forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-27, 10:39:06

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660475 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 50 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.  (Przeczytany 375486 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70523


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #360 : 2011-02-18, 13:57:01 »


Ale rzucili się na to jak stado zgłodniałych hien na padlinę... Laughing
Zapisane

WojciechS
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #361 : 2011-02-18, 14:13:05 »

...zeby nie wygladalo to na podpuche...

Ale płaska kiszka siem łod razu zbystrzyła i nam zepsuła zabawę...  Sad
Tera jestem tam już spalony! Crying or Very sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70523


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #362 : 2011-02-18, 14:35:57 »

Lubi tutaj zaglądać - chyba po te komplementy od Ciebie... Laughing Ty chyba nie tylko " łysola"  kochasz... Laughing  Mr. Green
Zapisane

zeto555
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #363 : 2011-02-18, 15:05:05 »

Wojciech- zupelnie niepotrzebne i dziecinne zagranie, brak slow, po co to ?
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #364 : 2011-02-18, 15:24:59 »

Żebyś miał o czym dyskutować w sandboxsie...
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #365 : 2011-02-18, 15:26:32 »

Chwilunia, a może to jednak nie ja... Shocked  Sad    Laughing Laughing Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #366 : 2011-03-22, 07:24:15 »

Chętnie drodzy forumowicze z Dobrej Diety wrzuciłbym kilka swoich zdjęć i nie tylko do sieci, aby zaspokoić waszą ciekawość, ale nie chcę sobie prywatności zmarnować we Włocławku. To takie przyjemne, gdy idę ulicą i nikt mnie nie nagabuje swoimi problemami zdrowotnymi. Nikt nie wie kim jestem z wyjątkiem tych, co powinni i bardzo dbam o ten stan.
Jednakże, gdyby się okazało, że jednak będę zmuszony startować do EP, ponieważ będzie wymagać tego dalsze propagowanie diety niskowęglowodanowej Taty, to może za rok, będę na pierwszych stronach tabloidów.
Chętnych do współpracy w tym ewentualnym przedsięwzięciu serdecznie zapraszam do aktywnego udziału, gdyż dla wspólnego dobra, powinno się ochudzić Europę.

Z niskowęglowodanowym pozdrowieniem
          Tomasz Kwaśniewski
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70523


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #367 : 2011-03-22, 07:51:00 »

Oni się martwią Twoją "nadwagą"  Laughing . Zamiast szukać wyimaginowanych "problemów", mogliby się lepiej spokojnie bawić w swoim sandboxie... albo spróbować pobić Twój wynik w bieganiu... Very Happy Nawet na fotce w "Optymalnych" sprzed dwóch lat widać, że jesteś szczupły...Zresztą...czego po nich można się spodziewać? Ich specjalnością jest wyśmiewanie personalne zamiast dyskusji na podstawie argumentów. Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70523


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #368 : 2011-03-22, 09:50:03 »

Pamiętam jak kiedyś pisali, że książki "Odpowiedzi na listy" dr. Kwaśniewskiego są zbiorem wymyślonych listów i odpowiedzi przez samego Autora. Nie wiem jak takie bezpodstawne oszczerstwa można wypisywać - zabierając tym samym szansę na wyleczenie tym, którzy w te oszczerstwa uwierzą i nawet pomimo ciężkiej choroby, nie "zaryzykują" DO. Teraz są wypowiedzi wyleczonych osób na YuoTube, ale to pewnie są tylko "podpłacone osoby"... Confused Szkoda, że  takie kłamstwa można bezkarnie w Internecie (i nie tylko w Internecie) rozpowszechniać... Confused
Zapisane

kristan
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #369 : 2011-03-22, 12:55:57 »

Chętnie drodzy forumowicze z Dobrej Diety wrzuciłbym kilka swoich zdjęć i nie tylko do sieci, aby zaspokoić waszą ciekawość, ale nie chcę sobie prywatności zmarnować we Włocławku. To takie przyjemne, gdy idę ulicą i nikt mnie nie nagabuje swoimi problemami zdrowotnymi. Nikt nie wie kim jestem z wyjątkiem tych, co powinni i bardzo dbam o ten stan.
Jednakże, gdyby się okazało, że jednak będę zmuszony startować do EP, ponieważ będzie wymagać tego dalsze propagowanie diety niskowęglowodanowej Taty, to może za rok, będę na pierwszych stronach tabloidów.
Chętnych do współpracy w tym ewentualnym przedsięwzięciu serdecznie zapraszam do aktywnego udziału, gdyż dla wspólnego dobra, powinno się ochudzić Europę.

Z niskowęglowodanowym pozdrowieniem
          Tomasz Kwaśniewski

Na polityce się nie znam , ale stronka www do dyspozycji.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #370 : 2011-03-22, 13:40:10 »

"kristan"
Mnie polityka zupełnie nie interesuje, ale coś dobrego dla rolnictwa i konsumentów żywności, mógłbym zaproponować.
Dziękuję serdecznie za propozycję współpracy. Z pewnością, jeśli zajdzie taka potrzeba, dobrze to wykorzystamy.
Zapisane
WojciechS
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #371 : 2011-03-22, 14:31:35 »

Wiele dobrego słyszałem o wyjątkowej kulturze Pana Janego, a tu potwierdzenie od samego Witolda - http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=169658&highlight=#169658
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #372 : 2011-03-22, 14:50:21 »

"kristan"
Mnie polityka zupełnie nie interesuje, ale coś dobrego dla rolnictwa i konsumentów żywności, mógłbym zaproponować.
Dziękuję serdecznie za propozycję współpracy. Z pewnością, jeśli zajdzie taka potrzeba, dobrze to wykorzystamy.

Cieszę się - pozdrawiam.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70523


Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #373 : 2011-05-08, 08:07:57 »

Na forum DD można wszystkie diety propagować (nawet najbzdurniejsze) oprócz "szkodliwej" Diety Optymalnej. Jest oficjalny zakaz w tej sprawie, napisany bardzo przejrzyście..."jeśli ktoś chce tutaj propagować DO to wypad".  Pan Witold jest bardzo troskliwy o swoich czytelników... Mad


http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?t=18500&start=150
Zapisane

Alan Bullock
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #374 : 2013-02-16, 15:18:40 »

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #375 : 2013-02-16, 15:21:46 »

Ale co winne to źrebię, którego żadna inna kobyła nie chce!  Confused
Zapisane
Optymalny Farmer
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #376 : 2013-05-04, 02:33:41 »

Ja mysle ze na cukrzyca.org optymalnych banuja jeszcze szybciej .Jedno slowko na temat mozliwosci wyleczenie z cukrzycy.
Od razu MOWA NIENAWISCI ,politycznie niepoprawny i takie dyrdymaly .Powiedzieli mi ze mam zakwaszony organizm
A ja im ze oni maja zakwaszone muzgi .I to wystarczylo
Zeczywiscie tam duzo lemingow cukrzycowych .Nie ma mowy  o jakis tam wyleczeniu Naukowo nie udowodnione i basta

Na DD mnie jeszcze nie zbanowali ,ale tam nuda wiec zadko zagladam ,zawsze mi sie obrywa o bledy ,ale im mowie ze jestem kuzynem waszego Prezdenta dr Bul K. wiec mam prawo to robic ,rodzinne .Ciekawe co on zrobi z czekoladowym orlem niby .Chyba jego polowica da rade go zjesc przy jednym posiedzeniu
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #377 : 2013-12-06, 11:35:32 »

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=231322#231322 -  "Całkiem niedawno pełnomocnicy Kwaśniewskich chcieli sądownie zamknąć tę stronę. Wcześniej wnioskowali w sądzie o zlikwidowanie miesięcznika Optymalnik. Nie wyprą się tego.
 JW"

Zaprzeczam zdecydowanie.
Tomasz Kwaśniewski.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #378 : 2013-12-06, 11:43:18 »

http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=231322#231322 -  "Całkiem niedawno pełnomocnicy Kwaśniewskich chcieli sądownie zamknąć tę stronę. Wcześniej wnioskowali w sądzie o zlikwidowanie miesięcznika Optymalnik. Nie wyprą się tego.
 JW"

Zaprzeczam zdecydowanie.
Tomasz Kwaśniewski.
Za takie oszczerstwa, można wnioskować sądownie o zamknięcie ust temu kmiotkowi (oczernianie)  Laughing Laughing
Nowa choroba z przełomu XX-XXIw "Kwaśniewscy"  Cool Laughing Wink Leczyć tylko tuściem   Smile
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Chamskie zachowanie i banowanie na forum DobraDieta.
« Odpowiedz #379 : 2013-12-06, 11:47:10 »

Nie rozumiem jak można posuwać się do takiej niegodziwości, choć to co napisał Panu Prezesowi Janemu, definitywnie zdyskwalifikowało go u osób, które znają treść tego maila!
Zapisane
Strony: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 50 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 20 zapytaniami.