forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-29, 04:51:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
664267 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: saymon9
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 47 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.  (Przeczytany 403605 razy)
MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #680 : 2014-01-19, 14:23:10 »

P.S Barak to dawny burdel  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71211


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #681 : 2014-01-19, 14:31:29 »

Czyli znaczenie pojęcia z czasem nie uległo znikształceniu... Rolling Eyes
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #682 : 2014-01-19, 14:36:26 »

P.S Barak to dawny burdel  Very Happy
A po czesku willa Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #683 : 2014-01-19, 14:37:48 »

P.S Barak to dawny burdel  Very Happy
A po czesku willa Laughing
wijąą wijom się tam  Laughing Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #684 : 2014-01-19, 17:02:18 »

Hehe no poczytalem, niezle stulejarze z nich, tak zwani "ci, ktorzy przegrali zycie w internecie"  Laughing Smut na smucie smuta smutem pogania hehe. Czasami mam ochote wlezc i zmiadzcyc intelektualnie te bande ale jakos nie lubie butem rozdeptywac insektow, robiaki tez maja prawo do zycia hehe  Laughing

Masz już odpowiedź... Laughing Wesoły autobus...Cool

"To jeden z weselszych baraków. Ważne że to barak ludzi otwartych na wiedzę. To że są tu ludzie których cieszy życie to znaczy że wybrali właściwy dla siebie sposób żywienia. To ma ogromny wpływ na samopoczucie. Znaczy to że formuła 4s działa. "

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=234166#234166
Nie ma to jak slepy o kolorach rozprawiac probuje.....oj, zeby oni jeszcze mieli jakies pojecie o internecie i internetowych zonach. Nosa nie wysciubili poza te 2 fora, no moze jeszcze do biooslonow zajrzeli.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #685 : 2014-01-19, 17:09:26 »

Hehe no poczytalem, niezle stulejarze z nich, tak zwani "ci, ktorzy przegrali zycie w internecie"  Laughing Smut na smucie smuta smutem pogania hehe. Czasami mam ochote wlezc i zmiadzcyc intelektualnie te bande ale jakos nie lubie butem rozdeptywac insektow, robiaki tez maja prawo do zycia hehe  Laughing

Masz już odpowiedź... Laughing Wesoły autobus...Cool

"To jeden z weselszych baraków. Ważne że to barak ludzi otwartych na wiedzę. To że są tu ludzie których cieszy życie to znaczy że wybrali właściwy dla siebie sposób żywienia. To ma ogromny wpływ na samopoczucie. Znaczy to że formuła 4s działa. "

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=234166#234166
Nie ma to jak slepy o kolorach rozprawiac probuje.....oj, zeby oni jeszcze mieli jakies pojecie o internecie i internetowych zonach. Nosa nie wysciubili poza te 2 fora, no moze jeszcze do biooslonow zajrzeli.
A jak to wygląda z Twojej perspektywy?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #686 : 2014-01-19, 22:40:22 »

Z mojej.....znaczy sie jako wieloletniego forowicza i admina? Troche trudne pytanie. Ale ogolnie to nie wiedzac, kto jest tam adminem, to bym powiedzial, ze kompletna gowniazeria w kwestii zachowania a administracja na poziomie zero. Takie rzeczy jak tam to rzeczywiscie barak, spokojnie mozna to porownac do forum o2, a kazdy wie o co chodzi. Bylem, bywalem, jestem na kompletnie odjechanych i zwariowanych forach, np DziwneTabletki czy poswieconych Spamowi (spamowaniu, zagadnieniu spamowania etc) ale wszedzie administracja trzymala sie pewnych ustalonych zasad i regul. Na Dd to kompletna amatorka i smiech na sali. No molar jeszcze to probowal jakos ustawiac i trzymac poziom, zreszta z nim wielokrotnie rozmawialem na tematy techniczne co moznaby zmienic, co zrobic zeby organiczyc klony, trollowanie. spamboty reklamowe, ogolnie caly ten syf etc ale mimo, ze przyznawal mi racje to jednak pisal, ze nie moze tego zrobic. Na poczatku wydawalo mi sie to dziwne, teraz to wiem, ze utrzymalnie forum w takiej jak jest formie - kompletnego chlewu z zalewem hejterstwa, floodami, trollowaniem, klonami, multikontami etc jest po prostu pewnym osobom na reke. A np trzymanie np Waldka jako moderatora to jakis dowcip, facet zaglada raz na jakis czas, (molka i hannibal nawiasem mowiac niewiele czesciej) a funkcja moderatora to funkcja stale bywajacej sprzataczki na forum. Ale tutaj tez widac wlasnie, ze taki stan jest wlasnie pozadany, taka inercja i bezwladnosc, zanim moderator sie zjawi i cos zechce posprzatac z reguly to co mialo byc przeczytane jest przeczytane. I jako wieloletni admin powiem, ze wiele for, ktore z roznych powodow chcialy byc merytoryczne, elitarne, kameralne,i nie chcace wpuszczac byle kogo, ktore chcialy postawic na jakosc a nie ilosc, to wlasnie wyewoluowalo w forme taka jak tutaj, czyli reczna rejestracja i jeden administrator. Tak w skrocie mniej wiecej to widze.
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #687 : 2014-01-20, 16:42:32 »

Czym palić w piecu, aby było tanio i ciepło...?
Coś na Be,eee!!!
Coś na Ww...Oooo i w to mi graj,aby B=Ww +/- osobnicza rozbieżność zmierzająca do "homostazy" Ww>B  Cool
Następnie równaj do założenia B=>Ww Laughing
Zapisane
Deoxys
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #688 : 2014-01-20, 18:19:30 »

równaj z wungla !  Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #689 : 2014-01-20, 18:21:01 »

równaj z wungla !  Very Happy
Z górki zawsze lżej.. A pod górkę uff mozolić się cza .... Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #690 : 2014-01-22, 11:27:05 »

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #691 : 2014-01-22, 11:34:43 »

Taka ma filozofie zycia, zyc aby jesc i obsesyjnie myslec o jedzeniu.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #692 : 2014-01-22, 11:36:27 »

Taka ma filozofie zycia, zyc aby jesc i obsesyjnie myslec o jedzeniu.
W dodatku przepysznym, cztery razy dziennie, choć "codziennie to..." Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #693 : 2014-01-22, 11:39:57 »

Nie oczekuj logiki od fanatykow. Jakby guano bylo zdrowe i zrodlem witamin oraz mineralow to zareczam, ze zjadalby wymieszane z oliwa Very Happy

Jak w ogole ludzkosc przetrwala tysiace lat kiedy nie miala pojecia, ze "Warto, kontrolować masę ciała, ciśnienie krwi, tętno, poziom sodu, potasu, żelaza we krwi, morfologie krwi, cukier we krwi, trójglicerydy, badanie ogólne moczu nie zaszkodzi."??
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #694 : 2014-01-22, 11:45:58 »

Nie oczekuj logiki od fanatykow. Jakby guano bylo zdrowe i zrodlem witamin oraz mineralow to zareczam, ze zjadalby wymieszane z oliwa Very Happy

Jak w ogole ludzkosc przetrwala tysiace lat kiedy nie miala pojecia, ze "Warto, kontrolować masę ciała, ciśnienie krwi, tętno, poziom sodu, potasu, żelaza we krwi, morfologie krwi, cukier we krwi, trójglicerydy, badanie ogólne moczu nie zaszkodzi."??
Pojęcia nie mam, ale ja nie jestem inteligentna bestia Very Happy
Lubię jeść jedzenie i przez to niedługo fiknę na jakieś paskudztwo.
I nie mam pojęcia o składzie swojej krwi, moczu i innych płynów fizjologicznych, dasz wiarę?!
W XXI wieku?!
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #695 : 2014-01-22, 11:49:47 »

Nie oczekuj logiki od fanatykow. Jakby guano bylo zdrowe i zrodlem witamin oraz mineralow to zareczam, ze zjadalby wymieszane z oliwa Very Happy

Jak w ogole ludzkosc przetrwala tysiace lat kiedy nie miala pojecia, ze "Warto, kontrolować masę ciała, ciśnienie krwi, tętno, poziom sodu, potasu, żelaza we krwi, morfologie krwi, cukier we krwi, trójglicerydy, badanie ogólne moczu nie zaszkodzi."??
Pojęcia nie mam, ale ja nie jestem inteligentna bestia Very Happy
Lubię jeść jedzenie i przez to niedługo fiknę na jakieś paskudztwo.
I nie mam pojęcia o składzie swojej krwi, moczu i innych płynów fizjologicznych, dasz wiarę?!
W XXI wieku?!
Mało postępowy jesteś. To pewnie dlatego,że urodziłeś się na przełomie wieków XIX-XXI Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25558

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #696 : 2014-01-22, 11:53:45 »

Nie oczekuj logiki od fanatykow. Jakby guano bylo zdrowe i zrodlem witamin oraz mineralow to zareczam, ze zjadalby wymieszane z oliwa Very Happy

Jak w ogole ludzkosc przetrwala tysiace lat kiedy nie miala pojecia, ze "Warto, kontrolować masę ciała, ciśnienie krwi, tętno, poziom sodu, potasu, żelaza we krwi, morfologie krwi, cukier we krwi, trójglicerydy, badanie ogólne moczu nie zaszkodzi."??
Pojęcia nie mam, ale ja nie jestem inteligentna bestia Very Happy
Lubię jeść jedzenie i przez to niedługo fiknę na jakieś paskudztwo.
I nie mam pojęcia o składzie swojej krwi, moczu i innych płynów fizjologicznych, dasz wiarę?!
W XXI wieku?!

Pewnie nie wiesz nawet jak chory jestes choc stoi to w sprzecznosci z 4eS, bo jak masz Samopoczucie dobre to pewnie myslisz zes zdrow i osiadles na laurach, miescisz sie w formule i pozamiatane. A to nieprawda, bo "Są sytuacje np. dużego niedoboru białka, gdzie potrzeba ilości przeważa nad potrzebą obserwacji i wtedy niestety, wez sobie jaki urlop albo weekend wykorzystaj i obserwuj, obserwuj, obserwuj, obserwuj, obserwuj......



..........obserwuj  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #697 : 2014-01-22, 11:56:36 »

Nie oczekuj logiki od fanatykow. Jakby guano bylo zdrowe i zrodlem witamin oraz mineralow to zareczam, ze zjadalby wymieszane z oliwa Very Happy

Jak w ogole ludzkosc przetrwala tysiace lat kiedy nie miala pojecia, ze "Warto, kontrolować masę ciała, ciśnienie krwi, tętno, poziom sodu, potasu, żelaza we krwi, morfologie krwi, cukier we krwi, trójglicerydy, badanie ogólne moczu nie zaszkodzi."??
Pojęcia nie mam, ale ja nie jestem inteligentna bestia Very Happy
Lubię jeść jedzenie i przez to niedługo fiknę na jakieś paskudztwo.
I nie mam pojęcia o składzie swojej krwi, moczu i innych płynów fizjologicznych, dasz wiarę?!
W XXI wieku?!
Mało postępowy jesteś. To pewnie dlatego,że urodziłeś się na przełomie wieków XIX-XXI Wink
Ale Adaś też Very Happy
I co?
Gna jak szalony!
Zmiażdżone jądra z Supradynem, a ja co, jajka na boczku?
Czuję się jak kopciuszek przy piecu.
Nawet wagi nie mam w domu, żeby sobie mocz zważyć przed wypiciem... Sad
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41548


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #698 : 2014-01-22, 17:00:18 »

http://dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=234335#234335
Nie bez kozery nazwałem Adasia dzisiaj ojciec Wirgiliusz "róbcie wszyscy to co ja" Laughing
Co by nie było: łysienie, tkanka tłuszczowa, kanał w zębie, korekta wady wzroku, cesarka, jedyna słuszna dieta, jeśli występuje u niego jest ok i natychmiast znajdzie w necie głosy za Very Happy
Niedługo, jak mu wylezie jakiś rak czy miażdżyca, też "będzie ją sobie chwalił", bo daje takie to, a takie jakże rozliczne korzyści...

Psychika ludzka jest niesamowita Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #699 : 2014-01-22, 17:08:25 »

Jestem w lesie na spacerku i już myślałem, że Witold podał nazwiska " pełnomocnikow", a tu tylko o Adasiu!
A niech mu tam, w takim razie będzie jak najlepiej na optymalnym Witoszku!
Zapisane
Strony: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 47 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.