forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-07-05, 16:13:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
664807 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 32 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Krzysiek456
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 47 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.  (Przeczytany 404332 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #300 : 2014-01-09, 13:00:12 »

O jest i Grzesiu recykling , jak się podnieca... Smile
Obalam mit uwaga. Przy 30g Ww i dużej ilość B nie można osiągnąć orgazmu, Wink nie wspominając o ochocie na seks,ponieważ ilość estrogenów śmiga na poziomie podłogi. To z testosteronu powstaje większość estrogenu,który powstaje z cholesterolu czyli z Ww  Laughing Laughing. W przypadku nagrywajki i Jarmułki cała para idzie w tetryctwo, zgorzkniałość połączone z wieczną pretensją do życia w stylu" po co żyje i dlaczego u optymalnych Lachów" Wink
Gdy doda się do 30g Ww wysiłek fizyczny impotent murowany  Twisted Evil Laughing Cool

Zgoda. Przy 30g ww sex ma być właśnie na poziomie podłogi, przecież estragon nie rośnie na drzewach. Chyba że partnerka na drzewo ucieknie, ale gdzie teraz takiej samicy szukać. Wink Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41549


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #301 : 2014-01-09, 13:02:06 »

Znaleźć się znajdzie Very Happy
Ale brzydko się to nazywa i naganne moralnie podobno Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #302 : 2014-01-09, 13:11:14 »

Na które Ty drzewo patrzysz. Shocked
Z pewnością nie na ucywilizowane. Very Happy Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #303 : 2014-01-09, 13:26:50 »

I ten mechanizm można wykorzystać do kastrowania na przykład........ w tym księży
Tanio,zdrowo i skutecznie Smile

Kastraci też będą mieli popieprzone potrzeby.
Ten trop w dalszej części wiedzie do ograniczenia populacji, selekcji niemowląt, a w konsekwencji... Sparta  przestała istnieć. Very Happy
Ałaaaaa. Laughing
A co na to Lach. Lach to czysta dusza, choć niekiedy w skundlonej nieco szacie. Very Happy
Ahuuuu! Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41549


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #304 : 2014-01-09, 13:40:02 »

Księża muszą być przy korycie Very Happy
Znieść celibat zamiast trwonić białko.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71284


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #305 : 2014-01-09, 18:42:17 »

Zajrzałam na DD i się rozczarowałam... Confused cieńko piszczą... Rolling Eyes pomysły im się kończą, albo już zachrypnęli od tego szczekania... Confused Powtarzają się o peruczkach... Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #306 : 2014-01-09, 18:48:37 »

Powtarzają się o peruczkach... Laughing

A to świetnie, bo Dr używał peruki właśnie dla takich pożytecznych mędrców!  Very Happy  Wink
Aby meritum w DO nie mogli dostrzec...  Laughing Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41549


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #307 : 2014-01-09, 18:50:09 »

Powtarzają się o peruczkach... Laughing

A to świetnie, bo Dr używał peruki właśnie dla takich pożytecznych mędrców!  Very Happy  Wink

Mi się zdaje, że widziałem okładkę książki, gdzie był normalnie łysy Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71284


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #308 : 2014-01-09, 18:52:20 »

I tak mi się lepiej podobał... Very Happy Ale w tamtych czasach peruki były modne... Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71284


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #309 : 2014-01-09, 18:53:19 »

Tylko co to ma wspólnego z DO? Shocked Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #310 : 2014-01-09, 19:02:08 »

był normalnie łysy Very Happy


Ale jak był normalnie łysy, to na ulicy się nie mógł pokazać, bo przechodnie chcieli, aby cudownie leczył każdego chętniego, więc zmienił oficjalny image na tupecik i jak chciał sobie z wnuczkiem po Ciechocinku w spokoju pospacerować, to wychodził na łyso!  Very Happy
Strasznie męcząca była ta peruka, bo żadnej prywatności na ulicy nie było!  Shocked  Confused
A pożyteczni mędrcy pewnie myślą, że to tak na pokazanie, że włosy mogą na DO odrosnąć!  Shocked Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41549


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #311 : 2014-01-09, 19:04:33 »

I tak mi się lepiej podobał... Very Happy Ale w tamtych czasach peruki były modne... Very Happy
Też myślałem, że to ze względu na czasy w jakich Doktor wyrastał...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71284


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #312 : 2014-01-09, 19:06:28 »

był normalnie łysy Very Happy


Ale jak był normalnie łysy, to na ulicy się nie mógł pokazać, bo przechodnie chcieli, aby cudownie leczył każdego chętniego, więc zmienił oficjalny image na tupecik i jak chciał sobie z wnuczkiem po Ciechocinku w spokoju pospacerować, to wychodził na łyso!  Very Happy
Strasznie męcząca była ta peruka, bo żadnej prywatności na ulicy nie było!  Shocked  Confused
A pożyteczni mędrcy pewnie myślą, że to tak na pokazanie, że włosy mogą na DO odrosnąć!  Shocked Laughing Laughing Laughing

Ale jak zamieszkaliście we Wloclawku w lesie, to macie chyba spokój... Rolling Eyes żadne coolery tam nie chodzą... Rolling Eyes Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #313 : 2014-01-09, 19:07:29 »

Można chodzić do woli i na łyso, i czapce, i nikt nie zaczepi!  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71284


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #314 : 2014-01-09, 19:08:58 »

I tak mi się lepiej podobał... Very Happy Ale w tamtych czasach peruki były modne... Very Happy
Też myślałem, że to ze względu na czasy w jakich Doktor wyrastał...

Mój jeden wujek też nosił tupecik... Very Happy Cool Jak byłam nastolatką, to bardzo podobały mi się peruki,  Cool ale były strasznie drogie. Confused Niektóre panie kazały u fryzjera sobie robić fryzurę a'la peruka... Very Happy Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71284


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #315 : 2014-01-09, 19:10:34 »

Można chodzić do woli i na łyso, i czapce, i nikt nie zaczepi!  Very Happy

Nawet możesz w warzywniaku się "mądrować"... Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #316 : 2014-01-09, 19:25:57 »

Ale zgodnie z formułą 5*wio, szpinak, cebula, pomidorowy likopen na chorysterol - czyli E-160d - czego przezornie nie wspominam i mrożonka warzywna pięciu przemian wchodzi w zakres mądrowania w warzywniaku!  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71284


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #317 : 2014-01-09, 19:27:28 »

Mógłbyś im tak chociaż formułkę 4 *s podsunąć. Szpinak, seler, szczypior i sałata... Very Happy
Zapisane

administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #318 : 2014-01-09, 19:29:44 »

No co to to nie, bo jeszcze Witold będzie miał pretensje, że spaczam jego wiekopomne dzieło!  Wink  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71284


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #319 : 2014-01-09, 19:31:01 »

Właśnie... Rolling Eyes to by był plagiat... Confused
Zapisane

Strony: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 47 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.