forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 23:37:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
660338 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jak powstrzymać żarłoczność ????????  (Przeczytany 64144 razy)
adampio
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #20 : 2010-01-22, 20:32:07 »

No co Ty "Opal" my tu pijemy przeciez po 34 litry mleka dziennie, mamy dwa zoldaki, piec serc i trzy dupy i ............no tak zapedzilem sie.

Piękne science fiction Ci wyszło Laughing Może kiedyś ktoś się pokusi o taki scenariusz i będzie hit Laughing Można by dodać namaczanie owoców w mleku UHT razem z piersiami kurczaka w miodzie Laughing z płatkami owsianymi. Jak widać - niejedna książka kucharska jeszcze powstanie Wink  z grobu Laughing

Ps. Adampio - tylko Optymalni wiedzą o czym napisałeś, reszta musi do nas dorosnąć Laughing

A szkoda, szkoda.....tych wszystkich nierozumiejacych, szkoda. Iles tam tysiecy postow ( na naszym forum ) i w dalszym ciagu pija mleko! Szkoda, szkoda a jak juz uslysza aby dodac smalec albo maslo to wlosy im staja ( mnie stje cos innego - nie powiem co)deba,  ale nie to za tlusto.......I nagle znajduja sie tu, przeczytali wszystkie ksiazki i mleko pija i  mowia, ze im nagle cisnienie podskoczylo!!! Mnie k...... tez cisnienie skacze jak czytam te posty, tych "mundrych optymalnych", ktorzy bez wiedzy i ksiazki "se" rade daja a  pozniej umieraja.

.............."Dzis mam wolny wieczor"- Czerwone gitary
wiec sie zabawiam, rozluzniam.................ved ikke, hvad det hedder på polsk




Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #21 : 2010-01-22, 20:33:32 »

paranoja jeśli liczyć je przy każdym kęsie i siedzieć z kalkulatorem w ręku przy stole !!!


kochana, nie licz. Nikt Cie nie zmusza i zostan taka jaka jestes................
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70497


Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #22 : 2010-01-22, 20:37:36 »

no ba mam kontakt z lekarzem optymalnym a proporcji nie pilnuje bo to paranoja
białko na cały dzień różnie czasem 50 czasem 70 a tł to trudno policzyć smalec który przeniknął  do smażonej potrawy prawda?

Przy każdym kęsie nie trzeba liczyć, ale całe posiłki na początku powinno się liczyć, bo skąd możesz wiedzieć czy jesteś w ogóle na DO.
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #23 : 2010-01-22, 20:50:06 »

no ba mam kontakt z lekarzem optymalnym a proporcji nie pilnuje bo to paranoja
białko na cały dzień różnie czasem 50 czasem 70 a tł to trudno policzyć smalec który przeniknął  do smażonej potrawy prawda?

Przy każdym kęsie nie trzeba liczyć, ale całe posiłki na początku powinno się liczyć, bo skąd możesz wiedzieć czy jesteś w ogóle na DO.


Kto? "Edyta?"

Reniu. Nie bedac wulgarnym powiem tak: gdyby kozka nie skakala to by dzban wode nosil a ze "dejzi" podskoczyla to dzban sie wydosik (L)

No coz nawet rymu goralsko-polskiego dzis stworzyc nie moge, natomiat goralsko - polsko histyje opowiedziec wam moge:
jutro....
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #24 : 2010-01-22, 20:51:44 »


A szkoda, szkoda.....tych wszystkich nierozumiejacych, szkoda. Iles tam tysiecy postow ( na naszym forum ) i w dalszym ciagu pija mleko!

Mnie już nie jest ich żal Wink Czy warto pochylać się nad ludźmi, którym nie chce się przeczytać i zrozumieć? Mnóstwo materiałów na stronie głównej, filmy na You Tube. Muszą mieć wyłożone prościej niż się należy krowie na rowie i to jeszcze za pomoc odszczekną się brakiem szacunku. Lepiej niech bujają się w swoim świecie mlekopodobnym Laughing Nie można Optymalności wciskać wszystkim Smile
Ich świat, to nie nasza bajka Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #25 : 2010-01-22, 21:08:39 »

Masz racje "Opal".......... Laughing

Powiem Ci goralskie przyslowie, ktore sie tycy owiecek a i baranow:


tych baranow tu wiecej ja owiecek!!!


ZYCZE WSZYSTKIM DOBREJ, CEPERSKIEJ NOCY, BO GORALSKIEJ NIE MOZECIE  MIEC.

Ale i tak Was kocham Cepry.
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #26 : 2010-01-22, 21:21:39 »

wiem co ile zawiera  WG B i T wystarczy chyba nie?

PS miałam ostatnio szczegółowe badanie krwi -wyszło idealnie hehe
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #27 : 2010-01-22, 21:28:45 »

-wyszło idealnie hehe

jak hehe - to idealnie Laughing Wink BRAWO!!!
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #28 : 2010-01-22, 21:30:16 »

Cytuj
Muszą mieć wyłożone prościej niż się należy krowie na rowie i to jeszcze za pomoc odszczekną się brakiem szacunku.

A i tu "Opal" masz racje.......... jak zwykle!!!

 
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #29 : 2010-01-22, 21:43:00 »

gdyby wyszły źle było by łeeeeeeeeee
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #30 : 2010-01-22, 21:53:44 »


Ale i tak Was kocham Cepry.

Z wzajemnością Laughing  Very Happy
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #31 : 2010-01-23, 18:00:44 »

to skoro tak ma wyglądać Wasza rozmowa -na obrażaniu a nie na pomaganiu, to powiem Wam to co kiedyś powiedział Boguś Linda

nie chce mi się z Wami gadać.
Zapisane
Jerzy
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #32 : 2010-01-23, 19:25:25 »

to skoro tak ma wyglądać Wasza rozmowa -na obrażaniu a nie na pomaganiu, to powiem Wam to co kiedyś powiedział Boguś Linda

nie chce mi się z Wami gadać.
Widać rozpoznano, żę nie jesteś "prawdziwym optymalnym" ani członkiem "towarzystwa wzajemnej adoracji" i dlatego nie zasługujesz na odpowiedź. Przecież zamiast odpowiedzieć lepiej wykpić. Jest lepsza zabawa wśród "prawdziwych optymalnych".
Jest to z mojej strony ironia dlatego przepraszam wszystkich Prawdziwych Optymalnych.Pozdrawiam "dejzi9". Jerzy
Zapisane
dejzi9
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #33 : 2010-01-23, 20:22:49 »

po prostu razi mnie takie dokuczanie a czy złośliwość to cecha optymalnych?
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #34 : 2010-01-23, 22:33:56 »

Nie, "dejzi" zlosliwosc nie jest domena optymalnych."Jerzy" wszyscy zasluguja na odpowiedz, tylko tylko pytania nia bylo!
"Dejzi" wroc chociaz raz do odpowiedzi na Twoje posty, postaraj sie je zrozumiec. Jezeli nie rozumisz zamieszczonych w nich odpowiedzi to musisz wrocic do ksiazek a jezeli ich nie masz to znaczy, ze w ogole nie wiesz o czy mowimy. A jezeli masz ksiazki i w dalszym ciagu nie wiesz o czym mowa to znaczy, ze teorii w ogole nie zrozumialas. I jezeli jeszcze jestes glodna to moze wypij 27 litrow mleka a glod Ci przejdzie. Jezeli nie to zjedz jeszcze 2 bochenki chleba oczywiscie bez masla i popij tym najchudszym 0,5 % T mlekiem a napewno bedziesz syta. No jezeli  nie to proponuje dogrysc to wszystko kilogramem jablek i na koniec wpisac tu na posta, ze dieta nie dziala. Mozesz? Obiecaj prosze, bo juz nie wiem na co albo konkretniej na kogo mam sie w........c

I nie staraj sie zmusic nas do poczucia uczucia "negatywnego wspolczucia" bo to Ty nie wiesz o co chodzi. "Capisz", "hapiesz", Rozumiesz?
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #35 : 2010-01-23, 22:59:01 »

Brawo, Adampio! Jak kto nie kuma podstawowych prawd DO - w czerep go! Przewrażliwienie na obecność "zewnętrznych czynników" jest u Ciebie wzorowa! Trochę zaufania - nie każdy, kto wypisuje Twoim zdaniem na tym forum głupoty, jest trolem> Może się w tym wszystkim gubi i pewnych spraw nie rozumie? Powtarzam - więcej ufności, w końcu nie masz do czynienia z polskimi politykami. Człowieka dojrzałego powinna cechować cierpliwość, a zwłaszcza nas, skoro jesteśmy tym, co jemy. Może dlatego, że jest nas tak mało powinniśmy innym na początku drogi pomagać, a nie dołować? Skoro sami zdecydowali o tej alternatywie( zakładając, że tak jest - aczkolwiek nie możemy być tego pewni - dajmy jednak szansę ), to może zasługują na naszą pomoc i zrozumienie w ich wątpliwościach? Pozdrawiam.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #36 : 2010-01-23, 23:07:58 »

ok, "adamel" masz racje. Sorry, cierpliwosc jest cnota ............nie pamietam czyja. W mitologii mowia, ze Bogow, no coz nim nie jestem.

W zwiazku z tym sam sie wykluczam. Zycze powodzenia.

Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #37 : 2010-01-23, 23:14:17 »

Masz całkowitą rację, "adampio"-nie zamierzałem się do Ciebie modlić Very Happy
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #38 : 2010-01-23, 23:32:09 »

Też mam ochotę się wykluczyć Smile Czuję, że Dieta mnie wyleczyła z chęci pisania na tym forum Smile Niesamowite, ale prawdziwe. Dzięki Adamel Laughing
Zapisane
adamel
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #39 : 2010-01-23, 23:35:00 »

Opal, nie zrobisz mi tego... Rolling Eyes
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 19 zapytaniami.