forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 17:29:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658453 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 47 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.  (Przeczytany 372577 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #20 : 2013-12-25, 15:56:20 »

 Very Happy
http://dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=22788&postdays=0&postorder=asc&start=105
Jakaś chora love story...
Czytajcie, bo zaraz zniknie.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #21 : 2013-12-25, 15:59:04 »

Grzesio "rectum" to lepszy gagatek Laughing

Wysłany: Dzisiaj 13:49     


--------------------------------------------------------------------------------

Ja nie mam nic do ukrycia chcesz ostro będzie ostro ... to tyle


. Nie potrafisz przyjąć jakielkolwiek krytyki, zaraz się ssciekasz i denerujesz mimo że twierdzisz że jesteś osobą wyjątkowo opanowaną. To czy Marta była czy nie to nie ważne ważne co mówił ten eksperyment o Tobie. Zresztą wszystkie Twoje związki- przyjażnie bardzo dużo p Tobie mowią. To bardzo dziwne że kobiety, ktore maja przyjaciela i idealnego kochanka uciekają od niego?? to raczej nie jest racjonalne. Każda rozsądna kobieta trzymała by takiego faceta ękami i nogami a z tego co pisałeś one braly co chciały i odchodzily..... bo to zawsze kobiety inicjowały sex ...... to świadczy o tym jak bardzo jesteś zakompleksiony i bez wiary w sibiebie że nie potrafisz zdobyć kobiety, tylko czekasz aż ona to zrobi. Co do pierwszego zakończenia to kiedy to bylo?? Iedy pisałeś o Marcie pisalo nam się calkiem dobze?? Zresztą mialeś tyle okazji zakończyć naszą znajomośc .....tylle razy kasowalam Twoj numer, kiedy zmieniłeś numer Zawsze to Ty pierwszysie odzywałeś z jakimiś sztucznymi tłumaczeniami lub z tym że się o mnie martwisz?? Nawet na sam koniec napisaleś że potrzebujesz czasu i mam na ciebie nie naciskać bo musisz dojrzeć do decyzji. A następnego dnia już pisaleś o tym że chciałbyś się spotkać w hotelu i zaczeły się wymówki że Ciebie nie stać i takie tam. pisałeś i pisaleś .... gdybyś nie chcial to byś po prostu przestal i nie czekal z tym tak dlugo. Na końcu bałam się odbierać sms ze strachu co możesz jeszcze napisać co za nstępna prowokacja. Obwinąłeś mnie jak bluszcz woimi semsami, każda wolna chwila to byl sms do mnie - a teraz kazda wolna chwila to forum dobradieta. Mialeś tyle okazji zakończyć znajomość że aż wstyd było ich nie wykożystać a tto że pisałam to wymowka. Znalazłam się jak w sieci ....jak w amoku gdzie nie potrafilam przestać pisać............ to bylo straszne. Ostatnie spotkanie mialo być po to aby dać Tobie w pysk i sprawdzić czy potrafisz mi spojrzeć w oczy i chyba przez chwile mialeś wątpliwości czy tego nie zrobić. Pisałeś że możemy się spotkać nad maltą a następnego dnie o tych badaniach byłam dumna z Ciebie że fajnie takie badania to coś..... ale to też byla prowokacja. Ale coż na tym nie umiałeś skończyć zaraz musiał być temat seksu.......... no bo jak inaczej by bylo facet, który tyle pisze i chwali swojego penisa..... zirytowalam się i dlatego napisalam że możę tam kogoś poznasz. Caly czas mi coś wmawialeś a ja z czasem przestałam tłumaczyc że jest inaczej. przez pierwsze 2 dni chodzilam i zaglądalm czy może napiszesz ale nie nie napisałeś i wtedy poczułam ulgę i zaczelam żyć normalnie. Szukalam informacji na temat drżenia samoistnego i tam ktoś pisal o diecie niskowęglowodowej i o ometgo 3 więc szukalam zanalazalam tą stronę a tam też artukuł o żywieniu w depresji. dlatego zalożylam konto. Nie dla Ciebie zresztą nie napisalam do Ciebie, Dopiero przy poście GEA a moje pytanie bylo głupie .......... rozszyfrowala Ciebie bez problemu. Pozwalałaęś aby starsza wieźma jeździła po Tobie udowadniając że jesteś kiepskim ojcem i partnerem..... a wlaściwie że niby nim nie jesteś.......... dla niej to była rozrywka a Ty nie potrafiłeś jej odpisać. Pisałeś jak byś nie umial czytać ze zrozumieniem.......czytałam to i aż smutno i się zrobiło że REC to skrut od odbytu. TO co vvv pisał o trolowaniu dużo dalo mi do myślenia, nawet nie wiesz jak wiele i zrozumiałm. Gdyby nie twoja prowokacja pisalibyśmy na forum i było by ok. ale ty nie mogłeś pozwolić aby tak było musiałeś wyciągnąć z kapelusza prowokację o seksie bo miałeś duże prawdopodobieństwo że się złapie i tak się stało to był z mojej strony żart i tyle. MOLKA myslała że będziesz miał ubaw ale nie miałeś jestem ciekawa dlaczego?????? MOLKA chyba z naiwności swej myślala że jest mądżejsza i wie lepiej co robisz i się rozczarowala bo temat się skończył. Molciu- proszę wazelina Ty i wazelina!!!!!!!! Pan Witold to facet z wiedzą iwidać ewidętnie że traktujesz go z szacunkiem,
.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #22 : 2013-12-25, 16:09:17 »

Tutaj to by nawet Freud sobie nie poradził... Confused Laughing

To dobre..."byt czy odbyt"... Rolling Eyes Laughing "REC to skrut od odbytu"... Laughing

Podobne błędy robią "obydwoje"... Rolling Eyes Ładna szpoka świąteczna... Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #23 : 2013-12-25, 16:11:19 »

...szopka...
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #24 : 2013-12-25, 21:50:30 »

Play nagraj (Rec) Boy Smile Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #25 : 2013-12-25, 22:30:52 »

O fak, jakis hardcore heheh  Laughing Laughing Laughing Niezla komanda na dobrychdzieciach sie zgromadzila  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #26 : 2013-12-26, 17:36:51 »

Na DD leci ciekawe Recwiem... Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #27 : 2013-12-26, 17:42:31 »

...w wersji świątecznej... Very Happy Cool
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #28 : 2013-12-26, 19:07:40 »

 Laughing Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #29 : 2013-12-26, 19:26:46 »

Cos nowego wyszlo? Grzegorz-walka radioelektroniczna i gosia sa ex-kochankami? Czy mzoe cebulak znowu wkleil cos o uzaleznieniu od internetu zapominajac, ze sie pozegnal i obiecal zajrzec dopiero po nowym roku?   Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #30 : 2013-12-26, 19:34:19 »

To jest "dobre"...  Laughing

"Doktor Kwaśniewski ani razu nie wspomniał o Doktorze Lutzu pisząc swoje książki..."
 i "Mało tego w swojej książce, Doktor Kwaśniewski skrytykował dietę Lutza"... Laughing No to jak? Wspomniał czy nie wspomniał?  Rolling Eyes Coolesiowi chyba coś w te Święta zaszkopdziło... Confused

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=22780&start=315
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #31 : 2013-12-26, 19:36:50 »

Cos nowego wyszlo? Grzegorz-walka radioelektroniczna i gosia sa ex-kochankami? Czy mzoe cebulak znowu wkleil cos o uzaleznieniu od internetu zapominajac, ze sie pozegnal i obiecal zajrzec dopiero po nowym roku?   Laughing Laughing


Rec-wiem "wie" bez podawania argumentów, że DO szkodzi, bo przeczytał książkę Ponomarenki i po prostu wie... Shocked Laughing
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #32 : 2013-12-26, 19:52:28 »

Fajna ekipa, ale mi osobiscie by szkoda bylo kasy wydawac na takich niewiarygodnych panow Very Happy No ten grzesiu po tych akcjach z ta gosia i ogloszeniami to wydaje sie jakis wybryk natury  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #33 : 2013-12-26, 19:55:52 »

Widocznie taka jego karma... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #34 : 2013-12-26, 19:57:34 »

...No ten grzesiu po tych akcjach z ta gosia i ogloszeniami to wydaje sie jakis wybryk natury  Laughing

Ciekawsze niż "Moda na sukces"... Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #35 : 2013-12-26, 19:58:56 »

To jest "dobre"...  Laughing

"Doktor Kwaśniewski ani razu nie wspomniał o Doktorze Lutzu pisząc swoje książki..."
 i "Mało tego w swojej książce, Doktor Kwaśniewski skrytykował dietę Lutza"... Laughing No to jak? Wspomniał czy nie wspomniał?  Rolling Eyes Coolesiowi chyba coś w te Święta zaszkopdziło... Confused

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=22780&start=315

Bo oni tam nie czytając Dr-a Kwaśniewskiego, wiedzą lepiej, co Dr miał na myśli pisząc, a nawet nie pisząc ...  Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #36 : 2013-12-26, 19:59:02 »

To jest "dobre"...  Laughing

"Doktor Kwaśniewski ani razu nie wspomniał o Doktorze Lutzu pisząc swoje książki..."
 i "Mało tego w swojej książce, Doktor Kwaśniewski skrytykował dietę Lutza"... Laughing No to jak? Wspomniał czy nie wspomniał?  Rolling Eyes Coolesiowi chyba coś w te Święta zaszkopdziło... Confused

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=22780&start=315
Wspomnial bez wspominania, czyli jednak nie wspominajac wspomnial. Logiczne? Very Happy No przeciez chyba opiotr chcial rozpisac coolesiowi operatory logiczne, bo on nie wie co to logika przeciez  Laughing
W krainie mchu i paproci gdzie prawdopodobnie zyja cooles i grzesiu takie historie moga budzic nawet zainteresowanie Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #37 : 2013-12-26, 20:00:03 »

Fajna ekipa, ale mi osobiscie by szkoda bylo kasy wydawac na takich niewiarygodnych panow Very Happy No ten grzesiu po tych akcjach z ta gosia i ogloszeniami to wydaje sie jakis wybryk natury  Laughing

Ciekawe czy się w końcu pobiorą... Rolling Eyes
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #38 : 2013-12-26, 20:01:04 »

Cos nowego wyszlo? Grzegorz-walka radioelektroniczna i gosia sa ex-kochankami? Czy mzoe cebulak znowu wkleil cos o uzaleznieniu od internetu zapominajac, ze sie pozegnal i obiecal zajrzec dopiero po nowym roku?   Laughing Laughing


Rec-wiem "wie" bez podawania argumentów, że DO szkodzi, bo przeczytał książkę Ponomarenki i po prostu wie... Shocked Laughing
Nic a nic im nie przeszkadza, ze ta "dieta Ponomarenki" to tylko teoria, bo jej autor nawet w praktyce jej nie przetestowal a dodatkowo zszedl byl w warunkach mocno  podwazajacych wiarygodnosc tychze "odkryc"  Laughing Ale co tam, niewazne, wazne, ze tak napisal, a ze nie sprawdzil? Nie wazne  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #39 : 2013-12-26, 20:05:04 »

To jest "dobre"...  Laughing

"Doktor Kwaśniewski ani razu nie wspomniał o Doktorze Lutzu pisząc swoje książki..."
 i "Mało tego w swojej książce, Doktor Kwaśniewski skrytykował dietę Lutza"... Laughing No to jak? Wspomniał czy nie wspomniał?  Rolling Eyes Coolesiowi chyba coś w te Święta zaszkopdziło... Confused

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=22780&start=315
Wspomnial bez wspominania, czyli jednak nie wspominajac wspomnial. Logiczne? Very Happy No przeciez chyba opiotr chcial rozpisac coolesiowi operatory logiczne, bo on nie wie co to logika przeciez  Laughing
W krainie mchu i paproci gdzie prawdopodobnie zyja cooles i grzesiu takie historie moga budzic nawet zainteresowanie Laughing

Pewnie żyją, albo i nie, w krainie paproci bez paproci, i interesują się - bez specjalnego zainteresowania -różnymi tematami...a wniosek mają zawsze ten sam. DO szkodzi... Confused Po nas... Confused Laughing
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 47 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 20 zapytaniami.