forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 13:47:37

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
660317 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jak powstrzymać żarłoczność ????????  (Przeczytany 64139 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #60 : 2010-02-04, 09:32:47 »

Racja. W pierwszych miesiącach DO jadłam zbyt mało węglowodanów i prawie codziennie wieczorem ciągnęło mnie na słodkie.. Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #61 : 2010-02-04, 09:46:44 »

...Do tego dochodziły ciała ketonowe w moczu, trudność z zasypianiem, poranny ból głowy, zmęczenie, otumanienie, szybsze bicie serca i nerwowość. U niektórych występują jeszcze skurcze podudzi.
Zapisane

ewela
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #62 : 2010-02-04, 11:47:35 »

Miewam skurcze łydek a czasami i podudzi -myślałam,że to btak magnezu więc zaczęłam go zażywać i jest lepiej.Nie mam jednak ciał ketonowych w moczu -znaczy się,że jem odpowiednią ilość węgli.Jeśli chodzi o zmniejszenie apetytu to rzeczywiście DO jest pod tym względem najlepsza.Od dziecka walczę z otyłością i jedzenie jest ( a raczej było ) moim nałogiem .DO sprawiła to ,że nareszcie potrafię nad tym zapanować ( no może jednak nie do końca)Very Happy.Miewam  dni w których jest mi ciężko ,są to najczęściej weecendy kiedy to przeważnie mam dużo większy apetyt.Nie wiem na czym to polega i jak sobie z tym poradzić Sad Może za jakiś czas samo minie...Jestem jednak pewna ,że DO jest najlepsza jeśli chodzi o otyłość.Bardzo podoba mi się wypowiedż GAZDY na ten temat.Postaram się w takie dni przemówić sobie do rozsądku. Tak bardzo pragnę rozprawić się z tą okropną otyłością....POZDRAWIAM WSZYSTKICH
Zapisane
hutshi
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #63 : 2010-02-04, 16:07:03 »

u mnie skurcze powstają z nerwów i  nie tyle co w łydkach a częściej  w stopach zwłaszcza nad ranem lub w nocy ps
występują nawet jak podniosłam WG tak więc trudno zdefiniować w 100 %
Zapisane
Gazda412
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #64 : 2010-02-04, 23:40:36 »

Cześć wszystkim optymalnym. Hutskhi - Twoje problemy zdrowotne są o wiele większe i kłopotliwsze od tych, którzy najwiękrzy problem mają z przejadaniem się. Powinnaś dotrzeć do dobrego lekarza optymalnego, aby opracowal specjalnie dla Ciebie artykuły spożywcze które są dla Ciebie najbrdziej wartościowe. Nie wiem jak długo jesteś na żywieniu optymalnym. Skurcze stóp napewno mnają związek z neurastenią. Jest to rodzaj nerwicy najczęściej spotykany przy korytkowym modelu żywienia. Przyczyną choroby jest przedlużający się stres, wynikający z przdłużających się kłopotów w pracy, w rodzinie. Podłoże tego rodzju nerwicy,pochodzić  może nawet pochodzić  z wczesnych lat dziecięcych. Jestem przekonany, ze przejście na żywienie optymalne jest najlepszym leczeniem przyczynowym. wraz z prądami selektywnymi i Cwiczeniami psychicznymi wlasnego umyslu zpowodują po pewnym czsie całkowite wyleczenie. Njlepiej, abyś znalazła przczynę swjej choroby, żebyś wiedziala jakich momentów masz w życiu unikać.Może w Twojej okolicy jest dobry bioenergoterepauta, który odblokował by twoje czakry , aby udrożnionymi kanałami energetycznymi dowolnie mogła płynąć praniczna energia.
      Na początek uczyń wszystko, abyś uwierzła  w swoje wyleczenie. Codziennie od rana do wieczora powtarzaj,( nie to że chcesz się wyleczyć) ale że jesteś zdrowa i szczęśliwa.
Jeśli popełniłaś kiedyś jakiś błąd w życiu lb ktoś cię skrzywdził, nie czekaj na przebaczenie lecz sama dokonaqj wewnętrznego przebaczenia sobie i innym i pokochaj siebie taką jaka jesteś.
           " Gdy przebaczasz i pozbywasz się negatywnych uczuć, nie tylko czujesz, że z ramion spada Ci ciężar, lecz także, że otwierają się wrota miłości do samego siebie"
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70492


Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #65 : 2010-02-05, 08:25:40 »

Codziennie od rana do wieczora powtarzaj,( nie to że chcesz się wyleczyć) ale że jesteś zdrowa i szczęśliwa.       

Mi takie afirmacje nie pomagały nic a nic. Mówiłam sobie, że jestem zdrowa i spokojna, a i tak byłam chora i spanikowana.. Sad
Zapisane

kodar
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #66 : 2010-02-05, 12:49:23 »

Cześć wszystkim optymalnym. Hutskhi -  Cwiczeniami psychicznymi wlasnego umyslu zpowodują po pewnym czsie całkowite wyleczenie. Njlepiej, abyś znalazła przczynę swjej choroby, żebyś wiedziala jakich momentów masz w życiu unikać.Może w Twojej okolicy jest dobry bioenergoterepauta, który odblokował by twoje czakry , aby udrożnionymi kanałami energetycznymi dowolnie mogła płynąć praniczna energia.
      Na początek uczyń wszystko, abyś uwierzła  w swoje wyleczenie. Codziennie od rana do wieczora powtarzaj,( nie to że chcesz się wyleczyć) ale że jesteś zdrowa i szczęśliwa.
Jeśli popełniłaś kiedyś jakiś błąd w życiu lb ktoś cię skrzywdził, nie czekaj na przebaczenie lecz sama dokonaqj wewnętrznego przebaczenia sobie i innym i pokochaj siebie taką jaka jesteś.
           " Gdy przebaczasz i pozbywasz się negatywnych uczuć, nie tylko czujesz, że z ramion spada Ci ciężar, lecz także, że otwierają się wrota miłości do samego siebie"
wewnetrznego przebaczenia mozna dokonac samemu,nalezaloby pomodz sobie spisujac na kartce osoby,ktore uczynily ci krzywde  jak rowniez  prosic o przebaczenie wszystkich tych,ktorym  krzywde ty uczynilasc.Przebaczenie powinno plynac z potrzeby wlasnego serca.Wrota milosci otwieraja sie nie tylko do samego siebie ale i do calego  otaczajacego  nas swiata. Razz
Zapisane
Gazda412
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #67 : 2010-02-05, 14:08:30 »

Tak oczywiście przebaczenia sobie i innym dokonuje sie w samym sobie , w swoim umyśle i w swoim sercu. Moją myślą przewodnią podczas pisania powyższych słów bardziej by ło, aby przekonać samego siebie do samego siebie, aby wybaczyć sobie wszystkie błędy  jakie się w życiu popełniłio, pkokochać samego siebie takiego jakim się jest. Wyrzucić z siebie wszystkie żale i troski do siebie i nnych. Nie przychodzi to łatwo. Należy pamiętać e mając w umyśle złe myśli to to zło nie tylko od człowieka nie odejdzie, ale się utrwali.Natomiast wyczyszczenie swojego umysłu i poprzez wizualizację umieszczenie tam myśli radosnych. Codziennie od rana widzieć siebie zdrowego, wesołego
wyluzowanego i szczęśliwego. Wiara czyni cuda, tylko najpierw należy uwierzyć , że to czego się bardzo pragnie, to szybciej czy później zostanie dane.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #68 : 2010-02-05, 14:31:33 »

Tak oczywiście przebaczenia sobie i innym dokonuje sie w samym sobie , w swoim umyśle i w swoim sercu. Moją myślą przewodnią podczas pisania powyższych słów bardziej by ło, aby przekonać samego siebie do samego siebie, aby wybaczyć sobie wszystkie błędy  jakie się w życiu popełniłio, pkokochać samego siebie takiego jakim się jest. Wyrzucić z siebie wszystkie żale i troski do siebie i nnych. Nie przychodzi to łatwo. Należy pamiętać e mając w umyśle złe myśli to to zło nie tylko od człowieka nie odejdzie, ale się utrwali.Natomiast wyczyszczenie swojego umysłu i poprzez wizualizację umieszczenie tam myśli radosnych. Codziennie od rana widzieć siebie zdrowego, wesołego
wyluzowanego i szczęśliwego. Wiara czyni cuda, tylko najpierw należy uwierzyć , że to czego się bardzo pragnie, to szybciej czy później zostanie dane.
tak jest jak piszesz,lecz wiary tak malo...tak trzeba ,by uwierzyc w siebie i   Razz
Zapisane
Adiq
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #69 : 2010-02-09, 12:28:50 »

ja mam/miałem trochę inny problem - przejadałem się
2 posiłki dziennie - np każdy po 10 żółtek,majonez,sałatka warzywna.
Wrzuciłem sobie to własnie do liczydła optymalnego i złapałem się za głowę  Laughing
1:4,7:0,3
za dużo tego tłuszczu,oj za dużo..trochę za mało węgli
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #70 : 2010-02-09, 12:45:09 »

1:4,7 - to w sam raz, jak się biega 25-30km dziennie. A może nawet ciut za mało!  Wink

PS
a do tego na majonezie nie da się rady tyle przelecieć, bez uszczerbku na zdrowiu.  Sad
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #71 : 2010-02-09, 14:50:37 »

2 posiłki dziennie - np każdy po 10 żółtek,majonez,sałatka warzywna.
Wrzuciłem sobie to własnie do liczydła optymalnego i złapałem się za głowę  Laughing
To dopiero jak wrzuciłeś  do liczydła optymalnego ,to zorientowaleś się,że jadasz tak duże ilości pożywienia?
Nie odczuwałeś dyskomfortu z przejedzenia?
Zapisane
Adiq
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #72 : 2010-02-11, 14:44:16 »

Admin - "Biegam" w pracy czasami 5-10km w ciezkich warunkach(dołowych)....ale aż tyle nie potrzebuje....a przejedzenia nie odczuwałem - kiedyś jadłem 6-7 żółtek ale bywałem głodny, więc stopniowo po trochu zwiekszałem.....a waga powolutku sobie rosła...tak że tego nie zauważałem. Teraz waga znowu leci w dobrym kierunku.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #73 : 2010-02-11, 19:29:49 »

Tak oczywiście przebaczenia sobie i innym dokonuje sie w samym sobie , w swoim umyśle i w swoim sercu. Moją myślą przewodnią podczas pisania powyższych słów bardziej by ło, aby przekonać samego siebie do samego siebie, aby wybaczyć sobie wszystkie błędy  jakie się w życiu popełniłio, pkokochać samego siebie takiego jakim się jest. Wyrzucić z siebie wszystkie żale i troski do siebie i nnych. Nie przychodzi to łatwo. Należy pamiętać e mając w umyśle złe myśli to to zło nie tylko od człowieka nie odejdzie, ale się utrwali.Natomiast wyczyszczenie swojego umysłu i poprzez wizualizację umieszczenie tam myśli radosnych. Codziennie od rana widzieć siebie zdrowego, wesołego
wyluzowanego i szczęśliwego. Wiara czyni cuda, tylko najpierw należy uwierzyć , że to czego się bardzo pragnie, to szybciej czy później zostanie dane.
dla rozumnych i zainteresowanych o prawdzie starej jak swiat,o tym co mamy w sasiegu reki,obok siebie i w sobie,i dlatych co chca zrozumiec:
http://www.youtube.com/watch?v=ThRplSGsd-w&feature=related


Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #74 : 2010-02-11, 22:34:22 »

Admin - "Biegam" w pracy czasami 5-10km w ciezkich warunkach(dołowych)....ale aż tyle nie potrzebuje....a przejedzenia nie odczuwałem - kiedyś jadłem 6-7 żółtek ale bywałem głodny, więc stopniowo po trochu zwiekszałem.....a waga powolutku sobie rosła...tak że tego nie zauważałem. Teraz waga znowu leci w dobrym kierunku.
a moze  zamiast dwoch solidnych posilkow kilka mniejszych z zachowaniem proporcji,i przejadania nie bedzie i napadow zarlocznosci rowniez???? Razz
Zapisane
Adiq
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #75 : 2010-02-12, 11:02:22 »

Od poczatku na diecie jem praktycznie 2 posiłki, bo tak mi najlepiej pasuje.
3 posilki jem jedynie jak wstaje wczesnie rano i ide spac pozno w nocy.
Ograniczyłem te posiłki i "o dziwo"  Laughing jestem dalej najedzony  Laughing
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #76 : 2010-02-14, 20:09:05 »

Napady zarlocznosci dopadaly mnie codziennie.Odkiedy stosuje sie do porad  bardzo sympatycznego kolegi  o niku "Baca" wszystko wrocilo do normy. Razz
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #77 : 2015-04-14, 11:28:25 »

Napady zarlocznosci dopadaly mnie codziennie.Odkiedy stosuje sie do porad  bardzo sympatycznego kolegi  o niku "Baca" wszystko wrocilo do normy. Razz

A, to wspaniała wiadomość dla dobrej władzy, wobec tego. Very Happy O "napadach żarłoczności" dobrze byłoby i im wspomnieć. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #78 : 2015-04-14, 11:37:13 »

ok, "adamel" masz racje. Sorry, cierpliwosc jest cnota ............nie pamietam czyja. W mitologii mowia, ze Bogow, no coz nim nie jestem.

W zwiazku z tym sam sie wykluczam. Zycze powodzenia.



 Laughing Laughing Laughing
Moją! To moja jest cnotka. Laughing Laughing Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Jak powstrzymać żarłoczność ????????
« Odpowiedz #79 : 2015-04-14, 12:03:09 »

Jak powstrzymać?  Shocked
Może zakąszać do syta? Wink
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 19 zapytaniami.