forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 15:21:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody  (Przeczytany 36724 razy)
anakin
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #40 : 2012-10-04, 09:23:31 »

Oglądałam podobne filmy o strukturze i pamięci wody. Wydawało mi się, że jest to rzeczą niemożliwą, aby woda (jako ciało "martwe") mogła posiadać pamięć i reagować np. na muzykę. Ale to co może wydawać się nieprawdopodobne, wcale nie oznacza, że nie może być prawdziwe.
Oznaczałoby to w praktyce, że cala materia posiada w sobie INTELIGENCJĘ.
Taka prawdziwie żywa i inteligentna woda (ocean) występuje w powieści pt. "Solaris" Stanisława Lema, który pisarzem był wielkim. Jeśli dotąd jakimś cudem nie czytałaś to polecam książkę.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #41 : 2012-10-04, 09:36:02 »

Nie czytałam i sporo książek u mnie czeka na swoją kolejkę...ale dzięki... Very Happy
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #42 : 2012-10-04, 12:11:15 »

Ja tam wiem swoje. Wiem, ze woda jest mocna.
Nawet statki dzwiga Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #43 : 2012-10-04, 12:21:59 »

Dźwiga, bo Archimetes tak kazał...  Wink
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #44 : 2012-10-04, 16:17:45 »

Ano Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #45 : 2012-10-04, 21:08:52 »

Ja tam wiem swoje. Wiem, ze woda jest mocna.


To ja wiem więcej... Rolling Eyes jest mocna i mokra... Cool Wink
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #46 : 2012-10-04, 21:59:24 »

Mokra? Shocked
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #47 : 2012-10-04, 22:14:45 »

U nas tak... Cool
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #48 : 2012-12-07, 10:30:45 »

Galaktyczne wyrównanie Drogi Mlecznej i Słońca załatwi sprawę raz na zawsze Smile poczekajmy może na wyjaśnienie roli wody w życiu człowieka po 21.12.2012 Smile niemniej jednak ciekawe jest to wszystko.... Smile
Nie wiem, co nas czeka, ale przypuszczam, że 21.12.2012 oficjalnie się nam ukażą... pierwszy oficjalny kontakt. Nie wiem tylko czy to będą CI, czy może Antychryst.
Biedny, on tak w to wierzy, a to tylko stek bzdur...
http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/co-stanie-sie-21-grudnia-mroczna-przepowiednia-dla,1,5323138,kiosk-wiadomosc.html
Zapisane

Work Buy Consume Die
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #49 : 2012-12-07, 13:25:42 »

No kochani! 2 tygodnie zostały. Wkrótce katapultuję się do wyższego wymiaru...  Laughing  Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #50 : 2012-12-07, 13:35:39 »

Oficjalny komunikat NASA do ludzii z Ameryki o tym, że końca świata NAPRAWDĘ nie będzie

Wg komunikatu:
1. Planeta Nibiru, nawet jeśli jest niewidzialna, nie zbliża się do Ziemi, bo nie ma żadnego niebezpiecznego pola grawitacyjnego w pobliżu.
2. Łańcuch fotonów nie otoczy Ziemi, bo fotony nie tworzą łańcuchów.
3. Planety nie ustawią się w jednym rzędzie.
4. Na Słońcu nie pojawi się gigantyczna protuberancja (?), która przestawi biegun magnetyczny.
5. Układ Słoneczny nie zrówna się z osią galaktyki, bo galaktyka nie ma osi.
(Amerykanie znają się na końcach świata, jak Polacy na sporcie - Level Expert)
Uprasza się o:
1. Nie gromadzenie zapasów i nie budowanie bunkrów.
2. Nie dokonywanie samobójstw poprzedzonych egzekucją rodziny
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #51 : 2012-12-21, 12:18:36 »

Galaktyczne wyrównanie Drogi Mlecznej i Słońca załatwi sprawę raz na zawsze Smile poczekajmy może na wyjaśnienie roli wody w życiu człowieka po 21.12.2012 Smile niemniej jednak ciekawe jest to wszystko.... Smile
Nie wiem, co nas czeka, ale przypuszczam, że 21.12.2012 oficjalnie się nam ukażą... pierwszy oficjalny kontakt. Nie wiem tylko czy to będą CI, czy może Antychryst.

Nie wiem też, czemu właśnie tego dnia może właśnie przez ten szczególny układ ciał niebieskich (Era Wodnika), może taka okazja pojawia się raz na kilka tysięcy lat... Wiem tylko, że po 21.12.2012 wszystko się zmieni. Świat stanie na głowie. Nic już nie będzie takie, jak wcześniej.

Tak czy inaczej, jeśli nie przetrwamy próby (testu) - a większość ludzkości karmiona jest przecież manną - może być różnie... Liczę jednak na łaskę bożą.

Powinien odbyć się krajowy zjazd Optymalnych przed 21 grudnia, myślę.

Tak, wiem, że mogę brzmieć jak szaleniec, osoba niepoczytalna, nawiedzona, ale... jeszcze nigdy nie miałem takiej pewności, nie czułem takiego podekscytowania. Rok temu jeszcze bym się śmiał z tej przepowiedni, ale nie dziś, nie po tym wszystkim, co mnie spotkało, czego się dowiedziałem.

Biedny chlopaczyna......mam nadzieje, ze sie nie zalamal i jakos poskladal. Oby teraz nie zaczal wierzyc w kolejny koniec swiata wg aztekow albo inkow albo co gorsza sumerow  Confused
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #52 : 2012-12-21, 21:22:17 »

A pro po wody, wodę to powinny silniki tylko żłopać, albo ... konie. Wink Very Happy Po 21-szym oczywiście. Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #53 : 2014-04-14, 10:05:59 »

Galaktyczne wyrównanie Drogi Mlecznej i Słońca załatwi sprawę raz na zawsze Smile poczekajmy może na wyjaśnienie roli wody w życiu człowieka po 21.12.2012 Smile niemniej jednak ciekawe jest to wszystko.... Smile
Nie wiem, co nas czeka, ale przypuszczam, że 21.12.2012 oficjalnie się nam ukażą... pierwszy oficjalny kontakt. Nie wiem tylko czy to będą CI, czy może Antychryst.

Nie wiem też, czemu właśnie tego dnia może właśnie przez ten szczególny układ ciał niebieskich (Era Wodnika), może taka okazja pojawia się raz na kilka tysięcy lat... Wiem tylko, że po 21.12.2012 wszystko się zmieni. Świat stanie na głowie. Nic już nie będzie takie, jak wcześniej.

Tak czy inaczej, jeśli nie przetrwamy próby (testu) - a większość ludzkości karmiona jest przecież manną - może być różnie... Liczę jednak na łaskę bożą.

Powinien odbyć się krajowy zjazd Optymalnych przed 21 grudnia, myślę.

Tak, wiem, że mogę brzmieć jak szaleniec, osoba niepoczytalna, nawiedzona, ale... jeszcze nigdy nie miałem takiej pewności, nie czułem takiego podekscytowania. Rok temu jeszcze bym się śmiał z tej przepowiedni, ale nie dziś, nie po tym wszystkim, co mnie spotkało, czego się dowiedziałem.
No nie zabawne?
Aha, Anakin może przeczytaj swoje ekscytujące wynurzenia, bo Twoja legenda ma sporo niezgodności... Very Happy
Kisski.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #54 : 2014-04-14, 10:12:57 »

Przez litosc nie chcialem tego odkopywac. bo sa ludzie, ktorzy nie potrafia sie przyznac do bledow, jak w tej stopce Mariusza Very Happy

No nie zapominaj o blogasku, ktory juz zostal usuniety, choc byl taki fajny i superancki i sama prawda na nim byla Very Happy
Wyglada jakby ktos sie wstydzil tego co napisal i chcial zatrzec slady swojej glupoty Very Happy
http://www.menshealth.pl/forum/blog/anakin/index.php?showentry=3565

Oczywiscie na forku mh beka z tego byla niewaska, bo co sie wchodzilo na blogaska, to ciagle sie zmienialy posty a potem nagle wszystko zniklo  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #55 : 2014-04-14, 10:14:25 »

Galaktyczne wyrównanie Drogi Mlecznej i Słońca załatwi sprawę raz na zawsze Smile poczekajmy może na wyjaśnienie roli wody w życiu człowieka po 21.12.2012 Smile niemniej jednak ciekawe jest to wszystko.... Smile
Nie wiem, co nas czeka, ale przypuszczam, że 21.12.2012 oficjalnie się nam ukażą... pierwszy oficjalny kontakt. Nie wiem tylko czy to będą CI, czy może Antychryst.

Nie wiem też, czemu właśnie tego dnia może właśnie przez ten szczególny układ ciał niebieskich (Era Wodnika), może taka okazja pojawia się raz na kilka tysięcy lat... Wiem tylko, że po 21.12.2012 wszystko się zmieni. Świat stanie na głowie. Nic już nie będzie takie, jak wcześniej.

Tak czy inaczej, jeśli nie przetrwamy próby (testu) - a większość ludzkości karmiona jest przecież manną - może być różnie... Liczę jednak na łaskę bożą.

Powinien odbyć się krajowy zjazd Optymalnych przed 21 grudnia, myślę.

Tak, wiem, że mogę brzmieć jak szaleniec, osoba niepoczytalna, nawiedzona, ale... jeszcze nigdy nie miałem takiej pewności, nie czułem takiego podekscytowania. Rok temu jeszcze bym się śmiał z tej przepowiedni, ale nie dziś, nie po tym wszystkim, co mnie spotkało, czego się dowiedziałem.
No nie zabawne?
Aha, Anakin może przeczytaj swoje ekscytujące wynurzenia, bo Twoja legenda ma sporo niezgodności... Very Happy
Kisski.
Dodam nieśmiało,że owa wypowiedzi jest zrozumiała bez SJP,tudzież Pana Miodka, czy Bralczyka Smile Na chwilę obecną nie rozumiem "gościa" co do mnie mówi/pisze.... Wink
Zabawnym jest , jak ludzie potrafią zmienić się w prze(ciągu)  tak krótkiego czasu Shocked Shocked pod wpływem jedynie słusznej .....
W tym nieodosobnionym przypadku, siekierkowanie uważam za jedynie słuszną linię partii  Cool Very Happy Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #56 : 2014-04-14, 10:26:34 »

Na razie śpi chłopak, bo po nocach siedzi Very Happy
Ciekawe co zrobi jak przeczyta u Doktora, że należy chodzić spać z kurami i wstawać ze skowronkami Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #57 : 2014-04-14, 10:28:28 »

Najbardziej radykalni sa zazwyczaj neofici i tzw "przechrzty". Tak to bywa, jezeli nie ma doswiadczenia to i instynkt slabo wyszkolony.
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #58 : 2014-04-14, 12:06:21 »

Nie starczy już?
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Niedoceniona rola kluczowego składnika życia - wody
« Odpowiedz #59 : 2014-04-14, 12:13:32 »

Nie starczy już?
Starczy. Cool
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 21 zapytaniami.