forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 10:40:32

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658436 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Cukrzyca. Zróbcie coś!
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 20 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Cukrzyca. Zróbcie coś!  (Przeczytany 219739 razy)
mark
Go


Email
Cukrzyca. Zróbcie coś!
« : 2006-01-22, 10:57:50 »

Przez przypadek trafiłem na stronę cukrzyków

http://forum.diabetica.kylos.pl/index.php

Przejrzałem strony i forum dyskusyjne,
okazuje się że ani słowa o diecie optymalnej.

Apeluję do optymalnych aby ktoś tam regularnie wrzucał
kilka słów prawdy być może uda się kogoś wyrwać
z tej groźnej przecież choroby. Może być trudno
bo na stronie dużo reklam lekarstw i sprzętu, więc
zapewnie moderatorzy niezbyt przychylnie będą patrzeć
na kogoś kto chce "zlikwidować" klienta sponsorom.
Ja juz się zarejestrowałem.

Mark
opty od I.2003
Zapisane
Makot-ka
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #1 : 2006-01-22, 11:29:02 »

No pewnie Exclamation
Wszystkich tych cukrzyków do "klatek" i chów zamknięty, aż się nie wyleczą, bo z jakiej racji podatnicy "solidarnie" mają robić zrzutkę na ich głupotę Question.
Zapisane
andrzejkowy
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #2 : 2006-01-23, 11:23:51 »

Przez przypadek trafiłem na stronę cukrzyków

http://forum.diabetica.kylos.pl/index.php

Przejrzałem strony i forum dyskusyjne,
okazuje się że ani słowa o diecie optymalne
j
.



Mark
opty od I.2003


Pewnie nie czytałeś tego forum cukrzyków gdzie poruszanie diiety dr KWAŚNIEWSKIEGO jest zabronione. Co Admin będzie miał do powiedzenia chorym na cukrzycę jeśli wcześniej czy póżniej nauka potwierdzi  słusznośc stosowania DO .Czy bedzie odpowiadał za utrzymywanie ich w niewiedzy. Z drugiej strony  forum jest sponsorowane przez  lobby producentów leków przeciwcukrzycowych. A oto wyciąg z regulaminu forum.


j.magiera Płeć:Mężczyzna



Wiek: 20
Dołączył: 16 Kwi 2002
Posty: 595
Skąd: Kraków
   
PostWysłany: 19-01-2006, 10:54   Regulamin Forum Moja Cukrzyca    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem
Regulamin Forum Moja Cukrzyca

wersja 2.1

I. Postanowienia ogólne

1. Stworzenie wątku oraz napisanie wiadomości na Forum Moja Cukrzyca oznacza akceptację niniejszego Regulaminu.

2. Na Forum Moja Cukrzyca mogą pisać tylko zarejestrowane osoby. Aby dokonać rejestracji należy wejść na stronę http://forum.akcjasos.pl/profile.php?mode=register.

3. Forum Moja Cukrzyca przeznaczone jest dla osób chorych na cukrzycę, ich najbliższych i przyjaciół oraz dla wszystkich zainteresowanych cukrzycą.

4. Na Forum Moja Cukrzyca nie wolno używać słów powszechnie uznanych za obraźliwe, dyskryminować uczestników ze względu na płeć, wiek, rasę i przekonania religijne. Użytkownicy nawet w zapale dyskusji nie powinni zapomnieć o należytym każdemu człowiekowi, również adwersarzowi, szacunku. Posty nie spełniające tego warunku mogą zostać usunięte bez ostrzeżenia.

5. Na Forum Moja Cukrzyca należy zachować netykietę i porządek. Oznacza to, że nie będą tolerowane żadne kłótnie, "wojny", przekleństwa i wypowiedzi "offtopic" (nie na temat).

6. W przypadku częstego naruszania zasad, niekulturalnego zachowania konto takiego użytkownika na Forum i jego adres IP mogą być zablokowane.

7. Na Forum Moja Cukrzyca zabronione jest rozpowszechnianie metod leczenia uznawanych w świetlne obowiązującej wiedzy medycznej za szkodliwe – a w szczególności poruszania tematu diety optymalnej. Wątki zachęcające do stosowania tej diety będą blokowane, kasowane, a użytkownicy wypraszani z Forum (większość użytkowników Forum Moja Cukrzyca nie toleruje tego tematu, jeżeli chcesz o tym porozmawiać znajdź sobie inne Forum).

8. Administratorzy i moderatorzy Forum Moja Cukrzyca nie ponoszą odpowiedzialności za treść postów użytkowników.
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #3 : 2006-01-23, 11:27:06 »

A lobby farmaceutyczne ma się dobrze.... Sad
Zapisane
toan
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #4 : 2006-01-23, 15:18:43 »

W/g współczesnych poglądów medycznych cukrzyca jest chorobą NIEULECZALNĄ. Jeśli przeczą temu fakty - tym gorzej dla faktów. I to by było na dziś tyle...
Zapisane
mark
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #5 : 2006-01-23, 18:09:00 »

Hej!

Pewnie nie czytałeś tego forum cukrzyków gdzie poruszanie diiety dr KWAŚNIEWSKIEGO jest zabronione. Co Admin będzie miał do powiedzenia chorym na cukrzycę jeśli wcześniej czy póżniej nauka potwierdzi  słusznośc stosowania DO .Czy bedzie odpowiadał za utrzymywanie ich w niewiedzy. Z drugiej strony  forum jest sponsorowane przez  lobby producentów leków przeciwcukrzycowych. A oto wyciąg z regulaminu forum.

Andrzeju, chyba coś pomyliłeś! Podałem link do zupełnie innego forum:
http://forum.diabetica.kylos.pl/index.php
byłeś tam??
Zapisane
Makot-ka
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #6 : 2006-01-23, 18:26:16 »

Gdyby Dieta Optymalna leczyła odciski albo wrastanie paznokci u nóg, to lek.med. Kwaśniewski byłby może "strawny" dla "nauki polskiej". Ale tyle nieuleczalnego -wyleczalnego Shocked Laughing Laughing Laughing A jak się będzie w przyszłości tłumaczyć tych znamienitych 30-tu profesorów z obecnym Min. Zdrowia na czele?, że o "internetowych" krytykantach nie wspomnę Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Zapisane
andrzejkowy
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #7 : 2006-01-24, 21:06:47 »

Hej!

Pewnie nie czytałeś tego forum cukrzyków gdzie poruszanie diiety dr KWAŚNIEWSKIEGO jest zabronione. Co Admin będzie miał do powiedzenia chorym na cukrzycę jeśli wcześniej czy póżniej nauka potwierdzi  słusznośc stosowania DO .Czy bedzie odpowiadał za utrzymywanie ich w niewiedzy. Z drugiej strony  forum jest sponsorowane przez  lobby producentów leków przeciwcukrzycowych. A oto wyciąg z regulaminu forum.

Andrzeju, chyba coś pomyliłeś! Podałem link do zupełnie innego forum:
http://forum.diabetica.kylos.pl/index.php
byłeś tam??

 Nie pomyliłem  się , dałem Ci specjalnie  przykład drugiego forum  gdzie temat  DO jest nie tylko przemilczany ale  jest zabroniony.

Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #8 : 2006-06-18, 20:40:59 »

Oni nawet nie chcą zarejestrowac mojego podpisu. Optymalna!
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #9 : 2006-06-19, 00:49:26 »

wpisałam się
http://forum.diabetica.kylos.pl/viewtopic.php?t=1668
a oni chcą wezwa jakieś pogotowie karmelkowe!!!
Grupa tam słodzi nawet kiełbasę.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #10 : 2006-06-20, 00:00:37 »

 Nieprawdopodobne !!!

      "Moja Cukrzyca " !!! Czy widzicie ?? Ci ludzie tak zżyli się ze swoim katem, że zaczynają nie dość , że go akceptować, to jeszcze bronić  !! Nazewnictwo określające chorobę jako własność. Prawie, że chlubną własność !! Panie doktorze Kwaśniewski, świat faktycznie jest "odwrócony" . Umysły prawie w całości wyprane z rozsądku. Ludzie ze wspomnianego wyżej forum chorych na cukrzycę mają mentalność niewolników, taką o jakiej pisał NIetzsche. Gromadzą się pod wspólnym sztandarem niemocy, bezradności, miernoty i słabości. Straszne !!!! I umacniają się własną słabością. Kurcze pieczone, coś mi to przypomina !

Tomek
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #11 : 2006-06-20, 00:32:36 »

Nieprawdopodobne !!!

      "Moja Cukrzyca " !!! Czy widzicie ?? Ci ludzie tak zżyli się ze swoim katem, że zaczynają nie dość , że go akceptować, to jeszcze bronić  !! Nazewnictwo określające chorobę jako własność. Prawie, że chlubną własność !! Panie doktorze Kwaśniewski, świat faktycznie jest "odwrócony" . Umysły prawie w całości wyprane z rozsądku. Ludzie ze wspomnianego wyżej forum chorych na cukrzycę mają mentalność niewolników, taką o jakiej pisał NIetzsche. Gromadzą się pod wspólnym sztandarem niemocy, bezradności, miernoty i słabości. Straszne !!!! I umacniają się własną słabością. Kurcze pieczone, coś mi to przypomina !
Nie rozumiem dlaczego tak jest. Ale to chyba normalne...? Kolejny przyklad: http://www.bssm.org.pl/forum_nowe.php
I "moje kochane SM", moje SM, kasia z przyjacielem smikiem... i temu podobne pierdoly. Dla mnie to jest cos strasznego. Nie wiem dlaczego oni to sobie robia. Niby sie wspieraja a tak naprawde tylko wzajemnie sie pograzaja. Ciagle gadaja, ze to przeciez jest nieuleczalne, oni w to wierza, wiedza i ze z choroba trzeba sie zaprzyjaznic. Nienawidze powyzszego forum. Szkoda mi tych glupich ludzi. Sa zamknieci ze swoim przyjacielem, i chyba jest im z nim calkiem dobrze, moze mniej sie od nich wymaga.
Swego czasu chcialam ich przekonac do DO, chyba nawet na sile. Jak sobie pomysle co traca, jak sa zaslepieni ta nieuleczalnoscia, bluzgi same sie pchaja na jezyk. Skutek tego taki, ze zostalam zablokowana i wprowadzono zakaz wspomonania o DO. Zreszta moje proby przyniosly calkiem odwrotny skutek od zamierzonego. Teraz wiem, ze to nie ma sensu i to samo bedzie na tym forum cukrzykow. Pomoc mozna tylko tym, ktorzy tego sami chca.
PS. Sorki za nieskladnosc tekstu, znowu sie zdenerwowalam.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #12 : 2006-06-20, 09:23:10 »

Do Baśka. Masz rację, że rozmowa o chorobie powoduje,że Ona (choroba) rośnie.Wielu moich starszych i nie tylko byłych pacjentów nie ma z kim rozmawiac. Wszędzie o chorobach i chorobach i o...chorobach. Nie masz powodu Ich nienawidzic. Kiedyś przyjdą z prośbą do Optymalnego. Nie są głupi. NIE WIEDZĄ jak życ.Narzucając się nic nie zrobisz. Tylko ten kto prosi - dostaje. Zwracam szczególną uwagę na formę wypowiedzi proszącego: "chciałabym/łbym" oznacza, że albo grzeczny/a albo ma małą motywację. Lepiej jak mówi "CHCĘ się wyleczyc".Na cukrzycach też zostałam zablokowana. Aż dziwne, że zostawili ten link (w Moim poprzednim poscie). Też nie potrafiłam tego zrozumiec. Przychodzi baba do lekarza, ślepa, garbata i z laską i wyobraź sobie , że Ona prosi o wyleczenie TYLKO nóg, RESZTĘ uważa, że ma zdrowe. Kiedyś się pytałam a DIOPTRIE, astygmatyzm,ślepota to zdrowe i tego nie leczyc? Nie rozumiała. Teraz leczę tylko co chcą/ o co poproszą. I jest Mi z tym lepiej.Choc nie do końca.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #13 : 2006-06-20, 10:09:44 »

NA SM-ach też zostałam zabolokowana.
Zapisane
Bruford
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #14 : 2006-06-20, 10:23:11 »

. Teraz leczę tylko co chcą/ o co poproszą. I jest Mi z tym lepiej.

Dość osobliwe , trzeba przyznać.
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #15 : 2006-06-20, 10:23:26 »

Tak Ewo, masz calkowita racje.
Cytuj
NA SM-ach też zostałam zabolokowana.
Normalka, tamtejszy admin jest strasznie czujny. Obral sobie cel: "Nie dopuscic optymalnych do glosu". Ciekawe czy kiedys tego pozaluje...
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #16 : 2006-06-20, 11:14:23 »

Wykasowali WSZYSTKIE moje wypowiedzi, nawet te na któtych nie było słowa o diecie optymalnej. Tylko jakieś ble ble o alergologicznych przyczynach SMu (czyli o zbożach i wszystkich produktach mlecznych).Napiśałam, że alergolodzy polecają rorowac te grupy i jada co 3-7 dni. Na cukrzykach link został. Nie zauważyli???
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #17 : 2006-09-23, 17:45:01 »

http://shane.blox.pl/html         skomentujcie tego bloga jak mozecie    Sad
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #18 : 2006-09-23, 18:10:04 »

. Teraz leczę tylko co chcą/ o co poproszą. I jest Mi z tym lepiej.

Dość osobliwe , trzeba przyznać.
  Leczenie na sile przynosi odwrotny skutek od zamierzonego, chyba ze to jest zlamanie lub temu podobne Laughing Laughing
Zapisane
Makot-ka
Go


Email
Odp: Cukrzyca. Zróbcie coś!
« Odpowiedz #19 : 2006-09-24, 09:55:44 »

http://shane.blox.pl/html         skomentujcie tego bloga jak mozecie 

Komentarz mój jest następujący: niech sobie biedactwo choruje na tę cukrzycę jeśli lubi, ale niech płaci za insulinę, strzykawki, diabetologów i.t.p. z własnej kieszeni, ponieważ 90% cukrzyków choruje na własne życzenie. Może w taki sposób uczyć ludzi dbania o zdrowie Confused Question.
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 20 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 18 zapytaniami.