forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 21:42:15

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Białko w diecie optymalnej
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 26 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Białko w diecie optymalnej  (Przeczytany 295918 razy)
MariuszM
Go


Email
Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #180 : 2014-09-05, 16:52:19 »

Zbynku - mnie chodzi o materiały Ľródłowe dotycz±ce tego zagadnienia w ŻO i DO, a nie wywody Pana Krupki.
  lek. med. Krzysztofa Krupki który ma swój atut, żywiąc  się optymalnie już ponad 10 lat.

Z pozdrowieniami - zbynek

juz nieaktualne Smile Stosuje diete opracowana na swoje podobienstwo Wink tzw Dieta lek. med Krzysztofa Krupki + cisnienie rzedu1500 hPa oraz chlorek Mg Smile
uaktulniam dla potomnych Very Happy
on jakas ksiazke wchyba nawet wydal. widzialem na allegro
Dokładnie
Fajnie posłuchać czegoś nowego,ciekawego,intrygującego ale......... bez optymalnego wew. marketingu Wink
Podatni, grubawi, dalej schorowani, żadni długiego życia złapią się na to na 100%  Very Happy Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #181 : 2014-09-05, 17:01:41 »


P.S Na przyszłość jaką selekcję zdałoby się wprowadzić na takie spotkania, aby nie mantrować o chorobach,problemach,żarciu non toper. Very Happy
Jeszcze Renię bym odwiedził ze względu na jej sernik, co by podbić białko w diecie Very Happy  Idea Twisted Evil

To przyjeżdżaj Synku... Cool Laughing Sernik jest w lodówce... Cool
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #182 : 2014-09-05, 17:05:38 »

Z zaproszenia na pewno skorzystam. Na chwilę obecną mam pilniejsze wydatki. Rocznica rodziców, I Mamy Wink wesele, a czeba życ. Nie stać mnie na organisch Lebensmittel  Razz Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #183 : 2014-09-05, 17:32:18 »

Atomówki - super określenie.
A z resztą też się zgadzam, mimo, żem nieoptymalny Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55828


Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #184 : 2014-09-05, 18:08:53 »

I całe szczęście, bo jak przejdziesz na opty, to po zawodach. Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #185 : 2014-09-05, 18:12:17 »

Z zaproszenia na pewno skorzystam. Na chwilę obecną mam pilniejsze wydatki. Rocznica rodziców, I Mamy Wink wesele, a czeba życ. Nie stać mnie na organisch Lebensmittel  Razz Laughing

 Very Happy Rozumiem... Confused
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #186 : 2014-09-05, 18:21:02 »

Co się odwlecze, to nie uciecze Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #187 : 2014-09-05, 18:52:22 »

Jasne... Very Happy Ja się nigdzie nie przeprowadzam... Rolling Eyes
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55828


Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #188 : 2014-09-05, 19:00:10 »

No ale plany są - ucieczka na wieś.  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #189 : 2014-09-05, 19:04:29 »

A gdzie Renia Ci wytrzyma na wsi na stałe?  Shocked  Wink
Po miesiącu byłaby nieszczęśliwa, a po pół roku deprecha, że hey.  Cool
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55828


Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #190 : 2014-09-05, 19:12:33 »

No fakt, ani radarów, ani zakorkowanych parkingów, do mechanika daleko....no i nie wiadomo jak z zasięgiem internetu. Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #191 : 2014-09-05, 19:16:51 »

A gdzie Renia Ci wytrzyma na wsi na stałe?  Shocked  Wink
Po miesiącu byłaby nieszczęśliwa, a po pół roku deprecha, że hey.  Cool

Chyba nie... Rolling Eyes Panią do pomocy bym musiała mieć... Cool Pole, ogród, kurnik, może jeszcze chewik mały i koza...Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70419


Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #192 : 2014-09-05, 19:17:21 »

...chlewik...i świnka...
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17078


Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #193 : 2014-09-06, 14:14:07 »

...O dziwo takie osoby mają hoobby, np. paralotniarstwo...
Niebo może pochłonąć. Tymczasem szwajcarzy kombinują na ilu można bywać za dnia szczytach, ciekawe... http://youtu.be/8yns694E5Qg  Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #194 : 2014-09-28, 21:06:47 »

Tak to widzę stad, gdzie siedzę.. Wink
Irytuje mnie podpinanie się pod "sławę" Cesarza, aby..... $ kwitł  Confused
Cesarz przemówił  w liście do wdzięcznych ludzi z tych/Tych(miasto, o ile pamieć mnie nie myli), co są uśmiechnięci na co dzień,że od biednych nie bierze nic. Od bogatych bierze bardzo dużo, a wdzięczność która miała spłynąć na Cesarza przeznaczyć na zakup świni-opowieść autentyczna. Ludzie z "tych" "prostych" Wink zdawali sobie sprawę z tego,że na odległość się nie leczy (list,ponieważ złośliwość natury nie pozwoliła na spotkanie w 4 oczy) i biorą sprawy w swoje ręce. DO tej pory mają się świetnie, chyba już 25 lat szamiąc tego podarowanego świniaka "bez" tocznia rumieniowatego Wink

Wmawianie ludziom,że są na tyle puści i głupi,że nie są/nie będą wstanie rozwiązać własnych problemów samodzielnie (brak instynktu samozachowawczego) budzi mój sprzeciw jako sapiens.  Confused Laughing DO homo mi daleko Razz
Choć jak słucham/widzę,co "wygadują" osoby na takich spotkaniach. Wcale a wcale się nie dziwię,że jest jak jest.Zboże be, jajka i mięso markietowe be,cukier be,owoce be, wszystko musi być nisko Ww-nawet % Wink  , a żyć czeba! Laughing Cool. Gdy doda się do tego formuły 0,8;300;30; dopada mnie deprecha bez względu na porę roku. Wink  Rolling Eyes Twisted Evil
Na całe szczęście w tym tyglu ludzi zawsze znajdą się tzw. "atomówki" z uśmiechem od ucha do ucha, co o proporcjach,gramach i żarciu nie nadają non stop. O dziwo takie osoby mają hoobby, np. paralotniarstwo Very Happy
Pozdro dla Władka

P.S Na przyszłość jaką selekcję zdałoby się wprowadzić na takie spotkania, aby nie mantrować o chorobach,problemach,żarciu non toper. Very Happy
Jeszcze Renię bym odwiedził ze względu na jej sernik, co by podbić białko w diecie Very Happy  Idea Twisted Evil


Ale o kettlach zagaić można?  Wink Znaczy, da się? Very Happy Chcesz się zabawić, wszystko co żre i dobrze dycha jakoś nie narzeka na imprezach i bawi się na całego. Nie wiadomo kto od kogo ten styl zrzyna ozdrowiali od zdrowych, a może jest odwrotnie. Wink Wygląda to tak: "ożywają" coś zadeklarują, gdzieś się obnażą, zgaduję- fejsik, ytek, blogi, nibystronki, pogrzebią patyczkiem po ścianie, rozumiem i akceptuję to(nauka po odnowie), że w pierwszej kolejności chcą się bawić, opowiadać, rozpowiadać, spowiadać, w izolatkach, jawnie. A przecież mieli zwyczajnie wyzdrowieć i wziąć się do pracy, póki co tylko po to, aby już rozbawieni i zdrowi nadal mogli to robić w oczekiwaniu na kolejnych ozdrowieńców. Mam wrażenie, że na kogoś czekają- na Pasterza, Kapłana, Boga, Kosmitę, Olewusa. Shocked Jakby byli przy kolejnym, teraz już zdrowym, korycie. Confused

Para ... para co? Jeśli nie samoróbka, to tanie nie jest. Wink

P.sssyt.
Całkiem niedawno dowiedziałem się o fantastycznym zajęciu na stare lata, zdaje się, że przeznaczone dla pasterzy, bądź kapłanów. Wink Very Happy Laughing
P.ssyt. two
"Selekcja" to nie to samo co "eksterminacja", czy jednak "wsio ryba"?... !
Według mnie białka masz dość, bo ... "puchniesz". Wink Very Happy Laughing Razz @Reni sernik też. Wink
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #195 : 2014-09-28, 21:20:18 »

Puchne, poniewaz jadam za malo weglowodanow, to przez te kortykosteroidy :p Ne wiesz o tym jeszcze?? Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #196 : 2014-09-28, 22:04:11 »

 Very Happy
Ponoć silnoręcy tym sposobem całkiem, całkiem puchną. Wink To tym pierwszym sposobem. Very Happy
A o tym drugim ...pewnie, że nie wiem! Rozumiem. Laughing Razz
Niekiedy serniki też tak potrafią, jak się białko zbytnio nadmucha- pewnie po to, żeby "na dłużej" starczyło. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #197 : 2014-09-30, 17:35:03 »

Tak to widzę stad, gdzie siedzę.. Wink
Irytuje mnie podpinanie się pod "sławę" Cesarza, aby..... $ kwitł  Confused
Cesarz przemówił  w liście do wdzięcznych ludzi z tych/Tych(miasto, o ile pamieć mnie nie myli), co są uśmiechnięci na co dzień,że od biednych nie bierze nic. Od bogatych bierze bardzo dużo, a wdzięczność która miała spłynąć na Cesarza przeznaczyć na zakup świni-opowieść autentyczna. Ludzie z "tych" "prostych" Wink zdawali sobie sprawę z tego,że na odległość się nie leczy (list,ponieważ złośliwość natury nie pozwoliła na spotkanie w 4 oczy) i biorą sprawy w swoje ręce. DO tej pory mają się świetnie, chyba już 25 lat szamiąc tego podarowanego świniaka "bez" tocznia rumieniowatego Wink...

Siedzisz, siedzisz. Paliwa przemieszałeś, bo Ty teraz cwany Silnoręki mój. Neutral
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #198 : 2014-12-11, 15:01:55 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Białko w diecie optymalnej
« Odpowiedz #199 : 2014-12-11, 15:24:16 »

A Kwaśniewski, odkąd pamiętam, zalecał przeważnie 0,8g białka na kg wagi należnej, co i tak nie przeszkadza twierdzić niektórym, że ponoć "formuła 30g" jest najważniejsza.  Rolling Eyes Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 ... 26 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.098 sekund z 19 zapytaniami.