forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 15:41:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
660265 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  okropna neurastenia!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: okropna neurastenia!  (Przeczytany 8743 razy)
hutshi
Go


Email
okropna neurastenia!
« : 2010-01-24, 18:44:09 »

witam  mam 24 lata

choruję od ponad 2 lat na tę okropną chorobę która zamieniała moje życie w koszmar  żaden ale to żaden lekarz mi nie pomógł  Confused
dopiero jak trafiłam do optymalnego zdarzył się cud
zdrowie zniszczyłam cukrem który jadłam w ogromnych ilościach ....
mrowienie w całym ciele sztywne ręce
duszenie się ciągłe zmęczenie i tp
na ŻO jestem od pól roku i nieraz mam  napady na słodkie ale raz na jakiś czas a nie codziennie .....
mój stan zdrowia znacznie się poprawił mogę normalnie funkcjonować  ale to jeszcze nie to
chciałabym się tu dowiedzieć czy ktoś miał podobny przypadek i jak wychodzi z tej okropnej  choroby lub jak udało mu się i po jakim czasie wyleczyć

dziękuję za odpowiedzi



Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70487


Odp: okropna neurastenia!
« Odpowiedz #1 : 2010-01-24, 22:32:16 »

Zgadzam się z Tobą, że neurastenia jest bardzo utrudniającą życie chorobą - wręcz czyniącą życie koszmarem. Ja praktycznie od dziecka miewałam stany lękowe. Gdzieś tak przez 25 lat, dorosłego życia próbowałam pozbyć się tego paskudztwa, ale zamiast po zalecanej przez lekarzy diecie, lekach, suplementach, ziołach, czy terapiach psychologicznych - się poprawiać - tylko dochodziły nowe schorzenia (zaburzenia rytmu serca i choroba tarczycy). Dopiero jak poznałam Dietę Optymalną wiedziałam, że jeśli ona mi nie pomoże - to już nic, bo to jest coś zupełnie przeciwnego do wszystkiego co wcześniej mi zalecano. No i przekonałam się , że to jest TO. Lekka poprawa była prawie natychmiastowa i stopniowo się powiększała, tak, że po trzech miesiącach byłam praktycznie już w dobrym stanie zdrowotnym. Wszystkie choroby się cofały i stan zdrowia poprawia się nadal. W pewnym stopniu na pewno przyśpieszyły poprawę zdrowia prądy selektywne.
Zapisane

hutshi
Go


Email
Odp: okropna neurastenia!
« Odpowiedz #2 : 2010-01-25, 12:21:59 »

ja też była i u psychologów u psychiatrów nie stwierdzono u mnie choroby psychicznej,przepisywano mi tylko jakieś drogie leki(  rexetin ,
singulair co prawda ten singulair pomógł mogłam oddychać ale to nie zmieniało faktu ze dalej czuję się fatalnie to było tylko takie zagłuszanie

i tak samo jak Ty Reniu pomyślałam sobie że optymalny lekarz będzie moją ostatnią deską ratunku ..
i tak też się stało na dzień dobry prądy selektywne 10 zabiegów po pół godziny i rezygnacja z cukru i już po 4 dniach poprawa!!
przez miesiąc mnie do słodkiego nie kusiło  Very Happy zaczęłam nabierać sił objawy ustępowały no cud!!!!!
już nie miewam bólów gardła   !!  wiem że przede mną jeszcze długa droga do całkowitego wyzdrowienia ale nie zamierzam rezygnować z tego niskowęglowodanowego żywienia bo tyle korzyści mi ono przynosi!!!! owszem czasami potrafię zjeść czekoladę batonik....
ale wraca ból gardła i to mnie motywuje by znowu przestać ! ok dzisiaj zjem ale potem przez cały tydzień nic z słodkości
owszem używam cukru do dosładzania np lodów optymalnych ale jest to cukier trzcinowy brązowy lub xylitol

ale w ogóle nie ciągnie mnie to pustych ptysiów żelków i cukierków gdzie był tylko sam cukier ;/  owoców nie jadam albo baaardzo rzadko
napady na słodkie mój lekarz wytłumaczył mi  że powodowane są ze stresu

kto by pomyślał  sposobem od uwolnienia się wszelkich chorób jest ograniczenie WG ??

Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.