forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 15:36:10

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660423 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Sama Miłość...
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Sama Miłość...  (Przeczytany 6291 razy)
Halina Ch.
Go


Email
Sama Miłość...
« : 2010-01-21, 18:09:30 »

Właściwie....MY to znamy, to NASZE życie.....pokażcie je innym....najlepiej orzecznikom ZUS i lekarzom Sad.....czasem rodzina też musi spojrzeć, zeby zrozumieć.....

http://mamsm.pl/symulacja

Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Sama Miłość...
« Odpowiedz #1 : 2010-01-21, 20:31:32 »

Dramat.

Jak jest teraz?
Zapisane
Daniel
Go


Email
Żywienie Optymalne miłością
« Odpowiedz #2 : 2010-01-21, 21:12:40 »

Jedno wiem i innych objawień
Nie potrzeba oczom i uszom –
Uczyniwszy na wieki wybór,
W każdej chwili wybierać muszę.


Dokonuje się doświadczenie wybrania. Miłość jawi się tutaj jako wybranie. Kochać znaczy – wybrać. Jest takie słowo, które podkreśla ten aspekt miłości: słowo „wybranka” czy słowo „wybrany”. Miłość jest wybraniem. Co w człowieku jest tą siłą, która wybiera? Mówimy: wola człowieka. I w ten sposób widzimy, że ta nowa wizja miłości oparta jest na woli niż na zmysłowym podziwie.

Wybranie, odpowiedź na wybranie, to jest ta więź, którą nazywamy wiernością. Co to znaczy: być wiernym? To znaczy – nieść w sobie raz dokonane wybranie. W każdej chwili wybierać się musi.

Gdy raz wybrałem Żywienie Optymalne, teraz każdego dnia wybierać muszę. Dlatego jest ono miłością.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: Sama Miłość...
« Odpowiedz #3 : 2010-01-22, 12:42:01 »

Dramat.

 Jak jest teraz?
Na DO nie ma się objawów SM jak: drżenie ciała, niezborność ruchów , ostrość widzenia prawie normalna (nareszcie mogę czytać książki), zawrotów głowy i dotykam nosa jak 'normalny osobnik' ale ... nóg nie mogę odzyskać!

Nikt mi nie wierzy, że DO pomaga ... przecież używam wózka. Confused
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: Sama Miłość...
« Odpowiedz #4 : 2010-01-22, 16:45:37 »

ja wierzę.....
Zapisane
Teresa Stachurska
Go


Email
Odp: Sama Miłość...
« Odpowiedz #5 : 2010-01-22, 16:51:59 »

Na DO nie ma się objawów SM jak: drżenie ciała, niezborność ruchów , ostrość widzenia prawie normalna (nareszcie mogę czytać książki), zawrotów głowy i dotykam nosa jak 'normalny osobnik' ale ... nóg nie mogę odzyskać!

Nikt mi nie wierzy, że DO pomaga ... przecież używam wózka. Confused


Czyli ustanie części objawów nie jest zdaniem krytykantów miarodajne? Może z czasem będzie jeszcze lepiej?
Zapisane
Daniel
Go


Email
Odp: Sama Miłość...
« Odpowiedz #6 : 2010-01-23, 10:09:32 »

Cytuj
ale ... nóg nie mogę odzyskać!

Gdy objawy się cofają, to nogom trzeba pomóc. Bez treningu ani rusz. Zdrowemu nawet mięśnie zanikną, jak go posadzimy na wózku. Nie jest to lekkie, ale takie jest życie.
Zapisane
Goska999
Go


Email
Odp: Sama Miłość...
« Odpowiedz #7 : 2010-01-23, 23:56:27 »

Dramat.

 Jak jest teraz?
Na DO nie ma się objawów SM jak: drżenie ciała, niezborność ruchów , ostrość widzenia prawie normalna (nareszcie mogę czytać książki), zawrotów głowy i dotykam nosa jak 'normalny osobnik' ale ... nóg nie mogę odzyskać!

Nikt mi nie wierzy, że DO pomaga ... przecież używam wózka. Confused
Witam Halinko.
Nie pisze na priv ponieważ nie mam czasu, ale cieszę się że u ciebie jest lepiej.A z nogami z biegiem czasu też powinna być poprawa.
Moje S.M. czasami daje mi o sobie znać jeśli zgrzeszę co do naszej diety. Ale mogę się jednym pochwalić że mój stan zdrowia na tyle się poprawił że poszłam
do ogólniaka wieczorowego( uzupełniającego dwuletniego). Pierwszy semestr zaliczyłam bez żadnych większych trudności, małe trudności miałam z językiem
angielskim, którego nigdy się nie uczyłam i muszę nadążać za tymi którzy go mieli w zawodówce.
Krótko mówiąc u mnie również jest poprawa i to dzięki D.O.,a jak wiesz było ze mną kiepsko.
Życzę Tobie wytrwałości i żebyś staneła na nogi.
Pozdrawiam.  Smile
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 17 zapytaniami.