forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 01:58:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 47 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.  (Przeczytany 376048 razy)
admin
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« : 2009-12-23, 16:22:27 »

Z upoważnienia Pana Prezesa Adama Janego zamieszczam niniejsze Oświadczenie:

cyt:
                Oświadczenie Zarządu Głównego OSBO

    Wobec powtarzających się nieprawdziwych i uwłaczających nam informacji internetowych na Stronie  www.DobraDieta.pl, godzących w dobre imię Stowarzyszenia oraz obrażających Twórcę Żywienia Optymalnego dr. Jana Kwaśniewskiego i innych członków OSBO, w imieniu Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Bractw Optymalnych im. ks. prof. Wł. Sedlaka oświadczam, że zgodnie ze Statutem, będziemy bronić i dochodzić swoich praw na drodze postępowania prawnego.

                                                                               Prezes ZG OSBO mgr Adam Jany.
koniec cytatu.

PS
chodzi oczywiście o forum DD.
Sprawie nadano bieg zgodnie ze stosownymi normami prawnymi.
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #1 : 2009-12-23, 16:28:21 »

WRESZCIE!!!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Diet
« Odpowiedz #2 : 2009-12-23, 17:23:30 »

Bardzo dobrze. Jak można tak bezkarnie obrażać Twórcę Diety Optymalnej, która przyczyniła się do wyzdrowień tylu ludzi i na pewno jeszcze do wielu się przyczyni. Obrażać nie powinno się nikogo, tym bardziej osób tak zasłużonych.
Zapisane

Grażyna
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #3 : 2009-12-23, 21:21:20 »

Popieram.
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #4 : 2009-12-23, 21:29:14 »

Nie czytuję DD, ale tu spotykałam się z informacjami, z których wynikało że się żywi ono kosztem strony dr-JK więc zakusy i na JK musiały nastąpić. Dobrze, że Pan Jany chce pomóc żartownisiom na DD się opamiętać.
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #5 : 2009-12-23, 21:30:40 »

Nareszcie konkretne działanie Smile
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #6 : 2009-12-24, 08:00:00 »

Pan Jarmołowicz otrzymywał kilkakrotnie pisemne prośby ze strony OSBO...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Diet
« Odpowiedz #7 : 2009-12-24, 09:32:46 »


Pan Jarmołowicz - nie dość, że takie obrażanie toleruje, to jeszcze sam dokłada do "kotła"..
Zapisane

zenon
Go


Email
Odp: Oswiadczenie w sprawie klamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #8 : 2009-12-25, 12:05:25 »

A moglbym prosic o kilka przykladow klamliwych informacji podawanych na DD?

Zastanawiam sie po prostu co tak urazilo pana prezesa Sad

ps.
nie szukam zwady, serio pytam.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #9 : 2009-12-28, 12:17:50 »

"zenon"
a mógłbym prosić, abyś nie zawracał mnie i sobie głowy sprawami, które nas nie dotyczą?

PS
jeśli bardzo ci na tym zależy, to idź do Kancelarii Prawnej, poproś o analizę prawną postów wypisywanych w Internecie i jeśli prawnik dojdzie do wniosku, że są "nieprawdziwe i uwłaczające"..., to dalej podpowie ci również, co robić.
Zapisane
administ
Go


Email
Oświadczenie.
« Odpowiedz #10 : 2013-12-06, 12:06:31 »

Tak dla przypomnienia...  Cool
No, ale o ile mnie pamięć nie myli, to na tym Oświadczeniu się sprawa zakończyła.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #11 : 2013-12-06, 14:00:24 »

A czy nie lepiej olać to co mówi Wituś ? Przecież to skończony głupek. Komu potrzebne takie procesy?
Myślę, ze OSO  ma co robic zamiast zajmować się głupkami pokroju Witusia. Idąc tym torem , trzeba bedzie wytoczyć proces 99% lekarzy, ktorzy mowią, że DO zabija.
Odkąd przestałem jawnie przyznawać sie na jakiej jestem diecie żyje mi sie o wiele lepiej - a ludzie chorują i narzekają nadal bo "tylko chude" jest niby dobre.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #12 : 2013-12-06, 14:06:12 »

zeto,to taka gra w statki jest. Trafiony zatopiony lub mina Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #13 : 2013-12-17, 08:12:46 »

A czy nie lepiej olać to co mówi Wituś ? Przecież to skończony głupek. Komu potrzebne takie procesy?
Myślę, ze OSO  ma co robic zamiast zajmować się głupkami pokroju Witusia. Idąc tym torem , trzeba bedzie wytoczyć proces 99% lekarzy, ktorzy mowią, że DO zabija.
Odkąd przestałem jawnie przyznawać sie na jakiej jestem diecie żyje mi sie o wiele lepiej - a ludzie chorują i narzekają nadal bo "tylko chude" jest niby dobre.

99% polityków, 99% handlarzy żywnością, 99% producentów tejże, 99% prawników, 99% mataczy, cały przemysł farmaceutyczny ... ale będzie jatka. Very Happy
I tylko Grzeczne Dzieci z tego pogromu ocaleją, ich Dzieci i... "przydupas".  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #14 : 2013-12-17, 08:22:31 »

A las?  Rolling Eyes
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #15 : 2013-12-17, 08:56:26 »

komedia nie forum, ale czyta sie swietnie  Cool Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #16 : 2013-12-17, 10:34:32 »

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #17 : 2013-12-17, 10:43:51 »

komedia nie forum, ale czyta sie swietnie  Cool Laughing Laughing

Gdybyś się mniej włóczył, to byś jeszcze więcej czytał. I się tym samym więcej cieszył. Very Happy
Kto Ci wbił do głowy, że podróże kształcą?!? Wink Laughing Razz
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #18 : 2013-12-18, 21:55:17 »

na wszelki wypadek jakby moderacja wyciela, bardzo mi sie podobaja  Laughing Laughing Biedna Ciotka Adamiakowa, gdzie sie nie odwroci to kopniak  Laughing

Cytuj
vvv nie myślałeś o tym żeby przyłączyć się do komisji macierewicza ? Jego teorie spiskowe to nic w porównaniu z twoimi. Nie wiem czy to konsekwencja diety wege czy braku seksu czy może jedno i drugie.

Cytuj
vvv gdyby moje wnioski okazały się trafione to zawsze możesz połączyć dobieranie dobrych produktów z masturbacją. Jedno różni się niewiele od drugiego więc nie wymaga to podzielnej uwagi.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Oświadczenie w sprawie kłamliwych informacji podawanych na forum Dobra Dieta.
« Odpowiedz #19 : 2013-12-19, 09:23:10 »

komedia nie forum, ale czyta sie swietnie  Cool Laughing Laughing

Gdybyś się mniej włóczył, to byś jeszcze więcej czytał. I się tym samym więcej cieszył. Very Happy
Kto Ci wbił do głowy, że podróże kształcą?!? Wink Laughing Razz

Raczej nadają kształt. Very Happy Tworzysz tu swoją własną historię, podobnie jak ja. Very Happy
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 47 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 20 zapytaniami.