forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 12:45:50

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658448 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  Boczek z rybim posmakiem?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Boczek z rybim posmakiem?  (Przeczytany 25455 razy)
adamel
Go


Email
Odp: Boczek z rybim posmakiem?
« Odpowiedz #20 : 2010-02-07, 07:23:25 »

Adampio, czy ta zniekształcona wolność słowa - przykład z nazywaniem kogoś kłamcą, jeżeli nie jest on uznawany za takowego - to odzwierciedlenie status quo np w Danii? Shocked
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Boczek z rybim posmakiem?
« Odpowiedz #21 : 2015-09-24, 19:08:32 »

byłem w sresco, i w rękę wpadł boczek parzony - wędzony . Chyba marki sokolow. Jak można taki produkt nazwać boczkiem? Boczek był tylko jednym ze składników tego wyrobu z mięsem nastrzykiwanym. Chyba z 15 różnych substancji chemicznych i wypełniaczy.  Shocked  Niech już lepiej zwijają się do domu ( do WB ) te sresco ( są takie plany na szczęście ) . Nie będziem płakać.  W Sridlu kupiłem kaszankę bez chemii. Szok  Shocked  i 5 maseł mlekowity po 2,50 , zaraz je sklaruje. Z 15 zł zapłaciłem i tyle dóbr do jedzenia. Pani za mną ze 150 zł i nic do jedzenia. Soki owocowe, cola, jakieś dziwne substancje maziste w plastikowych pojemniczkach,  olej z omega 3  promienisty w dużej butli (o innych omegach na butelce nie wspominali ), i owoce i warzywa BIO .  Czyli Bio - Wio .   Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Boczek z rybim posmakiem?
« Odpowiedz #22 : 2016-11-18, 10:53:38 »

Oj nie, nie. Jest wrecz odwrotnie. Jestesmy wyuczonym narodem, co nie znaczy, ze madrym.
Historia jest tego najlepszym dowodem. Za duzo bialka szlachta jadla. OJ BRZUCHATA BYLA TA NASZA SZLACHTA. A i Polske chcieli oddac za dzbanek miodu.
Zakute lby!!!!
Takim palantom tylko smalec moglby pomoc, ale wlasnej roboty.
Prezes mówił, że po Izraelitach jesteśmy w Mensie na 3 miejscu, a redaktor poprawił go, że tera na drugim.  Wink

Obecny rząd nie jest lepszy od polskiej szlachty za króla Sasa.. Confused Może zachowują się inaczej - ale czy lepiej? Polska jest już prawie sprzedana.. Confused
ale za to stanowiska jakie tera są.  Wink   Laughing




Dziś jadłem boczek, który wg smaku także miał za dużo omegi jakiejś.   Rolling Eyes  I Omegi można przedawkować.  Wink

Cytuj
Pewnie dużo zdrowych, niezbędnych kwasów tłuszczowych miał ten boczek, a szczególnie tego omega-coś-tam.
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 18 zapytaniami.