forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 14:46:58

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660322 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.  (Przeczytany 378524 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #840 : 2014-04-11, 10:57:21 »

ewentualnie mozna powiesciec "alesta zajebiscie pojechaly", wtedy bedzie poprawnie w miare  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #841 : 2014-04-11, 10:58:53 »

ktos zostal niedoceniony, bo udzial bralo czterech  Confused
Laughing
Walcze o ten zaszczyt dla Anakina, bo go admin nie policzyl, a Anakin taka atencja go darzy, ze moglby poczuc dyskomfort wielki i absmak z tego powodu  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #842 : 2014-04-11, 11:18:06 »

To może tak nowomodnie:
aleście zajebiście pojechali wczoraj we trzech w tym wątku...  Shocked Embarassed Wink
Gryzie mi się zestawienie "aleście-zajebiście" instynkt podpowiada "ale zajebiście pojechaliście" lub "aleście wczoraj pojechali zajebiście".
Ale nie będę się spierał Laughing


bo my(smy)... , zajebisci som  Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #843 : 2014-04-11, 11:21:07 »

Chlopaki, to was pogodzi. Zrobcie sobie test i wyjdzie kto czuje najlepsze poczucie najmadrzejszosci  Laughing Laughing
http://deser.pl/deser/51,111858,15699856.html#MlynHPSST
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #844 : 2014-04-11, 12:11:54 »

To może tak nowomodnie:
aleście zajebiście pojechali wczoraj we trzech w tym wątku...  Shocked Embarassed Wink

Nie ukrywam, że zdążyłem już przywyknąć do tego, że ulubionym zajęciem tych trojga jest flaming, więc na personalne zaczepki reaguję już z pobłażaniem. Acz wolałbym, ażeby nadal pisali więcej o tym, co dziś jedli i ile powtórzeń z jakim ciężarem odrobili miast "zaczajać się" na mnie, kiedy tylko sposobność najdzie.

Ubolewam, że przyzwala tu się na takie ekscesy (argumentum ad personam, docinki). Eksces stał się tu już niemal eksceptem. Przywykłem, że normą jest banowanie prowokatorów i prowodyrów na forach dyskusyjnych. Nie bardzo więc wiem, jak się w takich sytuacjach (już wcale nie incydentalnych) zachować. ^^

Ja nie szukam na siłę zwady z "osiłkami", nigdy. Bo to nie te fale elektromagnetyczne... Byłoby miło, gdyby i oni nie lgnęli do mnie.

Jedno wiem na pewno: nie dopasuję się do tego poziomy "dyskursu", ponieważ ciągoty do wycieczek osobistych wymagają innego rodzaju umysłu... Zawistnego. I zwykle służą dowartościowaniu się...
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #845 : 2014-04-11, 12:15:16 »

A!
Bo przypomniało mi się Very Happy
"Acz" używasz często nieprawidłowo Cool
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #846 : 2014-04-11, 12:29:19 »

Wiesz, gdybym sam miał wytykać Ci Twoje błędy językowe... Zacząłbym od rozpoczynania zdania od "mi", a skończył 2 dni później. Ale bądź spokojny, tak jak pisanie o zjedzonych posiłkach mnie nie grzeje, tak samo nie grzeje mnie pisanie w wątku "o bykach". Możesz nadal robić co tylko chcesz "pod rząd".
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #847 : 2014-04-11, 12:30:47 »

To może tak nowomodnie:
aleście zajebiście pojechali wczoraj we trzech w tym wątku...  Shocked Embarassed Wink

Nie ukrywam, że zdążyłem już przywyknąć do tego, że ulubionym zajęciem tych trojga jest flaming, więc na personalne zaczepki reaguję już z pobłażaniem. Acz wolałbym, ażeby nadal pisali więcej o tym, co dziś jedli i ile powtórzeń z jakim ciężarem odrobili miast "zaczajać się" na mnie, kiedy tylko sposobność najdzie.

Ubolewam, że przyzwala tu się na takie ekscesy (argumentum ad personam, docinki). Eksces stał się tu już niemal eksceptem. Przywykłem, że normą jest banowanie prowokatorów i prowodyrów na forach dyskusyjnych. Nie bardzo więc wiem, jak się w takich sytuacjach (już wcale nie incydentalnych) zachować. ^^

Ja nie szukam na siłę zwady z "osiłkami", nigdy. Bo to nie te fale elektromagnetyczne... Byłoby miło, gdyby i oni nie lgnęli do mnie.

Jedno wiem na pewno: nie dopasuję się do tego poziomy "dyskursu", ponieważ ciągoty do wycieczek osobistych wymagają innego rodzaju umysłu... Zawistnego. I zwykle służą dowartościowaniu się...
Bardzo mnie rani twoja opinia Anakin, "ktory nie uzywasz argumentow ad personam" ale piszacy per "osilki". Ja osilek? Niedawno sam dzwigales, ale przestales, tusze, ze z powodu tego, ze "doktor zakazal", bo zapytalem ale nie odpowiedziales.

A jaka jest twoja rola jezeli mozna wiedziec, na tym forum w tym ustalonym przez ciebie rozkladzie (oprocz wiecznego malkontencwa, narzekania i przepisywania cudzych postow oczywiscie)?

Przypomne jednak mistrzu prowadzenia "dyskursu", ze na forum mh wszystkich prowadzacych z toba dyskurs wyzywales od per "betonow" i  tym podobnych glupkow (majac w stopce "mysliciel"), a nastepnie ich wszytstkich dodales do ignorowanych, bo mieli pecha sie z toba niezgadzac.

W efekcie czego kazdy zagladajacy do tego tematu ubolewa, ze nie moze zastosowac twoich rad z racji tego, ze wielokrotnie zmieniales zdanie i nie wiadomo ktore jest wlasciwe, oraz jak to napisal jeden z userow "szkoda, ze anak jest chory".

Slowo klucz na dzisiaj: empatia, samodzielne myslenie.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #848 : 2014-04-11, 12:37:54 »

Wiesz, gdybym sam miał wytykać Ci Twoje błędy językowe... Zacząłbym od rozpoczynania zdania od "mi", a skończył 2 dni później. Ale bądź spokojny, tak jak pisanie o zjedzonych posiłkach mnie nie grzeje, tak samo nie grzeje mnie pisanie w wątku "o bykach". Możesz nadal robić co tylko chcesz "pod rząd".
Luźna guma Very Happy
Mi to zwisa do ziemi Laughing
Ale Ty mógłbyś się czegoś nauczyć przy okazji:
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=9747
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #849 : 2014-04-11, 12:47:29 »

Luźna guma Very Happy
Mi to zwisa do ziemi Laughing
Ale Ty mógłbyś się czegoś nauczyć przy okazji:
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=9747

Dlatego podoba mi się porównanie Korwina demokracji do dyktatu meneli spod budki z piwem. Pozwól, że odwdzięczę się linkiem za link:
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=5375

A co się tyczy "luźnej gumy"...

Gavroche, ja Cię proszę, przestań to robić... "Mięśniak" starający się mnie pouczać, to dla mnie straszna obraza (a nawet odraza). ^^

I będzie luźna. =)
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #850 : 2014-04-11, 12:54:09 »

Luźna guma Very Happy
Mi to zwisa do ziemi Laughing
Ale Ty mógłbyś się czegoś nauczyć przy okazji:
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=9747

Dlatego podoba mi się porównanie Korwina demokracji do dyktatu meneli spod budki z piwem. Pozwól, że odwdzięczę się linkiem za link:
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=5375

A co się tyczy "luźnej gumy"...

Gavroche, ja Cię proszę, przestań to robić... "Mięśniak" starający się mnie pouczać, to dla mnie straszna obraza (a nawet odraza). ^^

I będzie luźna. =)
Laluniu, ale ja się wcale nie staram, sam się przewracasz o spuszczone gacie Laughing
Może zastosuj się czasem do własnych rad i zamilcz, skoro kochasz rozum i język polski? Very Happy
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #851 : 2014-04-11, 12:57:27 »

Slowo klucz na dzisiaj: empatia, samodzielne myslenie.

Proszę, Cię, skończ wyciągać tę "empatię" na okrągło. Empatię doradza mi ktoś, kto para się hejtem w postach na forach i komentarzach na blogach. Dowiedziałem się już od Ciebie, że niejaki Adaś nie ma dziewczyny, jest samotny, jest chory psychicznie, jest gruby... i wszystkiego innego, co tam jeszcze wypisywałeś... Bądź poważny, gościu.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #852 : 2014-04-11, 12:58:06 »

Luźna guma Very Happy
Mi to zwisa do ziemi Laughing
Ale Ty mógłbyś się czegoś nauczyć przy okazji:
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=9747

Dlatego podoba mi się porównanie Korwina demokracji do dyktatu meneli spod budki z piwem. Pozwól, że odwdzięczę się linkiem za link:
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=5375

A co się tyczy "luźnej gumy"...

Gavroche, ja Cię proszę, przestań to robić... "Mięśniak" starający się mnie pouczać, to dla mnie straszna obraza (a nawet odraza). ^^

I będzie luźna. =)
Laluniu, ale ja się wcale nie staram, sam się przewracasz o spuszczone gacie Laughing
Może zastosuj się czasem do własnych rad i zamilcz, skoro kochasz rozum i język polski? Very Happy
Anak tak sie zapedzil w szlifowaniu swojej doskonalej jezykowej formy, ze zapomnial calkiem o tresci.
A tej nie liczac cytowania cudzych wypowiedzi - niewiele. Juz starozytni wiedieli ze nierownowaga pomiedzy yin a yang jest zla  Cool Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #853 : 2014-04-11, 13:05:34 »

Luźna guma Very Happy
Mi to zwisa do ziemi Laughing
Ale Ty mógłbyś się czegoś nauczyć przy okazji:
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=9747

Dlatego podoba mi się porównanie Korwina demokracji do dyktatu meneli spod budki z piwem. Pozwól, że odwdzięczę się linkiem za link:
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=5375

A co się tyczy "luźnej gumy"...

Gavroche, ja Cię proszę, przestań to robić... "Mięśniak" starający się mnie pouczać, to dla mnie straszna obraza (a nawet odraza). ^^

I będzie luźna. =)
Laluniu, ale ja się wcale nie staram, sam się przewracasz o spuszczone gacie Laughing
Może zastosuj się czasem do własnych rad i zamilcz, skoro kochasz rozum i język polski? Very Happy
Anak tak sie zapedzil w szlifowaniu swojej doskonalej jezykowej formy, ze zapomnial calkiem o tresci.
A tej nie liczac cytowania cudzych wypowiedzi - niewiele. Juz starozytni wiedieli ze nierownowaga pomiedzy yin a yang jest zla  Cool Laughing
Nie dowiesz się niczego z jego 90 minutowych postów, ale za to w pięknym stylu się nie dowiesz!
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #854 : 2014-04-11, 13:05:39 »

Slowo klucz na dzisiaj: empatia, samodzielne myslenie.

Proszę, Cię, skończ wyciągać tę "empatię" na okrągło. Empatię doradza mi ktoś, kto para się hejtem w postach na forach i komentarzach na blogach. Dowiedziałem się już od Ciebie, że niejaki Adaś nie ma dziewczyny, jest samotny, jest chory psychicznie, jest gruby... i wszystkiego innego, co tam jeszcze wypisywałeś... Bądź poważny, gościu.
Co ma samotnosc, brak posiadania kobiety i otylosc wspolnego z empatia? Oczywiscie jako stwierdzenie faktow?  Czujesz co wypisujesz panie "ja wszysko wiem naj"?

Wiesz w ogole co to jest empatia? Prosze bardzo jak juz takie popularne jest przerzucanie sie linkami
http://pl.wikipedia.org/wiki/Empatia

Zluzuj poslady chlopie, bo naprawde cos ci peknie, jakas zylka albo co...juz to kiedys ci pisalem.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #855 : 2014-04-11, 13:07:48 »

Luźna guma Very Happy
Mi to zwisa do ziemi Laughing
Ale Ty mógłbyś się czegoś nauczyć przy okazji:
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=9747

Dlatego podoba mi się porównanie Korwina demokracji do dyktatu meneli spod budki z piwem. Pozwól, że odwdzięczę się linkiem za link:
http://poradnia.pwn.pl/lista.php?id=5375

A co się tyczy "luźnej gumy"...

Gavroche, ja Cię proszę, przestań to robić... "Mięśniak" starający się mnie pouczać, to dla mnie straszna obraza (a nawet odraza). ^^

I będzie luźna. =)
Laluniu, ale ja się wcale nie staram, sam się przewracasz o spuszczone gacie Laughing
Może zastosuj się czasem do własnych rad i zamilcz, skoro kochasz rozum i język polski? Very Happy
Anak tak sie zapedzil w szlifowaniu swojej doskonalej jezykowej formy, ze zapomnial calkiem o tresci.
A tej nie liczac cytowania cudzych wypowiedzi - niewiele. Juz starozytni wiedieli ze nierownowaga pomiedzy yin a yang jest zla  Cool Laughing
Nie dowiesz się niczego z jego 90 minutowych postów, ale za to w pięknym stylu się nie dowiesz!
Wazne, ze pieknie, reszta niewazna Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #856 : 2014-04-11, 13:41:15 »

zwierzaku... ptfu Drapiezco,bedziesz musial opuscic to forum... Very Happy Wysiekierkujemy cie we 3,poniewaz jestesmy zaje...
bananowi dyktatorzy/muszkieterowie w liczbie 3 Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #857 : 2014-04-11, 13:45:29 »

Detoks, mial chyba jeszcze ksywe Detoks. No i Mysliciel.

Ale jak mu pasowalo cytowanie twojego artykulu, czy twoja pomoc w temacie tluszczowki to byles wtedy "fajny"  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Deoxys
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #858 : 2014-04-11, 14:00:06 »

Ze śmiechu salto w przód zrobiłem  Laughing
Dawno się tak nie śmiałem z czytanych postów Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #859 : 2014-04-11, 17:34:59 »

Ja czytam i jakoś śmiać mi się nie chce... Confused
Zapisane

Strony: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.