forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 14:16:34

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660584 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 50 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.  (Przeczytany 375565 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #40 : 2010-09-07, 22:43:23 »


No i tam można przeczytać, przy okazji, perfidne kłamstwa Pana Witolda... Mad Nie każdy dba o godność.. Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #41 : 2010-09-07, 22:56:36 »

Powiedzmy sobie szczerze,pan Witold zrobił z niego szmatę,a ten pajac wskoczył do kubła z brudną wodą i sam sobą wytarł podłogę .

To już lepiej mógł się zatrzasnąć (tylko tak, żeby mu wieko palców nie przygniotło)  Laughing i wstydu sobie oszczędzić.. Laughing
Zapisane

Iga
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #42 : 2010-10-14, 19:33:52 »

Coraz rzadziej w sumie zaglądam na tamto forum,ale tak sobie zajrzałam i co widzę? http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=17947&postdays=0&postorder=asc&start=0
Zastanawia mnie w sumie ta ślepota.Jak można nie widzieć tego ,ile farmacja poczyniła szkód jeśli chodzi o zdrowie ludzkie.Czemu tym się nie zajmą ci ludzie z takim samym entuzjazmem, z jakim zajmują się krytykując DO.A może to nie ślepota,a celowe działanie?
Przecież na litość Boską na DO nie przechodzą ludzie super zdrowi,a ludzie ,którym farmacja doszczętnie zniszczyła zdrowie-miało być dobrze,a było coraz gorzej.
Często jest przecież tak,że lekarz zapisuje jeden lek,a po kilku miesiącach musi dołożyć następny,bo ten pierwszy przykładowo osłabił wątrobę.Po roku pacjent już przyjmuje kilka leków,bo jeden niby jedno leczy,ale szkodzi na drugie itd.I to jest takie dobre?
Nie widać w tym nic złego?
Czego ci ludzie oczekują? Nieśmiertelności? No pukniejcież się w swoje łepetyny i zajmijcie się czymś pożytecznym,bo za chwilę będą nas chcieli zachipować i ten ,kto nie będzie chciał ,znajdzie się poza systemem i po nim.
Elyta DD,koń by się uśmiał  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #43 : 2010-10-14, 20:14:53 »

http://www.kapitalizm.org/?action=show_article&art_id=6705

W tym podanym tam artykule Mariusza Waszaka kipi sama nienawiść i zawiść do Dr. Kwaśniewskiego i DO.

Od początku czytania przeze mnie tego forum DD, odczuwałam, że tam praktycznie żadnej diety się nie propaguje (jest tam taka różnorodność dietetyczna, że nie wiadomo na czym to LC polega i chyba oni sami nie wiedzą) tylko to forum jest prowadzone przez Pana JW w celu krytykowania DO i jej Twórcy. Oj boli kogoś to odkrycie DO, oj boli...
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #44 : 2010-10-14, 20:20:12 »

O właśnie, zamiast się zająć pomaganiem innym, skoro już sami już dostali, znaleźli, to robią wycieczki z pretensjami o niewiadomo co. A kto wie na czym im tak naprawdę zależy...
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #45 : 2010-10-14, 20:23:27 »


Tak się zastanawiam czy Pan JW ma jakieś sumienie..chyba podobne jak przedstawiciele firm farmaceutycznych.. dla których własny biznes jest ważniejszy niż zdrowie a nawet życie innch ludzi. Przecież przez takie krytykowanie i ośmieszanie DO, odstrasza on ludzi od tego modelu żywienia, przez co sporo osób z różnymi chorobami traci szansę na wyleczenie..
Wiem, że ja jestem taka staroświecka i o jakimś tam sumieniu piszę. Teraz sporo osób w miejscu przeznaczonym na serce..ma kalkulator.. Sad
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #46 : 2010-10-14, 20:28:49 »

Renia, dokładnie tak jest jak piszesz. Wystarczy że straszą i stręczą lekarze, farmaceuci... a tutaj proszę niby staramy się o zdrowie, a wychodzi że tak naprawdę odstraszamy innych. Czysty kapitalizm, samo dobro.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #47 : 2010-10-14, 20:33:42 »


Ja DO poznałam przez Internet i zanim ją zastosowałam przeczytałam też krytykę jej na forum DD i to mnie tym bardziej zastanowiło, że ta dieta musi być bardzo ważna i niezwykła, że tak zaciekle ją krytykują - byle czym by sobie głowy nie zawracali. To mnie tylko dodatkowo zmobilizowało.
Zapisane

wloczykij
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #48 : 2010-10-14, 20:41:49 »

No tak, ale co innego ŻO (czyli odżywianie w zdrowiu), a co innego DO (dla chorych). To co piszą na temat dra Kwaśniewskiego na DD jest bardzo niefajne niestety, ale to straszenie przypadkami Morgano czy prezesa Janego jest jednak czynnikiem niekorzystnym dla tych ewentualnych przyszłych optymalnych.
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #49 : 2010-10-14, 21:45:05 »

Piotr Błotnicki jest herbowy .Chyba herbu "żołcisieulewa" . Co za ludzie.Do roboty by sie wzięli.Tam,pod apteki ujadać,a nie na coś ,co uratowało życie wielu ludziom.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #50 : 2010-10-14, 22:10:18 »

Styl pisania pana Błotnickiego - wypisz wymaluj - sam..Jaśnie Wielmożny.. (JW)
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #51 : 2010-10-14, 22:26:02 »

Skoro Pan Witold ciągle okazuje wrogość i zawiść w stosunku do Dr. Kwaśniewskiego i do DO - wypisuje kłamstwa o szkodliwości DO nawet sugerując (raczej pisząc w prost), że jest ona dietą skracającą życie...wcale nie zdziwiłabym się gdyby posunął się do takich podstępnych posunięć i pod fałszywym nickiem wyżywał się na Diecie Optymalnej i Dr. Kwaśniewskim..Co tam jego obchodzą ludzie, którzy dawno już by nie żyli, gdyby nie DO.. Rolling Eyes
Zapisane

Libertador
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #52 : 2010-10-15, 01:14:44 »

http://www.kapitalizm.org/?action=show_article&art_id=6705

W tym podanym tam artykule Mariusza Waszaka kipi sama nienawiść i zawiść do Dr. Kwaśniewskiego i DO.

Od początku czytania przeze mnie tego forum DD, odczuwałam, że tam praktycznie żadnej diety się nie propaguje (jest tam taka różnorodność dietetyczna, że nie wiadomo na czym to LC polega i chyba oni sami nie wiedzą) tylko to forum jest prowadzone przez Pana JW w celu krytykowania DO i jej Twórcy. Oj boli kogoś to odkrycie DO, oj boli...

Nie zauwazylem nienawisci, raczej uszczypliwosc.
No i fakt, ze dr Lutz dozyl 97 lat, a na swoja diete przeszedl w wieku ok. 40 lat o czyms swiadczy. Dla porownania dr Kwasniewski zaczal kombinowac przy swojej w wieku ok. 30 lat wiec o 10 lat dluzej mogl cieszyc sie zdrowiem. Teoretycznie zatem organizm jego jest lepiej przystosowany bo o 10 lat krocej podtruwano go weglowodanami.
Ja tam tych z DD nie czytuje, ale skoro Lutz cos osiagnal, czy to na sobie, czy swoich pacjentach, to chyba nie mozna mowic ze zbladzil. Co innego gdy naprzeciw JK stawia sie jakiegos Ponomarenko, o ktorym nic nigdy nie slyszalem, a ktorego "wiedze" stawia sie ponad wiedza JK.
Ale ci bogowie, filozofowie, starozytne ksiegi i insze tez, raczej nie pomagaja w rozpropagowaniu ZO.

PS. nie wiedzialem Reniu ze czytujesz WiK, nie wiedzialem ze ktokolwiek z tego forum poza mna to czytuje.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #53 : 2010-10-15, 07:33:21 »

Ale ci bogowie, filozofowie, starozytne ksiegi i insze tez, raczej nie pomagaja w rozpropagowaniu ZO.

Ale o tych bogach, filozofach, starożytnych księgach nie ma nic napisane w Żywieniu Optymalnym.
A skoro nie ma, to kto robi wodziankę z mózgu podatnym?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #54 : 2010-10-15, 07:54:42 »


Nie zauwazylem nienawisci, raczej uszczypliwosc.
No i fakt, ze dr Lutz dozyl 97 lat, a na swoja diete przeszedl w wieku ok. 40 lat o czyms swiadczy. Dla porownania dr Kwasniewski zaczal kombinowac przy swojej w wieku ok. 30 lat wiec o 10 lat dluzej mogl cieszyc sie zdrowiem.


Libertator a słyszałeś o tym, że w 2000 r. W. Lutz przeszedł na proporcje żywieniowe, jakie Dr. Kwaśniewski odkrył?
A czytałeś artykuł, w którym Lutz pochwala osiągnięcia Dr Kwaśniewskiego?
Nie wyczułeś nienawiści w tamtym artykule? Po co zatem było tam porównanie, że Lutz nie powoływał się na kosmitów, jak ktoś inny (mógł już chociaż podać nazwisko kto....).
Jeśli uważasz dietę W. Lutza za lepszą to nie widzę przeszkód, żebyś ją zastosował..
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #55 : 2010-10-15, 08:01:29 »


No i fakt, ze dr Lutz dozyl 97 lat, a na swoja diete przeszedl w wieku ok. 40 lat o czyms swiadczy. Dla porownania dr Kwasniewski zaczal kombinowac przy swojej w wieku ok. 30

Czyli Lutz przeszedł na dietę, a Dr Kwaśniewski zaczął kombinować...no no no.. ładnie to wykombinowałeś..

A nie przyszło Ci czasami do głowy, że Dr. Kwaśniewski DO opracował na podstawie nauki i każde stwierdzenie udowodnił teoretycznie i sprawdziło to się praktycznie na zwierzętach i na ludziach...
Ale niektórzy tego nie chcą widzieć...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #56 : 2010-10-15, 08:07:33 »


Na forum DD chwalą dietę W. Lutza, ale chyba żadna osoba jej tam nie stosuje, każdy tam praktycznie odżywia się inaczej..
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #57 : 2010-10-15, 08:37:09 »

Jak już się tak rozpisałam to dodam jeszcze, że dieta W. Lutza nie jest żadną alternatywa dla DO, wręcz można być na niej, co jednocześnie może zgadzać się z DO i odwrotnie - można być na DO i nie wchodzić w kolizję z zaleceniami Lutza. Tutaj, na tym polu, w ogóle nie ma się o co kłócić. Złośliwości są bardziej na polu interpersonalnym, niż naukowym. Brak konkretnych argumentów.
Dieta Dr Kwaśniewskiego tym się różni głównie od zaleceń W. Lutza, że jest dopracowana w każdym szczególe i w każdym składniku pokarmowym - dodatkowo jest dostosowana i sprecyzowana dla prawie wszystkich schorzeń. W diecie Lutza jest tylko wymóg aby ograniczyć węglowodany do max. 72g dziennie i praktycznie reszta to jest "róbta co chceta".
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #58 : 2010-10-15, 09:20:48 »

Spokojnie, to tylko autoreklama Miarusza Waszaka. Szkoda czasu...
Zapisane
Iga
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #59 : 2010-10-15, 09:37:17 »

Spokojnie...
Smile Ano Właśnie .
Czas zweryfikuje te wszystkie poczynania.
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 50 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 19 zapytaniami.