Jezeli jeszcze nie wiesz, to od tego sa wlasnie miedzy innymi fora - zeby rozmawiac.

Gwoli scislosci banita jest tylko Mariusz
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #816 : 2014-04-10, 22:16:26 »

Serio?
Pokaż charakter i powiedz jak można odczuwać rzeczownik? Laughing
http://www.morfologia.com.pl/_z/_ze/_zenada.html
Anakin ma problemy z przyznawaniem racji aczkolwiek oddam mu sprawiedliwosc, ze w koncu ja oddaje. Tylko, ze z mocno opoznionym zaplonem i wtedy kiedy juz nikt tego nie oczekuje  Very Happy. Wiem cos o tym Very Happy Jakby mu podlac troche empatii i inteligencji emocjonalnej (czyli w zasadzie jednego i tego samego), ktorych mu ewidentnie brakuje to moglby byc z niego calkiem niezly herbatnik Very Happy Niestety kompletny brak dystansu do wlasnej persony to wszystko niweczy Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #817 : 2014-04-10, 22:18:48 »

Serio?
Pokaż charakter i powiedz jak można odczuwać rzeczownik? Laughing
http://www.morfologia.com.pl/_z/_ze/_zenada.html
Anakin ma problemy z przyznawaniem racji aczkolwiek oddam mu sprawiedliwosc, ze w koncu ja oddaje. Tylko, ze z mocno opoznionym zaplonem i wtedy kiedy juz nikt tego nie oczekuje  Very Happy. Wiem cos o tym Very Happy Jakby mu podlac troche empatii i inteligencji emocjonalnej (czyli w zasadzie jednego i tego samego), ktorych mu ewidentnie brakuje to moglby byc z niego calkiem niezly herbatnik Very Happy Niestety kompletny brak dystansu do wlasnej persony to wszystko niweczy Very Happy
Na kroczki i młode leszczyki jest okres ochronny, tylko ile on może trwać? Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #818 : 2014-04-10, 22:20:11 »

Kiedys sie dotrze, nie takich sztywniakow widzialem potem wylajtowanych na maxa. Ale gdy to nadchodzi wiekszosc userow umiera ze starosci albo zapomina swoich hasel do forum z powodu demencji starczej  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
jukor
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #819 : 2014-04-10, 22:23:47 »

Czytając ten wątek uśmiałem się bardziej niż na dobrym kabarecie.

Zapisane
Strony: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.041 sekund z 19 zapytaniami.