forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 16:22:49

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Co z dr.Kwasniewskim dzieje sie teraz?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Co z dr.Kwasniewskim dzieje sie teraz?  (Przeczytany 7596 razy)
belert
Go


Email
Co z dr.Kwasniewskim dzieje sie teraz?
« : 2010-01-07, 21:00:41 »

To pytanie mnie frapuje.Cosie dzieje ,jakie sa jego nowe badania , co robi?Czy pisze ksiazke ?
Czy ruch optymalnych sie jeszczerozwija czy zostalo nas tylko troche?
jestem poczatkujacy i niewiele wiem.
Wogole czy w Krakowie jest jakas organizacja albo jacys ludzie znajacy sie na zywieniu optymalnym?
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Co z dr.Kwasniewskim dzieje sie teraz?
« Odpowiedz #1 : 2010-01-07, 21:11:40 »

Własnie tak miałem ze po 3 dniach byłem tak wsciekle głodny pod wieczor ze pozarłem 4 kromki grachamu z masłem :(Cholerka gruby jestem i mam rozepchany zołądek , zawsze pod wieczor cos chrupałem , to chyba nerwowe .

A co u Ciebie "Belert"?  Radzisz sobie z rodziną, mam na myśli Twoje problemy z odmienną kuchnią. Wink Smile
Zapisane
fink
Go


Email
Odp: Co z dr.Kwasniewskim dzieje sie teraz?
« Odpowiedz #2 : 2010-01-07, 21:22:38 »

Kilka lat temu, w którymś roku, na pewno po roku 2000, Jan Kwaśniewski ogłosił, że pisze nową książkę p.t. "W marszu za nieznanym". Niestety od tamtego czasu niewiele czytałem o tej nowej książce, w jakim jest stadium, kiedy jest planowane wydanie.

Admin, a może Ty coś wiesz o tej nowej książce Jana Kwaśniewskiego ?
Zapisane
belert
Go


Email
Odp: Co z dr.Kwasniewskim dzieje sie teraz?
« Odpowiedz #3 : 2010-01-07, 22:41:01 »

po ciezkich walkach zona ulegla bo zaczalem chudnac, nie jest to jakis powalajacy efekt ale tak z 3-4 kg miesiecznie spadam.A waze 116 teraz Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Co z dr.Kwasniewskim dzieje sie teraz?
« Odpowiedz #4 : 2010-01-08, 05:02:17 »

po ciezkich walkach zona ulegla bo zaczalem chudnac, nie jest to jakis powalajacy efekt ale tak z 3-4 kg miesiecznie spadam.A waze 116 teraz Smile

No to sukces ....................... w dalszym ciągu jesteście razem. Wink Smile
Zapisane
kriss
Go


Email
Odp: Co z dr.Kwasniewskim dzieje sie teraz?
« Odpowiedz #5 : 2010-01-15, 20:53:05 »

U nas na Sląsku, kilka lat temu  chodziła taka pogłoska, że Jan Kwasniewski przeszedł na wegetarianizm - naprawdę  Very Happy
Ja osobiscie w to nie wierzyłam, choć różne rzeczy na swiecie się zdarzają... Laughing

Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Co z dr.Kwasniewskim dzieje sie teraz?
« Odpowiedz #6 : 2010-01-15, 22:21:59 »

Zdarzają, oj, zdarzają Shocked Ciekawy jestem tylko, dlaczego miałby coś takiego robić bez informacji do zwolenników DO? Żadnego osobistego interesu drJ.K. w tym nie widzę, z wyjątkiem tego, że koncerny farmaceutyczne potrafiłyby go "przekonać", a tutaj też jestem sceptyczny. Ten sposób żywienia sprawia, że to, co podaje oficjalna nauka staje się dla jej wyznawców dużym problemem - chodzi mi w tym przypadku np o poziom HDL. Jeżeli jego syn, który jest administratorem tego portalu miałby o tym fakcie wiedzieć, i mimo wszystko propagować ten model żywienia, to mam pytanie - kto robi największe pieniądze w dzisiejszych czasach, niezależnie od kryzysu? Nie jest istotne - lek z apteki, czy narkotyk z ulicy - jedno i drugie poprawia samopoczucie używającego Shocked Tomek, jesteś dealerem? Laughing Laughing Laughing
Zapisane
BACA
Go


Email
Odp: Co z dr.Kwasniewskim dzieje sie teraz?
« Odpowiedz #7 : 2010-02-07, 13:42:42 »

W Krakowie są 2 grupy optymalnych. Np. na ul. Długiej jest Arkadia
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.028 sekund z 18 zapytaniami.